Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Gość IVA24
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01-----1.11-----------33----- +7------Ola/Olek(Alex)-----Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 ------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+1 8-----synek--------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01-----26.10/3.11----32------+9- -----Dominik-------------Cork Carlaa--------30-------01.02-----04.11\08.11--32-------+ 7,5----synalek------Mülheim\R Malutek------25-------27.01-----03.11----------32-----+1 4-----?/Al eksandra-------Cork Asiorek2 ----26-------28.01-----04.11----------32------+8------Olusia ---------------Jaworzno Shenen-------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+ 6-----Magdalena----------Che?m Wzetka-------31-------31.01-----07.11---------33-------+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów konkaa-------24-----26.01------15.11----------31-------- +10-------Agatka--------Calw Basik74------32-------21.02-----19.11.---------29------+ 9------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-----21.11----------30-----+1 3------Filipek-------------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02----- 22.11---------30------+10------Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02------24.11----------30-----+ 13----- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02------24.11----------29-----+3- ------niespodzianka------Hamm Mimi1981----26-------20.02------27.11----------29-----+1 0-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12----29-----+1 4----Natka i Alek----------Szczecin Frania23-----23-------23.02------30.11---------30------+ 8 -----synek/Colin---------Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+ 9-------Amelia-------------Warszawa IVA24---------25-------04.02------11.11---------32-------+8-------Marcel-------------Toruń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
BARDZO przepraszam za ta wielka pomylke z tabelka ale nie mam pojecia dlaczego tak mi sie kopiuje ????!!!! zaznaczam cala od poprzedniczki i dodaje swoj wpis i lipa :( konczy sie na carli-pomozcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila81
wracam po długiej przerwie... znowu ze szpitala:( pewnego dnia poczułam twardnienie brzucha, zupełnie bezbolesne i nawet nie nieprzyjemne, w ogóle sie nie przejęłam bo już wcześniej mi się to zdarzało, tylko rzadziej, kilka razy dziennie. A wtedy- kilka rzazy w ciągu godziny. Zadzwoniłam do męża do szpitala żeby zapytał kolegę ginekologa co to może oznaczać. Powiedział że natychmiast mam pojechać do szpitala. Pojechałam sama (głupia! potem mnie ochrzanili że nie wezwałam karetki) podłączuli mnie do ktg i okazało się że rozpoczyna ię akcja porodowa! przez następne 4 dni byłam pod kroplówką (środki rozkurczowe) i każdorazowe odłączenie mnie od niej skutkowało nawrotem skurczy. W końcu udało się przestawić mnie na doustne środki przeciwskurczowe- max. dawka -8 fenoteroli na dobę( chociaż na nich skurcze nie do końca ustąpiły). pewnie do dzis lezałabym w szpitalu gdybym nie złapała tam paskudnego zapalenia oskrzeli- lekarz stwierdził ze lepiej sie z tego wykuruję w domu. zmniejszył mi tez dawke do 6 fenoteroli, ale skurcze pozostały, sa tylko rzadsze. przy kazdym jestem przerazona, wiem ze mogą zaszkodzic dziecku- zmniejszają ukrwienie łozyska. pocieszam sie tylko ze poki nie są bolesne to podobno nie są zbyt silne. Z drugiej strony kazda kobieta ma inny próg bólu. pewnie pisze chaotycznie ale te leki mają okropne skutki uboczne, drżenie rąk kołatanie serca. Mam bezwzględny nakaz leżenia, więc pewnie nie pojawię sie juz na naszym forum, bo do komputera mam po schodach. Chciałabym już obudzić się w 37 tygodniu... To tyle ode mnie, trzymam kciuki za was i wasze maleństwa, obyście szpital odwiedziły dopiero w terminie porodu. Nie chce was straszyć ale nie lekceważcie "twardnienia brzucha' jesli pojawia się częściej niż co godzinę. W moim przypadku nie stwierdzono zadnego z licznych czynników ryzyka przedwczesnych skurczy. Tak jest u 50% kobiet z tym problemem. po prostu tzw. "wrazliwa macica" trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva musisz skopiować całą tabelkę a dopiero potem dodać swój wpis i wszystko powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila 3mam kciuki żebyś donosiła do terminu. 🌼 uszy do góry i oszczędzaj się jak tylko możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
Wybaczacie za tak dlugo nieobecnosc,ale zwyczajnie zabraklo mi czasu i wogole nie siadalam do kompa (az dziwne).Albo biegalam po sklepach i robilam zakupy dla Marcelka a nastepna polowe dnia musialam lezec bo konalam ze zmeczenia,albo zle sie czulam,albo spedzalam czas z K.,albo mlodsza siostra zajmowala net.Obiecuje czesciej tu zagladac bo to nawet wygodniejsze poniewaz nie bede miec takich zaleglosci w czytaniu.Teraz czytalam kazda z osobna i zajelo mi to ponad 30 min!!! Dla mnie rowniez najbardziej znosne sa noce,zadko bywaja cale przespane,do tego brzuszek przez caly wieczor i noc jest bardziej ciezki i napiety oraz bolesny,kazdy najmniejszy ruch aby przkrecic sie z boku na bok jest dla mnie katorga.Spanie z poduszka miedzy nogami nic mi nie pomaga,brzuszek gorzej mnie boli.Rano miewam mdlosci,ostatnio znowu mdlalam :( na szczescie bylam w domku i nie sama.PYTANIE DO WAS: bo ja od dluzszego czasu mam bole skory przy pepku wewnatrz brzuszka,tj. bol szczypiacy,tak jakby ciagnela mi sie skora,z zewnatrz nic nie widac,ten bol jest dziwny,do tego trzyma mnie nawet calymi dniami-macie tez cos takiego???? boje sie,ze lozysko mi sie odkleja,a moze to skora mi sie naciaga??? Na szczescie nie puchna mi ani nogi ani rece,zgage nadal miewam ale zadziej,chociaz ostatnio bylam pobilam sama siebie,bo robilam zakupy na sali w carefurze i nie moglam juz wytrzymac przez ta zgage,kupilam butelke mleka i na srodku sklepu pilam.Ludzie dziwnie na mnie patrzyli ale mialam ich gdzies :) Z zakladaniem bucikow jest tak,ze kiedy jest przy mnie K. to on mi je zaklada a kiedy jestem sama to siadam i jakos daje rade ale jest ciezko.Z goleniem nog nie mam problemu,natomiast miejsc intymnych troche gorzej ale daje rade i jest ok :) - zobaczymy na jak dlugo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do snu to ja spokojnie przesypiam całe noce chyba że Maleństwo zaczyna wieczorne brykanie i nie chce przestać do 3 lub 4 nad ranem to wtedy zasnąć nie mogę. Na razie nie śni mi się Maleństwo ani poród (to chyba zasługa szkoły rodzenia - a właśnie nasza wycieczka na porodówkę była zupełnie inna położna najpierw sprawdziła czy sale są wolne a dopiero potem nas oprowadziła, dzięki temu oswoiłam się trochę z tym miejscem i poród jak do tej pory mnie szczególnie nie przeraża). Owszem śnią mi się czasami dzieci ale to są już dzieci starsze tak około 3 może 4 lat i to sami chłopcy a mamy mieć podobno dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
Serdecznie witam nowe mamusie!!!! beti26-gratuluje blizniakow,fajnie,ze sie pojawilas na naszym forum,przynajmnije misiaki bedzie razniej i bedziecie mogly wymieniac sie swoimi odczuciami hehe.Pytalas czy mamy fotelik samochodowy,stanik do karmienia i majtki jednorazowe.Otoz jeszcze nic z tych rzeczy nie mam ale wszystko niebawem kupie bo to musi byc. Malutek-spoznione zyczenia urodzinowe!!! spelnienia najskrytszych marzen! Co do wozka to ja mam taki :http://www.allegro.pl/item240992859_wozek_atlantic_baby_dreams_torba_spiworwwa.html Amelka77-jeszcze daje rade trzymac noge na noge ale malemu chyba za bardzo to nie pasuje bo zaczyna wtedy bardziej byc ruchliwy hehe Bebolek20-jak tam Twoje skurcze przepowiadajace ??? ja jeszcze ich nie mialam.Jak to odczuwasz??? mimi1981-co do znajomej,ktora tyle 'przyjemnych' slow Ci powiedziala,to wspolczuje.Uwazam,ze jest zazdrosna i zlosliwa.Nie bierz jej glupich i nie madrych oraz nieprawdziwych slow do siebie.Jak dajesz rade z zapaleniem pecherza??? Pytalas czy dzidzi bedziemy zakladac kombinezon i koc do wozka czy specjalny spiwor.Hmmm ja mam 2 cieple kombinezony (dwa rozne rozmiary),gruby i cienki kocyk oraz do wozka cieply polarowy spiworek,wiec co bede zakladac to bedzie tylko zalezalo od pogody. cherry23-nie przejmuj sie tym co lekarz Ci powiedzial.Bylas u innego ??? konkaa-bardzo mi przykro,ze krwawilas i musialas byc w szpitalu.Czym bylo spowodowane krwawienie??? dobrze,ze z dzidzia ok. Agnieszk19866- nie boj sie zrobic testu,chociaz nic dziwnego skoro tyle razy mialas nadzieje,ze to tym razem a jednak sie nie udawalo,ale nie mozna sie poddawac,jak nie sprobujesz nie bedziesz wiedziala,glowka do gory!!! koniecznie napisz czy jestes w ciazy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
basik74- jak cisnienie??? migotka86-wszystkiego naj z okazji urodzinek!!! Co do snow z naszymi malenstwami to ani razu jeszcze nie snil mi sie moj synus,a szczerze Ci napisze,ze czesto o tym mysle,ze sie nie sni,ciekawe dlaczego... fufcia-a to niespodzianka ze zmiana plci dzidzi :):) juz widze Twoje zdziwienie,z coreczki synus hehe Ciesze sie razem z Toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
Aha i jeszcze chcialam dodac,ze juz prawie wszystko mam dla mojego chlopczyka.Ostatnio robilam wielkie poszukiwanie wozka jaki upatrzylam bo ten ktory mi sie podobal wycofali ze sprzedazy i wprowadzili nowa wersje,a mi przypadla do gustu stara,wiec caly Torun obszukalam oraz okolice,skonczylo sie na tym,ze zamowilam na allegro (chociaz tez ciezko bylo znalezc) na szczescie wozeczek mam juz w domku i to taki jaki chcialam.jest rewelacyjny i czeka na pierwsze spacerki.W ostatnich dniach robie pranie i prasuje ciuszki,kocykow,poscieli itp Kupilam proszek i plyn "Lovela" oraz "Jelp". Ale sie rozpisalam,tabelke jutro sprobuje. Jutro ide na wizyte,mam nadzieje,ze wszytsko jest ok.Ciekawe czy maly ulozony jest glowka na dol???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
kamila81- BARDZO mi przykro i wspolczuje Tobie takich przezyc jakie osttanio Cie spotkaly,dobrze ze mozesz byc juz w domku,prosze oszczedzaj sie bardzo duzo i jeszcze wiecej abys do 36 tyg wytrzymala.Troche przerazilo mnie to ze zaczelo Ci sie akcja porodowa,poniewaz objawy ktore opisalas to ciezko zdjagnozowac poniewaz chya kazda kobieta miewa bole brzuszka,bo jest napiety i ciezki.jak to rozpoznac...hmmm 3maj sie kochana,jestem z Toba i mam nadzieje,ze dasz rade do nas jeszcze skrobnac jak sie czujesz.POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Witajcie dziewczynki dziś ciśnienie 110/80 i puls 83 więc jest dobrze :) ufff oby tak dalej :) faktycznie leżenie i spowolniony tryb życia przez te 3 dni i sa efekty :) Witaj Iva już się zastanawiałam co u Ciebie bo długo Cię nie było :) ale cieszę się że wszystko jest ok i wróciło do równowagi tak trzymać !!! Zajrzę do Was jeszcze wieczorkiem bo teraz muszę Mateuszkiem się zająć bo wrócił właśnie ze spaceru z babcią nie widziałam go tylko 3 godzinki a stęskniłam się jakby minął miesiąc hi dziwne uczucie jak tak cicho w domu gdy go nie ma łapię się na tym że nawet mi to przeszkadza...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie :) Kamilko oj biedactwo ale przeżyłaś koszmar. Leż jak najwięcej i uwazaj na siebie. Współczuje brania takiej dawki feneterolu ja miałam brac 6 tabletek dziennie gdyz też często mam skurcze ale niestety nie byłam wstanie i ograniczyłam dawkę do 2 dziennie. Mój organizm za bardzo odrzuca ten lek, dostawałam ataków – cała się trzęsłam nawet izoptin nie pomagał. Uważaj na siebie życzę duzo zdrówka i trzymam kciuki by było dobrze, całuski dla brzusia. Iva super, że do nas wróciłaś :) teraz musisz pisać częściej i nadrobić wszystkie zaległości :) jeśli chodzi o ból w okolicach pępka to ja miałam troszkę Iny tak jakby ktoś mi szpilki wbijał lub ciął żyletką ale gin powiedział mi że to jest normalne jeśli chodzi o sen to większość z nas źle sypia :( ja już nie pamiętam kiedy przespałam noc. Daj znać jak po wizycie u gina mam nadzieję że maleństwo się już ułożyło do wyjścia, moja jest cały czas ułożona pośladkowo ale mam nadzieję, że się obruci. Basik super, że cisnienie dobre oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻MIGOTKO, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN!!!🌻🌻🌻 Pozdrowionka dla Was Mamusie i Waszych Brzusiow, napisze wiecej jutro. 😘🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór kobietki!! teraz dostalam się do kompa, bo mężu ciągle siedzi. ogólnie to dobrze się czujemy-dzidziuś w brzuszku szaleje (i dobrze), trochę martwi mnie kregosłup,ale jakoś masaż i troszkę gimnastyki pomaga. cherry23-odwiedz kilka lekarzy zanim wydasz kupe kasy na badania(mój mąż też miał być bezpłodny 3lekarzy w pol. tak stwierdziło a wyjech.do niemiec no i do24.11)... Franiu-na glukoze szłam nadczczo i czekałam 3godz.wtedy wychodzą najlepsze wyniki(weź sobie coś do jedzenia na póżniej)... Agnieszk19866- zrób sobie teścik, bo ten stan psychiczny nie jest dobry ani dla ciebie ani dla twojego maleństwa-życzę wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej... załamujecie mnie wszystkie coś już kupiłyście i robicie zakupy dla maleństw a ja nawet niewiem co we mnie siedzi..:) ale pocieszam się 26 usg.(no i tatusia muszę przekonać do zakupów,boi się że przesadzę) konkaa-Hamm-niemcy miłych snów dla maleństw, mamusiów i tatusiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Witajcie kangurki!!!! Mimi1981 nie wiem czy będe miała jeszcze jedno USG - to wszystko zależy czy ciąza będzie przebiegała prawidłowo.wiem,że za jakies 3 tyg mam mieć ktg.A co do kegosłupa mnie też boli potwornie, czasami aż usiedzieć nigdzie nie mogę.Fajnie,że macie już wózeczek i łożeczko.Niebawem będziesz trzymała swoją kruszynke na rękach.A co do płci nawet najlepsi się mylą - ja jestem przypadkiem, bo ten lekarz z reguły nigdy nie mylił się przy określaniu płci - a tu proszę synek zamiast córci.A jaki masz wózeczek możesz przesłać linka???? Franiu23 a czemu tak późno robisz glukozę????Właśnie najlepiej zrobisz jak pójdziesz na czczo.Wtedy wyniki będą bardziej wiarygodne.Jeśli masz daleko do przychodni weź sobie kanapkę.Pozdrawiam cię i maluszka pogłaskaj odemnie. Carlaa jak miło,że się odezwałaś.Pisz co tam u ciebie i odzywaj się do nas;-)) 🌼🌼🌼MIGOTKO WSZYSTKIEGO NAJLESZEGO Z OKAZJI URODZIN - DUŻO SZCZĘSCIA, ZDROWEGO I OGROMNEGO BOBASKA, SAMYCH SZCZĘSLIWYCH CHWIL W ŻYCIU, PRZESYŁAM BUZIACZKI🌼🌼🌼 Migotko86 masz kochanego męża, bo sprawił ci taki prezenciek.Fajnieeeee!!!!A co do snów mój dzidziuś mi się w ogóle nie śni aż dziwne. Kamilko81 tak mi przykro,że musiałas leżeć w szpitalu.Wiem,że to nie miłe, ale to wszystko dla twojego i maluszka dobra.Dobrze,że jesteś juz w domku i zagrożenie minęło.Niewiele już ci zostało wytrzymasz.Lepiej leż i niczym się nie przejmuj a wszystko będzie dobrze.Życze ci zdróweczka i maluszkowi,żeby urodził się w terminie i zdrowiutki.Buziaczki dla ciebie, trzymaj się cieplutko;-)) IVA24 no w końcu się odezwałaś!!!!A myslałam,że już nie chcesz nas odwiedzać na topiku.Ja miałam taki ból szczypiący i nadal czasem mi się to zdarza, jeszcze do tego swędzi mnie skóra na brzuchu i niekiedy na całym ciele.Myślę,że skóra ci się rozciąga i dlatego tak nieprzyjemnie szczypie. Basik74 ciesze się,że ciśnienie wróciło ci do normy.Musisz leżeć i się oszczędzać a napewno będzie dobrze.Na pewno donosisz do terminu tylko uważaj na siebie i się nie przemęczaj.Buziole dla ciebie i maleństwa;-)) Kamilok26 najlepsze są niespodzianki.A ubranka zawsze można kupić uniwersalne a potem sobie dokupisz resztę, bo wiadomo,że dzieciaczki szybko rosną. Buniu a co tam u ciebie????Jak Amelka rozrabia trochę???A maluszek w brzuszku pewnie też daje się we znaki;-))Pozdrowionka dla Ciebie i Amelki;-)) Agnieszk19866 czekam na wiadomość od Ciebie.Mam nadzieję,że ci się udało.Odezwij się jak tylko będziesz wiedziała.Buziaczki;-))🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
IVA24 fajny wózeczek kupiłaś.Moja sąsiadka ma taki tylko czerwony i jest brdzo zadowolona.Sama miałam taki kupować, ale rodzice kupili inny dla wnuczki a teraz jak się okazało wnuczka. Dziewczyny niebezpieczne jest tzw. ciągnięcie w dole brzucha i napinanie się go.Ostatnio na wizycie lekarz mnie przed tym uczulał.Ciągnięcie dość silne powoduje skracanie szyjki macicy.Bółe jak na okres są zupełnie normalne, bo wszystko się rozciąga i może tak pobolewać, więc tym nie należy się martwić jeżeli nie występuje krwawienie.U mnie szyjka nic się nie skróciła nadal 3 cm i dziecko jest dość wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Czesc dziewczyny!! Robilam wczoraj test ciazowy, wyszly dlugo oczekiwane 2 kreski :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agnieszka, GRTAULUJĘ [kwiatek}. Teraz najważniejsze są pierwsze 3 m-ce, chuchaj na siebie i dmuchaj, teraz jesteś najważniejsza. łykaj od razu folik (kwas foliowy) i idź do gina. [serce A nie chciałabyś bliźniaków??? :-) świetna sprawa dla pierwiastek. Hej. Dzisiaj tylko 4 razy w nocy wstawałam ale cięzko się śpi na wznak.:-( IVA, co do bólów w pępku. Ja nie pamiętam w którym tygodniu miałam, u mnie to miałam wrażenie jakby mnie ktoś od środka ciągnął za pępek. Z tego co mi ginka mówiła, to bóle pępka, skurcze i kłucie jak na okres mogą wiązać się z przemieszczaniem się macicy i jej rozsrostem. Ja wszystkie te objawy przeżywałam dosyć silnie, dostałam bardzo wcześnie na to Magne B6 i nospe a jak zaczął mi twardnieć niebezpiecznie brzuch to zmieniałam na nospe forte i podwójna dawka Magne B6. Generalnie zapytaj się o to swojego gina, bo o ile skurcze i kucie rzeczywiście mogą być niegroźne to twardnienie brzucha jest niebezpieczne. Tylko nie popadnij w schize, ja mam prawie zawsze napięty brzuch ale to raczej tak już będzie ze względu na dwójkę Misiaków. I tak jak w większości naszych dolegliwości łagodnieją jak rzeczywiście się oszczędzamy i odpoczywamy. Ważne jest czy szyjka ci się nie skaraca i czy nie masz rozwarcia i nie przeciekają ci wody płodowe. Kamilok, ubrankami dla dzidzi teraz aż tak mocno się nie przejmuj, bo one na początku będą tylko spały i jadły w ciepełku. Ja podostawałam masę ciuszków dla córci, dla synka coś tam wybiorę ale na początku to nie będę zwracać uwagi czy śpi w różowym czy niebieskim. Będę musiała walczyć z rodziną bo widzę już niezdrowe ciągoty do chołubienia córeczki a jestem przewrażliwiona na niesprawiedliwe traktowanie dzieci. Oj dziewczynki, popisałabym do Was jeszcze ale plecy dają mi tak popalić, że nie wyrabiam już. Uciekam a potem się jeszcze odezwę. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Agniesz19866 MOJE GRATULACJE!!!!PISAŁAM CI ,ŻE TAK BĘDZIE.TERAZ TYLKO DBAJ O SIEBIE I O MALEŃSTO ,KTÓRE SIĘ W TOBIE ROZWIJA.ŻYCZĘ CI KSIĄŻKOWEJ CIĄŻY I JAKNAJMNIEJ DOLEGLIWOŚCI.BUZIAKI I JESZCZE RAZ GRATULUJĘ ZOSTAŃ RAZEM Z NAMI, BĘDZIEMY SIĘ WSPÓLNIE WSPIERAĆ;-)) Reszta mamuś pewnie jeszcze śpi, albo w pracy.Jak wam minął weekend???????Pozdrawiam wszystkie mamulki w ten jesienny poniedziałak.Buziaczki dla wszystkich;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Śpioszki pobudka!!!!!! Widzę,że Misiaki mnie uprzedziła- ranny ptaszek z Ciebie - dobrze,że maluszki mają się dobrze.Plecki wiadomo bolą każdą z nas a Ciebie to chyba ze zdwojoną siłą,bo nosisz dwoje dzieciątek.Dasz radę już nie długo.Zbiżamy się powoli do finiszu, a tak niedawno pisałyśmy o swoich pierwszych dolegliwościach.Jak ten czas szybko leci. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Jestem najszczesliwsza pod sloncem :D jeszcze tylko wizyta u lekarza :) cieszymy sie oboje z chlopakiem, najgorsze teraz RODZICE :D mysle ze nie bede mi szuszyc glowy, chociaz na pewno beda w szoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Agnieszko dobrze będzie, nie przejmuj się wszystko się samo ukałada teraz najważniejsza jesteś ty i maleństwo.A nie mówiłam,że to ciąża, a nie chciałaś mi wierzyć.Pamiętaj,że ludziom nie po takim okresie starań się udaje.Zostań u nas, dziewczyny Cię cieplutko przyjmą, bo każda jest kochana i będzie służyła pomocą w razie jakbyś o coś pytała. Mój synuś dziś mocno podskakuje, daje się we znaki wiadomo też już mu przestaje być wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kangurki :) Kamilok super że z dzidzią wszystko dobrze :) Agnieszko TAK SIĘ CIESZĘ GRATULACJE :) :) :) a tak się martwiłaś, super ale się cieszę :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) teraz musisz dbac o siebie i nie zapominaj o kwasie foliowym i właściwym odżywianiu Zostań z nami pisz jak się czujesz jak maleństwo się rozwija .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Hmmm :D juz jestem ciekawa kiedy sie urodzi, oststni okres mialam 3 sierpnia, dziewczynki jak sie oblicza termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
3 sierpnia to pierwszy dzień okresu. Cykl jest rozny ale ostatnio bylo 27 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
3 sierpnia to pierwszy dzień okresu. Cykl jest rozny ale ostatnio bylo 27 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×