Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

o poproszę! mam ochotę uciec z pracy, strasznie mi spac chce, a tu jeszcze impreza przede mną, a ja głodnaaaaaa!!!!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalalalalaaaa kolejna moja ulubiona piosenka, i tak ze śpiewem na ustach odchodzę....ale tylko do domku, bo już nie zdzierżę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja leżę na całego :( Myślałam że jeden dzionek weekendu odpadnie, ale zapowiada się że cały spędzę na robocie :( ale jestem zła... Fajnie że wam tak wesoło. Aniołku baw się dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity doszedł maila!!!! Hip hip hurra! :D Mniej więcej się połapałam, brak mi tylko dokładnego miejsca drzwi wejściowych. Może za szybko rzuciłam okiem, ale szukałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to sie chyba z forum wypisuję :( Jak ja wracam to już pozamiatane :( Ech... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale coś napisac byś mogła ;) I niech ci takie głupie mysli do głowy nie przychodzą!! Drugiej takiej polującej z myszami nie ma na świecie :D Momirko czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale coś napisac byś mogła ;) I niech ci takie głupie mysli do głowy nie przychodzą!! Drugiej takiej polującej z myszami nie ma na świecie :D Momirko czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, żety też miałascproblemy z kafee??? A o czym nie wiem z Aniołkiem???? Ja też chcę wiedzieć 😭 APEL dziewczyny rezygnujcie z diety, a Aniołek do słodyczy!!!!! Natura nie lubi luk, i niestety padło na mnie, jem w takich ilościach że aż pękam...a słodyczami dopycham już leżąc bo nie idzie siedzieć.. Jestem przerażona :O:O:O Musze nad tym zapanować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz idę prasować... Przykre bo ledwie sie trzymam na nogach.. najchętniej spanko, ale włosy w kolejce czekają. O jacie kręcę, co za dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry... No i na koniec tego feralnego dnia wypadła mi plomba :O Czyz może być lepiej?!?! Ech.. to ja dziś kawę stawiam: (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)> 🌻🌻🌻 N pięknym stole z bukietem kwitków ;) Mimo że piatek jakoś się nie cieszę.. ciekawe dlaczego? czyżbym musiała iśc do pracy?! niemozliwe? a jednak...😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity rozmyślam nad tym jak ci pokazać co bym ja zrobiła. Z pewnością nie uda mi sie zrobić takiego pięknego rysunku... hmm.. musze sie zastanowiś jak... Powierzchni faktycznie ci nie brakuje ;) U mnie poczułabyś się jak w kuchni :D pytając gdzie reszta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki! erwinko dzięki za \"kwitki\", co by to miało nie oznaczać:-D Fajnie, ze dostałaś mój schemacik, ale czuję jakąś złośliwość, w zdaniu, nie wiem czy mi wyjdzie taki piękny😠 starałam się do jasnej ciasnej! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwinko prosze tylko bys się tym nie zajmowała kiedy nie masz czasu, masz tyle pracy, ze naprawdę moja prośba zdaje się być nadużyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam się pochwalić, ze wczoraj wytrwałam, siedziałam nad stolem łakoci, a ślina ściekała mi na pół pasa, ale nie zjadłam. dziś mam rodziców na obiedzie, więc koszmaru ciąg dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nad tym siedzę, taka już jestem, robota i tak mnie czeka i tak.. Tam nie było żadnej złośliwości, nie mam po prostu takiego programu, żeby zrobić coś ze schematem który przysłałaś. Narysowałam ręcznie na kartce i poprosze za chwilę inform żeby mi to przeskanował w plik, chociaz to bardzo zapracowane istoty, ale będe uparta. postaram sie też ręcznie dopisac o co mi chodziło, a jak ci sie coś spodoba to mogfe jeszcze powymyślać coś tam. Wtedy sobie wybierzesz co zechcesz. W wolnej (hehe) chwili poszukam tez takich jakby podobnych pomysłów w necie, żebyś mniej więcej wiedziała o co mi chodzi. Zjem pizzerkę i lece do inform.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!!! Jestem z ciebie dumna!!! Brawo! Każda kolejna imprezka to już będzie z górki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity przesłałam ci właśnie na skrzynkę o2. Mam nadzieję ze dojdzie. Majmac oczywiście wszystkiego co najlepsze, dużo zdrówka, humoru i wytrzymałości życiowej! zadzownię troszkę póxniej bo nie wiem czy jeszcze nie śpisz. tak przycichłaś że nie wiadomo czy nie wzięłaś wolnego ;) No a teraz spadam na fajklę i do kwitków 🌻🌻 a ło takich ślicznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeja zapomniałam o mojej kochanej majmac! tzn. pamiętałam wczoraj by z rana złożyć życzenia, a dziś wyleciało mi z głowy. ułożyłam nawet mały wierszyk dla Ciebie. w dniu urodzin moja miła życzę ci byś w zdrowiu żyła sto lat albo nawet trzysta świetnym swym humorem tryskaj. uciech samych z męża życzę i spłacenia Twych pożyczek. Chwytaj co najlepsze z życia gardło skore miej do picia. dietek cud, kilosków spadku pecha mniej i złych przypadków. No i wiele miłości kochana tego życzy Ci serenity oddana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę erwino, weź mi napisz na jaką, bo na o2 mam milion skrzynek i jestem taka zakręcona, ze zapomniałam loginu:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×