Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kukułka-

POLE DANCE, GO-GO DANCE, LAP DANCE, STRIPTEASE

Polecane posty

Gość Dimmelo
Rasha(Izabela Żelazny) organizuje nowe kursy tańca erotycznego, obejmujące wszystkie wyżej wymienione formy na styczeń 2010 roku. Prowadzi zajęcia w calej Polsce. Rasha to profesjonalna tancerka. Wspolpracuje ze striptizerkami, instruktorem fitnessu i choreografami. W Krakowie to jedyny taki kurs i pewnie jeden z nielicznych w Polsce. Jej zajecia nie sa oparte na innych tego typu. Sama wymyslila wszystko od podstaw, nie znajdziecie takiego drugiego. Polecam rowniez strone www.eroticfitness-rasha.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dimmelo
Rasha(Izabela Żelazny) organizuje nowe kursy tanca erotycznego zawierajace wszystkie wyzej wymienione formy na styczen 2010 roku. Pracuje ze striptizerkami, choreografami i instruktorem fitnessu. www.eroticfitness-rasha.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela Żelazny
Witam i zapraszam na kurs tanca erotycznego EROTIC FITNESS! pole dance(taniec na rurze), polaczone z zajeciami z instruktorem fitnessu - wzmacnianie miesni nog i rak, niezbedne do wykonywania akrobacji na rurze table dance lap dance profesjonalny striptiz erotyczny taniec brzucha erotic show (lesbian show, dominacja, petting show) striptease aerobic go-go dance Jestem profesjonalna tancerka i instruktorką striptease aerobic od 2008 roku. Od 2 lat trenuje taniec na rurze. Zajmowalam sie rowniez tancem brzucha i samba brazylijska. Zapraszam Was na jedyny w Polsce kompletny i profesjonalny kurs tańca erotycznego tel: 514 423 726 e -mail: izabela.zelazny@wp.pl wiecej o mnie i o moim kursie na: www.eroticfitness-rasha.blog.onet.pl www.studiostriptizu.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G. marzycielka
chciałabym kupić sobie rurkę i w sumie już długo szukam.. ale zanim kupię potrzebuję opinii :) ostatnio znalazłam takie: http://allegro.pl/item832399753_pole_dance_rura_do_tanca_cwiczen_gogo_fitnes.html http://allegro.pl/item840213189_rura_do_tanca_fitnes_cwiczen_gogo_pole_dance.html używa/używał ktoś? Może coś o nich powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W grudniu, w "Fitness Revolution" Studio Pole Dance zajęcia grupowe odbywają w środy o 19:30 i soboty o 14:00. W styczniu, jeżeli będą chętne panie, będzie jeszcze jedna grupa- w piątki o 18.00. Grafik do pobrania na stronie internetowej: www.studiopoledance.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poledancemaniac
W Poznaniu w Klubie Go-Go Nefretete na ul. Gwarnej za Sphinx-em jest ogłoszenie że przyuczą do tańca. To prawdziwy klub GoGo nie nie jakaś tam przykrywka "domu schadzek" Parę dziewczyn tańczy naprawdę na poziomie ! Piwo kosztuje jak w pubie 10 zł więc można spokojnie podejść i podpatrzeć dziewczyny w akrobatyce. Polecam ! P.S. Jak dla mnie mistrzyni to dziewczyna o pseudonimie Dana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Poledancemaniac: moja znajoma poszla do takiego klubu (niby sprawdzany, gazety sie o nim rozpisywaly, chyba najpopularniejszy łódzki klub) i skonczyla w niemieckim burdelu. wiec na wszelki wypadek radze omijac takie miejsca, bo takie ogloszenia zazwyczaj sluza do werbowania, niekoniecznie legalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poledancemaniac
do anra Czytaj uważnie i niech Ci stereotypy nie przysłaniają wniosków ! Zaznaczyłem że ten klub w Poznaniu na Gwarnej jest właśnie inny i wiem to dlatego bo tam bywam, a nie że coś tama słyszałem od znajomego znajomego. Też boleje nad tym że większość klubów GOGO w Polsce to przykrywki burdeli. Często nie mają z prawdziwym go-go nić wspólnego. O ile jest w nich rura, to nawet niema w lokalu żadnej dziewczyny co potrafi na niej tańczyć. Brakuje miejsc w Polsce gdzie można pójść popatrzeć na pięknie tańczące dziewczyny wypić drink w rozsądnej cenie i porozmawiać z dziewczynami. Nawet zaprosić gościa z zagranicy i liczyć że ktoś go zabawi rozmową np. po angielsku. Pokazać że u nas też erotyka potrafi mieć wysoki pozom jak na zachodzie. Bo to że dziewczyny ze wschodu są najpiękniejsze na świeci to nie podlega dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saxy2010
witam serdecznie!! Poszukujemy tancerek/tancerzy go-go do udziału w imprezach klubowych.zainteresowanych prosimy o zgłoszenia mailowe do dnia 15.02.2010 na adres:s.and.s.2010@hotmail.com W mailu prosimy podać:imię, nazwisko,wiek,krótkie cv oraz zdjęcie sylwetki.O dacie i miejscu przesłuchań poinformujemy drogą mailową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Bardzo dobre ćwiczenie ;) Zamiast fitnessu i yogi, ogólnorozwojowe i dobre na rozciąganie ;) Solidny trening dla siły i wytrzymałości mięśni. Co do kwestii moralnych - nie wypowiadam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pole dance jest świetną forma gimnastyki : obejmuje ćwiczenia cardio, siłowe ( do których używamy masy własnego ciała= szybki efekt), rozciągające i poprawiające balans i posturę. Taniec, a w szczególności pole dance poprawia samopoczucie, pozytywnie wpływa na samoakceptację. Co do moralności- na zajęciach nie robimy nic niemoralnego, a tańczymy w strojach sportowych. W gimnastyce sportowej używa się do ćwiczeń poziomego drążka, w pole dance - pionowego. Czy przez to ta dyscyplina jest bardziej niemoralna? Współczesna forma pole dance to nie erotyczne wicie się wokół rurki. Zapraszam na moją stronę internetową do zakładki: "wydarzenia i galeria". Są tam niektóre figury pole dance, jakich uczę na zajęciach. Jeśli chcecie niezobowiązująco spróbować 13 i 14 lutego organizuję warsztaty na stopniu podstawowym. Można zapisać sie na jeden lub oba dni. 3 godziny dziennie + dla chętnych jeszcze studio otwarte. Warsztaty obejmują podstawy pole dance, figury, przejścia i układ taneczny. Również zestaw ćwiczeń przygotowujący do akrobatyki na rurce. Zniżki przy zapisach do końca stycznia i zapisach na oba dni. regularna cena 125 zł za dzień, styczniowa cena 100 zł za dzień. Przy zapisach na oba dni: styczniowa cena 180 zł, pózniej 225 zł. Wszystko czego chcecie się dowiedzieć o pole dance. Zapraszam! yola@studiopoledance.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadanie o dupie maryny, a moze ktos poprostu da adres i telefon (WARSZAWA w moim przypadku) GDZIE MOZNA SIE ZAPISAC NA KUS POLE DANCE, i nie, nie taniec brzucha, tylko wlasnie przy rurze! nie chce tez rury z allegrro! KURS!!!!!!! KURS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorkazagłebie
Witam, niedługo ruszymy na Śląsku, więc Panie z Katowic, Sosnowca i okolic szykować się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie może, gdzie są prowadzone zajęcia pole dance w Bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poledancemaniac
Tak czytam i się zastanawiam. Czy kobiety jak by miały możliwość wyboru nauki: POLE DANCE - Czyli fitness na rurze albo GO-GO DANCE - Czyli taniec erotyczny na rurze. Co by wybrały ? Jedno daje dobrą kondycje, dobre samopoczucie i w rezultacie atrakcyjność dla facetów. Drugie z większym naciskiem na erotykę na pewno szybciej sprawi, że Twój facet oszaleje na tle twego nowego hobby. Czy odrzucanie erotyki, nie jest trochę taką hipokryzją ?! Co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaaaaaaaaa
hm, na pewno jest troche hipokryzja, bo jednak procz osob, które lubia uprawiac sporty i szukaja w pole dance jedynie artystycznych wygibasow (ktorych jest niewiele jak mniemam) na takie zajecia chca isc osoby, ktore chca sie dowartosciowac i poczuc seksowniejsze, zrobic przyjemnosc swoim facetom itp itd, oczywiscie , ze chca one przy tym poprawic kondycje, sylwetke wyrzezbic i na pewno podobaja im sie rowniez wykonywane akrobatyczne figury, ale co by nie mowic, prawda jest taka, ze nie zapisuja sie na gimnastyke artystyczna, a jednak na pole dance, wiec co by nie mowily z erotyki tez chca skorzystac :) Kwestia taka, ze to czy nasz taniec na rurce bedzie dostarczal wrazen estetycznych z piekna ludzkiego ciala, ladnych figur i subtelnej erotyki, czy bedzie obscenicznym i wylgarnym wymachiwaniem gołą ci... zalezy tylko od tanczacych ;) kazdy ma podswiadomie skojarzenia z tancem w klubie, ktory ma na celu podniecic obrzydliwych facetow ktorzy przyszli na peep show, a kobieta chce czuc sie seksowna, nie zdzirowata, i o ile podniecanie swojego ukochanego meza jest raczej pozytywne, to kobiety wiedzac jakie budzi skojarzenia taniec na rurze sciemniaja, ze chca sie uczyc tylko akrobatyki, a nie sexy dance ;P mi sie poodobaja figury wykonywane na roznych konkursach pole dance i to mnie zafascynowalo, ale oczywiscie ide tam rowniez po to, zeby zrobic mojemu narzeczonemu niespodzianke po slubie ;)) i tak, chce nauczyc sie ladnie poruszac i chce byc sexi i erotyczna :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna4554
gdzie w Poznaniu można się tego nauczyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poledancemaniac
takajedna - a dokładnie co chcesz się uczyć ? Wcześniej była informacja parę postów wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny czy są jakieś dobre szkoły tańca na rurze w krakowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabfab
Ja chciałabym konkretnie pole dance w poznaniu . Jednak nic takiego nie mogę znaleźć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagłebietaniec
Liki jesli jestes w stanie podjechac z krakowa do jaworzna(ok 60 km) to ja mogę Cię mogę pouczyć, jeśli jestes chętna to napisz na maila danzadanza@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poledancemaniac
W Warszawie klub Vegas - http://www.vegasclub.pl/ reklamuje się że można u nich pobierać prywatne lekcje. Oczywiście to klub go-go i będzie to taniec erotyczny, a nie fitness na rurze :) Choć parę dziewczyn jest tam po balecie i akrobatyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zanteresowana. podajcie dokladny adres we wroclawiu z kursem pole dance! dziekuje za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donnnna
Nie ma jak na razie żadnego kursu we Wrocławiu. Na tyle, na ile się orientuje, jeden ma ruszyć po wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free art fusion
Zapraszamy na POLE DANCE do centrum Warszawy NOWOŚĆ!!! POLE DANCE PONIEDZIAŁKI I ŚRODY GODZ. 18:00 INSTRUKTORKA - MARZENA WOROTNIK KOSZT: POJEDYNCZE ZAJĘCIA - 40PLN KARNET 8 KOLEJNYCH WEJŚĆ - 200PLN ZAPISY: FREE ART FUSION UL.MIEDIZANA 11 WARSZAWA zapisy@freeartfusion.pl tel. 22 648 57 19 gg: 878 68 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free art fusion
WWW.FREEARTFUSION.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pole dancer
Ja tańczę od roku, stało się moim hobby z barku czasu biegania na siłownię itd... rurę zamontowałam w sypialni raz w tygodniu chodzę na zajeca z instruktorka. Jeśli ktoś uważna ze jest to lekkie i przyjemne to się grubo myli! Wysiłek jest ogromny, pracuje każdy mięsień w ciele!! Nie pracuje jako tancerka, ale rozważam taka możliwość, tylko nie wiem czy odwagi starczy. Jeśli jesteście zainteresowane kupnem rury kupcie oryg, X-POLE, bo z cala reszta możecie mieć problemy, albo będzie trzeba wiercić, albo poprzecinacie sobie dłonie. Koszt takiej rury ok 800-900zl. Mozliwe rozniez za za jakis czas otwoze szkole w okolicach poznania, musze zrobic rozeznanie czy beda chetni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pole dancer
jesli ktos chce rure XPOLE bede w polsce w lipcu, akurat sie slada ze przyjade samochodem, moze przywiesc rure - z tym nie ma problemu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×