Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toska_30

zespoły na wesele - Lublin, Radom lub okolice

Polecane posty

Gość marticzka
A czy słyszał ktoś o zespole Pif Paf Band z Lublina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płastuga
dziewczęta. podejrzewam ze wiele z was ma podobny problem jak ja. otóz poszukuję kapeli w lublinie ktora:nie falszuje, nie spiewa disco polo,ani nie robi aranzacji alla disco polo bo i takie kapele widzialam, prowadzi konferansjerke, ale na poziomie, bez zboczonych zabaw w stylu pompowanie balona i nie robi pol godzinnej przerwy po 5 piosenkach. no i współpracyje z publicznością, jesli wiecie co mam na mysli. sądzicie ze znajde takową w lublinie? mozecie mi cos z czystym sumieniem polecic? bo ja na razie jestem zielona w tym temacie. dziekuje z gory i czekam na wiadomosći, pomózcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala_ona
Polecam zespoły i djs z MC na wesela z klasą. więcej info na : www.muzycznecentrum.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chillicopter
zapraszam na naszą stronę www, www.chillicopter.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka90
Polecam zespół muzyczny libertaband są naprawdę dobrze...Fajnie bawią ludzi grają długo i robią krótkie przerwy....Świetnie zabawiają ludzi maja fajny repertuar wiadomo ( zależy od gustu )..Ale naprawdę chłopaki robią dobrą robotę no i oczywiście wokalista śpiewa bardzo ładnie jeszcze nie słyszałam żeby tak dziewczyna śpiewała na weselu ...Polecam można ich posłuchać na stronie www.libertaband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatalaw
Polecam zespół Shine Band z Muzycznego Centrum www.muzycznecentrum.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam zespół AVIS z Lublina - i to na prawdę z całą odpowiedzialnością !!! - a mam spory przegląd kapel weselnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzuzia
Wg mnie najlepszy jest zespół Texas. Grają na weselach w Zamościu i Lublinie. Przez jakiś czas pracowałam w obsłudze wesel, więc nasłuchałam się trochę tych zespołów weselnych i ten najbardziej mi się spodobał. Na prawdę potrafili porwać ludzi do tańca, większość osób szalała na parkiecie, umożliwiając nam swobodną pracę;P Sama jak będę organizować swoje wesele to wybiorę najprawdopodobniej ten zespół. To ich strona - http://zespoltexas.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAN BREAK
Co Wy możecie wiedzieć o zespołach - bardzo czesto jestem na różnych weselach i te zespoły co o nich piszecie to DNO w porównaniu do zespołu "BREAK" z Pionek - normalnie szook jak oni świetnie grają i zabawiają ogólnie CUDO !!! Wokalista Hubert śpiewał z Piaskiem - normalnie nie ma utworu by nie zagrali a Hubert nie zaśpiewał - wszyscy mogą im buty czyścić - POWAGA,a teraz mają jeszcze wokalistkę byłem z nimi niedawno - PRZEPIĘKNIE ! Mam namiar do nich ... Hubert 511 803 560 , Darek 668 734 981, Mirek 600 369 688 - grają w 5-osobowym składzie. POLECAM BARDZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barty
Ja zdecydowanie polecam zespół Chilli Band. Byłem na sylwestrze gdzie grali :) było rewelacyjnie. Ludzie nie chcieli ich wypuścić :P Przez co grali do śniadaniowej godziny :) Najważniejsza kwestią jest to ze grają na zywo :) Poza tym ceny mają bardzo konkurencyjne. www.chilli-band.pl - to ich strona internetowa serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheeeheeeee
Nooo...z Radomia to Ira albo Carpe Diem - na wesele jak znalazł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edendance
Zespół muzyczny EdenDance Zapraszamy na stronę www.edendance.pl Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie dotyczyło zespołu Pif Paf Band, więc moja opinia jest taka, że jak najbardziej polecam. Fajny repertuar jak i zabawy, biesiada za stołami co staje się rzadkością, śpiewa gitarzysta jak i wokalistka. Ogólnie bardzo ciekawy zespół i ja się bawiłam bardzo dobrze. Osobiście polecam, namiary do strony: www.pifpafband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moncik
halo halo, doradzcie mi please, mam wesele 03.09.2011 i nadal nie mam zespołu, wolne terminy maja stanley band, vegas i selekt. Moze wie ktos cos na ich temat albo poleci mi inna orkiestre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moncik
halo halo, doradzcie mi please, mam wesele 03.09.2011 i nadal nie mam zespołu, wolne terminy maja stanley band, vegas i selekt. Moze wie ktos cos na ich temat albo poleci mi inna orkiestre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko uważajcie na "dodatkowe" koszty. Niby to absurd, ale moja koleżanka trafiła na gości, którzy zaczęli doliczać "nadliczbowe" godziny, heheh Oczywiście nic nadliczbowego nie zapłaciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Moncik
ja z czystym sumieniem mogę Ci polecić zspół Aga Band - bardzo fajnie grają i prowadzą wesele- z klasą i bez obciachowych zabaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moncik
dzwoniłam i zajety maja ten termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edendance
Witam Tak się składa że niedawno termin 3.09.2011 zwolnił się u nas i mamy wolny. Więcej info na naszej stronie www.edendance.pl lub pod nr tel. 602 811 876 pozdrawiamy Zespół Edendance.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n_i_k
zespół BREAK z Pionek mogę z czystym sumieniem... odradzać. W gębie są mocni i czego to oni nie znają, ale w ogóle nie są w stanie wyczuć co się gościom podoba i nawet nie raczyli przygotować się z play-listy, którą przysłałem im mailem. Hubert potrafi czarować przed weselem, głos ma niezły ale jakbym wiedział, że ma to tak wyglądać, tobym wziął DJa. Opinie gości zbieżne. Nie zamawiajcie ich, bo tuż przed weselem nie będzie jak ich odwołać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczerze polecam sprawdzony zespół GALAXA. Grali u kuzyna-było rewelacyjnie, nie było gościa, który nie byłby zachwycony. Zagrają też u mnie już za 2,5 tygodnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół z puław
odpowiedz do n-i-k .... czy wyobrazasz sobie twoja babcie, ciocie, wujka.,.itd tanczacych przy rokowych utworach i tych przez ciebie tylko i ciebie uwielbianych...i nikogo wiecej....hm i twoja obecna małżonke? Masakra jakas! Dopiero bys gosciu d.... obsmarowal, ze nie umieli poprowadzic wesla, bo nikt sie nie bawil. Takich klientow życze panowie jak najmniej, Panocków z kasa mamusi w kieszeni, tez kiedys malolatom rozpieszczonym gralismy, tragedia! Pamietajcie młodzi jak bedziecie zakładac rodziny ślub dla Was a wesele dla gosci! To oni maja sie swietnie bawic, a nie sluchac waszej ulubionej muzyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio bawiliśmy się przy zespole Its Freak z Warszawy. Takich vocali dawno nie słyszeliśmy. Saksofonista na najwyższym poziomie. Ten zespół gra bardzo energetycznie i koncertowo. Całkowicie na żywo. Zajrzyjcie na stronę www.dream-art.pl od razu słychać że jakość jest wysoka. Jak o godzinie 2 vocalista zaśpiewał Its My Life, później vocalistka Lady Marmolade to kilka osób tańczyło na stołach. Polecam ekipę i dziękuję za niezapomniane chwile/ Lomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjafi
Ja polecam wszystki goraco zespol Bravis z Lublina (bravis.webd.pl) . Poza tym super cena, konkurencyjni. Zespol gral u nas na weselu , wrzesien 2011. Wesele mielismy miedzynarodowe, wszyscy swietnie sie bawili, zarowno przy polskich kawalkach, jak i zagranicznych, od disco polo, starych polskich kawalkow, po najnowesze typu Rihanna. Zdecydowlismy sie na ten zespol na podstawie jednej opinii i stampli z netu i nie pozalowalismy, bo na zywo spiewaja jeszcze lepiej, szczegolnie Pan Wiertel. Zespol byl bardzo profesjonalny (sami nas poganiali, ze za malo graja :p ), punktualny, super zorganizowany, fajne zabawianie gosci, biesiadowanie przy stolach i elastyczni na nasze propozycje , uwagi. Najlepszym dowodem chyba jest to, ze na pewno nie zagrali w naszej rodzinie ostatni raz, gdyz sa juz nastepni chetni :))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukaszzz
witam ja natomiast polecam zespół LIBERTABAND Z BEŁŻYC grali u mnie na weselichu 10.09.2011 i szczerze to wybawiliśmy się na maxa, wszyscy goście zadowoleni, jeżeli chodzi o cenę to również 100% zadowolenia jak za 2 dni grania, granie i śpiewanie non-stop... także z czystym sumieniem polecam. jeżeli ktoś byłby zainteresowany mają stronkę pod adresem swojej nazwy .pl wystarczy skukać opinie pozdrawiam Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×