Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Tymczasem w gmachu głównym trwała zażarta dyskusja. Przedstawiciele wszystkich działów zostali wezwani do sali narad. Z podziwem obbserwowali przerażający dokument wyświetlany na głównej ścianie pomieszczenia. Niektórzy wykrzykiwali słowa protestu, inni kibicowali, pojawiały się pacyfistyczne hasła, szybko tłumione przez SPEC SOLDIERS, specjalne służby pilnujące porządku, a w rzeczywistości tłumiące każdy przejaw samodzielnego myślenia. Żywy obraz na ścianie zatrzymał się, wrzawa ustała, wszystkie spojrzenia zwróciły się w stronę podium. Pięć zakapturzonych postaci, nikt nigdy nie widział ich twarzy. Zarząd. Tak ich nazywano, to oni byli odpowiedzialni za całą akcję. NTA - to był kryptonim, tajny, jak wszystko tutaj. Poświęcono dwie osoby, zostały wytypowane z miliona kandydatów po szczegółowych badaniach i testach psychologicznych. Stworzono ku temu specjalistyczny program o niegroźnie brzmiącej nazwie: \"radości i smutki w walce o lepsze jutro\". Kilkoro najlepszych pracowników biura otrzymało fałszywe profile, ich zadaniem było wzbudzenie zaufania. Wszyscy mogli obserwować ich poczynania, zarząd udzielił dostępu, co było conajmniej dziwne. Każdy więc znał amirę, majmac, ilove, biedronkę i serenity. Chodziły słuchy, ze serenity to tylko awatar niezwykle potęznego i genialnego systemu komputerowego. Były to jednak tylko plotki..... Obraz na ścienie powiększył się, ukazając zbliżenie dwóch zmęczonych twarzy. Znać było na nich wisiłek i jakąś porażającą siłę woli, ktora utrzymywała jeszcze te dwa ciała przy życiu. Erwina....to był cel. Cel a zarazem następne kłamstwo. Erwina to tak naprawdę wymyślona postać, za którą ukrywał się ktoś ważny. Pewnie jakaś gruba ryba, albo sam członek zarządu, ogólnie wiadomym było, ze czasem lubią włączać się bezpośrednio do akcji. Wszyscy z zapartym tchem czekali na komentarze, może przerwą misję, przecież to nieludzkie....z podium biła siła i majestat, na przód wystąpiła jedna z postaci, wykonała gest dłonią, absolutne posłuszeństwo, to oznaczał. Nikt nie zamierzał się wychylać, wiedzieli przecież czym może się to skończyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenity ociera łzy wzruszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwyta za klawiaturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pisze piszeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popijając ajerkoniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez budyniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała wszystkie dostępy, ale nie chciała niczego oglądać. Bała się. W końcu to była jej wina, może nie cała, ale w dużym stopniu. Zgodziła sie przecież udawać erwinę. Czasem to było ponad jej siły. Niekiedy wydawało jej się, ze polubiła jednostkę - Aniołek i jednostkę - Momira. Szybko jednak odtrącała tą myśl od siebie, uznając za niedorzeczną. Nie wiedziała do końca dlaczego zarząd wybrał własnie ją, na pewno liczyły się jej wpływy, miała spory udział w powstaniu serenity, dużo wiedziała na ten temat, dodatkowo była wybitnym programistą-informatykiem, nie wiadomo nawet czy nie najlepszym w całym dominium. Bezwiednie stukała palcem w konsolę operacyjną, obraz włączył się sam. Ujrzała obydwie jednostki, zdusiła wyrzuty sumienia, nie czas na to! Przeraziło ją natomiast to co ujrzała......zbliżały się, to niemożliwe, ale naprawdę zbliżały się!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenity idzie szamać obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity jesli cię dotychczas wychwalałam to i tak zbyt mało!!! :) Masz talent i powinnaś to wykorzystać łącząc przyjemne z pożytecznym czyli siedzieć w do,mu i pisać powieści!!!! Uśmiałam się okropnie :D:D:D:D Masz niesamowity talent pisarski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac a ty uważaj z tym zaproszeniem bo możemy ci się wszystkie zwalić na głowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poważnie to strasznie chciałabym was wszystkie zobaczyć i przeżyć jakieś miłe spotkanko. Podejrzewam, że byłby ubaw po pachy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może skoro nie chce się północnym cieplakom ruszyć za daleko 4 liter ;) to znajdziecie w pobliżu jakies miejsce gdzie mogłybyśmy wszystkie się spotkać przez weekend? No tak przenocować i się wybawić. Może jakiś domek nbad morzem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak powaznie to zimna faktycznie nie znoszę!!!! Kocham ciepełko i jak dla mnie powyżej 30 na plusie jest oki :):) Aniołku dzisiaj się już co nieco ociepliło, ale i tak weź ze sobą kurtkę i sweterki.... Mimo że ponoć nadal trwa lato. Podejrzewam, że moje ciuszki niekoniecznie będą ci pasowały :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tym razem ja Majmac popisałam sobie monologi :) Ilove odpoczęłaś po wyprawach? Biedronko jak w szkółce? Pewnie masz nową klasę? Amirko już się naprzytulałaś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja idę wreszcie odpoczywać... Cały dzien na nogach, beznadziejne, mieć wolne i tak tyrać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak zwykle szukałam po drodze butów... istna porażka... Nie wiem w czym ja będę choidziła jesienią. Zawsze miałam i nadal mam ogromny z tym problem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity Droga!!!! gdzieżbym śmiała z Tobą konkurować?!?!?!?! A nawet jakbym o tym pomyślała to nie mam warunków. Przeciez doskonałośc do kształt kuli, a do tego mi zdecydowanie za daleko! :P :P :P :P I że umiesciłaś Amirkę za sobą? ? Nie... zdecydowanie NIE. Najpierw jesteś Ty, potem długo długo nikt, a dopiero później któraś z dziewczyn. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o kawę to od jutra parzę o jeden kubeczek mniej. Nie bede zmuszała biednej Serenity do tak ciermiężnego wysiłku... Aniołku - pójdz w me ślady i nie męcz Naszego Ideału ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno Ci trzeba Serenity przyznać... uśmiałam się bardzo! :D :D i o mało nie wylałam na siebie kawy! To by było dopiero - nie dość że potworna lura to jeszcze rozlana :O :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykreślenie? ? ? ? 😡 N I E !!!!!!! Jesień i zima są piekne! ... prawda Aniołku? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity jesteś WIELKA !!! Tak jak pisała dużo wyżej Erwinka---->śmiejemy się i płaczemy razem.Jeżeli chodzi o spotkanko w realu to bardzo chętnie się piszę.Niedługo nasza rocznica,więc trzeba to uczcić----->może kolejnym spotkaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momirko pojęłam aluzję, była bardzo uszczypliwa i przyznam z niechęcią, ze dość inteligentna 😠. Prawda to, że nadęłam się ostatnio jak puszczyk, a od kolejnych pochwał czuję, że pęknę, ale wiedz, że od poniedziałku zaczynam dietkę i jak ta kula imploduje to dopiero Ci oko zbieleje. Żegnam ozięble 😡! :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiro a o tym, ze jestem WIELKA to przesadziłaś!!! 😡. momira chociaż wysiliła się na jakieś zawoalowane słówka,a ty jak zawsze z grubej rury! co za nieokrzesana kobita z Ciebie!😡!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu, ale ostatnio chodżę spać z kurami, więc dziś nie zrobię wyjątku, zaraz idę pod prysznic i do łóżka hop! życzę Wam wszystkich miłego wieczoru i spokojnej nocy! jutro część dalsza sensacyjnej powieści heheh, no chyba, ze mi się wena skończy, albo jakąś robotę mi wcisną. papapapapa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity... żegnasz ozieble? ? ? ? ? to ja już wiem skąd ta temperatura za oknem! ! ! ! Litości nie masz \"jak babcię kocham\"... :O Dietka mówisz? Szkoda tylko że będziesz ją musiała tyle lat stosować Bidulko... zanim rezultaty bedą cokolwiek widoczne... :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka dla MIŁYCH Pań... :) Aniołek: c(_) Erwinka: c(_) Amirka: c(_) Majmac: c(_) Biedronka: c(_) Ilove: c(_) Dla Ciebie Serebity zamówiłam wyjatkowo z TriBeCa Cafe > jak nie będzie smakowała to naślę tam kogo trzeba (a mam pewne wtyczki) i każę ich zamknąć! Dobrego dzionka! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×