Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniśkaaa

jakie reklamy w tv was najbardziej wkurzają?

Polecane posty

Gość dziewczyna to rowniez kobieta
eee no ta reklama z tymi ludzmi co zapomnieli co to jest gniazdko to szok! jakie oni ryje robią fuuuck ten typ ,az mam odruchy wymiotne. fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heksa34
dla mnie bez sensu wydaje sie reklama jakiegos tak odświezacza powietrza. jak "mama słonica" mowi cos w stylu "zwłaszcza ze jest sie matka stonogi", kuzwa, to mnie rozbraja. jak slonica moze byc matka stonogi. kompletny bezsens. zreszta cala reklama jest beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drink your hair.
wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie upadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgkljk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce mi sie rzygac za kazdym
razem, kiedy widze te reklame, w ktorej chlopakowi wydluzaja sie sutki i musze wtedy przelaczac, bleeeeeeeeeeeeee!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upcio upcio
c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzy bzy bzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mr muscle czy jak to sie pisze, preparat do czyszczenia okien...ta melodia z reklamy doprowadza mnie do szalu. wiekszosc reklam proszkow itd jest jak dla jakichs oszolomow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wkurzają wszystkie reklamy, których twórcy najwyraźniej uważają konsumenta za infantylnego idiotę. Przykładem niech będą relamy, gdzie głównym bohaterem jest brzuch z domalowanym uśmieszkiem ... Albo reklama depilatora Rowenty ... gdzie typa depiluje sobie nogę a na niej prezentuje się animacja z jakimś kotem. Już lepszej metafory tu wymyślić nie mogli. Albo reklamy z cyklu \" koleś wchodzi babie do domu i plami najlepszą koszulę jej męża\". Specjalistą od tego typu reklam jest oczywiście Zygmunt z popularnego niegdyś teleturnieju ... Ostatnio dodatkowo irytują mnie reklamy, w których kobieta przedstawiona jest jako kuchta - przynieś, podaj, pozamiataj. Nie jestem feministką, ale irytuje mnie gdy po raz kolejny widzę reklamę typu przyprawy Galeo, w których gościówa śpiewa piosenkę gotując (nawiązanie do jakiejś supergospodyni pewnie), albo wszystkie reklamy proszków, płynów do naczyń etc., z których wysnuć by można teorię, że największym problemem współczesnej kobiety jest zaschnięty tłuszcz na patelni i plamy z trawy na białej koszulce. Ogólnie więc dobija mnie płytkość w reklamach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara m.
to wszystko wiana KUBALI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara m.
hehe, taki mały test na skojarzenia i na to jak zapamiętujemy pewne słowa! ZdałAś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej wpienia reklama jakiejś kostki rosołowej, gdzie napolona kobieta od razu jak ją zobaczyła zrobiła bitki!!!! Kurna w zyciu bitek nie zrobie cokolwiek to jest!!! Albo jak jakaś inna kostka rosołowa w postaci kogutka zachęca sama siebie do skonsumowania. Jak widzę te reklamy to cofam sie w rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie w kurzają wszystkie reklamy \"Zbyszka\" ta najnowsza i ta co babka siedziała zamknięta w wieży i dostała Zbycha:D \"Wybawco!!!\" O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaax
a mnie ta kretynka z Klanu, co reklamuje przyprawę Galeo. w ogóle to brzydka jest, brrrr! Nigdy tego czegoś nie kupię :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris 19
a mnie gdzie dzala na nerwy reklama orbit white jak dla mnie jest bez sensu wogule wiele reklam to totalne nie wypały:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris 19
a i jeszcze reklama calgonu co babaka rozbrajająco stwierdza jak facet zabiera jej pralke do naprawy :"ale ja mam pranie!!!" wrrrrrrrr strasznie żałosna przecież w zepsutej pralce sobie nie upierze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
mnie wnerwia jak w reklamach "czyszczaczy" do WC albo do zlewów czy kuchenek gazowych wszystkie te powierzchnie są tak usyfione jakby przez rok ich nie sprzątali- albo wrecz przeciwnie, lśnią czystością a babka leje Domestosa :/ depilacja nóg- a na nogach gładkość, podpaski- a w podpasce niebieskie cuś to samo pieluszki rozumiem, wiem, trudno żeby pokazywać krew itp., ale na miłość Boską, czy trzeba w ogóle pokazywać jak działa podpaska i jak co z niej wycieka albo nie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propos podpasek
ta cała always fresh mnie dobija, kiedy babka chodzi goła po mieście bo grrrrrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propos podpasek
bo czuje sie jakby dopiero co wyszla spod prysznica mialo byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hołota sie pisze przez h
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja123
Reklama LIDLA, w niej ojciec, dwojka synow. Ojciec idzie pogadac z dupeczka pracujaca w Lidlu a synkowie laduja caly kosz zakupow, ku pozniejszej uciesze "starego". Czysta prawda, w koncu tanie panstwo. Druga sprawa to reklamy lecace w porze obiadowej. Mnie tam akurat to nie rusza ale niektorych tak, gdy podczas jedzenia reklamuja np. papier do dupy, podpaski, pampersy czy inne temu podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolza 13
Reklama Cilitu Bang.Typiara szoruje klop, a tu nagle szczotka jej się łamie.Przesadzili. Reklama Avansu i Wisniewski ktory w niej wystepuje Avans ponizamy ceny-idiota reklama o nieomylnym Jacku który dotyka cycki pielęgniarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia skiska1111
Mnie wkurza ta reklama Play z tą muzyczką z Różowej Pantery... Ni to śmieszne, ni to mądre... Reklama gdzie rodzinka zajada się parówkami i w tle słychać De Mono i kawałek "Siedem dni", no jak babcie kocham ta reklama jest straszna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek misioski
jedna z gorszych reklam to "babciu a co ty taka niewyraźna..." _-_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 123
najgorsze są reklamy vanish'a ,Ten dubbing mnie rozwala. Facetka się uśmiechaa ci jej podkładają głos. Zgroza. apamietacie tą starą reklame durexów?Co panienka kręci dupcią jakby miała robić striptiz, ściąga gumkę i rzuca ją facetowi. Nagle wielkie zdziwko - jest zaskoczona, że tak łatwo się nakłada Proza życia... Albo tych "nakładek" - cholera wie co to jest - ponoć z fiuta wibrator robi. Kolacja przy świecach, facet wyciąga pudełeczko, pokazuje pannie, ta się głupio uśmiecha i mówi "Tak" a w środku ta nakładka na "palec"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 456
z tą marchewką ta reklama jest zajebista!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×