Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Wszystkiego najlepszego dla Wikusi od Wzetki :) 🌻 🌻 A ja sie musze pochwalic, ze Collinek przespal dzisiaj cala noc. Poszedl spac przed 18 o 20 bylo mleczko i spal do 7 rana. Ale sie wyspalam :) Sylka masz racje, ze trzeba cieszyc sie kazda chwila zycia, bo ono takie krutkie :( Trzymaj sie kochana. Buziaczki dla Olusi :) Malutek dziekuje za odpowiedz, ja rowniez mam ten smoczek tylko, ze wsypywalam zawsze dwie czubate lyzki, moze dlatego tak szybko lecialo. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej U nas dzisiaj taaakie slonko, aż humorek odrazu lepszy :) A Szymek dzisiaj zrobił mi niespodzianke i ŚPI SAM W ŁÓŻECZKU. Normalnie cud. Już 40 minut leży a ja z tej radości nie wiem co mam ze sobą zrobić. Tyle wolnego to już daaawno nie miałam ;) Kurcze wczoraj go zwżyłam i sie załamałam. On mi już 9 kg waży+= 100g. Ja sie zastanawiam co to bedzie jak zacznie kaszki i inne jedzonka wcinać. Ostatnio go chciałam sokiem oszukac ale nie da rady :/ Aż sie boje że grubasek z niego bedzie kurde :( ale jak sie drze że głodny to co ja mam robić? A co do proszku to ja piore w loveli i jest ok. Ostatnio zaczełam dodawać płyn do płukania bo pediatra nam powiedział żeby jak najdłużej nie dawać bo to dodatkowa chemia dla dziecka. No ale teraz już mu chyba nie zaszkodzi i nie musze wszystkiego tak porzadnie prasować żeby miękkie było ;) A płyn silna sensitive ;) Lece coś posprzatać póki mam chwilke. Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchacz 9 kg? Ale slodziutki musi byc Twoj Szymek :) Kocham takie bobaski, zreszta wszystkie je kocham ;) Dziewczyny mam pomysl, zeby zrobic tabelke z z data narodzin z imieniem, z waga urodzeniowa i z waga obecna oraz wzrostem naszych dzidziusiow. Co Wy na to? Bedziemy mogly sobie latwo porownac. Teraz musze zmykac, bo glodomorek wola :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka.81
no to ja zaczynam: imię.....data urodzenia.......waga urodz......waga obecna......wrost Karina......04.11.07..............2880..................7600..........65cm Brzuchacz ja ciągle słyszę od mojego pediatry i karmiących koleżanek że dla dziecka na piersi nie ma górnej granicy przyrostów:) Ten tłuszczyk "piersiowy" jest zdrowy i zniknie jak dziecko zacznie raczkować i chodzić. A Szymuś na zdjęciu nie wygląda na grubaska. A wysoki twój synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania! Mowisz i masz! Jak ja uwielbiam tabelki. Na lodowce mam taka na kropelki AD, codziennie wpisuje godz. podania. I wiem, ze tylko raz przegapilam dawke :) MAMA--------BOBAS-------UR.-----WA/WZR urodz.-----WA/WZ obecny Migotka------Olek-------8/11------3750g/52cm-------- Zaczelam, ale nowe dane podam jutro po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka.81
a w ogóle to bym wolała żeby moja była szczuplejsza bo jest trochę za mało ruchliwa i jeszcze nie robi żadnych przewrotów:( Pedatra mówi że pulchne dzieci tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, Kamilka! Ta sama godzina naszych postow :) 13:24. Dobra, wpisujcie gdzie chcecie :) ja lece obiad pichcic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogole to byla juz tu kiedys dyskusja w temcie wagi naszych Dzidkow :) Wnioski byly takie, ze przeciez kazde mialo inna wage urodzeniowa, inaczej przybieraja w zaleznosci od karmienia itp. Ze nie ma sensu porownywac :( Troche racja... Ale przeciez patrzymy na te cale siatki centylowe, zeby sie orientowac co do mniej wiecej prawidlowej wagi :) Wiec uwazam, ze pomysl nie jest zly. I tak piszemy te dane w naszych postach po wizytach, wiec czemu nie tabelka?! Dobra, teraz to juz na pewno zmykam do garow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka mi też tak pediatra mówi, że go piersią nie przekarmie ;) Tylko jak ostatnio zobaczyłam sąsiadki malucha o miesiac młodszego to moj jeszcze raz taki. A długi też jest. Nie wiem ile dokładnie bo sie tak wierci, że nie moge go sama zmierzyć, ale ubranka to 74-80-86 mu ubieram. Zalezy z jakiej firmy. Ale najcześciej cheroke i tu jest rozmiarówka 9-12 mcy, z 5-10-15 to ma 80. Chyba wysoki bedzie bo tata 190 ja 170 to może wzdłuż mu pójdzie a nie wszerz :) A ja sobie chciałam nosidełko kupić a tam napisane do 12 kg :/ to w tym tempie na 2 miesiace mi starczy. A póxniej mi łapki odpadną. A Szymek dalej śpi, obudziła sie na chwile zasnął zaraz na rękach i dalej w łóżeczku sobie śpi. Oj zebym ja tak codziennie miała :) A może go obudze bo mi znowu urosnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby dwie wersje tabelek sa fajne i ktora wybrac hmm...... MAMA--------BOBAS-------UR.-----WA/WZR urodz.-----WA/WZ obecny Migotka------Olek-------8/11------3750g/52cm-------- Frania23.....Collin.....27/11.....3960g/54cm.........6234g/62cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA--------BOBAS-------UR.-----WA/WZR urodz.-----WA/WZ obecny Migotka------Olek-------8/11------3750g/52cm-------- Frania23.....Collin.....27/11.....3960g/54cm.........623 4g/62cm basik74......Karolinka16/11.....3310/55cm..........6010g/64cm Buzialki 🌼 ❤️dla Was i dzieciaczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA--------BOBAS-------UR.-----WA/WZR urodz.-----WA/WZ obecny Migotka------Olek-------8/11------3750g/52cm-------- Frania23.....Collin.....27/11.....3960g/54cm.........623 4g/62cm beti26........Kacper...23/10.....2660g/52cm........ Natalia...23/10.....2270g/49cm........ dziewczynki - ja sie dopisałam ale obecnych wymiarów nie znam, dopiero po Wielkanocy, miesiąc temu było 6400 u Kacpra, u Natalci 5800, ale to dawno temu i nieprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA--------BOBAS-------UR.-----WA/WZR urodz.-----WA/WZ obecny Migotka------Olek-------8/11------3750g/52cm-------- Frania23.....Collin.....27/11.....3960g/54cm.........623 4g/62cm basik74......Karolinka16/11.....3310/55cm..........6010g /64cm beti26........Kacper..23/10.....2660g/52cm......... beti26........Natalia..23/10.....2270g/49cm.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka.81
Dziewczyny czy nosicie wasze dzieci na rękach? Często, okazjonalnie czy rzadko? A jeśli nosicie często to czy są mało płaczliwe? Pytam bo natrafiłam na ciekawy tekst, jak wam się chce to przeczytajcie i powiedzcie co o tym myślicie. >>>>> Ciekawą relację można było przeczytać w reportażu Dariusza Rosiaka pod tytułem "Czas liczony po ludzku" (Rzeczpospolita z dn. 19-20 stycznia 2008 r., str. A19): "Nigdy w czarnej Afryce nie widziałem dziecka, które kaprysi lub płacze bez powodu, choć właściwie nie istnieje tu proces wychowywania dzieci taki, jaki znamy w Europie. Do czasu, gdy niemowlę nie nauczy się chodzić, matka nosi je na plecach. A potem dziecko schodzi z pleców, zaczyna poruszać się samodzielnie i po prostu idzie w świat. Wychowuje je starsze rodzeństwo, a matka zabiera ze sobą na targ lub w pole." To prawda! Ja też mam w pamięci tylko uśmiechnięte i wesołe dzieci, przyjaźnie nastawione do obcych. Tam, w czarnej Afryce, przed szpitalną poradnią rano zwykle siedział na ławkach tłumek matek z małymi niemowlętami na ręku lub przy piersi i było tylko słychać cichą rozmowę matek i śpiew ptaków. Z tego afrykańsko-polskiego porównania można wyciągnąć wiele wniosków, ale najważniejszym wydaje się stwierdzenie, że samo karmienie piersią na każde życzenie może nie wystarczać, aby niemowlę było spokojne i miało poczucie bezpieczeństwa. Aby to osiągnąć, konieczna jest jeszcze ciągła bliskość fizyczna matki i oseska, w dzień i w nocy. Co ciekawe, w afrykańskich warunkach niemowlę jest zawsze przy matce (konkretnie - na matce, przynajmniej w ciągu dnia) i ma spełnione wszystkie swoje potrzeby, ale przez większość czasu jest tylko biernym towarzyszem w jej codziennych czynnościach i stosunkowo rzadko kiedy staje się centrum zainteresowania matki i otoczenia. Wniosek dla polskich matek, szczególnie pierwszych dzieci i często na skraju wyczerpania opieką nad niemowlęciem, jest taki, że życie osobiste i rodzinne nie musi się wcale kręcić wokół dziecka przez 24 godziny na dobę. Wystarczy zapewnienie dziecku ciągłej bliskości fizycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka.81
ja jestem taka pół-afrykanska mama, pół dnia noszę małą, co prawda nie na plecach tylko na biodrze w chuście i faktycznie wcale nie płacze, może to dzieki noszeniu albo taki już jej charakter. I wcale sie nie przyzwyczaiła do bycia noszoną, lubi sobie posiedziec w lezaczku, nie domaga się noszenia, raczej ja sie domagam :) uwielbiam ją miec blisko siebie :) :) Oczywiście babcie, ciocie itp. krytykują że rozpieszczam A koleżanki współczują że nie mam czasu dla siebie bo jestem uwiązana do dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka.81
aha jeszcze tabelka MAMA--------BOBAS-------UR.-----WA/WZR urodz.-----WA/WZ obecny beti26........Kacper....23/10.....2660g/52cm......... beti26........Natalia....23/10.....2270g/49cm......... Kamilka81....Karina.....4.11.......2880g/54cm...... ..7600g/65cm Migotka.......Olek.......8/11......3750g/52cm......... basik74......Karolinka..16/11.....3310/55cm...........6010g /64cm Frania23.....Collin.......27/11.....3960g/54cm.........623 4g/62cm Pozwoliłam sobie uszeregować bobasy od najstarszego do najmłodszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA--------BOBAS-------UR.-----WA/WZR urodz.-----WA/WZ obecny beti26..........Kacper....23/10.....2660g/52cm......... beti26..........Natalia....23/10.....2270g/49cm......... Kamilka81......Karina.....4.11.......2880g/54cm.......7600g/65cm Młodziutka....Wiktoria...7.11......3400g/54cm........6100g/61cm Migotka........Olek.......8/11......3750g/52cm......... basik74........Karolinka..16/11.....3310/55cm.........6010g /64cm Frania23......Collin.......27/11.....3960g/54cm........6234g/62cm Pozdrawiam :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA--------BOBAS-------UR.-----WA/WZR urodz.-----WA/WZ obecny beti26..........Kacper....23/10.....2660g/52cm.........< br /> beti26..........Natalia....23/10.....2270g/49cm......... Kamilka81......Karina.....4.11.......2880g/54cm.......7600g/ 65cm Młodziutka....Wiktoria...7.11......3400g/54cm........610 0g/61cm Migotka........Olek.......8/11......3750g/52cm......... basik74........Karolinka..16/11.....3310/55cm.........6010g /64cm Frania23......Collin.......27/11.....3960g/54cm........6 234g/62cm kamelle......Xavier.......28.11......4100g/55cm........7750:-)/69cm Kamilka-ja Xavcia tez nosze pol dnia na rekach i wcale nie uwazam,zeby byl przez to rozpieszczony.ogolnie jest bardzo spokojnym bobasem,no chyba ze sie nie wyspi,to wtedy troche marudzi:-)Ale z tym okazywaniem uczuc i przytulaniem,to chyba prawda,ze dzieci sa spokojniejsze.a w ogole,to moze ciezko jest \"taszczyc\" takiego \"klopsa\", jednak ja uwielbiam go miec przy sobie,wachac go,itp...:-)moze zwariowalam,ale ja naprawde mam fiola na punkcie mojego synka:-) Dziewczynki-dziekuje bardzo za odpowiedzi odnosnie proszku do prania.musze powiedziec rodzicom,zeby mi jeden z nich przywiezli,bo niedlugo przyjezdzaja. my tez w swieta-w poniedzialek wielkanocny chrzcimy Xavierka. wielkiej biby nie urzadzamy-najblizsza rodzina-dziadkowie i rodzenstwo (siostra i stzwagier beda rodzicami chrzestnymi).razem w sumie bedzie 12 osob. tak u nas nic nowego.zaraz wroci glodny mezus z pracy:-) milego tygodnia!buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś z Ola u lekarza. Szlam ze względu na te jej chrostki ma już nimi pokryte całe nóżki i powoli przenosza się na łokcie. Nie widac ich ale czuć. Jest ich bardzo duzo. Analizowałam całą diete ale nic nowego nie jadlam, proszku do prania tez nie zmieniałam więć skąd to jest? Więc poszłyśmy do lekarza i pediatra podejrzewa atopowe zapalenie Skóry :( na razie mam ograniczyc nabiał i dawać calcium i fenictil. I kapać mam w balneum mam nadzieję, że pomoże. Kamilko ja bardzo często karmie w miejscu publicznym. Często z mężem wybieramy się na pizze lub grosa albo inne jakies jedzonko i zawsze ola domaga się jedzenia. Wiesz u mnie w Jaworznie jest to normalny widok, często spotyka się karmiace mamy i nikt nie daje rzadnych uwag. Co do noszenia to ja niestety moją Olę często noszę. Najczęściej wieczorem bo wtedy potwornie ją swędzą dziąsła i jest strasznie marudna. Kamell ja nadal używam Loveli Sylka super że staracie się o drugie trzymam kciuki by był chłopczyk :D my chcemy tak gdzies za rok półtora starć się o kolejnego maluszka :D Sylka przykro mi z powodu babci. Utrata kogos bliskiego pokazuje nam że trzeba korzystać z każdej chwili naszego zycia. MAMA--------BOBAS-------UR.-----WA/WZR urodz.-----WA/WZ obecny beti26..........Kacper....23/10.....2660g/52cm.........< br /> beti26..........Natalia....23/10.....2270g/49cm......... Kamilka81......Karina.....4.11.......2880g/54cm.......7600g/ 65cm Młodziutka....Wiktoria...7.11......3400g/54cm........610 0g/61cm Migotka........Olek.......8/11......3750g/52cm......... basik74........Karolinka..16/11.....3310/55cm.........6010g /64cm Frania23......Collin.......27/11.....3960g/54cm........6 234g/62cm kamelle......Xavier.......28.11......4100g/55cm........7 750/69cm Asiorek2 Aleksandra….25.10………2900/55 cm………..5750/56 cm zmykam bo Ola marudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"O kruca fix\" Zapomnialabym o 4miesiacach Wiktorii od Wzetki!! Wszystkiego najlepszego Dziewczynki! Wzniesiemy toast za Wasze zdrowko....mlekiem z butli zmieszanym z kaszka :) Ide uaktualniac moja tabelke kropelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA--------BOBAS-------UR.-----WA/WZR urodz.-----WA/WZ obecny beti26..........Kacper....23/10.....2660g/52cm.........< br /> beti26..........Natalia....23/10.....2270g/49cm......... Kamilka81......Karina.....4.11.......2880g/54cm.......7600g/ 65cm Młodziutka....Wiktoria...7.11......3400g/54cm........610 0g/61cm Migotka........Olek.......8/11......3750g/52cm......... bebolek20.....Fabian.....12/11.....3065,50cm..........6650/64cm basik74........Karolinka..16/11.....3310/55cm.........6010g /64cm Frania23......Collin.......27/11.....3960g/54cm........6 234g/62cm kamelle......Xavier.......28.11......4100g/55cm........7 750/69cm Asiorek2 Aleksandra….25.10………290 0/55 cm………..5750/56 cm hej kocane!!! dziś moja teścowa mnie poprostu dobiła i stanowiłam że do polski w wakacje NIEPOLECE!!!!!!! BY ZROBIć JEJ NA ZłOść ZA TO CO POWIEDZIAłą MOJEMU MężOWI. stwierdziła że odkąd przyleciałą całkowicie ją olewam , i mam ją w dupie!!!! wierzcie mi nmaprawdę się starłam ją zrozumieć być miła zagadywałam , zaczynałam jkąś rozmowe ale to ona miała moje wysiłki gdzieś!!!!! bo ona widzi jak ja traktuje swoją mamę!!! no kurwa mać mam dobre kontakty z moją mamą potrafimy rozmawiać , rozumienmy sie i widać że jesteśmy soebie bliskie a to że kurwa ona niepotrafiła rozmawiać ze swoimi dziećmi jakie efekty są teraz widoczne no cóż kurwa m,ać!!! mam poprostu dosyć dziś poprostuy wyszłam i obiecałąm sobie że ostatni raz zniżyłam sie do tego poziomu!!! płaszczyc sie przred kimś napewno niebęde tylko i wyłącznie dlatego m że tak wypada!!!! ciąglke mnie poucza a jak ja wyrażam swoje zdanie na jakikolwiek temat to słysze: \\-gówniara jesteś życia nieznasz - gówniaro tyy mi pyskować niebędziesz - ja jestem starsza i wiem lepiej no kurwa mać krew mnie zalewa!!!! mam taką ochotę zapalić papierosa a niemogę!!!! ok kończę smęcić. chrzciny sie udały było bardzo fajnie:) prezenty troszkę sie zmeniły ale tylko dlatego e tamte były niedostepne. -mase ciuszków!!!!!!! -karuzelke -zabawki np. mis grający grzechotki itp. - zamiast huśtawki dostal jumpera!!!!! kocane dla dzieci któe mają wiele energi poprostu polecam!!!!!!!!!! najlepsze co mogł dostać warto wydać takie pieniądze!!!!!! http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=325465908 lub http://www.allegro.pl/item325728438_wyslany_krakow_skoczek_fisher_price_rainforest.html mój poza tym swiata niewidzi.. -krzesełko do karmienia http://www.mamasandpapas.co.uk/product-4065453/type-i/ - mata edukacyjna : http://www.ceneo.pl/417479 i to wszytko. najlepszę życzenia dla dzieciaczków kochane jest już topik listopad 2008 pamiętacie jak to byo??? kurc ze tyle czasu!!!! to już ponad rok u niektórych z nas!!!!! uciekam odpoczywać psychicznie bo inaczej niewyrobie!!! pozdrowionaka dla wdszytkich. buziaki i dzieki za wsparcier!!!! sylka to czekamy na dobre wiadomości o kolejnej ciąży:) trzymam kciui z achłopca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolek to masz przerąbane. Trzymaj się dziewczyno. Na twoim miejscu też bym się tak wpieniała. Franiu i Migotko dziękujemy za życzenia. Sylka przykro mi z powodu babci. 3mam kciuki żeby następne dzieciątko było chłopcem i żeby szybko przybył. My zaczniemy starania w okolicach listopada bo też nie wyobrażam sobie żeby Wikusia nie miała rodzeństwa. Ja też jestem taką pół afrykańską mamą bo często noszę Wikuskę na rękach a nawet jak coś robię to lubię ją miec przy sobie. Dlatego obiad teraz znacznie dłużej gotuję bo mam ją w kuchni na stole na przewijaku i ciągle z nią gadam i ją zabawiam :D Mic tam tata może poczekac grunt żeby dziecko było szczęśliwe i radosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA--------BOBAS-------UR.-----WA/WZR urodz.-----WA/WZ obecny beti26..........Kacper....23/10.....2660g/52cm.........< br /> beti26..........Natalia....23/10.....2270g/49cm......... Kamilka81......Karina.....4.11.......2880g/54cm.......7600g/ 65cm Młodziutka....Wiktoria...7.11......3400g/54cm........610 0g/61cm Migotka........Olek.......8/11......3750g/52cm......... Wzetka........Wiktoria..10/11.....3360g/57cm........5700g/66cm bebolek20.....Fabian.....12/11.....3065,50cm..........66 50/64cm basik74........Karolinka..16/11.....3310/55cm.........60 10g /64cm Frania23......Collin.......27/11.....3960g/54cm........6 234g/62cm kamelle......Xavier.......28.11......4100g/55cm........7 750/69cm Asiorek2.. Aleksandra….25.10………290 0/55 cm………..5750/56 cm Super że znów jest jakaś tabelka. Za tydzień ją uaktualnię bo idziemy do poradni rehabilitacyjnej na kontrolę. Okazało się że Wikusia upodobala sobie jedną stronę i ma niewielki przykurcz w mięśniach szyi dlatego narazie mam ją często układac na brzuszku i odpowiednio nosic a po kontroli dowiemy się czy to wystarczyło czy może potrzebne będą dodatkowe cwiczenia. Dlatego pytałam o to przedłużenie macierzyńskiego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetko - wszystkiego naj naj dla Wikuni, przede wszystkim zdrówka. A możesz przypomnieć, bo mi umknęło z jakiego powodu córcia jest rehabilitowana? Ja jutro z Kacprem idę pierwszy raz do poradni rehab, boję się bardzo. Jeśli chodzi o noszenie dzieci, to wiecie - ja nie mogę sobie na to pozwolić, przy dwójeczce to niestety raczej niemożliwe. Nie macie dziewczyny pojęcia jaki to cudowny widok jak maluszki patrzą się na siebie i świadomie do siebie uśmiechają, dzisiaj np Natalka chwyciła Kacpra za nos. Nie wspomnę już o tym że zawsze jak leżą bliziutko siebie i rozkładają rączki to wpychają sobie do buźki, ale wiecie - nie swoje tylko tego drugiego :-) Mamusie które mają na razie jedno dzieciatko - pomyślcie sobie jak bardzo je kochacie - a ja mam takie dwie istotki do kochania. Jejku to najwspanialsza rzecz jaka mnie spotkała w życiu. M jak miłosć dzisiaj beznadziejnie nudne- co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dzięki za życzenia ❤️ Ja wcześniej nie pisałam o powodach pójścia do poradni rehabilitacyjnej więc nie mogło ci to umknąć :) Tak jak pisałam wyżej na ostatniej wizycie u pediatry pani doktor powiedziała że Wiktoria ma mały przykurcz mięśni na szyi i że jest to spowodowane ułożeniem podczas ciąży. Byliśmy w poradni i na razie kazali tylko często kłaść na brzuchu, odpowiednio nosić i kłaść zabawki tak żeby się patrzyła w drugą stronę i naciągała ten przykurczony mięsień. W przyszły czwartek idziemy do kontroli i wtedy się dowiemy czy to wystarczyło czy może potrzebne będą dodatkowe ćwiczenia. Na szczęście zestaw ćwiczeń dostaje się do wykonywania w domu i nie trzeba przyjeżdżać za każdym razem tylko na same kontrole. Ale się rozpisałam :D Miłego dnia wszystkim życzę 🌻 . U mnie piękne słoneczko na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja tylko na moment. Hania śpi od 8 rano i pewnie zaraz wstanie głodna. Dzisiaj kończy 4 m-ce. Po tej sraczce zaczęła jeść mega ilości jak na nią , oczywiście z domieszka kleiku, a od 2 dni je też zupki. Cała jest umazana w zupie, ale jest przy tym prześmieszna. Dzisiaj się dowiedziałam że kolejna moja przyjaciółka jest w ciąży!!! Jedna zaszła jak pierwszy raz odwiedziła Hanię, a teraz ta druga! Super!Hanka jest zaraźliwa. A w sobote ma cesarke moja inna koleżanka, ale ma panikę w oczach! Kończę bo głodomor wstał. Pozdrowienia dla wszystkich, nie maiałam czasu przeczytać co u Was, ale obiecuję że nadrobię. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ozon najlepsze zyczenia dla Hani 🌻 🌻 Gratulacje dla kolezanki, Hania bedzie miala z kim sie bawic:) Moj Collinek dzisiaj rowniez przespal cala noc :) obudzil sie dopiero o 6.30 i teraz znowu spi :) Pogoda przeokropna, wiec znowu w domciu musimy zostac. Jak ja sie juz wiosny nie moge doczekac :) Kamelle jak milo, a kiedy sie do Tczewa wybieracie? Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja dzisiaj z pytankiem do Was dziewczynki:-)Pisalam juz o tym,ze na swieta chrzcimy Xavcia.Chrzciny,chrzcinami,ale ja do tej pory nie mam pojecia co podac do jedzenia,jak ozdobic stol,itp...?Ratujcie!Napiszcie co Wa wymyslilyscie,lub co planujecie zaserwowac,jak udekorowac?:-)Przepisy mile widziane!Z gory wielkie dzieki! Franiu- my wybieramy sie pod koniec kwietnia do Tczewa na urodziny dziadka meza.niestety tylko na 2-gora 3 dni,bo chcem ytakze odwiedzic moja rodzine.maz ma swoich rodzicow i rodzenstwo tutaj,na miejscu,a ja moichwidze tylko \"od wielkiego swieta\",wiec wiekszosc urlopu \"mi sie nalezy\":-)No,ale w lipcu i sierpniu wybieramy sie na 3 tygodnie do Polski-wtedy najprawdopodobniej tydzien bedziemy w Tczewie.A Wa kiedy sie tam pojawicie? Trzymajcie sie kobietki!buziaki dla Sloneczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem, podczytuję Was (ale zostały mi 2 stronki)i obiecuję się pojawić najszybciej jak się da, jakoś tak mi tydzień przeleciał, nie wiem jak, tu byłam, tam byłam (m.in. w pracy) i jak wracałam do domu to już czasu na neta mniej.. buziaki dla wszystkich! solenizantom gratuluje! smutne i strapione tulę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie :) zajrzałam na topik listopadówek2008 jejku pamiętacie to?? tak mi się miło zrobiło ech... aż mi się ryczeć chce jak sobie przypomnę nasze ciąże....ściskam Was mocno kochane 🌼dla Was i ❤️ dla Waszych dzieciaczków od cioci basi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×