Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Gość fufcia
Napisz koniecznie co wyszło.Trzymam kciuki,żeby to była jednak ciąża.Powodzenia i głowa do góry;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Dzieki :) bede w poniedzialek od 8-16 to dam znac co wyszlo :* Buziaki pa pa milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale ten czas szybko leci: dzis juz miesiac od mojego slubu :). Malutek miala urodzinki wczoraj, a ja mam jutro :) Rodzinka i znajomi domagac sie pewnie beda jakiejs imprezy. Zobaczymy, moze chociaz kawa i ciasto bedzie, bo ja ostatnio ledwo moge wystac \"przy garach\". Ale jeszcze tylko pare tygodni... Junior spal dzis w nocy grzecznie i mi tez dal odpoczac. A wczoraj kupilam pierwsze ubranka :) Bezowe, zielone i fioletowe jak na razie. We wtorek po usg to juz chyba zaszaleje. Mam nadzieje, ze wreszcie sie dowiem kogo nosze pod serduchem :) 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane dziewczyny!!!! Po pierwsze GORACO WAM GRATULUJE!!!!! ja juz od roku staram sie o dzidzie i nic. ostatnio juz zaczynam szalec z niepokoju ze cos jest nie tak...poszlam do swojego lekarza z wynikami(oczywiscie nie wszystkimi, bo nie zamierzam ich robic za swoje pieniadze skoro moge za darmo!) a on mi powiedzial ze mam zglosic sie do poradni leczenia nieplodnosci...myslalam ze spadne z krzesla jak sie dowiedzialam...pol dnia przeryczalam, nie powiedialam jeszcze nic swojemu mezowi a juz sie zapisalam do tej poradni, no i ide jeszcze do innej lekarki sie skonsultowac:) zaraz wskakuje na forum dla starajacych sie o dzidzie moze dowiem sie jeszcze czegos.... Jeszce raz goraco pozdrawiam i trzymam kciuki za dobre rozwiazanie!!! pa buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Fufcia to moj numer gg jak masz chce poggadac to pisz 4354048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fufciu napisz mi proszę czy to usg na którym stwierdzono, że ma być dziewczynka to było usg 4D i czy lekarz był pewien, że to dziewczynka, czy nie bardzo? Pytam bo byłam w 20 tc na usg 4D i lekarz powiedział, że na 99% dziewczynka, ale widzę, że to się możśe zmienić;) Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Cherry nie warto martwic sie na zapas ja rowniez od roku staram sie o dziecko rowniez bez oczekiwanych rezultatow. Zrob sobie wszystkie badania i idz do innego lekarza... Glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Mimi1981 to było najzwyklejsze USG, bo u nas jak na razie nikt nie ma USG 3D ani tym bardziej 4D.Nawet pod koniec lipca mój lekarz widział dziewczynke, bo niby to były wałeczki jak to ujął.Wczoraj mało z wrażenia nie upadłam jak dowiedziałam się,że to jednak syn i widac dodatek męski, mam go nawet na zdjęciu tak więc już nie ulega to wątpliwości.Dobrze,że przynajmniej dowiedziałam się wczoraj a nie na porodówce, bo chyba nie wierzyłabym,że to moje dziecko jakby mi je dali.Tak więc pomyłki się zdarzają i ptaszek może jeszcze się pokazać.U mnie to było tak,że się schował i nie było go widać a zamiast jajeczek lekarz widział wałeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Cherry Podobnie jak Ty jestem zalamana ta sytuacja gdyz z winikow oboje z parnerem jestesmy plodni... Gdzie wiec tkwi problem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Agneszk19866 kiedy robisz test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Fufciu pewnie wieczorem bo jestem teraz do 13 w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Daj znać co wyszło.3mam kciuki za ciążę.Mi się wydaje,że ci się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Boje sie robic testu pewnie znowu wyjdzie negatywny :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fufciu dzięki za odpowiedź. A będziesz jeszcze miała robione usg przed porodem czy to już ostatnie? Agnieszko ja miałam takie same objawy na poczatku ciąży. Napisz koniecznie jak test. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Dlaczego się boisz nie bój się.Ja wierzę,że ci się udało.Zrób test wtedy się dowiesz co jest grane.Czekam na dobre wieści.Wysyłam ciążowe fluidki to ponoć działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Musze nosic wkladki bo jestem "cala mokra" i non stop chce mi sie siku :) tak bym chciala miec tego mojego upragnionego dzidziusia. Dzieki dziewczyny jestescie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
do pogadania w poniedzialek. Uciekam do domu. POzdowienia i calusy dla wszystkich :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodziutka_19
witam wszystkie przyszłe mamusie... Tak dawno tu nie zaglądałam , dopiero teraz wszystko nadrobiłam. U mnie nic nowego raczej, dzidziuś zdrowy, muszę tylko badania jeszcze zrobić na kolejną wizytę. Wczoraj łóżeczko - kołyska do nas przyszło, ale niestey nie pozwolili mi rozłożyć bo to podobno przynosi pecha. Muszę zamówić jeszcze wózek z fotelikiem , ale już go wybraliśmy, kosmetyki dla dzidziusia, no i wanienkę i przewijak. I zastanawiam się nad dokupieniem kilku ubranek w rozmiarze 56, może się przydać troszkę więcej , bo mam ich nie wiele. Właśnie skończyliśmy remont w kuchni i w przedpokoju. Teraz jest ślicznie, wymalowaliśmy wszystko, kupilismy nowe mebelki. Tylko jeszcze w przedpokoju pusto, czekamy na przypływ gotówki od taty mojego męża z Niemczech. Także zostało już nam niewiele jeszcze tylko mały remont w łazience , cyklinowanie podłóg i mam nadzieję ze do listopada się wyrobimy. Mi jest coraz ciężej, wcale dużo nie jem a sporo już przytyłam, na szczęście nie boli mnie kręgosłup, ani nie puchną nogi, tylko najgorszy jest ból żeber jak siedzę. Mam termin na 12 listopada, ale mam dziwne przeczucie że wcześniej się znajdę w szpitalu. Muszę jeszcze we wrześniu załatwić sobie położną. Jeśli chodzi o szkołę rodzenia to w mojej okolicy nie ma , ale dużo czytam książek po mojej mamie i jest tak wiele wskazówek jeśli chodzi o poród , opiekę nad dzidziusiem. Coraz bardziej się boję opieki nad takim maluszkiem, ze sobie nie poradzę, na szczęście nie opuściła mnie mama , która we wszystkim mi pomoże. Zmykam teraz, nie wiem kiedy znów tu zajrzę, ale życzę zdrówka wszystkim mamom i dzieciaczkom w brzuszkach. Do zobaczenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Melduje sie ekspresowo. My wlasnie po obiadku. Amelka obudzila sie dzis o 6.00 rano i nic tylko chciala isc na spacer...wiec poszlysmy po sniadanku...ufff...ile Ona ma energii:-D Wymeczona jestem:-) Agnieszk19866, daj nam koniecznie znac jak zrobisz test! Trzymam kciuki!🌻 Moze uda mi sie napisac wiecej wieczorkiem... Ciekawe jak tam imprezka u Malutka?;-) Buziaczki😘 dla Was Mamusie i Waszych Bobasow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kangurki :) Buniu dziękuję ślicznie za rady, sterimar niestety stosuję i nic nie pomaga :( ale spróbuję z miseczka dziękuję :) dzisiejsza noc znów była ciężka, wstałam z potwornym bólem kręgosłupa, plecy bolą mnie koszmarnie nie usiedzę długo no ale jakoś damy rade nie ? Basik super ze ciśnienie wraca do normy, lez jak najwięcej i odpoczywaj, będzie dobrze :) Fufcia oj przykro mi z powodu tych wyników, trzymam mocno kciuki by nastepne wyszły dobrze. A z chłopczykiem to mnie zaskoczyłaś, już niedługo poród a tu proszę ptaszynka się znalazła :) Mąż się chyba ucieszy. Teraz sobie mysle może mojej Oli też coś urośnie a ja jej malutkie sukienki kupiłam :) co do coli to tez ją uwielbiam i niestety nadal piję :( Witaj anetko wśród nas :) :) :) :) niestety co do morfologii to już dawno nie robiłam ale nic nie miałam takiego o płytkach. Mam nadzieję, że wszystko się unormuje. A co do grzybków, to ja tak strasznie lubie chodzić na grzybki buu ale niestety nie dam rady się schylać. Uważaj na siebie. Franiu na glukozę wiem że nie trzeba iść na czczo ale jeśli chodzi o żelazo to nie mam pojecia. Agnieszko bardzo możliwe, że jestes w ciąży, mnie też na początku bolał brzuch i piersi jak na okres. Zrób sobie test ciążowy. Aguś nie bój się rozczarowania, wiem jak to jest my prawie 3 lata staraliśmy się o dzidzie. Na razie nie nastawiaj się w ogóle po prostu sprawdź może się mile zaskoczysz. Trzymam kciuki. :) :) ja tez cały czas się obwiniałam za brak dziecka, leczenie nie przynosiło efektu i wyobraź sobie że zaszłam w ciążę w miesiącu gdy gin powiedział, że jest to cykl bezowulacyjny. Cherry 23 dziękujemy z gratulacje. Co do badań to niestety nie wszystkie są refundowane :( wiem, że część musiałam robić odpłatnie. Powiedz mi skąd jestes i jakie robiłaś badania? Mlodziutka fajnie że remoncik się udał, musi być ślicznie :) :) co do łóżeczka to nie wierzę w przesądy moje już stoi od miesiąca w pokoju. Zmykam coś zjeść bo chyba brzuszek się domaga Buziaczki brzucharki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Przyszedł dziś wózek:)Najpierw z M nie mogliśmy dojść co i jak-a to jak się składa, a to jak się wpina gondolę a jak fotelik itp. Mój M z tych co nie czytają instrukcji więc trochę to trwało zanim doszliśmy co i jak. Spakowaliśmy wózek z powrotem do pudła, tak samo jak łóżeczko bo to jeszcze za wcześnie na rozkładanie, zostało nam jeszcze dwa miesiące. Dziś nie spałam za dobrze, o 2 obudził mnie potworny ból kręgosłupa, ale M zrobił mi masaż i zasnęłam. Wczoraj pochodziłam trochę po sklepach w poszukiwaniu jakiegoś grubszego swetra i oczywiście nic na siebie nie znalazłam. Ale za to kupiłam śliczny kombinezon dla niuni. Uciekam dziewczynki, buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy My dzis z Natalką jesteśmy aktywne od 5.40-najpierw mała skakała mi po pęcherzu także musiałam wstać w wiadomym celu i jak sie położyłam to poczułam ogrooomny głód-szprotki podwędzane w oleju-ta mysl nie dawała mi spokoju przez nastepne 15 minut Tak więc wstałam, zjadłam i spac mi się juz nie chce. A Natalka owszem, bobrykała po jedzeniu a teraz sobie śpi. W sobotę bylismy na ślubie przyjaciela męża (notabene już trzecim). Ślub cywilny, bez przyjęcia i całe szczęście, bo wczoraj yłam bez sił kompletnie. Później mieliśmy mieć zajęcia w szkole rodzenia ale się nie odbyły niestety i będą w środę. Niestety muszę jechać na nie sama bo M pracuje. Będzie o porodzie Dziś zamierzam się wybrać po buciki jesienne, później obiad u teściowej, a potem odwiedziny u mojej siostry-jak zwykle cały dzień zaplanowany Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas remoncik pokoiku w toku, lecz konca jeszcze dlugo nie widac, wiec trzeba bedzie mi jeszcze poczekac na efekty :) Wczoraj wieczorem bylismy u kolezanki na urodzinkach i tak nawet przyjemnie i wesolo bylo. Malemu tez sie chyba podobalo, bo az podskakiwal z wrazenie :) A teraz znowu spokojniutki jest :) Dzis natomiast wybieramy sie wieczorkiem do kina, wiec niedziela zaplanowana. Jutro badanie glukozy i zelaza i chyba dla pewnosci pojde na czczo. Pozdrowienia i milutkiej niedzieli 🌻 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze male zmiany w tabelce, bo to juz sie 30tc zaczal :) no i znowu mi sie przytylo :( NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01-----1.11-----------33----- +7------Ola/Olek(Alex)-----Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 ------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+1 8-----synek--------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01-----26.10/3.11----32------+9- -----Dominik-------------Cork Malutek------25-------27.01-----03.11----------32-----+1 4-----?/Al eksandra-------Cork Asiorek2 ----26-------28.01-----04.11----------31------+8------Olusia ---------------Jaworzno Shenen-------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+ 6-----Magdalena----------Chełm Wzetka-------31-------31.01-----07.11---------33-------+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów konkaa-------24-----26.01------15.11----------31-------- +10-------Agatka--------Calw Basik74------32-------21.02-----19.11.---------29------+ 9------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-----21.11----------30-----+1 3------Filipek--------------Bielsko-Biała Elizka77-----30-------15.02----- 22.11---------30------+10------Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02------24.11----------30-----+ 13----- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02------24.11----------29-----+3- ------niespodzianka------Hamm Mimi1981----26-------20.02------27.11----------29-----+1 0-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12----29-----+1 4----Natka i Alek----------Szczecin Frania23.....23......23.02......30.11.........30....+8 ....synek/Colin........Oosterhout Aneta_71……36……..23.02…R 30;….30.11………….29…… ;…+9………Amelia………&# 8230;……Warszawa. Buziaczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki 😘 pozdrawiam serdecznie...dlugo mnie nie bylo ....:( tak niewiele nam zostalo .... trzymam za Was ... sciskam mocno...mam nadzieje ze uda mi sie nadrobic zaleglosci w czytaniu !!!!!!! NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01-----1.11-----------33----- +7------Ola/Olek(Alex)-----Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 ------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+1 8-----synek--------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01-----26.10/3.11----32------+9- -----Dominik-------------Cork Carlaa--------30-------01.02-----04.11\\08.11--32-------+7,5----synalek------Mülheim\\R Malutek------25-------27.01-----03.11----------32-----+1 4-----?/Al eksandra-------Cork Asiorek2 ----26-------28.01-----04.11----------31------+8------Olusia ---------------Jaworzno Shenen-------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+ 6-----Magdalena----------Che?m Wzetka-------31-------31.01-----07.11---------33-------+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów konkaa-------24-----26.01------15.11----------31-------- +10-------Agatka--------Calw Basik74------32-------21.02-----19.11.---------29------+ 9------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-----21.11----------30-----+1 3------Filipek-------------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02----- 22.11---------30------+10------Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02------24.11----------30-----+ 13----- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02------24.11----------29-----+3- ------niespodzianka------Hamm Mimi1981----26-------20.02------27.11----------29-----+1 0-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12----29-----+1 4----Natka i Alek----------Szczecin Frania23-----23-------23.02------30.11---------30------+8 -----synek/Colin---------Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+9-------Amelia-------------Warszawa sciskam mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Jak tam u Was dzisiaj? Ja od rana nie odrywam sie od telefonu-rodzinka i znajomi dzwonia z zyczeniami :) Od meza jak zwykle rano spodziewalam sie bukietu roz (zawsze sobie zasuszam, mam juz 3 takie bo od 3 lat jestesmy razem), ale tym razem zaskoczyl mnie pierscionkiem :) Junior dzis szaleje :) Pewnie chce razem z mama swietowac jej urodzinki :) A we wtorek usg. Nareszcie... PS: Ostatnio jak juz uda mi sie zasnac (co nie jest latwe) sni mi sie czesto moj maluszek. jak juz jest z nami, jak sie nim zajmujemy, chodzimy na spacery itp. Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka wszystkiego naj naj 🌻 bukiet wirtualnych kwiatków dla Ciebie !!!! Niedawno miałam sen o porodzie ... to nasza podświadomość działa ... z naszym 1 synalkiem miałam podobnie ...ten sny ... wow... takie realistyczne ...ze rodzę ;) Jeszcze raz wszystkiego dobrego...!!!! Spełnienia marzeń tych najskrytszych ;) Carla 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kangurki :) Właśnie wróciłam ze spacerku, u mnie dzis jest piękna pogoda. Co do snów to każdej nocy mam sen nawet zdarza się ze mam 2 sny. Są bardzo realistyczne ale martwi mnie to, że w większości są negatywne. Prawie zawsze śni mi się dzidzia lub poród. Mąż mi mówi że pewnie to lęk przed porodem, że mam takie sny. Ale niestety niektóre są potworne :( Migotko wszystkiego najlepszego, uśmiechów tysiące, radości z maleństwa i wszystkiego naj naj naj tysiące buziaków :) :) :) :) :) :) :) :) :) mężusia masz kochanego na pewno pierścionek jest śliczny:) Mimi niestety tez mam takie bóle, mi kręgosłup nie pozwala zasnąć. M każdego wieczoru robi mi dość mocny masaż przed samym snem na chwilę to trochę uśmierza ból a potem znów się zaczyna. A jak buciki? Na pewno ladne :) Franiu oj milutko się Twoja niedziela zapowiada :) jak filmik? Mam nadzieję, że był super, a na czym byliście? Carla milo że jestes :) pisz do nas częściej. NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01-----1.11-----------33----- +7------Ola/Olek(Alex)-----Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 ------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+1 8-----synek--------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01-----26.10/3.11----32------+9- -----Dominik-------------Cork Carlaa--------30-------01.02-----04.11\\08.11--32-------+ 7,5----synalek------Mülheim\\R Malutek------25-------27.01-----03.11----------32-----+1 4-----?/Al eksandra-------Cork Asiorek2 ----26-------28.01-----04.11----------32------+8------Olusia ---------------Jaworzno Shenen-------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+ 6-----Magdalena----------Che?m Wzetka-------31-------31.01-----07.11---------33-------+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów konkaa-------24-----26.01------15.11----------31-------- +10-------Agatka--------Calw Basik74------32-------21.02-----19.11.---------29------+ 9------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-----21.11----------30-----+1 3------Filipek-------------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02----- 22.11---------30------+10------Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02------24.11----------30-----+ 13----- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02------24.11----------29-----+3- ------niespodzianka------Hamm Mimi1981----26-------20.02------27.11----------29-----+1 0-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12----29-----+1 4----Natka i Alek----------Szczecin Frania23-----23-------23.02------30.11---------30------+ 8 -----synek/Colin---------Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+ 9-------Amelia-------------Warszawa a teraz zmykam bo plecki znów zaczynaja boleć duża buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01-----1.11-----------33----- +7------Ola/Olek(Alex)-----Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 ------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+1 8-----synek--------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01-----26.10/3.11----32------+9- -----Dominik-------------Cork Carlaa--------30-------01.02-----04.11\08.11--32-------+ 7,5----synalek------Mülheim\R Malutek------25-------27.01-----03.11----------32-----+1 4-----?/Al eksandra-------Cork Asiorek2 ----26-------28.01-----04.11----------31------+8------Olusia ---------------Jaworzno Shenen-------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+ 6-----Magdalena----------Che?m Wzetka-------31-------31.01-----07.11---------33-------+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów konkaa-------24-----26.01------15.11----------31-------- +10-------Agatka--------Calw Basik74------32-------21.02-----19.11.---------29------+ 9------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-----21.11----------30-----+1 3------Filipek-------------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02----- 22.11---------30------+10------Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02------24.11----------30-----+ 13----- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02------24.11----------29-----+3- ------niespodzianka------Hamm Mimi1981----26-------20.02------27.11----------29-----+1 0-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12----29-----+1 4----Natka i Alek----------Szczecin Frania23-----23-------23.02------30.11---------30------+ 8 -----synek/Colin---------Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+ 9-------Amelia-------------Warszawa IVA24---------25-------04.02-------11.11--------32-------+ 8------Marcel-------------Toruń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01-----1.11-----------33----- +7------Ola/Olek(Alex)-----Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 ------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+1 8-----synek--------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01-----26.10/3.11----32------+9- -----Dominik-------------Cork Carlaa--------30-------01.02-----04.11\08.11--32-------+ 7,5----synalek------Mülheim\R Malutek------25-------27.01-----03.11----------32-----+1 4-----?/Al eksandra-------Cork Asiorek2 ----26-------28.01-----04.11----------31------+8------Olusia ---------------Jaworzno Shenen-------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+ 6-----Magdalena----------Che?m Wzetka-------31-------31.01-----07.11---------33-------+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów konkaa-------24-----26.01------15.11----------31-------- +10-------Agatka--------Calw Basik74------32-------21.02-----19.11.---------29------+ 9------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-----21.11----------30-----+1 3------Filipek-------------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02----- 22.11---------30------+10------Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02------24.11----------30-----+ 13----- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02------24.11----------29-----+3- ------niespodzianka------Hamm Mimi1981----26-------20.02------27.11----------29-----+1 0-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12----29-----+1 4----Natka i Alek----------Szczecin Frania23-----23-------23.02------30.11---------30------+ 8 -----synek/Colin---------Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+ 9-------Amelia-------------Warszawa IVA24---------25-------04.02-------11.11--------32-------+ 8------Marcel-------------Toruń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×