Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kukułka-

POLE DANCE, GO-GO DANCE, LAP DANCE, STRIPTEASE

Polecane posty

Do Nettesheim: Rura, ktora jest przedmiotem aukcji (ze zdjec na dole) nie wyglada na cos, co nadaje sie do pole dance z elementami akrobacji. Rury mocowane rozporowo musza miec solidna podstawe i mocowanie na suficie. Ta rura wyglada na bardzo niestabilna. A wogole kto jest producentem i kto wiec udziela gwarancji? Poza tym, gwarancja, ze rura sie np. nie zegnie, nie gwarantuje bezpieczenstwa osobie, ktora na niej cwiczy. Dlatego polecam sprawdzonych producentow z dobrym serwisem, gdyby cos szwankowalo. Poza tym zadna tego typu rura nie jest bezobslugowa, przed kazda sesja cwiczen trzeba ja sprawdzic i dokrecic. Rury przedstawione z lewej strony na zdjeciach (zamieszczonych zreszta bezprawnie) sa profesjonalne, na 3 zdjeciu widze rure Platinum Stages (mocowana na stale). Na ostatnim zdjeciu jest KT Coats z Vertical Dance, ktora jest autoryzowanym sprzedawca X-pole. Z tych wszystkich powodow odradzam. Lepiej zaoszczedzic pieniadze na dobry sprzet, jak Lil'mink, Platinum stages czy X-pole. I nie dotykajcie nawet Peekaboo ( znanych w swiecie pole dance jako "piece of poo", czyli "kawalek g*"). Bezpieczenstwo jest przeciez najwazniejsze. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nettesheim
pole dance instructor, dziekuje bardzo odpuszcze sobie te rure: 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziusia
hej. znalazłam oferte w szkole tanca akademia izadory w Warszawie. chodzilam tam kiedys i dostalam zawiadomienie o nowych zajęciach: Pole dance. Niestety nie pasuje mi termin wiec czekam na twoją oferte Pole Dance Instruktor. Dla zainteresowanych podaję link http://www.akademia-tanca.com.pl/latino/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Też prawie się nadziałam na tą rurkę z Allegro :) Orientujecie się może dziewczyny czy są takie kursy w Krakowie albo Wrocławiu??? W warszawie bywam niestety tylko w weekendy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she_sexy
czy jest szkola tanca erotycznego w bydgoszczy??? Jesli znacie napiszcie proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeylloo
Madziusia! Dziękuję Ci bardzo za link z tą szkołą pole dance!! Jutro jadę na pierwsze zajęcia! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sobie oryginalną x-pole, 50 mm, chromowana. Jest rzeczywiście solidna i po prawidłowym rozłożeniu można jej zaufać w 100%. Ściągnęłam ją z UK, z przesyłką wyszło 860 zł. Do zestawu dostałam płytę DVD, broszurę, dwie eleganckie torby oraz puder do rąk. Niestety, mimo moich szczerych chęci nie mogę korzystać z niej w swoim mieszkaniu. Promień wokoł rury musi wynosić co najmniej 1,5 m aby akrobacje były bezpieczne, a ja mam do tego za małe mieszkanie. Jeśli któraś z was chce ją odkupić ode mnie- proszę o kontakt e-mailowy. Oczywiście sprzedam ją taniej. Mogę wysłać też fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeesta
Jeśli któraś z was , wie o istnieniu takiego czegoś w łodzi ... niech pisze... w zyciu chyba niczego ak bardzo nie chcialam jak nauczyc sie owego tanca. Niesamowite... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curiousbabe
hej dziewczyny, włączam się do tematu ? Czy któraś z was znalazła może instruktorkę w Poznaniu ??? Bądź udziela lekcji ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meh
cudownie studioduende jeszcze miesiac temu wołało 160PLN za 1 godzine zajec;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznan1222
co z tym poznaniem?? nic tam takiego nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curiousbabe
Podbijam ujawniać się ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pole angel
Dziewczyny, jest nadzieje dla lodzianek, w lodzi a dokladniej w okolicach sa zajecia z pole dancingu, wiecej informacji na stronie www.taniecnarurce.net , slyszalam tez o zajeciach w warszawie ale nie znam konkretów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacchante
muszyniankaplus ja bym odkupiła z chęcią. Nie chce mi się czekac 2tyg az mi z UK wyśla. Jednak jaką będe miała pewność ze ją dostanę? Mam pytanie - mogłabyś ją wystawić na allegro wraz ze zdjęciami i podać mi linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, poszukiwane chętne do poznania i opanowania tańca na rurze z elementami akrobatyki we Wrocławiu. Jeżeli zbierze się odpowiednia grupa zainteresowanych, ruszą zajęcia. JEsli jestescie zainteresowane czekam na kontakt: roca4@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deamon
W Krakowie jest 2 instruktorów od systemów erotic dance i nie jest to takie drogie. dla zainteresowanych mogę wysłać kontakt do nich jak coś pisać na maila biuro@tanieckrk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziusia
mam pytanie do Pole Dance Instructor kiedy planujesz otworzyć szkołę i zacząć zajęcia pozdrawiam i czekam na odpowidz magdziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce powiadomić wszystkie zainteresowane Panie, że" Fitness Revolution" Studio Pole Dance oficjalnie istnieje. Zajęcia ruszają w listopadzie (formalności i przystosowanie lokalu niestety trwają dłużej niż bym tego chciała). Studio znajduje się przy ul. Egipskiej 4 (róg Afrykańskiej), I piętro. Informacje o studio, formie zajęć i cenach w przyszlym tygodniu na: www.studiopoledance.pl Kursy zaczną sie od godzinnych zajęć wprowadzających, na których właśnie, wprowadzę oraz odpowiem na wszelkie pytania odnośnie pole dance/fitness, poznacie też podstawy tańca w praktyce (wezcie ze sobą wygodny strój, najlepiej sportowy) i zadecydujecie, czy podoba się Wam i chcecie zapisać się na kurs. Daty zajęć wprowadzających podam na początku listopada na stronie internetowej, tutaj na forum, jak również pod nr. tel. 509-456-323. Zajęć wprowadzających będzie kilka w różnych dniach tygodnia i czasie tak, żeby wszyscy dopasowali termin, który im odpowiada. Dziękuję Wam za cierpliwe oczekiwanie. Pozdrawiam i mam nadzieję poznać Was wkrótce osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziusia
dzięki za tak szybką odpowiedz, czekam na terminy zajęć wprowadzających pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JusBob
Witam serdecznie poszukuję instruktorki tańca na rurce we Wrocławiu, umowa o pracę chętne prosze o kontakt na email j.bobinska@gmail.com bądź pod nr telefonu 511254734

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, zajęcia startują w grudniu, przy Surowieckiego 12, w Warszawie. Na początek dwie grupy oraz pojedyncze zajęcia w formie warsztatów. Dokładny grafik na stronie www.studiopoledance.pl Zapisywać się można mailem lub telefonicznie: 509-456-323 Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keny_moskito
Jestem zainteresowana zakupem x - pole. Czy ktoś ma namiary lub sam chciałby sprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mischel
czy ktoś już wie czy w poznaniu są już takie kursy? bardzo proszę o dopowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curiousbabe
Podbijam :) Poznanianki czekają na świetne wieści ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×