Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Gość basik74
Witam Was dziewczynki :) dziś dla odmiany tryskam energią :) hihi może dlatego, że poraz pierwszy od tygodnia przespałam calutką nockę hurrraaaa tego mi było trzeba... Asiorek może faktycznie uda nam się kiedyś spotkać byłoby fajnie :) A co do daty 1 listopada po części macie rację ale tak się składa , że mam przyjaciółkę właśnie urodzoną w tym dniu i jest super osóbką i do tego ma równie zakręconą jak ona siostrę bliźniaczkę Co do ubranek ja mam 4 komplety w rozmiarze 56 2 komplety w rozmiarze 62 , 3 czapeczki, rękawiczki żeby dzidzia nie podrapała sobie buźki i kocyki dwa + rożek , no i pieluch tetrowych 30 sztuk :) co do reszty to mam po moim synku a ponieważ on miał ciuszki w kolorach neutralnych ( kupowaliśmy z myślą o tym, że kiedyś będzie miał rodzeństwo ) więc przydadzą się i dla Karolinki :) Fakt jest taki dziewczyny nie kupujcie za dużo ciuchów!!!!! z doświadczenia Wam piszę bo tego maluch nie obnosi a poza tym jak się urodzi to będa przychodzić z odwiedzinami babcie ciocie przyjaciólki i kazda przyniesie jakiś ciuch i grzechotkę i będziecie mogły sklep otworzyć hihi przynajmniej u mnie tak było przecież ja po Mattim mam jeszcze niektóre ciuchy oryginalnie zapakowane bo zdązył wyrosnać i ani razu nie ubrał :( dobra rozpisałam się strasznie idę na śniadanko a potem zajrzę do Was i jeszcze coś kliknę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ciężaróweczki Cóż za piękny poranek dziś mamy. Normalnie przepełnia mnie optymizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja dla odmiay dzisjaj przespałam 4 godziny a reszta to takie czuwanie...wrrrr Co do ciuszków to ja mam na dwójkę przygotowane ok.16 szt. rozmiar 56, tyle, że moje będą pewnie mniejsze po urodzeniu od waszych), reszta to 62 i wzwyż. Kupiłam 10szt. pieluch tetrowych ale podobno schodzą bardzo szybko więc dokupię ale później no i 3 paczki pampersów New born (2-5kg). Czapeczki mam 6 szt. małe skarpetki i rękawiczki, ale tak na prawdę to wszystko mam używane, sama kupiłam chyba tylko 8-10 komplecików body+śpichy. Ja na pewno chcę się zabezpieczyć na ok 5-7 dni z ubrankami i resztą a jak zabraknie to mój M dokupi. No tak.... z tymi prezentami od gości, żeby uniknąć niepotrzebnych ubranek to jak mnie się pytają co mi kupić na odwiedziny do Misiaków stale powtarzam, żadnych ubranek i zabawek tylko pampersy... Ale to jeszcze czas na to. Na pewno jakaś ciocia lub babcia kupią jakieś zabawki ale nie będę z tym walczyć. Migotko, termin porodu nie taki zły, dla Ciebie będzie szczęśliwy a nie smutny, więc głowa do góry. 🌼 Po 20 zamawiam wózek do domu, Beti Ty już masz kupiony? Zdecydowałaś się na jakiś? Przerażają mnie strajkujący lekarze i jak oglądam te noworodki w inkubatorach do ewakuacji to coś niedobrego mi się w środku robi do tych ludzi. Jak tak można wykorzystywać najbezbronniejsze istotki do własnego interesu!!! Ufff, mam nadzieję, że w moim mieście nie rozkręcą się na czas mojego porodu. \' Uciekam. Potem wpadnę jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia870829
Hehe co to dziś się wszystkim dzieje, że taki humorek mają?? Ale to chyba o to chodzi, żeby się nie dołować, jak by taka była cała ciąża to byłoby suuuper!! Kto mi zmieni tabelke bo nie chce namieszac. Z 35 tyg na 36tydzien. z góry dziękuję :* I mamy nasz październik. Powoli odliczam dni. Aby do listopada... No więc może po tym kawale każdej sie humorek troszkę poprawi: Góral przyprowadził swoja żonę będącą w ciąży na badania okresowe. Lekarz zbadał gaździnę, przyjął honorarium, pożegnał. Do gabinetu wchodzi mąż i pyta o zdrowie żony. Lekarz odpowiada: - No cóż, u waszej żony jest ciąża pozamaciczna. Chłop zbladł i nerwowo sięga po portfel. - Nie trzeba, gazdo, żona już płaciła. - Panie doktorze, macie tu 1000 zł, i nie mówcie nikomu, że pozamaciczna, bo jeszcze chłopy mnie wyśmieją, żem nie trafił tam, gdzie trzeba Pozdrawiam mamusie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka--------21-------25.01------1.11------------35--- --+9-----Alexander----------Szwecja Bebolek20-----21-------26.01------2.11------------35---- ---2-----niespodzaianka----Kilcock Fufcia----------29-------25.01------25.10/3.11-----33--- --+18----synek---------------Siedlce Bunia_77------30-------27.01------26.10/3.11-----34----- -+9-----Dominik------------Cork Amelka77-----30-------30.01------22.10/6.11-----35-----+ 13-----Alan--------------Wrocław Carlaa----------30-------01.02------04.11/8.11-----34--- --+8,5---synalek------------MülheimR Malutek--------25-------27.01------03.11-----------34--- --+16-----Aleksandra-----Cork Asiorek2 ------26-------28.01------04.11-----------34------+9------Ol usia -----------Jaworzno Brzuchacz-----29-------28.01------04.11-----------35---- --+18----Zuzia--------------- Edzia87--------20------30.01-------05.11-----------35--- -----+9----Kevin-------Polska Shenen---------31-------05.02------5/11.11---------34--- ---+6----Magdalena---------Chełm Wzetka---------31-------31.01------07.11-----------35--- ---+11----Wiktoria----------Rzeszów martulka82 D---25-------31.01-------07.11----------34------+11----Elias -- -------------Essen konkaa---------24-------26.01------15.11-----------33--- ---+12----Agatka-------------Calw Basik74--------32-------21.02-------19.11.---------30--- ---+10----Karolinka----------Katowice Ilonka32-------32-------15.02-------21.11----------32--- ---+15----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77-------30-------15.02------ 22.11----------30-------+10----Natalka------------Szczecin Beti26----------26------17.02-------24.11--------33--- --+14------Natalia i Kacper---Bydgoszcz Kamilok26----26-------11.02-------24.11----------32---- --+3-----Emilia-----Hamm Mimi1981-----26------20.02--------27.11----------31----- +10----Natalia----------Warszawa Misiaki---------32------27.02-------30.11----------31--- ---+15----Natka i Alek------Szczecin Frania23-------23-------23.02-------30.11--------31--- ---+8,5 -----synek/Colin-----Oosterhout Aneta_71------36-------23.02-------30.11----------29---- --+9------Amelia------------Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
Edzia poprawiam ciebie, a poprawić tego dólu nie umiem NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka--------21-------25.01------1.11------------35--- --+9-----Alexander----------Szwecja Bebolek20-----21-------26.01------2.11------------35---- ---2-----niespodzaianka----Kilcock Fufcia----------29-------25.01------25.10/3.11-----33--- --+18----synek---------------Siedlce Bunia_77------30-------27.01------26.10/3.11-----34----- -+9-----Dominik------------Cork Amelka77-----30-------30.01------22.10/6.11-----35-----+ 13-----Alan--------------Wrocław Carlaa----------30-------01.02------04.11/8.11-----34--- --+8,5---synalek------------MülheimR Malutek--------25-------27.01------03.11-----------34--- --+16-----Aleksandra-----Cork Asiorek2 ------26-------28.01------04.11-----------34------+9------Ol usia -----------Jaworzno Brzuchacz-----29-------28.01------04.11-----------35---- --+18----Zuzia--------------- Edzia87--------20------30.01-------05.11-----------36--- -----+9----Kevin-------Polska Shenen---------31-------05.02------5/11.11---------34--- ---+6----Magdalena---------Chełm Wzetka---------31-------31.01------07.11-----------35--- ---+11----Wiktoria----------Rzeszów martulka82 D---25-------31.01-------07.11----------34------+11----Elias -- -------------Essen konkaa---------24-------26.01------15.11-----------33--- ---+12----Agatka-------------Calw Basik74--------32-------21.02-------19.11.---------30--- ---+10----Karolinka----------Katowice Ilonka32-------32-------15.02-------21.11----------32--- ---+15----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77-------30-------15.02------ 22.11----------30-------+10----Natalka------------Szczecin Beti26----------26------17.02-------24.11--------33--- --+14------Natalia i Kacper---Bydgoszcz Kamilok26----26-------11.02-------24.11----------32---- --+3-----Emilia-----Hamm Mimi1981-----26------20.02--------27.11----------31----- +10----Natalia----------Warszawa Misiaki---------32------27.02-------30.11----------31--- ---+15----Natka i Alek------Szczecin Frania23-------23-------23.02-------30.11--------31--- ---+8,5 -----synek/Colin-----Oosterhout Aneta_71------36-------23.02-------30.11----------29---- --+9------Amelia------------Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
o poprawiłąm :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!! hejka znowu zaległości w czytaniu, tyle ostatnio piszecie dziewczyny ze jak nie wejde tu jeden dzień to potem nie moge nadążyć za wami :) u mnie różnie, tzn. byłam na [pogrzebie dziadka, troche się bałąm jak to zniose ale nie było wcale tak źle i dałam rade. Później spotkanie z rodzinką było miłe i nie było smutno, całe szczescie. Wczoraj była niezła imprezka u nas w domu, wszyscy pipili i naśmiaąłm się. Niestety sampoczucie do niczego. Niby nic mi nie jest ale.... no właśnie. Wszystko mnie boli, kość łonowa, w nocy najgorzej jak się przewracam z boku na bok, koszmar!!!! i ból brzucha na dole!!!!!!!! Do tego bolą mnie wszystkie mieśnie lub kosci bo ja już sama nie wiem. Tak jakbym dzień wczesniej świczyła aerobic i miała zakwasy. Ale to zwłąszcza rano , jak potem się rozejde to jest lepej. Moja koleżanka urodziła dzidziusia i pisze zebym się cieszyła ze jestem w ciazy bo prawdziwa jazda zaczyna się po porodzie, mały płacze, nocki zarwane i chodzi biedula jak naćpana. Ja nie weim co to bedzie, ale nastwiam się na trudne poczatki, zresztą jak wszsytko na poczatku jest ciazko!!!! ide zjeść śniadanko , do miasta kupić mamie prezent bo będzie miałą imieninki no i napisze potem i doczytam co pisałyście. trzymajcie sie małe papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!!! Faktycznie mało sie pokazuje ale czytam na bierząco.. kregosłup mnie tak boli ze czasami niemam sił iśc do łazienki:(.. no cóż całą ciaże przeszłam rewelacyjnie to teraz na koniec dostane po tyłku:) I mamy paździrnik!!! czytając inne fora dziewczyny zaczynaja sie rozpakowywac już miesiac wczesniej ( niekażde!!!) wiec i my już niejesteśmy z bezpiecznymi terminami.. strasznie mnie to przeraza.. boje sie czy dam rade.. boje sie strasznie porodu.. czy wszytko pójdzie ok.. jeszcze teraz mój maż ma problemy w pracy bo niedostaja godzin i siedzi w domku:( już zaczoł szukac w razie czego nowej pracy... w sobote kupiliśmy łóżeczko!!! poszukam takiego w necie to wkleje linka.. bardzo nam sie podoba.. kupiliśmy jeszcze kombinezonik i drugi kocyk... i mój najdroższy oczywiście niemógł sie powstrzymac i kupił małe buciki niebieskie moro!!! ale są słodkie... dziś miałąm w nocy straszne przeżycia!!! wierzice mi w zyciu sie tak niewystraszyłam!!! obudziałm sie w nocy na siku.. i czuje ze sama sie moge podnieśc..o dziwo bo od 3 tygodni podnosi mnie mąż..wstałam wiadomo przymulona zaspana.. patrza na brzuch a tu z tej strony na która patrzyłam płaskie!!! I niewiem co mi odbiło zerwałam kołdre z łożka i gdzie jest moje dziecko!!! i nagle czuje ze czuje jak sie wierci w brzuchu!! patrze a z lewej strony całkiem na boku pod zebrami i troche na brzuch wielka kula!! tak sie w bok przesuneła moja dzidzi!!! zaczełam chodzic po mieszaniu i powoli sie zaczeła przesówac noralnie na srodek brzycha... szok!!! rano jak meżowi odpowiadałam to płakałam jak głuptas... a on sie jeszcze obruszył ze go łaskawie nieobudziłam!! nieiwem już chyba mam jakąś opsesje.. boje sie chodzić do toalety..ze moze wody mi odejda.. kazdy najmniejszy ból wywołuje u mnie panike!!! czy to normalne??? oj uciekam bo już niedaje rady usiedziec!!! pozdrawiam was wszytkie kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kobietki!!! W którym tygodniu jesteście i na kiedy macie termin ?? Ja zaczełam w czwartek 36 tydzień, termin mam na 1-2 listopada wg miesiączki, a wg ostatnich 3 USG na 24-26 pazdziernika...nie wiem więc gdzie się wpisać, do listopadówek czy pazdziernikówek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
Hej dziewczyny, postanowiłam dołączyć do waszego topiku, fajnie tu u was. Ja mam termin na 8 listopada, chociaż lekarz mówi, że już za 3 tygodnie mogę rodzić. Mam skróconą trochę szyjkę macicy i mam się oszczędzać, aby za wcześnie nic sie nie działo i płucka dobrze się rozwinęły. Śmieszą mnie ostatnio te wybrzuszenia na brzuchu, wciagnęłam w to męża, który ostatnio masował te punkty gdzie mała (będę miała prawdopodobnie dziewczynkę) się wypinała pupą i nóżkami. Musiało jej to odpowiadać bo wypinała się jeszcze bardziej. Czy wy też coś podobnego zaopserwowałyście? Dokuczają mi niestety bóle plecków, trudno mi znalezc sobie już teraz wygodną pozycję, przy spaniu sprawdza się lewy bok, czasami ewentualnie prawy, w ogóle na plecach nie mogę spać, czuję że uciska mnie wtedy pęcherz. A przed ciążą spałam najczęściej na brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
Cukierkowa ja mam termin na listopad, ale mogę już wcześniej rodzić. Ja mam teraz 35 tydzień, moja mama, siostra rodziły około dwa tygodnia przed wyznaczonym terminem, jak bedzie ze mną zobaczymy, chociaż nie ukrywam, że chciałabym wcześniej, niż po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka32
asiorek2- ja niestety podczas karmienia nie mogłam pić mleka- mała miała skaze białkową- ale normalnie to chyba można- zresztą nie wiem;-) ale jedno pamiętam z czasu karmienia( początów) to to, że pachnie się ciepłym mlekiem. fuj;-) mimi1981-na "darcie się" to nie pozwalaj- chyba brak mu argumentów jak podnosi głos? Co do wygladu ( domyslam się, że Twój Ukochany jest modelem;-) my mamy brzuszki, które znikną a im bedzie trudniej. Dodam, że ja mam na punkcie wygladu fioła i jakieś głupie komentarze często doprowadzały mnie do lez, ale doszlam do wniosku, że nie warto... i smieję sie z tego. Nagrywamy z mężem na kamerze dziwne filmiki typu "tańczący obelix" w gaciach po szyję, "zaloty 2 godzilli"- mnie to pomaga - umieram ze smiechu. Co do pomocy w domu- jak nie mna czasu pomagać to niech zapłaci;-) serio! Ja z moim ukochanym często mamy rózne zdanie co jest posprzątane a co nie. I kiedyś wybuchaly z tego powodu awantury. ( On jest perfekcjonistą. I doszliszmi do wniosku, ze wezmiemy taka panią, która nam pomoże. I tak raz w tygodniu na 3-4 h wpada pani i sprzata. Kłótnie ustały! Do tego zamiast polowe soboty sprzątac - idziemy sobie np rodzinnie do lasu;-) Ja jestem wypoczęta ... same plusy!To nie az takie drogie!!!więcej pieniędzy czasmi sie marnotrawi... serio- u nas w bielsku- to srednio 7 zl za godzinę! My płacimy 50 zl z tym, ze od czasu do czasu mamy mycie okien. POLECAM!!!! Mój Ukochany wyjechał... ;-( caly tydzien sama.. poogladam seriale;-) hihihihihi normalnie to nie moge!! Pytanko do dziewczyn z Niemiec- pls jak wygladaja ( % co do pensji)podatki, ubezpiecznienia w niemczech?Sprawdzalam w necie - raz pisze 20% raz 40 %- podają nam propozycję brutto a mu nie wiemy ile to tak naprawde jest, ile kosztuje utrzymanie np na tydzień pozdrawiam Il

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Mamusie🖐️ Ale fajniutko ze tak duzo piszecie!!! Musze troszke nadrobic weekendowe zaleglosci;-) Wrocilam do pracy i humorek juz lepszy:-) Nawet do pracy przyszlam piechotka, fajny taki 45 minutowy poranny spacerek. Ogolnie nastroj mam kiepski, denerwuje sie z byle powodu...nie wiem jak moj maz to wytrzymuje bo wszystko wyladowuje na nim...i "wybucham" bez powodu... W sobote zabralam Amelke na zakupy, kupilam Jej kurtke na zime i buciki, umeczylam sie z Nia strasznie...ale jakos sie udalo;-) Poza tym narobilyscie mi smaka tym mleczkiem w tubce:-D Wczoraj pojechalismy specjalnie do polskiego sklepu, zakupilam mleczko i wypilam w drodze do domu...i to by bylo chyba na tyle, bo tak mnie potem mdlilo ze ledwo wytrzymalam...chyba sobie odpuszcze;-) Za to kawusia mrozona, jogurty truskawkowe, kefir...i "maltizersy" wchodza mi bardzo latwo, mdlosci po nich brak;-) Asiorku, mam nadzieje ze w tym tygodniu sobie troche odpoczniesz po tym "rozrywkowym" tygodniu z Kubusiem. Mimi, oj, do tych naszych mezczyzn to trzeba miec anielska cierpliwosc. Moj maz mowi ze "jestesmy w ciazy"...wiec chyba w ten sposob tlumacze jego zmeczenie po pracy;-) Z drugiej strony...ma prawo byc zmeczony bo przeciez caly dzien spedzil w pracy...ja tez mam prawo ponarzekac bo "spodziewamy sie" Dzidziusia...no i pracuje...Najlepiej podchodzic do tego wszystkiego z dystansem, chyba nam wszystkim hormony troche szaleja:-) A z Dzidziusiem sobie swietnie sama poradzisz, zobaczysz! Jejku, jeszcze ten polpasiec Cie dopadl...Trzymaj sie Kochana! 🌻❤️ dla Ciebie i Dzidziusia. Edziu, mnie najbardziej uciska pod prawym zeberkiem...i boli, bardzo bolesne te kopniaki czasami. U nas z czkawkami podobnie, czasem troche boli, zwlaszcza gdy Dzidzius skacze po pecherzu;-) Fajny ten dowcip:-D Malutku, super ze masz juz wszystko ladnie przygotowane dla Coreczki. O tym nieszczesliwym wypadku przy porodzie w wodzie slyszalam niestety...podobno Dzidzius w ogole bym zle ulozony, chyba pupcia w dol, straszna historia. Wiec chyba pozostaje nam pluskanie sie w domu w wannie?:-) Basik, ale fajny ten link, dziekuje🌻 Brzuchacz, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i ze po odstawieniu lekow Dzidzius poczeka na Tatusia...i obroni z Mamusia prace! Kamilok, ale ladne rzeczy kupil Twoj Maz dla Waszej Corci. Wiesz, ja tez sie troche rozczarowalam gdy oznajmiono mi plec Dzidzisuia. Najpierw bardzo sie ucieszylam, bo przeciez to i tak nie ma znaczenia czy mamy chlopca czy dziewczynke...ale potem poczulam jakas pustke...bo lubie niespodzianki. Masz racje, lekarze powinni pytac...Najwazniejsze zeby nasze Skarbusie byly zdrowe:-) Beti, to chyba dostalysmy ten sam zastrzyk w pupe;-) Ja dostalam w sierpniu, podobno dziala przez 6 tygodnii, teraz gdy bylam na wizycie lekarz powiedzial ze nie ma juz potrzeby bo jestem po 34 tygodniu i nawet gdyby Dzidzius sie teraz urodzil to powinno byc OK. Ciesze sie ze z Twoimi Skarbami wszystko w porzadku i ze tak ladnie rosna. Smutne te szpitalne historie... Iva, uwazaj na siebie Skarbie, zwlaszcza przez te omdlenia. U mnie jest podobnie z tym bolem brzuszka w nocy, zwlaszcza gdy zmieniam pozycje...no i bol zoladka...🌻 dla Ciebie i Marcelka. Niki, witaj srod nas🌻 Agnieszko, dziekuje za poprawienie humorku tym koncem lata:-D Misiaki, wspolczuje nieprzespanej nocki. Z tymi prezentami - ja robilam to samo przy Amelci i pewnie teraz zrobie podobnie. Prosilam tylko o pieluchy i rzeczy praktyczne, ludziska sie dziwili, a ja najbardziej cieszylam sie z chusteczek do przecierania pupci i kuponow do sklepu:-) Amelko, 🌻 dla Ciebie i Dzidziusia. Staram sie cieszyc kazdym kopniaczkiem mojego Skarba bo pamietam jak za tym tesknilam po urodzeniu Amelki;-) Bebolku, ale mialas przezycia w nocy. 😘 dla Ciebie. Cukierkowa, ja ma termin na 3 listopada, a z USG na 26 pazdziernika. Pisz z nami, Dziewczyny sa super, ostatnio sypia dowcipami i jest bardzo wesolo:-) A jak ktoras sie smuci to przynajmniej moze sobie tutaj pomarudzic i posmutasic, Dziewczyny zawsze pociesza. Sylka27H, witaj 🌻 i pisz jak najczesciej! Uwazaj bardzo na siebie i wypoczywaj. Uwielbiam jak moj Skarb bryka w brzusiu, fajne te wybrzuszenia, brzusio faluje. Moj maz mi czasem troche tego zazdrosci;-) Zmykam Mamunie. Milej reszty dnia i buziaki😘 dla Was i Waszych Brzusiow🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia870829
Amelka dzięki :* Bebolek20 a u ciebie czemu taka dziwna waga?? co ty w ciągu całej ciąży schudłas 2kg?? Bo na to wychodzi. Popraw tabeleczke heh A z tymi obawami na temat porodu to normalka, ja tez przez to przechodziłam, ale stwierdziłam, że nie ma co o tym myśleć, jak będzie tak będzie, lepiej myśleć pozytywnie. Prawa kobitki?? To sie nastrachałaś... Ciekawe jak to musiało wyglądać Cukierkowa na stronie wcześniej jest tabelka, więc będziesz wiedzieć w którym tygodniu jest każda z nas i kiedy rodzi. A jeśli masz chęć to się dopisz :) Sylka27H cibie tez witamy i zapraszamy :) Bóle plecków w moim przypadku tez sie nasilają, a gdy juz za długo siedze przed komputerem to są nie do wytrzymania. W nocy tez ciężko mi znaleźć wygodna pozycję. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wstałam dopiero przed 10 tą, zjadłam śniadanie, wyszłam z Tiną na spacer, pozmywałam naczynia po wczorajszym dniu, bo wieczorami już całkowicie nie wyrabiam. Od tego pobytu w szpitalu czuję się coraz gorzej, tzn. jest mi coraz ciężej. Bardzo uporczywie boli mnie brzuszek, ale to nie jest chyba taki ból przenikliwy, niepokojący, tylko mam wrażenie, że to za sprawą ciężkości, ( obydwoje ważą już prawie 4 kg) braku miejsca, napinania, przekręcania, najbardziej boli mnie w okolicy pępka i za każdym razem gdy dzieciaki kopną mnie albo dotkną w pęcherz. Każdy najmniejszy ruch sprawia mi ból, ja nie wiem jak dotrwam do listopada. Mężuś mówi, że pojedziemy do lekarza, ale ja się boję, bo nie chcę iść do szpitala. On się biedak nasłucha mojego marudzenia, mam wrażenie że żadna baba w ciąży tak nie narzeka jak ja. Jedynym usprawiedliwieniem jest to, że noszę dwójkę. Siostra jak była w ciąży nie miała dosłownie żadnych dolegliwości. A ja biedna czuję się jakbym niewiadomo jak była chora. Misiaki - jeśli chodzi o spanie to najchętniej śpię na prawym boku z poduszką, takim podgłówkiem twardym między kolanami. Też boje się że poduszę maleństwa, zresztą jak one leżą teraz główkowo to jak leże na jednym, boku - jedno leży na drugim. Biedactwa Ale pomarudziłam. Muszę kończyć, bo Mężuś urwał się z pracy na śniadanie, odezwę sie potem. pa pa :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja dopiero wstałam, o dziwo od jakiegos miesiąca spię super-zasypiam około 24 i budzę się o 11. Bardzo wam kochane współczuję tych kłopotów ze snem, ja tak miałam w piątym i szóstym miesiącu także wiem co to znaczy. Wczoraj bylismy na zakupach bo dosłownie w nic nie wchodzę. Kupiłam sobie dwie tuniki, są super bo po ciąży też będę mogła je założyć. Później bylismy na obiadku u teściowej i tak zleciał dzionek. Dziś musimy jechać po zakupy bo w lodówce pustki. Co do mojego samopoczucia to jest ok. Dokucza mi tylko ten półpasiec, bo zaczyna się goić i strasznie \"ciągnie\". KOBITKI KOCHANE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA SŁOWA OTUCHY I RADY🌻 🌻 🌻 - z M już w miarę dobrze. A o tej pani do sprzątania też myślałam;) Trzymajcie się kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka--------21-------25.01------1.11------------35--- --+9-----Alexander----------Szwecja Bebolek20-----21-------26.01------2.11------------35---- ---2-----niespodzaianka----Kilcock Fufcia----------29-------25.01------25.10/3.11-----33--- --+18----synek---------------Siedlce Bunia_77------30-------27.01------26.10/3.11-----34----- -+9-----Dominik------------Cork Amelka77-----30-------30.01------22.10/6.11-----35-----+ 13-----Alan--------------Wrocław Carlaa----------30-------01.02------04.11/8.11-----34--- --+8,5---synalek------------MülheimR Malutek--------25-------27.01------03.11-----------34--- --+16-----Aleksandra-----Cork Asiorek2 ------26-------28.01------04.11-----------34------+9------Ol usia -----------Jaworzno Brzuchacz-----29-------28.01------04.11-----------35---- --+18----Zuzia--------------- Edzia87--------20------30.01-------05.11-----------36--- -----+9----Kevin-------Polska Shenen---------31-------05.02------5/11.11---------34--- ---+6----Magdalena---------Chełm Wzetka---------31-------31.01------07.11-----------35--- ---+11----Wiktoria----------Rzeszów martulka82 D---25-------31.01-------07.11----------34------+11----Elias -- -------------Essen konkaa---------24-------26.01------15.11-----------33--- ---+12----Agatka-------------Calw Basik74--------32-------21.02-------19.11.---------30--- ---+10----Karolinka----------Katowice Ilonka32-------32-------15.02-------21.11----------32--- ---+15----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77-------30-------15.02------ 22.11----------30-------+10----Natalka------------Szczecin Beti26----------26------17.02-------24.11--------33--- --+14------Natalia i Kacper---Bydgoszcz Kamilok26----26-------11.02-------24.11----------32---- --+3-----Emilia-----Hamm Mimi1981-----26------20.02--------27.11----------32----- +11----Natalia----------Warszawa Misiaki---------32------27.02-------30.11----------31--- ---+15----Natka i Alek------Szczecin Frania23-------23-------23.02-------30.11--------31--- ---+8,5 -----synek/Colin-----Oosterhout Aneta_71------36-------23.02-------30.11----------29---- --+9------Amelia------------Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ponownie. Ukochany zjadł kanapeczki i śmigał z powrotem do pracy. A ja też wypiłam pyszniutką owocową herbatkę i wciągnęłam kawałek ciasta, mężuś zrobił mi wczoraj pyszną krówkę. On jeszcze nie zjadł nawet kawałeczka a ja wpędzlowałam już ćwierć blachy. Wiecie co? Mnie nie przeraża data 1 listopada, ja mogę nawet wtedy urodzić, bo to w zasadzie będzie już 37 tydzień. Byle by wszystko było dobrze z maleństwami. Jakiego ja mam lenia... Przydałoby się posprzątać, poprasować, ale wiem, że jak tylko się ruszę to po chwili zacznę sapać. Fajnie się mieszka samemu tzn z mężem, bez rodziców czy teściów, ale niestety trzeba liczyć tylko na siebie. Szkoda, że moja najbliższa rodzina - mieszka 60 km od nas. Ja narzekam teraz, a co dopiero będzie po narodzinach, jak M wróci do pracy po urlopie a ja zostanę z dzieciaczkami samiuteńka??? Ale co tam, tak i tak jestem szczęśliwa i już nie mogę się doczekać... Misiaki - wózeczka nie będziemy kupować, zamawiać przed rozwiązaniem, ani fotelików samoch. W zabobony wprawdzie nie wierzę, ale wolę to zrobić po narodzinach. Nie zbawią mnie póżniej te 2 lub 3 tygodnie oczekiwania na przesyłkę. A ty jesteś na 100% nastawiona na Implasta spidera? Ja też go chciałam początkowo jak mi o nim wspomniałaś, ale później stwierdziłam, że nie wydam prawie 2 tys na ten wózeczek. Bo w zasadzie nie posłuży on mi przez około 3 lata, z tego względu, że spacerówka jest zbyt ciężka (chyba 19 kg). No i dlaczego niektóre mamy sprzedają te wózki np po roku czy 14 miesiącach użytkowania? Nie jestem jeszcze konkretnie zdecydowana, ale prawdopodobnie zamówimy Adbora - jasno niebieskiego, kosztuje tylko 780 zł, a za rok albo wcześniej na lato kupimy lżejsza spacerówkę. Co o tym myślisz? Podobają mi się też wózki Abc desing, te trzykołowe z opcją nosidełek dla niemowląt, ale mankamentem jest brak przekładanej rączki, a ja nie wyobrażam sobie nie widzieć maleństw podczas spaceru. Misiaki to jest mój nr GG, jeżeli miałabyś ochotę to odezwij się - 2499326. Zmykam. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nowe Mamusie!Gratuluję tak wysokiej ciąży, dla mnie to marzenie donosić do końca 36tc!!! Wieczorem chyba nie dam rady do was zagadać. Beti, mnie też brzuch boli, właśnie tak jak mówisz, jakby było mu za ciężko, zwłaszcza jak sobie wygodnie usiądę a potem muszę wstać to czuję przyciąganie ziemskie. Ilonka, uśmiałam się filmikami, świetny pomysł i rzeczywiście tytuły mówią same za siebie. Ja myślę, że Obeliks przy mnie to baletnica w tej chwili. A co do majtów to już takich szerokich dla mnie nie produkują, hi,hi 🌼 Co do sprzątania przez dodatkową panią to też o tym myślałam i jest to argument, na który mój M jak się ociąga dobrze działa. Bebolku, ja też miałam kilka schiz, to nasz strach z nas wychodzi... Na początku ciąży w nocy na 9 piętrze widziałam kota który zaglądał mi przez okno i chciał zrobić mi krzywdę. Obudziłam M i kazałam mu przegonić kota... a też zaliczyłam kilka koszmarków z Misiakami w roli głónej, wszystkie tragicznie się kończyły ale oszczędzę wam szczegółów. Glowa do góry, jesteśmy już umęczone i organizm sam się buntuje. 🌼 Moje Misiaki tak się przekręcają, tylko ja nie mogę głaskać brzucha ani żadnych takich macanek robić :-( żeby nie wywołać skurczów. Beti, ja też w domu stękam i jęczę, bo na prawdę wszystko mnie boli, generalnie nie ma stanu, że coś mnie nie uwiera, kuje lub ciągnie kwestia tylko natężenia. I nie mam zamiaru robić sobie z tego wyrzutów, w końcu to nieły wyczyn donosić bliźniaki!!! Mój na szczęście nie reaguje toksycznie na moje jęki a ja też aż tak głośno nie stękam. Ja liczę się z tym, że pod koniec to pewnie tak jak dziewczyny pisały z C.Bliźniaczej będę na czworaka chodzić do wc. Dziewczynki uciekam do jutra, będę się zmuszać do spania .... a ja w dzień nie umiem spać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusie :) Dzisiejsza noc była koszmarna, potwornie mnie wszystko bolało :( najgorsze jest to że straszne swedziały mnie dłonie i stopy normalnie nigdy aż tak nie swedziały. Nie mogłam przestac się drapać, mąż trzymał mi rece bo zadrapałabym się do krwi. Położyłam się o 21 a zasnełam, po 24 ale i tak co chwilke się budziłam:( Teraz tez mnie swedzi całe ciało ale nie aż tak bardzo. Rano pojechałam na badania, mam nadzieję że wyjda dobrze jutro wyniki. Agus co do zarejestrowania w urzędzie Kevina przez v to powiem Ci ze wiem, ze istnieje ustawa o ochronie języka polskiego i zalezy na kogo trafisz ale mam nadzieję ze się uda :) Migotko ja tez mam postanowienie, że od jutra zaczyna się wielkie przygotowanie, jutro mam w planie wyprac chociaż część ubranek. Koniecznie musze się zabrac bo już nie ma wiele czasu. Powiem Ci, że moja malutka to tez wiercipiętka cały czas się wierci:) nawet nie wiem kiedy odpoczywa bo cały czas ją czuję i biedula ma co dziennie czkawkę. Co do ubranek to ja kupiłam tylko kilka na 56 a tak to reszta już większe, najwięcej mam na 62. Basik duper by było :) mam nadzieję, że jak będziesz gdzieś w pobliżu dasz znac i na pogaduchy się umówimy kwiatek] 🌼 Edzia kawał super ale się usmiałam, :D :D :D Bebolek trzymaj się już nie długo, niech Ci facet masuje duzo plecki. Trzymaj się 🌼 🌼 ale miałas przygody z brzusiem, ja pewnie też strasznie bym, się przeraziła. U mnie zauważyłam że jak leże na boku top dzidzia przesuwa się na drugi bok i najgorzej jest gdy chce zmienić pozycje, przekręcić na drugi bok wtedy boje się by jej nie przygnieść i wtedy mała strasznie kopie. Co do twojej obsesji to znowu ja jak za każdym razem ide siku to boje się, że na bieliźnie zobaczę krew nie wiem czemu mam takie schizy ale się boję. Bebolek łóżeczko super :D Cukierkowa, Sylwia witajcie wśród nas :) piszcie jak najczęściej, co u was jak dzidzia i wpiszcie się do tabelki, tam są wszystkie terminy porodów. Sylwia ja tez mam skracająca się szyjke i jeszcze do tego rozwarcie a do rozwiązania ponad miesiąc. Musisz się oszczędzać. Co do brzusia to też tak mam jak Ola gdzieś kopnie a ja tam poźniej docisnę to ona odwzajemnia kopniakiem:) esli chodzi o sen to też tak mam uwielbiałam spac na brzuchu a teraz nie pamiętam kiedy dobrze spalam :( Beti w wózkach Abc rączka niestety się nie przekłada ale spacerówkę możesz włożyć druga strona, tak przynajmniej jest w Astro-my zastanawiamy się nad tym wózkiem. Zmykam kochane bo plecki strasznie bolą a potem obiadek trzeba robić, dzis naszła mnie ochota na pieczone co prawda najlepsze SA takie z ogniska w garnku ale na pateni tez nie wychodza najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorku, przypomnialo mi sie z tym mleczkiem;-) Ja pilam mleko podczas karmienia piersia, kubek przed pojsciem spac. Czasem wypijalam wiecej...bo mi smakowalo. Poza tym wypijalam ogromne ilosci wody, baaardzo duzo. Pilam tez kawusie, kapuczino, bawarke (zupelnie nie wiem dlaczego bo jako-tako za mlekiem nie przepadam, a bawarka zawsze byla beee???) Ale skoro mialam ochotke - to pilam sobie czasami;-) Amelka kolek nie miala...chyba tylko raz...ale za to miala czkawki po kazdym jedzeniu i Jej sie wtedy tak slicznie ulewalo:-) Uciekam troche popracowac. Jeju, ale Dzidzius dzis rozrabia. Chyba tez sie cieszy ze mama wrocila do pracy;-) Cmoczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka--------21-------25.01------1.11------------35--- --+9-----Alexander----------Szwecja Bebolek20-----21-------26.01------2.11------------35---- ---2-----niespodzaianka----Kilcock Fufcia----------29-------25.01------25.10/3.11-----33--- --+18----synek---------------Siedlce Bunia_77------30-------27.01------26.10/3.11-----34----- -+9-----Dominik------------Cork Amelka77-----30-------30.01------22.10/6.11-----35-----+ 13-----Alan--------------Wrocław Carlaa----------30-------01.02------04.11/8.11-----34--- --+8,5---synalek------------MülheimR Malutek--------25-------27.01------03.11-----------34--- --+16-----Aleksandra-----Cork Asiorek2 ------26-------28.01------04.11-----------34------+9------Ol usia -----------Jaworzno Brzuchacz-----29-------28.01------04.11-----------35---- --+18----Zuzia--------------- Edzia87--------20------30.01-------05.11-----------36--- -----+9----Kevin-------Polska Shenen---------31-------05.02------5/11.11---------34--- ---+6----Magdalena---------Chełm Wzetka---------31-------31.01------07.11-----------35--- ---+11----Wiktoria----------Rzeszów martulka82 D---25-------31.01-------07.11----------34------+11----Elias -- -------------Essen konkaa---------24-------26.01------15.11-----------33--- ---+12----Agatka-------------Calw Basik74--------32-------21.02-------19.11.---------30--- ---+10----Karolinka----------Katowice Ilonka32-------32-------15.02-------21.11----------32--- ---+15----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77-------30-------15.02------ 22.11----------30-------+10----Natalka------------Szczecin Beti26----------26------17.02-------24.11--------33--- --+14------Natalia i Kacper---Bydgoszcz Kamilok26----26-------11.02-------24.11----------32---- --+3-----Emilia-----Hamm Mimi1981-----26------20.02--------27.11----------32----- +11----Natalia----------Warszawa Misiaki---------32------27.02-------30.11----------31--- ---+15----Natka i Alek------Szczecin Frania23-------23-------23.02-------30.11--------31--- ---+8,5 -----synek/Colin-----Oosterhout Aneta_71------36-------23.02-------30.11----------29---- --+9------Amelia------------Warszawa Sylka27H-----27---01.02----08.12---------35-----+11,4------ córka---------Wolsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
Dziekuję dziewczyny za miłe przyjecie dopisałam się i będę śledziła co tam u was się dzieję, a teraz pójdę troszke odpocząć bo plecki od siedzenia przy kompie dają mi się we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia870829
Sylka27H cos mi tu nie pasuje... twoj termin medlug ostatniej miesiaczki wypadał by raczej na 8.11 a nie 8.12. Zgadza sie????? Napewno ci sie pomyliło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Co za pogoda :( pada i pada. Ja juz dzisiaj po wizycie u poloznej i wyglada na to, ze wszystko w jak najlepszym porzadeczku. Wyniki hemoglobiny i glukozy idealne, cisnienie idealne. Ku mojemu zdziwieniu pani polozna zbadala mi rowniez mocz na obecnosc bialka i wynik tez idealny. Kurcze, ale ze mnie zdrowa babka :) hehe. Niunius lezy sobie glowka do dolu jak poprzednio a pupa ociera o moje zebra i wywija pytkami :) Okazalo sie tez, ze wcale nie jest taki ogromniasty jak mowila poprzednia polozna. Jest tylko tuci tuci wiekszy :) Kolejna wizyta za dwa tygodnie i juz sie nie moge doczekac, bo chce sie troche wiecej na temat porodu i szpitala dowiedziec. Musze sie tez pochwalic, ze pokoik dla malego juz gotowy. Trzeba go jeszcze tylko troche dopiescic i dokupic pare drobiazgow. Wczoraj rozlozylismy tez lozeczko i sie okazalo, ze nie bylo w opakowaniu dna szuflady, a przeciez nikt nie pojedzie po to specjalnie od Polski. Moj maz bedzie musial sie wiec znowu wykazac :) Ale mnie zgaga doskwiera :( Cukierkowa witaj🌻 i zostan z nami :) Zamykam i uciekam na malutki spacerek w deszczu :) Pozdrowienia i buziaczki 🌻 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znów ja:) Edzia ja w całej ciąży przytyłam 2 kg :) przynajmniej tak było jeszcze 16 wrezsniea.. Pani dktor stwierdziła ze dzidzia wyjadała mi z zapasów i ze czasami sie tal zdraza.. Sylka przeniosłam cir w tabelce.. bo jest według dat porodu:) i zmieniłam 12 na 11:) NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka--------21-------25.01------1.11------------35--- --+9-----Alexander----------Szwecja Bebolek20-----21-------26.01------2.11------------35---- ---+2-----niespodzaianka----Kilcock Fufcia----------29-------25.01------25.10/3.11-----33--- --+18----synek---------------Siedlce Bunia_77------30-------27.01------26.10/3.11-----34----- -+9-----Dominik------------Cork Amelka77-----30-------30.01------22.10/6.11-----35-----+ 13-----Alan--------------Wrocław Carlaa----------30-------01.02------04.11/8.11-----34--- --+8,5---synalek------------MülheimR Malutek--------25-------27.01------03.11-----------34--- --+16-----Aleksandra-----Cork Asiorek2 ------26-------28.01------04.11-----------34------+9------Ol usia -----------Jaworzno Brzuchacz-----29-------28.01------04.11-----------35---- --+18----Zuzia--------------- Edzia87--------20------30.01-------05.11-----------36--- -----+9----Kevin-------Polska Shenen---------31-------05.02------5/11.11---------34--- ---+6----Magdalena---------Chełm Wzetka---------31-------31.01------07.11-----------35--- ---+11----Wiktoria----------Rzeszów martulka82 D---25-------31.01-------07.11----------34------+11----Elias -- -------------Essen Sylka27H.......27........01.02......08.11...........35......+11,4...córka......Wolsztyn konkaa---------24-------26.01------15.11-----------33--- ---+12----Agatka-------------Calw Basik74--------32-------21.02-------19.11.---------30--- ---+10----Karolinka----------Katowice Ilonka32-------32-------15.02-------21.11----------32--- ---+15----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77-------30-------15.02------ 22.11----------30-------+10----Natalka------------Szczecin Beti26----------26------17.02-------24.11--------33--- --+14------Natalia i Kacper---Bydgoszcz Kamilok26----26-------11.02-------24.11----------32---- --+3-----Emilia-----Hamm Mimi1981-----26------20.02--------27.11----------32----- +11----Natalia----------Warszawa Misiaki---------32------27.02-------30.11----------31--- ---+15----Natka i Alek------Szczecin Frania23-------23-------23.02-------30.11--------31--- ---+8,5 -----synek/Colin-----Oosterhout Aneta_71------36-------23.02-------30.11----------29---- --+9------Amelia------------Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia870829
Bebolek a moge zapytać ile teraz ważysz?? Mi to zazdroszczą, mówią że mam piłeczke, bo nigdzie nie przytyłam, tylko brzuszek mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka--------21-------25.01------1.11------------35--- --+9-----Alexander----------Szwecja Bebolek20-----21-------26.01------2.11------------35---- ---+2-----niespodzaianka----Kilcock Fufcia----------29-------25.01------25.10/3.11-----33--- --+18----synek---------------Siedlce Bunia_77------30-------27.01------26.10/3.11-----34----- -+9-----Dominik------------Cork Amelka77-----30-------30.01------22.10/6.11-----35-----+ 13-----Alan--------------Wrocław Carlaa----------30-------01.02------04.11/8.11-----34--- --+8,5---synalek------------MülheimR Malutek--------25-------27.01------03.11-----------34--- --+16-----Aleksandra-----Cork Asiorek2 ------26-------28.01------04.11-----------34------+9------Ol usia -----------Jaworzno Brzuchacz-----29-------28.01------04.11-----------35---- --+18----Zuzia--------------- Edzia87--------20------30.01-------05.11-----------36--- -----+9----Kevin-------Polska Shenen---------31-------05.02------5/11.11---------34--- ---+6----Magdalena---------Chełm Wzetka---------31-------31.01------07.11-----------35--- ---+11----Wiktoria----------Rzeszów martulka82 D---25-------31.01-------07.11----------34------+11----Elias -- -------------Essen Sylka27H.......27........01.02......08.11...........35.. ....+11,4...córka......Wolsztyn konkaa---------24-------26.01------15.11-----------33--- ---+12----Agatka-------------Calw Basik74--------32-------21.02-------19.11.---------30--- ---+10----Karolinka----------Katowice Ilonka32-------32-------15.02-------21.11----------32--- ---+15----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77-------30-------15.02------ 22.11----------30-------+10----Natalka------------Szczecin Beti26----------26------17.02-------24.11--------33--- --+14------Natalia i Kacper---Bydgoszcz Kamilok26----26-------11.02-------24.11----------32---- --+3-----Emilia-----Hamm Mimi1981-----26------20.02--------27.11----------32----- +11----Natalia----------Warszawa Misiaki---------32------27.02-------30.11----------31--- ---+15----Natka i Alek------Szczecin Frania23-------23-------23.02-------30.11--------31--- ---+8,5 -----synek/Colin-----Oosterhout Aneta_71------36-------23.02-------30.11----------29---- --+9------Amelia------------Warszawa IVA25---------25-------4.02---------11.11---------34------ +12------Marcel-----------Toruń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc modelki ;-) jejku jaki tu straszny ruch. Czytam i czytam. A ja wam powiem ze zauważyłam ze brzuszek troche mi urósl. Inni nie widzą ale ja widze. Tutaj w okolicy pepka jest troche bardziej okrąglejszy ;-) widze ze u was wielkie przygotowania na przyjście waszych skarbów. Zazdroszczę. Mam nadzieje ze po porodzie nie zostawicie mnie sama na topiku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×