Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amanda2

Jakie rajtuzy?

Polecane posty

Gość amanda2

Dziewczynki jak myślicie jaki kolor rajtuz do złotej sukienki (dość jasny kolor) i jasnych butów będzie najlepiej pasował mam takie troszkę ciemniejsze kolor INKA a drugie naturalne takie jasne. Jak to jest czy kolor rajtuz powinien być taki żeby nie było ich widać czy takie trochę ciemniejsze będą lepsze bo fajnie się odznaczają. Już sama nie wiem. A jak Wy uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda2
Błagam !-nikt nic nie wie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie rajtuzy tylko RAJSTOPY! rajtuzy to nosza male dzieci :) a po drugie cieliste- tak, zeby nie bylo widac, ze je w ogole masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda2
No dobrze rajstopy przejęzyczyłam się. Dzięki za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda2
A może jeszcze ktoś wypowie się na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliwkowe, baklazanowe, brazowe, ostatecznie czarne -ale do czarnych butow i dodatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze czerwone?? czerwien ze zlotem to modne i bardzo ladne polaczenie, ale jesli jestes malo odwazna to mozesz sie zle w tym czuc. oczywiscie krwistoczerwone, w zadnym wypadku nie bordowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda2
Chyba bym się źle czuła w czerwonych a pozatym nie mam czerwonych dodatków:(. Chciałabym opalone tylko że nie wiem które włożyć te ciemniejsze czy jaśniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
cieliste- żeby nie było widać, że są ew. lekko opalone, ale naprawdę lekko. nie jakiś nienaturalny ciemnobrązowy kolor. i też nie za jasne, bo to wygląda jak protezy... najlepiej bardzo cienkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×