Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Dzien dobry Mamusie🖐️ Jestem w pracy, Amelka w zlobku, Tatus w domku unieruchomiony. Stwierdzilam ze nasz domek nie jest absolutnie przystosowany do tego zeby ktos biegal po nim o kulach. Na dodatek mamy jedna lazienke ktora znajduje sie na pietrze. Nie wiem kogo mam pilnowac przy schodzeniu ze schodow, meza czy Amelki:-) Mimi, ja chyba tez musze popracowac w ogrodku...ale teraz to zupelnie nie wiem kiedy...Super ze macie juz lozeczko, to teraz tylko wozeczek i juz spokojniutko mozecie czekac na Dzidziusia. Malutku, mi zrobiono te badania bo o nie poprosilam. To ze wzgledu na to ze moja Siostra stracila Dzidziusia w 7 miesiacu ciazy, w tym roku w maju. Za szczegolowe badania zabrali sie oczywiscie "po fakcie" i wykryli ze miala "swieza" infekcje wirusem cytomegalii. zarazila sie na samym poczatku ciazy...wiec chce sie upewnic ze wszystko w porzadku. Malutku, kiedy masz nastepna wizyte w CUMH? Wzetka, wspolczuje opuchnietych kostek. Biedna jestes. No ale fajniutko ze Corcia rozrabia🌻 Misiaki, dziekuje, super wszystko uporzadkowalas w tabeleczce! Ladnie to teraz wyglada. 🌻 dla Ciebie:-) Daj znac po wizycie u lekarza. Bebolku, napisz co powiedzieli w szpitalu. To zmykam troche popracowac, uffff, wszystko robie baaardzo wolno... Milego dnia Mamusie, cmok-cmoki dla was i Bobaskow😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTEK
Hej! Dziewczynki czy wasze malenstwa tez maja codziennie ,a nawet kilka razy dziennie czkawke?Bo moje tak,bardzo dobrze to czuje i rozsmiesza mnie to.Wczoraj mialo nawet jak probowalam zasnac,i to mnie rozpraszalo...Coraz bardziej chcialabym zeby byl juz listopad,chociazboje sie porodu.Na szczescie bede miala pozniej pomoc w postaci meza,specjalnie zostawil sobie wiekszosc urlopu na listopad oraz przyjezdza moja mama na miesiac.Tak wiec nie bedzie tak zle. Musze sie wam pochwalic ze jutro moje urodzinki,wiec bede miala troche roboty,bo zejdzie sie troche ludzi,a mialo byc kameralnie...Ale to dopiero w sobote. Milego dnia.pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTEK
Bunia nastepna wizyte mam na 24.09 na 15.00i tez beda robic usg.Smieszne,jak nie robili przez kilka miesiecy to teraz co 2 tygodnie...Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutku, u mnie to samo z tymi czkawkami:-D Amelka tez czesto miala czkawke. Zwykle mam tak ze Dzidzius bardzo bryka, kopie mnie po zoladku, wypycha nozki a potem...zaczyna podskakiwac:-) Fajnie ze Twoj maz bierze urlop no i ze przyjedzie Twoja Mama. My przy Amelci bylismy sami. Mama przyjechala do mnie pozniej i wtedy bardzo docenilam Jej pomoc. Teraz przyjedzie do nas na tydzien moj Tatko, potem na 2 tygodnie moja Mama. Ja mam wizyte 26.09, znowu 2 dni po Tobie:-) Teraz to beda nas zmuszac do tego USG na kazdej wizycie:-) Fajni sa:-) Buziaczki i milej reszty dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze w domku:P za godzinke mam autobus... mam nadzije ze sie niezgubie !!!! pierwszy raz jade autobusem... i pierwszy raz kompletnie sama:( ale mąz w pracy , siostra ma noge w gipsie( zakażenie sie jej wdarło... miała początki osocznicy) mama musi siedziec przy siostrze i jej synku bo ona ma zakaz ruszania sie... tato w pracy!!! ufff ciekawe czy ktoś znajdzie czas zeby ze mna jechac jak zaczne rodzić!!!!! no nic... ponażekałam to może sie łaskawie ubiore:( Buniu i Malutku wy przynajmniej uważacie ze macie za dużo usg.. a ja niebede już miałą do koca !!! w Mullingar podobno jest raz w 17 tyg i ani razu wiecekj jesli niema potrzeby... a ja była bym dużo spokojniejsza widząc serduszko... ale jak mnie dopadaja takie smutki to włączm nagrane na płyte usg:P:P i moge i popatrzec i posłuchac serduszka.... uciekam odezwe sie jak wróce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa u mojej dzidzi czkawaka to przynajmniej 5-6 razy dziennie!!!! na poczatku mnie to smieszy ale puzniueje staje sie lekko denerwujace... bo wtedy siedziec niemoge ...tylko stac!!!! mam nadzieje ze niezłapie mnie w autobusie bo to przynajmniej godzinka drogi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Śliczna dzisiaj u mnie pogoda, właśnie wróciłam z dworu, za chwileczkę wychodze do koleżanki na ploteczki. Znowu mam fatalną noc za sobą, zasnęłam dopiero po 2 giej. Naszła mnie nawet w nocy ochota na kisiel i herbatkę. Ale jeszcze tylko jedna samotna noc przede mną, jutro wraca M, więc nie będzie już takich problemów z zaśnięciem. Wiecie co? Jeżeli chodzi o te wizyty u gin, to jak byliśmy ostatnio w poniedziałek to babeczka też chciała mnie tylko zbadać na fotelu tzn. zerknąć co tam się dzieje na dole i nic poza tym. Mówi do nas \"że dzisiaj to nie będzie przykładała głowicy\" a my do niej że chcemy usg i ma nam nagrać tak jak zawsze. W końcu płacimy jej za wizytę 100 zł, więc dziwne by z tego nie skorzystać. Odezwijcie się dziewczyny jak po wizycie u gin. Pa pa :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiamal
Hej dziewczynki! Nie pisze na forum czesto bo jeszcze pracuje i czasu ciagle malo. Dzisiaj ide wkoncu do lekarza po L4 bo juz mam dosc a i brzuszek boli kazdego dnia a nie chcialabym zrobic malenstwu krzywde takze czas odpoczywac. Napisze pozniej jak wroce. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Czy u Was tez tak cieplo? Tu pogoda sie poprawila zdecydowanie po wczorajszym deszczu :) Dzis tescie wracaja z zamorskiej wyprawy, wiec my mozemy wreszcie pojechac zamowic wozek. Stanelo na City Cross http://www.4baby.ru/index.php?productID=6744&PHPSESSID=ac10956085de57ccb9c18ce4752fbdaa Przepraszam z gory ze z jakiejs ruskiej strony to wzielam, ale nie widzialam nigdzie indziej zdjecia spacerowki i gondolki City Korg na pierwsze miesiace :) Mam nadzieje ze stronka sie otworzy. Dziewczyny, mam pytanie? Jaki mniej wiecej rozmiar ubranka ma noworodek? Pytam, bo przy okazji chcialabym tez kupic jakas mala wyprawke, a pojecia nie mam czy 56 (tak slyszalam) bedzie dobre od razu na pierwsze dni :) I jakie ubranka beda potrzebne od razu? Bo pewnie bedzie zimno w tym listopadzie? W necie znalazlam \"pakiet startowy\" z 8 albo 6 czesci. Moze zamowie, jak we wtorek na usg dowiem sie wreszcie czy mam chlopaka (ja bym chciala), czy dziewczynke (to marzenie meza). Moge zmienic moja tabelke, bo jakby nie bylo, to bedzie chyba Alex, czyli w calosci Aleksander lub Aleksandra (czyli po naszemu Ola lub Olek). Musimy wybrac cos co \"dziala\" i w Pl i w Szw. Trzymajcie sie i pozdrowcie Wasze Brzuszki :) NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU----TC---KG----PLEC/IM IE-------MIASTO Migotka-----21-------25.01-----1.11-----------33------ +7-----Ola/Olek(Alex)----------Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 -----niespodzaianka--kilcock Bunia_77---30-------27.01-----26.10/3.11----32------+9-- ----Dominik-------------Cork Asiorek2 ---26---- --28.01-----04.11----------31------+8------Olusia ---------------Jaworzno Malutek-----25------27.01-----03.11-----------32-----+14 ---- ?/Al eksandra-------Cork Shenen------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+6 -----Magdalena ----------Chełm Wzetka------31-------31.01-----07.11---------33-------+9 -----Wiktoria-------------Rzeszów Fufcia-------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+18 -----Amelka--------------Siedlce Ilonka32-----32------15.02-----21.11-----------30-----+1 3---- FILIPEK----Bielsko-Biała Elizka77..... 30..... 15.02.... 22.11.......... 30..... +10.... Natalka.... Szczecin Beti26-------26------17.02-----24.11-----------30-----+1 3---- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Mimi1981--26-------20.02------27.11----------29-----+10- - ---Natalia---------------Warszawa Basik74-----32-------21.02-----19.11.---------29-------+ 9-----Karolinka-----------Katowice Misiaki------32------27.02-----30.11/5.12-----28-----+12 ----Natka i Alek---------Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuchatki :) Mam potworny dylemat :( dalej nie mamy wózka i kompletnie nie wiem który kupić. Spójrzcie proszę na obydwa i doradźcie mi: http://www.e-wozki.nazwa.pl/sklep/index.php?p59,wozek-wielofunkcyjny-abc-design-astro-2007-zig-zag-lemon http://www.e-wozki.nazwa.pl/sklep/index.php?p129,wozek-wielofunkcyjny-implast-bolder-3-z-kolekcji-2007 tu mi się podoba ten czerwony w kwiatki czas nas goni a my kompletnie nie wiemy który wybrać:( Dziś poszlam na szkole rodzenia a tu karteczka że zajęcia odwołane i SA tylko we wtorki i z inna kobietą bo nasza ma zastępstwo gdzieś indziej. A mieliśmy dziś zaplanowaną wycieczkę do szpitala:( mam nadzieję że wyprawa nam nie przepadnie Co do ubranek to ja jeszcze nie prałam stwierdziłam że pod koniec września zabiorę się za wielkie pranie :) Wzetka współczucia puchnących nóżek :( może moczenie by ci cos pomogło? Na pewno trzymaj nóżki wysoko w górze to pomaga. Malutek fajnie musi być z ta czkawką moja dzidzia jeszcze nie miała :( szkoda bo chciałabym poczuc jak to jest. Asimal to dobrze, że idziesz na l4 wart już odpocząć. Migotko co do ubranek to rozmiar 56 tylko kup sobie malutko takich śpioszków bo dzidzia zaraz wyrośnie bądź urodzi się duża, ja najwięcej kupiłam na 62. Trzymajcie się kangurki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw poprawiam tabelkę NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU-------TC-----KG------PLEC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01-----1.11-----------33----- +7-----Ola/Olek(Alex)-----Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+18-----Amelka--------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01-----26.10/3.11----32------+9------Dominik------------Cork Malutek------25-------27.01-----03.11----------32-----+14-----?/Al eksandra------Cork Asiorek2 ----26-------28.01-----04.11----------31------+8------Olusia --------------Jaworzno Shenen-------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+6 -----Magdalena---------Chełm Wzetka-------31-------31.01-----07.11---------33-------+9 -----Wiktoria------------Rzeszów Basik74------32-------21.02-----19.11.---------29-------+ 9-----Karolinka----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-----21.11----------30-----+1 3-----Filipek--------------Bielsko-Biała Elizka77-----30-------15.02----- 22.11---------30------+10------Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02------24.11----------30-----+13----- Natalia i Kacper---Bydgoszcz Mimi1981---26-------20.02------27.11----------29-----+10-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12----29-----+12 ----Natka i Alek--------Szczecin Wróciłam od ginki, plecy bolą mnie oropnie także szybciutko. Najważniejsze to, że szyjka trzyma i jest długa, przytyłam 2kg na 2 tygodnie ale tylko w brzuchu więc mam nadzieję, że to Misiaki. Dostałam skierowanie na morfologię i mocz i USG. Beti, ja też rzadko mam usg takie pełne, z brzucha, do tej pory miałam robione 2 razy i za dwa tygodnie idę na ostatnie. Dopochwowo mam robione co 1,5 m-ca na sprawdzenie szyjki. Ja wolę jak mi robią rzadko USG, bo dzieciaczki rosną różńie i można się nieźle wystraszyć a jak czytam niektóre wpisy to jest to niepotrzebny stres dla rodziców. Dzisiaj czuję się o.k. Migotka, ja kupiłam kilka śpiochów rozmiar 56 ale nie za dużo bo dzieci szybko wyrastają. Powinnam kupić 49 ale myślę, że nawet jak to będą wcześniaki to i tak im 56 wystarczy. Uciekam dziewczynki bo nie wyrabiam z bolu kręgosłupa. Acha, a te moje bóle jak na miesiączkę to okazało się że synuś właśnie tam merda sobie rączką. Pozdrawiam wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik mam pytano bo Ty jestes z katowic powiedz mi masz wybrany już szpital w którym bedziesz rodzić? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Witajcie właśnie wróciłam od gin mojej mam ciśnienie 145/120 kazała mi leżeć i łykać leki i jeśli mi ciśnienie nie wróci do normy to szpital i kroplówki a nawet wcześniejsze rozwiązanie bo takie ciśnienie może zagrażać dziecku i mnie :( chce mi się beczeć niestety.... Asiorek tak jestem z katowic i będę rodzić na Raciborskiej jest tam odnowiony oddział położniczy i mam lekarkę właśnie pracującą w tym szpitalu ostatnio wszyscy chwala ten oddział więc jest ok :) Zajrzę do was potem bo teraz muszę wyściskać mojego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja własnie weszłam do domciu!!! naszczescie wszytko ok... wyniki bardzo dobre... serduszko słyszałam:) Buniu i Malutek... czy to normalne ze mi kazali przyjś dopiero za 4 tyg???? strasznie sie zdziwiłam!!! usg jak zwykle widziała tylko jak przechodziłam obok pokoju z usg... marzenia!!! zaczyna mnie irytowac ta tutejsza służba zdrowia.... oczywiście po drodze do szpitala godzinke błądziłam... ale jakoś dotarłam!!! a teraz ide zjesc rybke w oleju i sie położe spac bo jestem PADNIETA!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilok26
cześć kobietki, dołącze do was,ciesze się że ktoś wynalazł to cudo-internet...jestem sama w Hammie i mam tylko książke i lekarza-no i teraz ,,was" gdzie można pogadać. super pomysł z ramką!!!! NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU----TC---KG----PLEC/IM IE----MIASTO kamilok26-----26----11.02----24.11----29---+3--niewiem---Hamm ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpię-Natalka zaczęła domagać się kanapki z dżemem no i jestem:) Padnięta co prawda, bo wczoraj w szkole rodzenia były ćwiczenia i uświadomiłam sobie, że przez okres tych siedmiu miesięcy trochę się \"zastałam\". Pozatym uczylismy się jak oddychać przeponą-nam wychodziło rewelecyjnie! A najlepszy był masaż w wykonaniu mężów:):):) Rozmawiałam z położną i powiedziałam, że kniecznie chcemy rodzić z nią. Oczywiście ustaliliśmy dokładnie raz jeszcze termin porodu i wygląda to tak, że jak zacznę rodzić to dzwonię do niej i ona przyjeżdża. Rozmawiałyśmy również na temat porodu w wodzie i mam dwie alternatywy: albo na czas rozwierania siedzę w wannie, a potem na czas parcia wskakuję na fotel;) albo jeśli bardzo mi się spodoba w tej wannie, przechodzimy do wanny \"porodowej\" i w niej zostaję. Cieszę się, że będę miała możliwość wyboru. Teraz to ja wcale nie boję się porodu:):):) Misiaki super, że z dzieciaczkami wszystko w porządku i że szyjka długa-oby tak dalej🌻 Asiorku co do wózków to my zrezygnowaliśmy z Abc ponieważ ma kubełkową spacerówkę, tzn. nie rozkłada się na płasko i tak naprawdę można z niej korzystać jak dziecko samo juz dobrze siedzi. Co do tego drugiego wózka to nie mam pojęcia, ale śliczny jest! Basik bardzo współczuje tego ciśnienia, duzo leż i wypoczywaj. Na pewno wróci do normy. Bebolku super, że wszystko dobrze. Kamilok witaj serdecznie🌻 Zagladaj do nas jak najczęściej! Pozdrawiam was wszystkie,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kamilok, zaraz ciebie wrzucimy do tabeli. 🌼 Odzywaj się częstobo dziewczyny na prawdę potrafią podnieść na duchu w chwilach słabości i nie są złośliwe :-) Cześć DZiewczynki! Oj, dzisiaj fatalna noc, nie wiedziałam jak mam się ułożyć, a to poduszka za nisko a to za wysoko. I tak całą noc.:-(( Wczoraj kupiłam prześliczną flanelę na pościel a ponieważ była szersza niż potrzebuję to zrobię też pieluszki flanelowe. Dobrze, że uprałam wcześniej i poprasowałam ubranka dla Misiaków bo teraz nie dałabym już rady no i muszę dbać o szyjkę. Mam wszystko spakowane w foliowych woreczkach, pakiecik ubraniowy na szpital przygotowany. Muszę dokupić pieluchy do szpitala, gdzie można kupić najtaniej, nie wiecie? Ja muszę zabrać około 100szt.!!! Nieźle co? Koleżanka poradziła, żeby do szpitala zabrać ze sobą grube ręczniki papierowe dla mamy, bo po porodzie trzeba wyjątkokwo skrupulatnie przestrzegać higieny intymnej i dobrze jest jak w kroczu jest ciągle sucho, bo wtedy rana się szybciej goi i dobrze wycierać się właśnie ręcznikami. Materiałowate szybko się brudzą. Niegłupie, co? Macie jeszcze jakieś ciekawe porady, bo ja chętnie korzystam z tych brzmiących rozsądnie :-) Trochę WAm zazdroszczę szkoły rodzenia, mnie ginka zabroniła jakichkolwiek ćwiczeń i zajęć, mam leżeć jak najwięcej i oszczędzać się. Chciałam chodzić do szkółki i na jogę dla ciężarnych ale cóż, trudno. Za to teraz udaję że nie widzę dywanu w pokoju który już dawno prosi o odkurzanie (tego też nie mogę zrobić). Gdyby nie moja ginka, któa jest zawsze uśmiechnięta i potrafi mnie naładować optymistycznie to pewnie już dawno ześwirowałabym, dobrze chociaż że widać efekty z tego mojego nieróbstwa i szyjka trzyma. Dziewczynki leżące, jak się trzymacie. Naprawdę zaciskajcie nóżki i dużo siły dla Was ❤️ Czy ktoś wie co z IVĄ??? Dawno się nie odzywała. Dziewczynki meszkające za granicą, Wy też jesteście dzielne, bo co kraj to obyczaj i z ciążą i z macierzyństwem, ale z drugiej strony na pewno będziecie super samodzielnymi mamusiami:-) Uciekam bo plecki znowu dają popalić. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Cześć dziewczynki :) chyba dziś ta noc była dla większości trudna... bo z kim bym nie rozmawiała to miał problemy ze snem ja też i widze , że parę z Was również miało ciekawą nockę :(ściskam Was i idę po leki na obniżenie ciśnienia a potem leżeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tabelka, o rany, moje plecy!!!!! NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01-----1.11-----------33----- +7------Ola/Olek(Alex)-----Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 ------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+1 8-----Amelka--------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01-----26.10/3.11----32------+9- -----Dominik-------------Cork Malutek------25-------27.01-----03.11----------32-----+1 4-----?/Al eksandra-------Cork Asiorek2 ----26-------28.01-----04.11----------31------+8------Olusia ---------------Jaworzno Shenen-------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+ 6-----Magdalena----------Chełm Wzetka-------31-------31.01-----07.11---------33-------+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów Basik74------32-------21.02-----19.11.---------29------+ 9------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-----21.11----------30-----+1 3------Filipek--------------Bielsko-Biała Elizka77-----30-------15.02----- 22.11---------30------+10------Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02------24.11----------30-----+ 13----- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02------24.11----------29-----+3-------niespodzianka------Hamm Mimi1981----26-------20.02------27.11----------29-----+10-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12----29-----+14----Natka i Alek----------Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko do Basik, moja mama walczy z nadciśnieniem. Z n aturalnych metod, któe raczej nie szkodzą dzidziom to zjedz czosnek, on bardzo obniża ciśnienie. Trzymaj się kochaniutka i nóżki do góry. Ja długi czas pracowałam stojąc po 12 godzin za kasą i nauczyłam się spać z nogami wyżej, mam pod prześcieradłem złożony koc tylko pod nogami. Uratowałam żyły w ten sposób i ciśnienie mi się szybko regulowało. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) :-) :-) Na początek ciepłe słowa powitania dla kamilok, miło że do nas dołączyłaś, ja też jestem od niedawna na forum i musze przyznać, że dziewczyny są kochane, bo któż może nas lepiej zrozumieć jak nie ciężarna w tym samym etapie ciąży? Całe szczęście ja dzisiaj dobrze spałam, może dlatego że do późna siedziała u mnie przyjaciółka i byłam już nieźle zmeczona. Zasnęłąm koło 12, obudziłam się po 9 tej. Przed chwila zjadłam 2 pyszniutkie bułeczki z miodem na śniadanie. A swoją drogą to mam teraz coraz większy apetyt, ostatnio wciągnęłam 9 knedli truskawkowych, ale śmiałam się do M. że ja zjadłam tylko 3, no i dzieciaki po 3. :-) Wczoraj zgrzeszyłam, bo wypiłam chyba z 1,5 litra coca coli, nie mogłam się oprzeć, a potem umierałam bo rozsadzało mi brzuszek. Misiaki- ja narazie kupiłam 1 paczkę pampersów newborn 1, płaciłam niecałe 24 zł za 44 szt. Czyli średnio jeden pampersik z 54 gr. Zbankrutujemy na tych pieluchach :-) :-) :-) A ile masz tetrowych? Tak sobie myśle, że na początek będę stosować pampersy a po jakimś czasie jak pupcie dzieciaczków będą dobrze wyglądać to przejdę na jakieś tańsze np huggies. Zresztą często się zdarza że mimo odpowiedniej higieny dzieciaki i tak maja odparzone dupki i trzeba wypróbowywać wiele maści i kremów żeby w końcu znależć złoty środek. Jeśli chodzi o ciuszki to ja też mam najmiejsze w rozmiarze 56, ale mniejszych już nie mam zamiaru kupować, najwyżej będę podwijała rękawki itp. Uciekam, najpierw wyjdę z pieskiem, a potem przejadę sie do centrum miasta, bo chciałam iść do swojego towarzystwa ubezpieczeniowego i zawczasu dowiedzieć się jak to jest później po porodzie z wypatą świadczenia. A potem jak wrócę to zrobię ogórkową i placki ziemniaczane na przyjazd Mężusia. hurrrrrrrrra dzisiaj piątek :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Czytuje Was czasami, bo sama mam termin na listopada a dokladniej 30. Moze moglabym sie do Was przylaczyc? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka32
Witam Was KOchane;-) Widzę nowe mamusie... kamilok26;-) gratuluję!!!! Ja byłam dzisiaj na badaniach i po odbiór badań...cała masa... z tego co widzę to straszliwie m poleciały wyniki krwi od ostatniego razu... do lekarza jestem umówiona dopiero za 3 tyg. hmmm. Basik74- wysokie masz cisnienie.... no no.. KURCZE- miałaś takteż przed ciążą? ja za to mam cisnienie żywego trupa( 90/50 po kawie) do tego marne wyniki krwi, tarczyca na granicy niedoczynności... czasami czuję, że jakby mnie ktoś doknął- to sie wywróce. Totalnie brak mi energii! ( niestety to nie minie- tak było zawsze) Kiedyś nawet bylam u lekarza i prosilam o jakies leki , bo co to za życie? ale nie dał ... Tak sobie więc trwam ... jak w pół-śnie Asiorku- ja też idę znowu do dentysty- byłam zaraz jak sie dowiedziałam, ze jestem w ciązy- wtedy miałam wszystkie zrowe ząbki- ale czuję, ze bedzie co robić ... nowy rekord(?). Mam strasznie słabe zęby... do tego dziąsła mi straszliwie krwawią. Boję sie,że karmienie to już je pogrąży ostatecznie. ;-) kończę bo zasnę... milego weekendu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki🖐️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻MALUTKU, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Oj, widze ze kiepsko dzis niektore z nas spaly...az mi glupio bo ja dzis spalam wyjatkowo dobrze...ale pewnie dzis w nocy nie pospie... Odprowadzilam Amelke do zlobka, jestem w pracy i zrobilam sobie przerwe na mleczna kawusie. Asiamal, super ze napisalas do nas! Mam nadzieje ze teraz bedziesz pisac czesciej. Daj znac jak po wizycie u lekarza. Ja na macierzynski ide 12 pazdziernika. Migotko, ladny wozeczek. Ja mam kilka ubranek na 56cm, zostaly po Amelce. Doslownie chyba 6 pajacykow i to wszystko. Amelka byla malutka (ale okraglutka:-), miala 53cm, te pajacyki na 56cm przydaly sie tylko w szpitalu. U kazdej mamy chyba sprawdza sie cos innego...u mnie przydaly sie body z krotkim i dlugim rekawem, bardzo dobrze podtrzymywaly pieluszke...bo Niunia robila kupke bo prawie kazdym karmieniu:-) Ladne imiona wybralas. Tak ma na imie moja Siostrunia. Mi tez podoba sie Aleksander, ale tutaj ostatnio jest bardzo popularny wiec chyba zostane przy Dominiku. Asiorku, wozki mi sie podobaja...ten drugi chyba bardziej, nie jestem pewna jak sie prowadzi pierwszy...Szkoda ze nie poinformowali Was wczesniej ze zajecia sa odwolane. Wyprawa po szpitalu Wam nie przepadnie:-) Ostatnio znajoma opowiadala mi ze mieli wycieczke po szpitalu i zeszli do sal porodowych...podobno kobiety sie poplakaly bo jakas mama rodzila i bardzo krzyczala, krzyki slychac bylo na calym korytarzu. Wszystkie chcialy uciekac...Zupelny brak wyczucia, ja sama nie bedac w ciazy ucieklabym z takich zajec, brrr:-) Pamietam ze u nas przed "wycieczka" polozna najpierw sprawdzila co sie dzieje na pietrze gdzie sa porodowki. Basik, uwazaj na siebie Skarbie. Wypoczywaj, lez i przede wszystkim staraj sie nie denerwowac. Wszystko bedzie dobrze, tylko musisz byc spokojna. 🌻❤️ dla Ciebie. Buziaki dla Twojego Synka😘 Bebolku, ciesze sie ze u Ciebie i Dzidziusia wszystko w porzadeczku. Oj, niezle mialas przygody:-) Co do wizyty - hmmm...no nie wiem...a czy wybierasz sie na wizyte do GP za 2 tygodnie? Jezeli nie, to moze lepiej sie umow. Pamietam ze przy pierwszej ciazy od 35 tygodnia wizyty kontrolne mialam co tydzien, na zmiane szpital GP. Po 38 tygodniu juz tylko szpital co tydzien. Ja mam wizyte w szpitalu za 2 tygodnie, a za tydzien ide do mojej GP. Odnosnie wozeczka - Bebolku, identycznego jak ten w katalogu niestety nie widzialam. Widzialam podobny (mial inne kolka) w mothercare, ale byl drozszy. Kamilok, witaj! Pisz do nas jak najczesciej🌻 Mimi, super ze masz juz umowiona polozna. Ja tez zastanawiam sie nad porodem w wodzie. Tylko nie wiem jak bedzie w dniu porodu, bo jezeli bedzie duzo chetnych do takich kapieli to chyba zostanie mi porod "na sucho"... Masz bardzo dobre nastawienie do porodu, a to bardzo wazne. Misiaki, mi jeszcze zostalo troche do wyprasowania...wczoraj w ogole nic nie zrobilam, caly dzien biegalam, poszlam do lozeczka wczesniej i od razu zasnelam. Z tymi recznikami to dobry pomysl. Pamietam ze podmywalam sie po kazdej wizycie w toalecie. Ze wzgledow higienicznych, po drugie lepiej czlowiek sie czuje gdy przychodzi polozna/lekarz na badanie...no i chlodna woda przynosila ulge... No wlasnie, co sie dzieje z Iva??? Beti, ja mialam taka ochotke na cole w ubiegla sobote, a coli nie pije, sama sie zdziwilam. Pilam duszkiem...i pozniej czulam sie bardzo winna...no ale to byl tylko taki jednorazowy atak...mam nadzieje:-D Narobilas mi smaka z ta zupka ogorkowa, mniam-mniam. Milego spacerku z pieskiem i wyprawy do miasta. Jeszcze mi sie przypomnialo, ostatnio mam takie dziwne uczucie "ciagniecia", pobolewania po tej stronie gdzie mialam zalozone szwy po porodzie...czy ktoras z Mamus tak miala? Nie boli bardzo, ale "cos" czuc... Milej reszty dnia i buziaczki dla Was😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wczoraj po poludniu bylam u lekarza , po poludniu chodze bo rano moj maz jest w pracy a za nic nie chce przegapic ani jednej okazji do zobaczenia swego syna wiec chodzimy zawsze razem i zawsze po poludniu :)))). Malutki ma sie dobrze, serduszko wali jak dzwon. To juz 32 +2 , plecy bola mnie jak cholera ale juz nieduzo zostalo -wytrzymam. Przytylam w sumie 12 kg a przez ostatnie 2 tygodnie waga sie nie zmnienia. Pozdrawiam wszystkie kobietki ;)))) A dolacze sie jeszcze do tabelki NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01-----1.11-----------33----- +7------Ola/Olek(Alex)-----Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 ------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+1 8-----Amelka--------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01-----26.10/3.11----32------+9- -----Dominik-------------Cork Malutek------25-------27.01-----03.11----------32-----+1 4-----?/Al eksandra-------Cork Asiorek2 ----26-------28.01-----04.11----------31------+8------Olusia ---------------Jaworzno Shenen-------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+ 6-----Magdalena----------Chełm Wzetka-------31-------31.01-----07.11---------33-------+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów Basik74------32-------21.02-----19.11.---------29------+ 9------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-----21.11----------30-----+1 3------Filipek--------------Bielsko-Biała Elizka77-----30-------15.02----- 22.11---------30------+10------Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02------24.11----------30-----+ 13----- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02------24.11----------29-----+3- ------niespodzianka------Hamm Mimi1981----26-------20.02------27.11----------29-----+1 0-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12----29-----+1 4----Natka i Alek----------Szczecin martulka82 D---25---30.01---7.11---32---+12---Elias----Essen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widze ze nie tylko ja mialam dzis nieprzespana noc :) Wrocilismy do domku po tygodniu pilnowania dobytku tesciow, zmienilismy posciel, nowe poduchy przywiezione od mojej mamy z Pl. no i myslalam, ze co jak co, ale zasne szybko (tym bardziej, ze stesknilam sie juz za spaniem z mezem, bo przez caly tydzien on spal na wersalce w sypialni tesciow a ja na lozku w drugim pokoju). Ale gdzie tam :( Obudzilam sie tak o 3 i przez cala godzine wiercilam sie tylko z boku na bok. Tak mi Male dokazywalo. Chyba pierwszy raz tak sie w nocy wiercil :) Bunia i Beti26! Dzieki za pomoc w sprawie ubranek:) Naprawde musze sie za to wziac, bo jeszcze tydzien, dwa i juz ciezko mi bedzie pojechac na zakupy, tym bardziej, ze do porzadnego centrum handlowego mamy stad jakies 50km (ach, ta moja szwedzka wies :)). Misiaki, naprawde przydadza mi sie Twoje slowa otuchy tu \"na wygnaniu\". Bo moje zmagania z tutejsza sluzba zdrowia, to dluga historia. Do tej pory nie wiem, gdzie bede rodzic, usg dopiero bedzie moje drugie, a badanie ogranicza sie do posluchania serducha , zmierzenia mi cisnienia i zapytania, czy dobrze sie czuje :) Malutek! \"GRATTIS PÅ FÖDELSEDAGEN\", czyli po naszemu Wszystkiego Naj z okazji urodzin! Dla Ciebie! A dla maluszka duzo zdrowka i zadnych problemow :) No a ja po obiedzie jade zamowic wozek. I juz nic nie zmieniam. Bedzie City Cross :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonko, moze umow sie do lekarza na wczesniejsza wizyte? Albo zadzwon i powiedz ze jestes zaniepokojona wynikami krwi. Uwazaj na siebie. No cisnienie rzeczywiscie masz niskie! Chyba zasnelabym na stojaco! Martulka, super ze u Ciebie i Dzidziusia wszystko dobrze🌻 Migotko, mam nadzieje ze bedziesz miec okazje odespac ta nocke w ciagu dnia. Co do sluzby zdrowia na wygnaniu...ja sie juz troszke przyzwyczailam, ale w pierwszej ciazy to wszystko mnie denerwowalo. Doszlo nawet do tego ze teraz czuje sie niepewnie gdy leczy mnie ktos z Polski:-) Uszka do gory, bedzie dobrze:-) Zmykam do labu. Wkurzylam sie 😠bo musze powtorzyc jedno doswiadczenie. Osoba ktora przychodzi na moje zastepstwo troszke namieszala z odczynnikami...cmoczki dla Was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kangurki :) MALUTKU WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ Z OKAZJI URODZIN DUZA BUŹKA :) :) :) :) :) :) :) :) :) U mnie od rana słoneczko zagląda do okien, pogoda jest sliczna. Ja niestety noc też mialam ciężką strasznie źle spalam, co chwilę się budziłam a mała potwornie kopała, najgorsze jest to oddychanie, w ogóle nie mogę oddychac przez nos a kataru nie mam. Basik ciśnienie masz strasznie wysokie :( mam nadzieję, że Ci się obniży i nie pójdziesz do szpitala, dbaj o siebie i odpoczywaj :* co do szpitala to tez słyszałam o tym na Raciborskiej że jest dobry i zastanawiam się nad nim, przeraża mnie troszkę odległośc bo mam ponad 30 km, a wiadomo jak jest w Katowicach no i jeszcze autostrade remontują. Bebolek super ze wszystko ok., ale strasznie masz późno termin wizyty tym bardziej teraz kiedy do porodu jest już bliziutko, ja chodzę co 2 tygodnie. Kamilok 26, Franiu witamy wśród kangurków :) :) piszcie do nas częściej napiszcie jak z waszymi dzidziami czy wszystko dobrze. Jak się czujecie? Mimi szpital wybrałas naprawde rewelacyjny to super, że masz możliwość wyboru. Co do wózka to nadal jestem w kropce jutro umówiłam się w jednej hurtowni, że zobaczę obydwa jednocześnie i porównam, szczerze to ten w kwiatki też mi się bardziej podoba :) Misiaki z recznikami dobry pomysł tez sobie wezmę :) super, że masz wszystko już przygotowane ja jeszcze prania nie zaczełam a troszkę mnie to martwi – prasowanie szczególnie bo ostatnio strasznie mi się brzuch obniżył i jeszcze ta szyjka znów skróciła :( ale powolutku dam rade. Ilonko współczuje tych ząbków, wiem jak to jest. Stosuj delikatna pastę do żębów mi dentystka poleciła elmex zielony więc stosuje, mam nadzieję że Tobie nie polecą ząbki tak jak mi. Buniu oj ale dziwaczymy mialy przejścia na tej porodówce, zupełny brak wyczucia. Mam nadzieję, że ja nie trafie na jakiś poród. Zmykam dziewczynki zabierac się za obiadek. Hmm ale narobiłyście mi smaka z ta ogórkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu, przepraszam, pominelam Twojego posta. Witaj🌻 i dopisuj sie do tabeleczki:-) No i czytaj nas czesto a pisz jeszcze czesciej:-) Asiorku, biedna jestes ze nie pospalas dzis w nocy. Ten zatkany nosek to tez podobno jedna z dolegliwosci ciazowych...tak mi przynajmniej powiedziala moja lekarka. Moze sprobuj sterimar? Mnie troszke pomogl. Mozesz sprobowac z goraca woda, nalej do miseczki i dodaj kilka kropelek olejku olbas. Postaw w pokoju gdzie siedzisz. Pani w aptece powiedziala zeby nie wdychac bezposrednio przy twarzy ze wzgledu na Dzidziusia. A inna powiedziala ze mozna uzywac. Ja w kazdym badz razie bylam ostrozna...Moze choc troszke Ci to pomoze. Dzidzius bardzo sie rozpycha. Skoncze to co robie i uciekam do domu. Buziaki😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01-----1.11-----------33----- +7------Ola/Olek(Alex)-----Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 ------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+1 8-----Amelka--------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01-----26.10/3.11----32------+9- -----Dominik-------------Cork Malutek------25-------27.01-----03.11----------32-----+1 4-----?/Al eksandra-------Cork Asiorek2 ----26-------28.01-----04.11----------31------+8------Olusia ---------------Jaworzno Shenen-------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+ 6-----Magdalena----------Chełm Wzetka-------31-------31.01-----07.11---------33-------+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów konkaa-------24-----26.01------15.11----------31--------+10-------Agatka--------Calw Basik74------32-------21.02-----19.11.---------29------+ 9------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-----21.11----------30-----+1 3------Filipek--------------Bielsko-Biała Elizka77-----30-------15.02----- 22.11---------30------+10------Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02------24.11----------30-----+ 13----- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02------24.11----------29-----+3- ------niespodzianka------Hamm Mimi1981----26-------20.02------27.11----------29-----+1 0-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12----29-----+1 4----Natka i Alek----------Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×