Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Czy taniej to nie wiem????? Proponuję ci udac się do marketu budowlanego i pokazać panu - doradcy wymiar tej ściany, żeby ci powiedział i jakich potrzebujesz profili. Potem po prostu podejdziesz do półki z profilami i policzysz ile to kosztuje. Z tego co ja pamiętam to profile są cholernie drogie. Niby wydaje się że nie, ale ida jak burza. Poza tym dochodzi ci zawsze ich cięcie. Np one mają okreslony wymiar, 2,50, ale ty musisz pociąć na takie któtsze kawałki zgodnie z odległ9ościami bocznymi itp. I okazuje się, że kawałek profila odpada bo jest tak pocięty że już nigdzie się nie przyda. I w ten sposób ich liczba dodatkowo stale wzrasta. Te środkowe profile nie są jeszcze aż tak drogie, ale te takie jakby konstrukcyjne, których tez jest p[otrzeba dużo są znacznm9e droższe. Policz przede wszystkim koszty tego, to wtedy będzie ci łatwiej podjąć decyzję. Bo boazerię i tak zniszczysz tymi płytami. Więc co za różnica czy ją zdjąć? A płytki KG można zamiast na profilach poprzykeljać na tą specjana \"maź\" ;) Nie muszisz wtedy równac ściany po zdarciu boazerii. No tak mi wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity zrobiłam w życiu juz całe mnóstwoi remontów i wiem jedno, jak już się oreintujesz, ba, nawet pojedziesz do skl;epu i wszytsko skrupulatnie zapiszesz na kartce, a potem na spokojnie podsumujesz, to tą kwotę zwiększ o jakieś 70%..... Zawsze cos idzie nie tak, zwsze brakuje matriałów itp itd... Jeszcze mi sie nie udało przewidziec remontu :D w sensie wydatków, zawsze mnie przerastały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino to to ja wiem, nigdy nie wyjdzie idealnie, tylko o wiele, wiele więcej. a powiedz mi jeszcze, czy ta wersja na klej jest gorsza od tej z profilami? czy jest to obojetne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam np w kuchni na klej, trzyma się dobrze, wygląda normalnie. Myslę że Aniołek z Momirka to potwierdzą. Pewnie nawet nie zauwazyły że jest tam płytka, ale po dwóch latach nic się nie dzieje. Ten klej wygląda tak jak masa tynkowa czy gipsowa, tylko jest bardziej gęsty, a kładzie się go miejscami tak jak nazwa wskazuje na \"placki\" :D. No i nie jest wtedy płyta podziurawina wkrętami, więc jest o wiele mniej roboty. Normalnie na profilach, to jeszcze ta płytę z zewnatrz przywiercasz do profilu, i tycg wkrętównaprawdę jest dużo. Wtedy trzeba wkręcać jak najglębiej ale nieprzewiercić i jeszcze później jakos zakryć te łebki gładzią.... A jak na placki to tylko na łączeniach płyt dajesz siatkę a na to trochę gładzi i gra gitara. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ekstra, dzięki za pomoc! nie wiem zresztą co ten fachowiec wymyśli, ale dobrze sie wcześniej zorientować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sobie posprawdzałam ceny, na płyty gipsowe+klej poszłoby mniej więcej 800 zł, no nie jest źle, podejrzewam, ze z 2000 z robocizną i innymi pierdołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja cie... Erwinko.. od twego budowlano remontowego słownictwa mnie również rozbolała głowa :O ;) Skąd ty to wszystko wiesz? ? ? ? Serenity...obyś dała rade wciągać te koktajle przez trzy tygodnie :) trzymam kciukasy!!! Z drugiej strony ja po takiej diecie zabarykadowałabym się w jakimś markecie i wyżarła co popadnie! No Aniołku... to się teraz GRA nazywa... ? :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ja tez widziałam śliczne buciki i juz jestem chora. Jest kilka par kozaczków, które wpadły mi w oko i nie wiem które ładniejsze i fajniejsze 😭 No cóż, to będzie ciężki wybór.... Poza tym wróciłam od dentysty, mam obolałą szczękę i jeszcze w dodatku zadziorę od plomby i poraniony przez to język 😭 Musze koniecznie jutro szukaźć dentysty, który mi to spiłuje, bo moja przyjmuje dopiero w przyszłym tygodniu!!!! ja to mam jazdy... Momirko chyba otworze skrzynkę, może dam radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff... Momirko czekam!!!! Serenity a od ciebie nie dostałam nic na skrzynkę tzn tego planu remontowego. Zbieram się spać, bo jutro ciążki dzieńmnie czeka a jeszcze w dodatku ten ząb co mi język kaleczy 😭 Ps od mężusia dostałam piękne skarpetki!!! Oszalał poprostu!!! Ech, uwielbiam drania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
|^^^^^^^^^^^^^^|| | ZIMNE PIWKO ||\'\"\"|\"\"__,_ | _____________ ||__ |__|__ |) |(@) |(@)\"\"\"**|(@)(@)****|(@) branocka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę pyszna kawa, aż mi się ręce trzęsą, bo zaraz mnie momirka z aniołkiem ocenią w odwecie:-o > > > >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Aniołku mam ten sam kłopocik... Buty... No więc myślę, że kozaczki bo do kiecki będą no i do rybaczek!!! Rybaczek wprawdzie jeszcze nie mam, ale może jeszcze gdzies uda mi sie kupić????? Aniołku gratuluję parasolki :D:D Chociaż ubranko i efekt ściągania gumki były niepowtarzalne :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino nie wiem co się dzieje z Twoją skrzynką, wysłałam Ci już chyba z 20 maili, czy dostajesz ode mnie jakąkolwiek pocztę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku ja proponuje Ci jednak wybrać to co Ci bardziej pasuje, może w tych ceglastych wcale nie jest tak źle, najlepiej idź do przymierzalni, ubierz buty, zrób sobie zdjęcia, zbierze się topikowe konsylium i oceni:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze powiedzieć, ze wczoraj jadłam zupe kurczakowa z grzybami i była nawet, nawet, dziękuję za kciuki momirko, bedą mi potrzebne, bo czuję, że dziś zwariuję. zrobilam wczoraj żeberka, polędwiczki w kurkach i kaczkę z pieczonymi ziemniakami, jak piszę o tym to mi slina leci, dziś impreza i żołądek wywija mi sie na nice na sama myśl o tych pysznościach!!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ty to się lubisz Serenity katować, takie pyszności na diecie!!! Ćwqiczysz wytrzymałość? ;) Serenity masz rację, coś jest nie tak, bo mam w skrzynce tylko dwa MAILE od ciebie, te z mapką i nic więcej. Poza tym z tego co pamiętam to do ciebie tez nie dochodzą te moje np ze zdjęciami. Może masz jednak jakąś blokadę? Czy coś w tym stylu? W ogóle zauważyłam że najsprawniej chodza konta na o2. Z reszta sa wieczne problemy... Chciałam jeszcze coś dopisać ale tak sie zalatałam od rano że już nie pamiętam. Pewnie niebawem mi się przypomni. Choć dziś mam tyle - całe mnóstwo roboty. Powoli więc się zabieram za to, bo nie ma wyjścia. O dentyście pisałam? Pewnie tak ;) Wnerwia mnie ten zadzior nieprzecietnie, zwłaszcza dlatego że rani mi język. Aniołku czy przesyłka doszła????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku a według mnie bardzo byłoby ci ładnie w takim zestawie: - spodnie rurki, dżinsy, lub getry, do tego na górę sweterek taki długi za pupę, ale nie szeroki wór tylko taki przy ciele, na biodra pasek, na szyję ładny wisiorek, na włosy efekt push-ap (jak to sie pisze?!) takie totalnie rozwalone, rozczochrane. Byłaby bomba!!!!!!!!! A, i do tego właśnie takie długie normalne kozaczki tzn do kolan. Taki krótkie botki skracają, długie cie wyciągną. Jeju już cię widze w takim stroju :) Ech... najlepiej pójdź do takiego sklepu gdzie mają wszystkie elementy układanki i sobie po prostu przymierz. Cyknij zdjęcie fonem i przyslij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku spoko, ja wiem, że każdy ma własne ulubione rzeczy :) To taka tylko propozycja, choć muszę ci przyznać że kilka osób mimo zaparcia, że \"nigdy i to nie to\" udało mi się namówić na przymiarkę i tak już zostało :D:D Mam talenta liczne :classic_cool:;) Oczywiście pisze to wszystko z lekkim poczuciem humoru. Przynaję jednak że tak jak zaproponowałam, jak dla mnie wyglądałabyś ślicznie, choć i tak jestes śliczna :) Pamietam jak pewnego razu chodziłam po sklepach z siostrą i pokazałam jej sweterek, na co stwierdziła, że mowy nie ma,. bo to nie jej styl itd itp. Heh, nazbierała całe mnóstwo różnych fatałaszków i poszłyśmy do przymierzalni, a ja wcisnęłam jej ten sweterek do przymiarki. Okazało się że to była jedyna rzecz jaką kupiła. :D Co gorsze, kocha ten swetr i nie chce go oddać. Po prostu liczyłam na to, że po pewnym czasie odda mi go, tak jak większość swoich ciuszków, a tu nici :D Dba o niego jak o skarb! No tyle byłoby opowieści. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino żadne tam żarty, uważam, ze jesteś wybitnie uzdolnioną jednostką! jak mi zasunęłaś tym postem o profilach, klejach gipsowych itp. to szczęka mi się rozbiła o glebę hehe:-) ja lubie wszelkiego rodzaju remonty, ale ubolewam nad tym, ze od steony praktycznej moja wiedza jest znikoma. szkoda, ze nie dostałaś mojego schemaciku, podejrzewam, ze pomogłabyś mi, spróbuję jeszcze wysłać Ci ze skrzynki na o2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku, tak przeczuwałam, masz taki gust jak ja! niestety moje gabaryty nie pozwalają mi się tak ubierać:-( stwierdzam wiele podobieństw między nami. Uwielbiem ciuchy z indyjskiego, w ogole podoba mi sie taki styl hippi, ale nie do końca, może jak kiedyś schudnę, to znów wrócę do tych klimatów, a tak na razie wszystko jest za ciasne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i lubię jeszcze zestawy z drewnianych korali, kochaaaam wisiory, takie z indyjskiego najlepiej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to została sama, rozumiem, ze inni uczą sie i pracują, ale amira bije już wszystki rekordy! natychmiast na topik!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt Amirka ostatnio strasznie się opuszcza, a w zasadzie nas opuszcza. Pewniakiem waruje pod szkołą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mąż wczoraj popatrzył na topik i mówi tak, o to ty jestes \"erwina\"? No to pytam skąd wie, więc mi odpowiedział \"po slangu budowlanym\"......... Ryknęliśmy smiechem :D:D No szkoda Serenity że to nie doszło, kiedyś miałam na o2 i było fajniejsze to konto... na interii takie sobie, jeszcze w dodatku nie ma opcji dodaj do konatktów..😠 Heh a co do strojów to ja nie dałabym rady z kolei chodzić w kieckach za kolana ani w długich indyjskich itp. Wyglądam w nich pokracznie po prostu :D:D Spodnie to moja ulubiona spódnica hehehe No chyba że mini taka jak na zdjęciach starych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino moja najdroższa wysłałam Ci próbnego maila z mojej skrzynki na o2. błagam odbierz!!!! bo wylałam już siódme poty na maila do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz spadam do paskudnej roboty, własnie taki mnie szrot czeka, że jestem podłamana... Prawdopodobnie w weekend przyjdę do roboty.. co za miła perspektywa.. Całe szczęście dziewczyny że zrobiłysmy to spotkanie w zeszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×