Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kukułka-

POLE DANCE, GO-GO DANCE, LAP DANCE, STRIPTEASE

Polecane posty

Gość bettsy
ponawiam pytanie - czy ktoś ma namiar na jakiś fajny kurs tańca erotycznego lub coś podobnego w Poznaniu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabfab
Jak wygląda instalacja takiej rury? nie mam możliwości przywiercenia nic do sufitu, ani do podłogi(kafelki) wiec wychodziłam zawsze z założenia ze bezpiecznie inaczej nie da się tego zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANGELA777788889999
WITAM :) MAM PYTANIE CZY WIE KTOŚ MOŻE O JAKIMŚ KURSIE POLE DANCE LUB GO GO W CZĘSTOCHOWIE ??? A MOŻE JAKAŚ PRYWATNA INSTRUKTORKA ??? PRZECIEŻ NA TEJ WSI NIC NIE MOŻNA ZNALEŹC A BARDZO MI ZALEŻY POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mientowy_pl
Witam to pierwszy post na tym forum i trafiłem tu tylko i wyłącznie przez poszukiwania związane z tańcem na rurze. Jestem fotografem i chciałbym zaprosić osoby potrafiące fajnie się wyginać na sesję do studia. Przynajmniej na początek nie jest nam potrzebna dynamika bo chciałbym aby pozy przyjmowane były raczej statycznie ale nuta dynamiki może się przydać. Moje studio mieści się w Tarnowie (małopolskie) pewnym problemem jest aż 4m wysokości w sensie montowania rury do zdjęć. Rozważam też możliwość dojazdu wraz ze sprzętem studyjnym w miejsce treningów jest to jednak dość kłopotliwe ale przy spełnieniu pewnych warunków wykonalne. Napiszę od razu że projekt w swoim zamyśle nie będzie dochodowy i chodzi raczej o pozowanie w zamian za zdjęcia. Kilka moich ostatnich fotografii można zobaczyć pod adresem www.mientowy.com/akt/ Dodam jeszcze że tancerka musi być osobą pełnoletnią. Kontakt gg:3231327 mail: miętowy(AT)wp.pl telefon 602 404 769 jeśli nie mogę rozmawiać odbijam połączenie i oddzwaniam. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda123
Witam! Poszukuję osoby z Poznania, która nauczyła by mnie tańca go-go i pomogła w tym aby znaleźć pracę w jakimś klubie w okolicach poznania. Mam 22 lata i szybko się uczę, ruszać też się umiem. Myśle, że się nadaję do tego. Bardzo proszę o informację- jagodastra@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda123
Witam! Poszukuję osoby z Poznania, która nauczyła by mnie tańca go-go i pomogła w tym aby znaleźć pracę w jakimś klubie w okolicach poznania. Mam 22 lata i szybko się uczę, ruszać też się umiem. Myśle, że się nadaję do tego. Bardzo proszę o informację- jagodastra@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :P:P
JAGODA123!! Jak chcesz się nauczyć z myślą o pracy w takim charakterze, to idź od razu do klubu, w którym się tak pracuje i się podpytaj, założę się, że będą w niebo wzięci i wtedy masz tydzień czy ileśtam kursu tego typu tańca gratis, jako przyuczenie do zawodu :] bez sensu, abyś płaciła komuś aby Cię uczył, a potem szła do klubu się zatrudnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z Trójmiastem???
są jakieś kursy? warsztaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala
instruktorkazagłebie Fajnie by było gdyby faktycznie coś ruszyło na Śląsku, gdyby zahaczyło też o Bielsko byłoby jeszcze fajniej ;) Albo jakieś warsztaty weekendowe czasami dla przyjezdnych by się przydały...tak więc czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pagula
Szukam instruktorki poly dance, lub go go w Krakowie. Miotam się od strony do strony. Znalazłam instruktorkę- Panią Izę Żelazny- ale nie odbiera telefonu, nie odpisuje na maile. Może mam złe namiary?Jeśli ktoś wie o rozpoczynających się kursach w Krakowie - czekam na info na mojego maila: pagula@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna
hej dziewczyny ;) sluchajcie mam taki problem. wraz z przyjaciolka chcialybysmy nauczyc sie tanca na rurze, niestety nie wiemy gdzie w trojmiescie znajduje sie ktos, kto by nas w ten temat wprowadzil..moze sie orientujecie? Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjeszczee
Nie ale wlasnie zapisalam sie na zajecia Pole dance w Warszawie. Zobaczymy, mam nadzieje ze bedzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeriy[
a na pomorzu znowu nic nie ma ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mischel
czy ktoś już wie czy w poznaniu są już takie kursy? bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToxicToxic
na razie nic niestety nie słychać w poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugar_pole
Ja właśnie się rozglądam za oryginalną x-pole do kupienia w Polsce, ale jak narazie nic nie mogę znaleźć. Może jest tutaj jeszcze ktoś kto chciałby odsprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest jakiś kurs Pole Dance we Wrocławiu? Szukam informacji..... interesują mnie też prywatne lekcje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UMYK
!!! PYTANIE ??? Witam wszystkie Panie, w szczególnosci z Łodzi i okolic, otóż chcę uruchomic na terenie łodzi kursy tańca na rurze ( wszystkie pola ). Zwracam się do wszystkich zainteresowanych o wypowiedz w kwesti chęci uczestnictwa, gdyż wiąże się to z organizacją od strony technicznej.Rozpoczęcie kursów planowane jest na czerwiec br.w grupach 5 -cio osobowych - ( może warto porozmawiac z koleżankami które również chciałyby się zapisac )?.Zajęcia odbywac się będą 3 razy w tygodniu . Kurs podstawowy trwa 4 tygodnie. Osoby zainteresowane wstępnymi zapisami mogą dzwonic pod nr. tel. 501 037 534 , dzięki czemu będzie można dostosowac dogodne dni i terminy zajęc. Proszę o wypowiedzi i komentarze na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byrbra
witam, czy jest we wrocławiu jakiś kurs tańca na rurze?? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktos wie czy w Gdansku ucza gdzies krokow Michaela Jackona ?? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktos wie czy w Gdansku ucza gdzies krokow Michaela Jackona ?? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktos wie czy w Gdansku ucza gdzies krokow Michaela Jackona ?? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktos wie gdzie w Gdansku i czy w ogole ucza krokow Michaela Jacksona ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poledanceschool
chciałam wszystkie dziewczyny powiadomić że w Poznaniu otwarto poledanceschool wszystkie informacje na jej temat i zapisy na spotkanie organizacyjne znajdziecie na stronie www.poledanceschool.eu lub pod nr 508394913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poledance
chciałam wszystkie dziewczyny powiadomić że w Poznaniu otwarto poledanceschool wszystkie informacje na jej temat i zapisy na spotkanie organizacyjne znajdziecie na stronie www.poledanceschool.eu lub pod nr 508394913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poledance
chciałam wszystkie dziewczyny powiadomić że w Poznaniu otwarto poledanceschool wszystkie informacje na jej temat i zapisy na spotkanie organizacyjne znajdziecie na stronie www.poledanceschool.eu lub pod nr 508394913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poledancemaniac
poledance - zapowiada się ciekawie ta szkoła, w opisie czytam że jest oczywiste rozgraniczenie na taniec jako fitness i że tak powiem sztukę uwodzenia :) Szkoda że nawww.poledanceschool.eu nie podajecie więcej info o instruktorkach np. w jakich zawodach brały udział, albo w jakich klubach tańczyły. Pozdrawiam i życzę, aby się interes kręcił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poledanceschool
hejka na stronie oczywiscie znajda się inf o instruktorkach mam nadzieje ze uda mi sie zrobic to w tym tyg . poza tym na spotkaniu organizacyjnym zostaną one przedstawione i odpowiedza na kazde pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×