Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kukułka-

POLE DANCE, GO-GO DANCE, LAP DANCE, STRIPTEASE

Polecane posty

Gość poledanceschool
w tym tyg postaram sie umiescic wszystkie inf na temat dziewczyn inf o nich otrzymacie rowniez na spotkaniu organizacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poledanceschool
sorry za powtarzanie sie ale cos mi komp siada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poledanceschool
sorry ze sie powtarzam ale zakazdym razem zawiesza mi sie strona z napisem wystapił błąd a potem okazuje sie ze moja wypowiedz została zapisana pozdrawiam i zapraszam na zajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omegaaa444
gdzie w krakowie jest kurs pole dance i ile kosztuje?? bardzo bym prosila o jakiers info badz kontakt do kogos kto potrafi tak tanczyc,potrzebuje nauczyc sie kilku podstawowych krokow,to wystarczy do uratowania mojej sytuacji...tak sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdaw
Jest jakaś chętna dziewczyna do wykonania tańca erotycznego na urodzinach? łatwa stówka za minuty pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laylana
Czy któraś ma doświadczenia z klubem gogo we Wrocławiu w budynku byłego Dworca Świebodzkiego? Prowadzą tam kursy pole dance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, prowadze jedna z najwiekszych szkol tanca w Warszawie. Chcialam wprowadzic pole dancing, mysle ze bedzie hitem. Potrzebuej do wspolpracy instruktorki, ktora pomoze nam tez znalezc odpowiedni sprzet i doradzi w kwestii monatazu. Jesli ktos ma ochote sie zaangazowac, piszcie na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frontera 1
PILNE Witam wszystkie Panie zainteresowane nauką tańca na rurze . Pilnie poszukuję Pań do współpracy przy prowadzeniu kursów tańca na rurze ( wszystkie pola ) na terenie Łodzi . Mile widziane są również Panie bez uprawnień ale posiadające wybitne umiejętności w tym kierunku. Tel. kont. 504292504

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pole dancer, jak będziesz coś otwierać, to daj znać ;-) jestem z poznania i jest tu tylko jedna szkoła, co się równa z dosyć wysokimi kosztami nauki pole dance:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag pole dance
Jaka mistrzyni, zwykła dziw...!!! te mistrzostwa to wielka jedna zenada była, aż żal było patrzeć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikaaa76
Właśnie oglądam sobie Dzień dobry TVN. Super to wygląda, jakieś trzy laski to gdzieś w Warszawie tańczą. Natomiast ja jestem z Trójmiasta i też chciałabym się zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToxicToxic
Nio fajnie pokazali to w tvn... a co do tej wice mistrzyni w poznania.. Nie wiem jak wyglądały te zawody, co potrafi itd ale jak się czyta komentarze pod tamtym artykułem to aż żal ograniczenia tych ludzi. Dziewczyna robi co lubi, coś tam sobie studiuje( nawet jeśli to kosmetologia to co komu do tego) a psy na niej wieszają za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurs na śląsku
Czy powstała jakaś szkoła na terenie śląska?? najlepiej Katowice Częstochowa?? Bardzo chciała bym się zapisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziś gościłam z jedną z moich kursantek, Magdą (brunetka) w Dzień Dobry TVN. Robiłam krótki występ na żywo. Miało paść więcej pytań dotyczycących tematu, w tym pytanie o włączenie pole dance do grona dyscyplin olimpijskich o to, dlaczego to jest fitness, jakie grupy mięśni pracują i czym pole dance różni się od gogo. Myślę, że program niewiele wyjaśnił, a skupił się na aspekcie erotycznym, ale cóż... nie miałam wpływu na to, o co mnie będą pytać. Myślałam tylko o tym, żeby rurka wytrzymała na podwieszanym suficie do końca występu. Dużo stresu. Pozdrawiam Kafeterianki! Jolanta Wiszniewska -założycielka i instruktor "Fitnesss Revolution" Studio Pole Dance www.studiopoledance.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikaaa76
Szkoda, że to jest w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minetka
KTOS WIE COS O KURSIE WE WROCŁAWIU?? ALBO PRYWATNE LEKCJE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie
Witajcie Jesli chodzi o slask (a konkretnie Katowice) to szukajcie juz niedlugo czegos w necie. Z tego co doszly mnie sluchy szykuje sie cos na W-wskiej ale szczegolow nie znam. Jak sie czegos konkretnie dowiem napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURSY POLE DANCE- TANIEC NA RURCE. ZAPRASZAM WSZYSTKIE PANIE EZ WZGLĘDU NA WIEK I BUDOWĘ CIAŁA. WWW.POLEDANCESCHOOL.EU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakow
Hej, chcialabym Was zapytac czy macie jakies doswiadczenia ze skladanymi rurami? Chetnie bym zamontowala normalną, ale nie mam na tyle miejsca, zeby ja trzymac. Bede wdzieczna za opinie odn. doswiadczen, czy warto i jezeli tak, to jakiej firmy. Z gory dzikuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToxicToxic
Ja mam taką w domu. Firmy x-pole. Jest stabilna. "wieszało" się na niej kilku facetów dla jaj którzy są no sporo więksi ode mnie i wszystko było ok. To jest polecana firma jednak co za tym idzie dość drogo wychodzi (coś koło 700-1000zł. zależy jak trafisz i co chcesz) w porównaniu z takimi montowanymi na stałe. Przy samej instalacji potrzebna jest pomoc bo ciężki i nieporęczny to bajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czy wie ktos czy takie kursy tanca odbywaja sie w okolicy Wroclawia, dolnegoslaska? Wiem, ze sa w Poznaniu. Czy bylby ktos chetny na wyjazdy tam? Mam auto, chetne dziewczyny zapraszam. monika-nowak450@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampoooch
Cześć dziewczyny! Ja również mam profesjonalną rurę w domu, jako że wyjeżdżam to chętnie ją sprzedam, bo mi się już nie przyda. Kupiłam ją jakiś czas temu na Allegro za ponad 600zł, Chętnie ją odsprzedam za 500 (cena do negocjacji:). Jest bardzo stabilna, można na niej robić wszystkie figury, a do tego jest przenośna, nie niszczy sufitu, szybko można ją zamontować i zdenontować (ja robiłam to sama). W pakiecie instrukcja obsługi + CD z lekcjami tańca. kontakt gg: 3859523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana baaardzo
hej, dziewczyny!!!! moze jakas z was juz chodzila na zajecia w poznaniu do tej nowej szkoly?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToxicToxic
Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie w ŁODZI???
Kiedy w końcu Łodzianki będą mogły cwiczyć w profesjonalnych szkołach tańca Pol Dance??? Moze macie jakieś namiary???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie troche wstydliwa
ja wlasnie dzwoniłam do szkoly w poznaniu, ide w sobote boze, pomoz mi!!!! sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HGJHFKJL;KJ
a w Krakowie jest taka szkoła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4fly
@pampoooch jaka to konkretnie rurka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×