Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toska_30

zespoły na wesele - Lublin, Radom lub okolice

Polecane posty

Gość ANTARES - ZESPÓŁ MUZYCZNY
ANTARES - ZESPÓŁ MUZYCZNY, 3-os., z solistką, profesjonalnie, wesela, bale, sylwester, bogaty repertuar, duże doświadczenie, atrakcyjne ceny, videofilmowanie, limuzyna Mercedes, LUBLIN, tel.: 793-623-687, 793-623-697, zapraszamy na naszą stronę www.antares.lublin.pl, e-mail: antares.lublin@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająąąąąący!
Witam, natknąłem się na nagranie zespołu COLLEGE MUSIC http://www.youtube.com/watch?v=1ycG-Hxd0Us i potrzebuje kontakt do lidera kapeli ponieważ planujemy wesele i jesteśmy w trakcie szukania zespołu weselnego. Nie ukrywam iż nagranie w zamieszczonym linku zrobiło na Naw wrażenie... Proszę o szczerą wypowiedź co o nich sądzicie (prosimy aby konkurencyjne nieobiektywne zespoły nie wypowiadały się na forum) lub pisać na technikelektryk30kV@gmail.com Proszę jeżeli ktoś zna ich stronę bądź numer telefonu kontakt na forum bądź priv.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zespół Make Me Feel Strona zespołu: www.wokalisci.pl.tl Jedyny zespół który naprawdę wie jak zabawić ludzi i robi to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreciks
ja tylko odradzam Dj Havanę. Nie można sie z nim dogadac, umowic, nierzetelny i nieslowny. ostrzegam przed nim bo można sie przejechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podpisałam właśnie umowę z College Music. Bardzo wierzytelny zespół, młodzi muzycy i co najważniejsze ładnie śpiewają i grają na żywo. Znalazłam kontakt w necie, zadzwoniłam i zaprosili na próbę. Nie zanm sie na muzyce i nie umiem opisać ale ogólnie byłam pod wrażeniem, bardzo mi się podobało. Wesele czerwiec 2012 i cena 3400wesele + 1500 poprawiny. szukam teraz sali na 250 osób:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moncik
ja kaktus tez odradzam, byłam na sylwestrze gdzie grali i goscie nie byli zadowoleni, grali wszystko jakos tak wolno i zero kontaktu z goscmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie znalazłam zespół na moje wesele - LED WESSELIN! Świetnie grają. Dla mnie przede wszystkim ważna była zróżnicowana muzyka: rock&roll, disco-polo, biesiada przy stołach. I to mnie skusiło żeby ich wybrać. Zajrzyjcie sobie na ich stronkę: ledwesselin.pl Powodzenia w szukaniu dobrego zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabellll
Jestem zainteresowana Zespołem Liberta Band... Mają bardzo fajne demo świetnie się prezentują na scenie podoba mi się!!!! czy może mi ktoś powiedzieć coś więcej o nich ? Jak się spisują na weselu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anneta
Mogę ci powiedzieć Izabell że jeśli lubisz dobra zabawę, różnoraką muzykę, pośpiewać przy stołach ubawić się na całego to nie masz się co zastanawiać.... Liberta Band gra naprawdę świetnie dla każdego coś dobrego... Wszyscy goście się wybawili i wyszli z wielkim uśmiechem na twarzy po 5 Rano :) Grali u mnie 11.Lutego 2012.r A trafiłam na nich przypadkiem, ale na pewno w mojej rodzinnie zagrają jeszcze nie jedno wesele. Nie wiem co chciała byś wiedzieć więcej na ich temat ale ja nie mam żadnych zastrzeżeń wszystko było super :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabellll
Dziękuje serdecznie..... A grali pod domem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anneta
Mimo tego że było na dworze minus -10 To zagrali u Pana Młodego i u Młodej Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam obsesion
bardzo fajny zespół, goście zadowoleni i my tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellamusica
A ja polecam zespol INFINITA MUSIC z okolic Radomia. Z tego co pamietam to chyba stronke maja ale najlepiej wpisac na google to sie ich pewnie znajdzie:)Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość college music??
Hej czesc Ma może ktoś kontakt do kapeli college music? podana strona nie dziala mi a jestem zainteresowany ta orkiestra. dzieki z góry za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość collegemusicto fbtmusic
czesc. college music gra na moim weselu tel do goscia 514052045 strona to http://www.fbtmusic.pl/ zmienili nazwe chyba, zadzwon i zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiga90
Ja oczywiście polece zespół kóry grał u mie na slubie:) fbtmusic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaa14
Ja wzięłam Liberta Band.... Świetnie grają i zabawiają byłam na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mążżony
Po wielu... wielu.. godzinach przed komputerem i przegladaniem stron internetowych zespołów weselnych stwierdzam że baardzo mało jest takich które grają na prawde na poziomie muzyke niediscopolo oraz są w rozsądnej cenie. Dla Nas najlepszym wyborem jest zespół FBT Music. Mamy niestety ograniczone pieniądze na całe wesele ale dość czasu żeby nadrobić orgaizacją. Mamy dużą rodzine (wesele ok 300 os. ślub ok 400 os) i musimy również organiste do kościoła załatwić bo u mnie w parafii nie ma. Sala weselna nie jest tak duża i potrzebujemy kapeli która będzie robiła naprawdę małe przerwy a zabawy prowadziła w sposób należyty i taktowny... Profesjonalne podejście zachęciło Nas do współpracy z FBTMUSIC, stroną www naprawdę przemyślana, ładna i przejrzysta. Mp3 maja naprawdę dobre, słychać że nie dają żadnego „echa na mikrofony i to co spiewaja jest zrozumiałe i czyste jakościowo. Grają na żywo i PROWADZĄ naprawdę Z KLASA. U mojej sasiadki spisali się super... Przerw wtedy nie było... Nad ranem dwie krótkie ale jeden z nich wtedy stał za kosolą i był Dj więc muza cały czas była. Nie będę się rozpisywał:P proszę tylko o opinie co sądzicie o tej kapeli... ja się ie znam ale baardzo zalezy mi na udanym weselu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gitarzysta
Kolega prosi o opinie FBT MUSIC... Hm nie słyszałem na żywo ale widząc po stronie to nic ciekawego jak dla mnie....Jeśli chodzi o mp3 to szału nie ma na wokalu jest echo tylko delikatne.... No i nie jest to grane na żywo zwykła mp-trójka niestety :( sam gram w zespole i znam te mp3 na pamięć.... A co do tych przerw u sąsiadki wcale ich nie było?? Ciekawe to znaczy że nawet ludzie nie mieli żadnego dania i cały czas tańczyli....Moja rodzina to wręcz by nie wytrzymała szczególnie starsze osoby że nawet nie mogą pogadać bo ciągle głośna muzyka i ciekawe kto wytrzymał by 10godzin non-stop tańczyć. Trochę przesłodzony ten komentarz.... jak dla mnie szału nie ma niestety.... Ale każdy ma inny gust Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klawiszowiec
Ja też szału nie wiedzę. Poglos zawsze musi byc, inaczej jest ciulowe brzmienie. Fakt, mp3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wokalista, skrzypek
Koledzy mają racje.. podkłady mają zrobione.. ale to zespół z gitara, klawiszem i saksem.. nie ma sekcji więc muszą mieć podkłady. za to to nie zgodze sie jezeli chodzi o wokal, szczególnie damski. Pełna barwa, brak jakichkolwiek manier i bardzo czysto. Na filmiku widać ze saksofonista to nie "Edzio z saksofonem" tylko facet z muzycznym charakterem i wizją. cała solówka widać że improwizacja i to bardzo przemyślana - z resztą to znany saksofonista (w świecie jazzu i nie tylko każdy wie kto to, gra z jedną z najpopulkarniejszych polskich gwiazd) gitara.... też ma to sens co zagrał. WIdać że czuje to co zagrał, ma duży potencjał. Nie widać co na klawiszach tam stuka (bo klawisz stoi bez obstawy) ale skoro ta trójka to zawodowcy to chyba niewzieli henryka co nauczył sie grać na harmonii bo grają na weselach. Jeżeli ktoś tu zarzuca że kiepko grają lub fałszują to to ruch konkurencji.. Po jednym filmiku widać że dziewczyna śpiewa koncertowo i chłopaki również utrzymują sie z muzyki.,. Fakt że to nie zespół 100 proc na żywo ale cóż... i takie kapele potrzebne.. pewnie są bardzo tani ale za to mają wiele zleceń.. jeszcze raz powtórzę że dawano takiego wokalu nie słyszałem a co dopiero w kapeli weselnej. Pozdrawiam. Panowie jeżeli chcecie być zawodowo postrzegani w świecie muzyków nie walcie negatywnych opinii po złości.. Bo ktoś pomyśli żę naprawde tak uwarzacie i co za tym idzie... że nie macie słuchu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gitarzysta
Kto tu nie ma słuchu to ja nie będę się sprzeczał...I nikt tu nie wstawia komentarzy po złości tylko kolega po wyżej poprosił o opinie więc ja wyraziłem swoją... A po za tym jak tak świetnie grają na gitarze i tym saksie to czego tego nie słychać tego w Demo tylko zwykła mp3 którą każdy może ściągnąć z internetu... Z reszto nie ważne dla mnie i tak tandeta!!!! ale proszę nie pisać że ja nie mam słuchu, bo gdy bym go nie miał to bym powiedział tak jak 95% Ludzi na weselu że grają na żywo... A na damskim wokalu i tak jest Lekki reverb !!!!! No chyba że ktoś nie wie co to znaczy pogłos i uważa że wcale go tam niema! A dokładnie go słychać w piosence nah neh nah, I want to break free, a w Simply the Best to już w ogóle i jeszcze te chórki....Zresztą nie mam zamiaru się sprzeczać... Każdy ma inne zdanie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wokalista, skrzypek
Kolego.. Po co się tak denerwujesz.. Widać że nie miałeś nigdy doczynienia z zawodową muzyką, posuchaj dowolnej piosenki Michaela Jacksona albo Whistey Houston.. Efekt na wokalu zmienia się. Nigdy nie jest od początku do końca jeden ten sam, momentami jest go dużo a czasem w ogóle go nie ma. Przykładowo na weselu trzeba to uśrednić... Nikt nie będzie stał przy konsoli żeby to zmieniać i jak na weselną kapele uważam że jest to baaaaardzo dobrze ustalone. Moim skromnym zdaniem to kapitalne nagrania ale skoro kolega uważa inaczej niech troche posiedzi i posłucha zawodowców. Nasłuchaj się może Cz. Niemena....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEMUZYK
HAHAHAHA! Do wszystkch muzyków na tej stronie!!!!! Szału nie ma na damskim wokalu?? Kolego GITARZYSTO te chórki na NEH NAH NAH są zaśpiewane przez tą dziewczyne....!!! nie słyszysz tego??? To nagranie jest suche jak pieprz jeżeli chodzi o pogłosy! naprawde delikatne!!!! Nie jeden realizator w studiu pewie pracowała nad tym nagraniem a Wy sie sprzeczacie czy dobre. Jest IDEALNE! Zero niedociągnięć. Dość że profesonaliści to nagrali to dzieczyna ma ogromny talent i możliwości. Ta dziewczyna jest supportem CZERWONYCH GITAR i jest jedną z najlepszych coverowych wokalistek w kraju która wydała dobra niekomercyjna muze więc nie śmieszcie się że to zwykłe weselne nagranie. I tak jak kolega wyżesz pisze ten saksofonista jest znany, to żywa legenda Naszego Jazzu.. Jestem na codzien policjantem i NIE MAM SŁUCHU MUZYCZNEGO ALE JESTEM PEWIEN ŻE WSZYSCY w tej kapeli GRAJĄ NA ŻYWO!!!!!! nie widzicie tego? przecież nie na niby? noralnie każdy gra tylko że razem z podkładem.... Bo jak inaczej bez perkusji????? Pozdrawiam IM WIECEJ SPRZETU TYM MNIEJ TALENTU hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKASLUB
i tak ich nie wezme bo maja 1 wrzesien zajęty:P poledzcie coś.. Nie musi być to z perkusją. Proszę o namiary na kapele.... szukm takiej która bedzie miala wolny 1.09 wesele na szybko organzowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antares.lublin.pl
antares.lublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEMUZYK
Kolego GITARZYSTo - to do Ciebie http://www.youtube.com/watch?v=31zt114E3vk Posłuchaj. Teraz się zastanów: 1. Czy to nagranie na żywo? 2. JESTES GITARZYSTA - Nie słyszysz jak gitara tu zapierda**? Jest ona na oryginalym im so excited? - zastanów się 3. Za dużo efektu na wokalu? 4. Słyszysz że to ona sama śpiewa sobe chórki??? odp 1. To nagrane jednego z najlepszych coverowych zespołów w kraju - wszystko na żywo. Troszeczke forma zmieniona i zagrane szybciej. 2. Bardzo prosto i zawodowo zagrała gitara. 3. To realizcja na najlepszych studiach w kraju.. nie zdziwiłbym się gdyby każdy instrument nagrany był w innym studiu ze względu na brak jednego ubiwersalnego - dane specjalizuje sie w jednym.. np. jeden nagra dobrze wokal inny perkusje itd. 4. No ewidentnie... Jestes zwykłym weselnym gitarzysta... tylko weselnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×