Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kukułka-

POLE DANCE, GO-GO DANCE, LAP DANCE, STRIPTEASE

Polecane posty

Gość Pole Dance Instructor
Witam, jestem instruktorka pole fitness w USA. Chcialam przestrzec przed uzywaniem nieprofesjonalnego sprzetu, jak rury peekaboo lub podrobki x-pole. Zainwestujcie w bezpieczny sprzet, zeby uniknac upadkow i obrazen. Polecam x-pole i Lil'minx. Platinum Stages tez sa ok, lecz klienci narzekaja na zly serwis, jesli chodzi o czesci, naprawy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała się nauczyć takiego tańca...ciekawe gdzie i jak sie tego nauczyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m - grusza
Hej Grusza, w Poznaniu gdzie takie zajęcia prowadzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setnefer_waw
Dawno tu nikt nie pisał, ale to jest teraz temat na topie i może ktoś zechce przeczytać. Jestem tancerka Go-Go, zarabiam super kasę w jednym z warszawskich klubów. Tańca naprawdę trzeba się uczyć, ale też trzeba mieć go we krwi. Wykonuję na rurze wiele akrobacji, jedyne urazy jakich doznałam to siniaki, i bóle mięśni. Jeśli któraś pani chce spróbować wystarczy trochę odwagi, trzeba przyjść do klubu i zapytać menagera, napewno się zgodzą. Obejrzyjcie ją, poprostu dziewczyna wymiata. http://pl.youtube.com/watch?v=u6KnUW9N3Zo No ale nikt odrazu tak nie tńczy jak ona. Pozdrawiam i zyczę odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pole Dance Instructor
Setnefer, ta dziewczyna wlasnie dostala angaz w Cirque De Soleil. Wygrala rowniez Miss Pole Dance Australia w ubieglym roku. Teraz bedzie wystepowac w Las Vegas, w marcu jade ja zobaczyc i moze zalapie sie na prywatna lekcje. To juz druga instruktorka pole dance, ktora wystepuje w Cirque De Soleil :) W tym roku zamierzam otworzyc szkole pole dance w Polsce. Potrzebuje jeszcze tylko znalezc odpowiedni lokal. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setnefer
Jestem zainteresowana nauką tańca, ale interesują mnie akrobacje na rurze. W Warszawie znalazłam szkołę, ale mój znajomy powiedział mi, ze ta instruktorka tańczyła kiedyś i z akrobacji robiła nie wiele. Ruszać przy rurz to się potrafię, akrobacje te prostrze też potrafię robić, chciałbym tylko więcej sie nauczyć a sama jakoś nie mogę jeszcze tego dokonać, mimo, ze codziennie ćwiczę. Teraz kupię rurę do domu i będzie łatwiej ćwiczyć, bo jak spadnę to nikt sie nie będzie śmiał. Jak już otwożysz tą szkołę to daj znać chętnie się zapiszę na kurs. Tylko w jakim mieście??? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pole Dance Instructor
Tak, wlasnie planuje w Warszawie. Setnefer, jaka rure zamierzasz kupic? Chodzi mi o marke i material. Jest duzy wybor, ale prosze Was dziewczyny, trzymajcie sie z daleka od peekaboo, zwanej potocznie-piece of poo :( To jest tylko zabawka (stad atrakcyjna cena) i nadaje sie tylko do chodzenia wokol. To stracone pieniadze, jesli chcecie naprawde trenowac. Przy kupnie zwroccie uwage na material: stal, mosiadz, rura emaliowana lub powlekana tytanem, to wplywa na uchwyt. Stal jest najbardziej sliska, najlepsza do obrotow, pozostale- sa lepsze do figur statycznych. Jesli ktos ma male dlonie lepsza bedzie 45mm od klasycznej 50 milimetrowej. Z przenosnych rur, ktore nie musza byc montowane na stale, moge polecic x-pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setnefer
Pole Dance Instructor Wcale bym się nie zdziwiła gdybyśmy się znały. Nie mam zupełnego pojęcia jaka rura byłby najlepsza, ale wiem, że ta składana to badziew. W sumie to zależy mi bardziej na akrobacjach, więc śliska nie jest chyba wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoshii
Hej, również jestem zainteresowana nauką w Warszawie, mam w domu x-pole, polecam :) jeśli ktoś ma jakieś info o szkole lub ktoś uczy prywatnie proszę o kontakt na maila. A do dziewczyny, która chce otworzyć szkołę (pole dance instructor), może potrzebna Ci jakaś pomoc? jeśli tak napisz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja napiszę krótko! Kocham POLE DANCE i bardzo chcę nauczyć się tak tańczyć! Codziennie ćwiczę i zbieram kasę na rurę :) Poszukuje osób, których ten temat też interesuje najlepiej z Łodzi i okolic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziusia
cześć, a gdzie można kupić rurę x-pole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziusia
nigdy nie widziałam tańca na rurze na żywo, a chciałabym, tyle że nie wiem gdzie konkretnie mogłabym pójść,(w warszawie) żebym nie czuła się specjalnie nie na miejscu... prosze o porade, szczególnie do dziewczyn które tak pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża77
Ja tańczę już od paru lat, co prawda nie w Polsce, ale w Grecjii i do klubów go-go często przychodzą panie, więc nie jest to nic dziwnego dla mnie. Ale myśle, ze najlepiej czułabyś się w większym gronie kolegów, lub koleżanek. Jest to faje miejsce na nietypową imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoshii
Magdziusia, x-pole najlepiej zamówić z angielskiego ebaya, ja kupowałam u użytkownika pole heaven i z przesyłką wyszło ok. 800zł, ale to było przed kryzysem, zanim waluty poszły ostro w górę. Co do miejsca w wawie, to byłam w klubie kokomo, i jest tam spoko, najlepiej idź w większym gronie, to nie będziesz się źle czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hostessa Greece
Do róża Ja tez pracuje w greece co prawda w innym charakterze (hostessa) jestem ciekawa gdzie pracujesz ( co to za miejsce) i gdzie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalalala
dziewczyny, to by byla naprawde rewelacja gdyby ktos otworzyl taki klub. Jest poprostu mnooooooooooostwo dziewczyn ktore chcialyby sie zapisac. A nic takiego w warszawie nie ma. A przeciez to kwestia tak aprawde jedynie lokalu, zamontowania kilku/nastu rur, mat i juz. Ehhh.. czekam i czekam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pole Dance Instructor
Kwestia jest pozornie tylko prosta. Po pierwsze kwalifikacje. Moje kolezanki z UK i USA natykaja sie na instruktaz kompletnie nieprofesjonalny, bo kwestia kwalifikacji do nauczania pole fitness nie jest nigdzie regulowana. Przez to szkoly otwieraja czesto osoby, ktore nawet nie maja pojecia o anatomii i bezpiecznym wykonywaniu figur. Juz nie mowiac o tym, ze nie maja pojecia, jak tego uczyc. Teraz ucze w USA, pracuje w women's fitness, mam umowe do konca czerwca. Studio jest ok, ale wlascicielka tez nie ma pojecia, jak uczyc pole dancing, na szczescie, ona uczy tylko poziom 1. Mam nadzieje, ze wszystko mi wypali z moim studio w Warszawie, zwlaszcza z lokalem, bo mam zapewnienie "na gebe" narazie. Prowadzenie dzialalnosci gospodarczej w Polsce troche mnie przeraza. Dam Wam znac, jak wszystko dogram. Jestem perfekcjonistka, wiec chce, zeby studio bylo naprawde super :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziusia
napewno dasz rade, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pole Dance Instructor
Magdziusia, dzieki! Kiedy widze ile osob jest zainteresowanych, to wiem, ze warto sprobowac. Nie ma to, jak dzielic sie swoja pasja z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze :) też barrrdzo chcę nauczyć się tańczyć na rurze. jeśli powstanie taka szkoła w Polsce to proszę kliknijcie e-maila!!! Na razie może sama poćwiczę... Można kupic gdzieś w Polsce \"bezpieczną\" rurę? Jak sprawdzić czy rura jest oryginalna X-pole? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marghanna
Byłoby fantastycznie gdyby taki klub dla dziewczyn powstał. mesle również, ze cieszyłby sie rosnąca popularnoscia! pozdrawiam gorąco i czekam na wiadomosci o otwarciu miejsca do nauki pole dance!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revella
o kurczę, dziewczyny, ja myślałam, że to niepoważne marzenie nauczyć się pole dance. Ale kiedy widzę, że nie jestem sama, to mam odwagę o tym mówić :) Nie dość, że genialnie wygląda to jeszcze wyćwiczy sylwetkę ;) Jeśli ruszy szkoła w Wawce, to pierwsza biegnę sie zapisać. Pozdrawiam i liczę, że sie spotkamy na zajęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_architekt
Witam! Ja także jestem zainteresowana kursem tańca na rurze. Jest to wspaniały sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Rzeźbienie sylwetki + dodatkowe umiejętności przy ukochanym - mniam ;) Jeśli powstanie taka szkoła w okolicy Łodzi - proszę o kontakt! Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guma bez cukru.
A ja jestem w Wrocławia i też chciałabym uczyć się pole dance. Uwielbiam oglądać Felix i Aletheę, są w tańcu niesamowicie kobiece, a jednocześnie niebywale silne i elastyczne. Wiecie może, czy jest jakiś klub albo ktoś prowadzi zajęcia z pole dance we Wrocławiu??? Setnefer_waw - jak to przyjść do klubu i zapytać menagera? :) To w klubie można też sobie ćwiczyć rekreacyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guma bez cukru.
A jakby co mój mail: kalysto07@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neheszta
Dziewczyny jestem z Poznania. I bardzo marzę aby nauczyć się tańczyć na rurze. Ale mam też na myśli różne akrobacje. Może któraś wie gdzie mam iść ? :) Byłabym bardzo wdzięczna za informację :) Mój email to renia_0@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna2009
Pole Dance Instructor - co z Twoim klubem? Czy coś udało się zorgaznizować? :) Ja jestem wprawdzie z Krakowa, ale może udałoby mi się wpaść na lekcję do Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×