Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Agus przewidywalna data urodzenia 11.05.2008 na necie jest mase kalkulatirów porodu możesz sobie też wyliczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Dzięki Asiu juz zaczynam wymyslac imiona, chlopczyk bedzie Konrad a dziewczynka Izabela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus ja też tak robiłam, u mnie jak u Ciebie chęć posiadania dziecka była gigantyczna a ciągłe nieudane próby dobijały mnie. teraz czeka cie pękny okres. coś niesamowitego i nie pojętego. Tylko pamietaj musisz dbac o dzidzię i być ostrożna teraz zbliza się zima tym bardziej dbaj byś nie zachorowała. Zobaczysz jak bedziesz się super czuła gdy bedziesz mijała sklepy z dziecięcymi ciuszkami bądź widziała dzieciaki na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! :-) :-) :-) I znowu taki śliczny dzionek, pogoda cudowna, właśnie wróciłam z dworku. Dzisiaj wstałam o przyzwoitej godzinie - już o 7 mej, razem z M. Jestem taka szczęśliwa, bo jego firma otwiera się w naszym mieście i teraz przez najbliższy miesiąc, no może krócej będziemy codziennie razem, poza małymi wyjątkami. W sobotę jak to mówi M przeciągnęlam go po sklepach, pokupowaliśmy troszkę rzeczy dla bliźniaków, kosmetyki, butelki, smoczki itp. Tyle to daje radości, prawda? A wczoraj juz od samego rana pojechaliśmy do rodziców na wieś, (jak to miło zjeść podstawiony pod nos obiadek), wróciliśmy pod wieczór. Jak my wytrzymamy dziewczyny z naszymi plecami przez nastęne 2 miesiące??? już nie mogę dłużej wysiedzieć, pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka32
Agnieszko!!! - super! Gratuluję!!teraz uważaj tylko na Siebie!!!! Bądz pozytywnych myśli!!!! NIc tak nie zabija jak stres- więc włącz luz!!! IVA;-) ja mam bardzo podobne objawy " nciągania skóry- tyle ze pod żebrami. To chyba najgorszy ból jaki miałam do tej pory. Potrafi sie utrzymywac całymi dniami... OKROPNOŚĆ. Nie wiem jak mam siedzieć, leżeć...spać przez to nie mogę. Jestem wykonczona. I o jeszcze jednym wam napiszę.. to nie temat dziecka, ale przecież swiat sie nie kończy na bólach... Wczoraj wracaliśmy od teściów i okazało sie, ze nasz pies ( dobermanno usposobieniu Yorka)- taki kochany) uciekł. Czasami wykorzystywał nieuwagę i szedł sam na spacer. Zawsze wracał do pół godziny (wielce skruszony...)Tym razem nie wracał długo, tata poszedł go szukać.. minęło go pogotowie weterynaryjne...tata tknięty przeczuciem zadzwonił tam i okazało sie, że auto go potrąciło- tak nieszczęśliwie, ze nie mógł uszać tylnimi łapami. Kurcze...(płakać mi się chce) trzeba było go uspać. Pojechal tam moj mąż z mamą, bo nikt inny nie mial siły. .. Podobno ich poznał i chciał podejść... Wszyscy to bardzo przeżywamy... Tak sobie myślę, ze człowiek przywiązując ( kochając) sie do ludzi, zwierząt- skazuję sie na wieczny strach i niepokój... ja strasznie sie boje o moją córeczkę, męża, rodziców... az boli...wystarczyła przeciez chwila nieuwagi.... Nie wiem... chyba nie chce kolejnego psa...Chciałabym być jak mój mąż- taki "twardo stąpający po ziemi", rzeczowy... ja za bardzo emocjonalnie podchodze do wszystkiego i potem jest mi z tym żle. KOńczę - pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Witajcie ale się dziś wyspałam :) Mama zaprowadziła mi Mateuszka do przedszkola a ja wskoczyłam spowrotem do łóżka :) Aga GRATULUJĘ!!!!!!!!! SUPER :) teraz uważaj na siebie i idź jak najszybciej do lekarza :) a co do rodziców to myśle, że skoro Wy pragnęliście dzidziusia to i oni bez problemu to zaakceptują. Uciekam ale wrócę jeszcze dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Dziekuje wszystkim za gratulacje i za wsparcie :) Jestem taka szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Mamusie:-) U nas sie ochlodzilo, odprowadzilam Amelke do zlobka i popijam poranna kawusie w pracy. Wczoraj bardzo padalo i Melka wynudzila sie w domku, duzo rysowalysmy, ukladalysmy puzzle, budowalysmy zamki, ufff;-) W sobote wybralismy sie na chwile na plaze, Amelka zwymiotowala nam w samochodzie, nie wiem co Jej zaszkodzilo bo potem rozrabiala jak zawsze. Ale mialam troche dodatkowego prania, caly pokrowiec z fotelika no i ulubiona podusia Amelci, to chyba bylo najgorsze. Melcia uwielbia swoja malutka podusie...wiec suszylam ja ekspresem:-) Agnieszka19866, 🌻🌻🌻GRATULACJE🌻🌻🌻 Uwazaj bardzo na siebie i na ta malutka Kruszynke ktora nosisz pod sercem. A Rodzice na pewno beda sie cieszyc! Pisz do nas, duzo zdrowka dla Ciebie i Bobaska:-) Fufciu, z Twoim Synusiem to naprawde duza niespodzianka:-) Ale tak jak napisalas, lekarze tez sie myla no a przeciez najwazniejsze zeby Dzidzius byl zdrowy. Troche mnie przestraszylas z tym "ciegnieciem" w dole brzucha...ostatnio "nawiedza" mnie to dosyc czesto, jakos tak od ubieglego tygodnia...i budze sie w nocy z bolem bo mi brzuch twardnieje. Chyba przejde sie do lekarki jutro...😘 dla Karolinki:-) Mlodziutka, ciesze sie ze u Ciebie i Dzidziusia wszystko w porzadeczku. Fajnie ze juz powoli kompletujesz wyprawke. Z tym dokupowaniem ubranek moze poczekaj az urodzi sie Bobas? Pisalam juz wczesniej ze moja Amelka byla malutka jak sie urodzila, miala 53cm. Mialam tylko 6 pajacykow w rozmiarze 56cm i przydaly mi sie tylko w szpitalu, po poworocie do domu dokupilam wieksze. Pomoc Mamy na pewno Ci sie przyda, ale i tak sobie sama swietnie poradzisz, zobaczysz! Asiorku, czy zatkany nosek ciagle Cie meczy? Mnie meczylo chyba przez 2 tygodnie a potem jakos magicznie przeszlo. Sterimar tez mi nie bardzo pomagal...ale psikalam:-) bo nic innego nie bylo pod reka...Najlepszy bylby Sudafed spray...ale w ciazy nie mozna go uzywac... Mimi, super ze macie juz wozeczek! Franiu, badanie poziomu glukozy na czczo, zelazo chyba tez. Jaki film ogladaliscie w kinie? Czy Dzidzius bardzo rozrabial? Bo pamietam ze gdy bylam w ciazy z Melka brzuszek mi podskakiwal na filmie, chyba Melci podobalo sie naglosnienie;-) Carlaa, no nie bylo Cie baaardzo dlugo! Co u Ciebie? Migotko, piekny prezent urodzinowy dostalas od Meza! Fajniutko:-) Iva, nareszcie sie odezwalas, Dziewczyny sie juz bardzo martwily. Fajnie ze zrobilas juz zakupy dla Marcelka. Odnosnie tego bolu przy pepku, mialam cos takiego ale wczesniej, chyba ok. 24 tygodnia. Teraz tylko swedzi mnie skora na brzuchu. Wspolczuje mdlosci. Dobrze ze jest ktos z Toba w domu, uwazaj na siebie Kochana. Kamila, jejku, trzymaj sie Skarbie! To powazna sprawa, uwazaj bardzo na siebie i bezwzglednie lez! Dobrze ze w miare szybko zareagowalas, no i dzielna z Ciebie dziewczyna ze przy takich skurczach sama pobieglas do szpitala! Sciskam Cie mocno i sle buziaki😘🌻❤️ dla Ciebie i Dzidzi. Basik, no rzeczywiscie cisnienie ladnie spadlo, tak trzymac! Buziaki dla Ciebie, Mateuszka i Dzidzi😘 Beti, super ze teraz bedziesz spedzac troche wiecej czasu z Mezem! Marzy mi sie obiad ugotowany dla mnie i podany pod sam nos...;-) Ilonko, przykro mi ogromnie. Smutna historia...ja tez mam pieska, owczarka niemieckiego, potulnego jak miso...najgorsze bylo gdy 6 lat temu wyjezdzalam do Irlandii, tesknilam za moja suczka ogromnie. Pies jest jak czlonek rodziny, my czasem mamy kiepski humor gdy wracamy z pracy, itp, a one zawsze wierne, zawsze merdajace ogonem...samej mi sie teraz beczec zachcialo. Buziaki dla Ciebie. Zmykam Dziewczynki. Jeszcze dzis sniadania nie jadlam, mdli mnie bardzo... Milej reszty dnia i papunie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTEK
Witam!!! Na poczatku chcialam serdecznie i naprawde szczerze pogratulowac Agnieszce19866!!!Cieszymy sie razem z toba bo wiemy co to za szczescie zobaczyc 2 kreseczki.Ja nie mialam na zadnych problemow z zajsciem w ciaze,dlatego jestem dla ciebie pelna podziwu za wytrwalosc.Ale oplacalo sie!!!Duzo zdrowka dla ciebie i dzidziusia! Migotka86 spoznione ale szczere zyczenia urodzinowe!Wszystkiego najlepszego,lekkiego porodu i fajnego bobaska. Fucia ale niespodzianka z tym synkiem.Ja do tej pory nie mam pojecia czy bede miala chlopca czy dziewczynke,ale nawet jakby mi powiedzieli to i tak zachowalabym do tego dystans,no chyba ze mialabym na zdjeciu siusiaka...Dlatego lepiej nie kupowac sukieneczek czy samych ubranek z rysunkiem samochodzika,bo przy porodzie mozemy sie mocno zdziwic! Bunia ale z twojej Amelki ranny ptaszek!Ale z drugiej strony to fajnie ze ma kto nas zmobilizowac do wstania i dotlenienia,bo inaczej nie wiadomo do ktorej lezalybysmy w poscieli,przynajmniej ja...Jesli chodzi o impreze to oczywiscie byla bardzo udana,a tort pyszny.Nawet nie bylam po niej zmeczona,jeszcze do 1ej w nocy sobie sprzatalam...A dzidzius jak szalal w brzuszku.Chociaz ostatnio zauwazylam ze nie rusza sie juz tak bardzo energicznie jak kiedys,chyba ma mniej miejsca. Mimi1981 to super ze macie juz wozeczek,ja tez juz bym chciala,wlasnie go zamowilismy razem z fotelikiem,mysle ze powinien do nas dotrzec najpozniej w polowie pazdziernika.A lozeczka tez jeszcze nie rozkladamy,po co ma sie kurzyc. Iva24 nareszcie sie odezwalas!Jak tam u ciebie i twojego K?Juz dobrze?Pisz czesciej.A ten bol przy pepku to ja tez wlasnie mam,jakby mnie szpilki kluly od srodka,ale nie wiem co to. Wozeczek super tym bardziej ze tez dlugo sie nad nim zastanawialam,ale w koncu zdecydowalam sie na Jedo Bartatine Classic,mam nadzieje ze ci dlugo posluzy. Kamila81 tak mi przykro z powodu tych skurczow.My tu narzekamy na bolace plecy a ty biedaczko musisz takie rzeczy przechodzic...Trzymaj sie jakos i odpoczywaj a na pewno wszystko bedzie dobrze. Kamilik26 ja tez nie wiem co we mnie siedzi,dlatego staram sie kupowac uniwersalne ciuszki.Ale przynajmniej badziemy mialy prawdziwa niespodzianke! Ilonka32 tak sie wzruszylam czytajac o twoim piesku...Wyobrazam sobie co czujesz.Unas w domu tez zawsze byl obecny pies,wiec wiem jak mozna sie do takieko zwierzaka przywiazac.Na szcescie odhodzily od nas raczej ze starosci...Badz dzielna,jedno zycie musialas pozegnac ale juz za chwilke przywitasz nowe. Uciekam troche posprzatac,ale jeszcze zajrze wieczorkiem.Pa,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTEK
Bunia moj Dawidek tez ma swoja ulubiona podusie!Nazywa ja PUCHACZ...Ma ja od urodzenia,poszewka tak sie sprala ze juz nie widac na niej obrazka...I oczywiscie wszedzie gdzie ma spac musi ja ze soba zabierac,ciagle z nami podrozuje.Jak zabieram ja do prania to musze to zrobic bardzo szybko i w dzien zeby na wieczor byla sucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agnieszko serdeczni ci gratuluję🌻 🌻 🌻 Wiem jakie to szczęście bo sama o dzidzię strałam się półtora roku. Migotko wszystkiego najlepszego🌻 🌻 🌻 U mnie dziś piękna pogoda, świeci słoneczko i jest bardzo cieplutko. Wykorzystam dzień na długi spacer z M. Byłam dzis u dentysty z moim nieszczęsnym zębem, na wymiane opatrunku. Bolało jak cholera!!!! Wyszłam mokra od potu. na szczęście to jeszcze tylko dwa miesiące, po porodzie zrobia mi prześwietlenie i będzie spokój. wczorajszy dzionek minął w gronie rodzinnym. Mała po obiadku tak zaczęła brykać, że myślałam, że wyjdzie przez pępek. Jestem taka szczęśliwa jak tak się przeciąga i kopie Dzis spałam bardzo dobrze, zasnęłam o 24 a wstałam o 9 i tylko raz sie obudziłam. zmykam teraz napisze wieczorkiem. Buźki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01-----1.11-----------33----- +7------Ola/Olek(Alex)-----Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 ------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+1 8-----synek--------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01-----26.10/3.11----32------+9- -----Dominik-------------Cork Carlaa--------30-------01.02-----04.11\\08.11--32-------+ 7,5----synalek------Mülheim\\R Malutek------25-------27.01-----03.11----------32-----+1 4-----?/Al eksandra-------Cork Asiorek2 ----26-------28.01-----04.11----------32------+8------Olusia ---------------Jaworzno Shenen-------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+ 6-----Magdalena----------Che?m Wzetka-------31-------31.01-----07.11---------33-------+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów konkaa-------24-----26.01------15.11----------31-------- +10-------Agatka--------Calw Basik74------32-------21.02-----19.11.---------29------+ 9------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-----21.11----------30-----+1 3------Filipek-------------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02----- 22.11---------30------+10------Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02------24.11----------30-----+ 13----- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02------24.11----------29-----+3- ------niespodzianka------Hamm Mimi1981----26-------20.02------27.11----------30-----+1 0-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12----29-----+1 4----Natka i Alek----------Szczecin Frania23-----23-------23.02------30.11---------30------+ 8 -----synek/Colin---------Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+ 9-------Amelia-------------Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
Ależ się naczytałam dziewczynki, tyle nastukałyscie ze nie sposób teraz każdej z was odpowiedzieć- przepraszam Musze też widze wpisać się do nowej tabelki, fajnie ze założyłyście nowa:) Pam,iętacie jak pisałam o obraczce ze nie mogłam jej ściagnąć. Otóz wszystkie metody nie podziałąły i musiałąm ją przeciać u jubilera. troche mnie to załamało:( ale podobno jak zlutuje to śladu nie będzie. Sciagajcie dziewczyny wszystko z palców!! widze ze wszsytkie już kupujemy i pierzemy wszystko. Ja też dziś wziełąm się za pranie, pralka chodzi od rana. Dobrze ze mam mame pod reką to mi pomaga :) U mnie już prawei wszsytko jest przygotowane tylko czemakmy ciągle na wózek, pokoik dla maluszka już zrobiony, zasłonki wiszą, nawet maskotki już sa i obrazki w ramkach. Od razu zrobiłam się spokojniejsza. Co do łóżeczka to radze wcześniej jednak rozpakować bo ono długo ma nieprzyjemną woń farby( nasze tak miało) Z kosmetyków kupiłam nivea, mam nadzije ze skórka niemowlaczka dobrze będzie tolerowała ten typ kosmetyków. jeśli chodzi o moje samopoczucie to dosyć dobrze, oczywiscie jest mi cieżko juz , zwłąszcza w nocy odczuwam dolegliwosci, Przewracanie z boku na bok, katastrofa bo boli mnie wtedy w dole brzucha , chyba kość łonowa? I jak wstaje w nocy do ubikacji to mam straszne zakwasy mieścni wewnętrznych ud. No i dalej bolą mnie rano stawy w dłoniach aż mi kości przeskakują. Dzis ide do lekarza zobaczymy co mi na to powie. Sny też mam codziennie , ze rodze, że chodze z wózkiem na spacerki, boje się strasznie co to bedzie. Ciekawe jak mój maż? oczywiscie tego nie pokazuje ale pewnie go aż skreca z nerwów. A jak wasi mezczyżni? Agnieszko gratuluje dwóch kreseczek. Uwaząj na siebie bardzo, duzo sie śmiej i bądz radosna. Całuski dla kazdej z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01-----1.11-----------33----- +7------Ola/Olek(Alex)-----Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 ------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+1 8-----synek--------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01-----26.10/3.11----32------+9- -----Dominik-------------Cork Carlaa--------30-------01.02-----04.11\08.11--32-------+ 7,5----synalek------Mülheim\R Malutek------25-------27.01-----03.11----------32-----+1 4-----?/Al eksandra-------Cork Asiorek2 ----26-------28.01-----04.11----------32------+8------Olusia ---------------Jaworzno Shenen-------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+ 6-----Magdalena----------Che?m Amelka77----30-------30.01-----20.10/6.11----33------+14 -------Alan------Wrocław Wzetka-------31-------31.01-----07.11---------33-------+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów konkaa-------24-----26.01------15.11----------31-------- +10-------Agatka--------Calw Basik74------32-------21.02-----19.11.---------29------+ 9------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-----21.11----------30-----+1 3------Filipek-------------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02----- 22.11---------30------+10------Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02------24.11----------30-----+ 13----- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02------24.11----------29-----+3- ------niespodzianka------Hamm Mimi1981----26-------20.02------27.11----------30-----+1 0-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12----29-----+1 4----Natka i Alek----------Szczecin Frania23-----23-------23.02------30.11---------30------+ 8 -----synek/Colin---------Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+ 9-------Amelia-------------Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
przepraszam ale mam problem z tabelką podobnie jak iva. Jak to zrobić? Wiem ze ktoś pomógł ivie jak to zrobić ale ja już nie umiem znaleźć tego wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może spróbuję poprawić
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01-----1.11-----------33----- +7------Ola/Olek(Alex)-----Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 ------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+1 8-----synek--------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01-----26.10/3.11----32------+9- -----Dominik-------------Cork Amelka77---30--------30.01----22.10/6.11----32-------+13-----synek---------Wrocław Carlaa--------30-------01.02-----04.11\08.11--32-------+ 7,5----synalek------Mülheim\R Malutek------25-------27.01-----03.11----------32-----+1 4-----?/Al eksandra-------Cork Asiorek2 ----26-------28.01-----04.11----------32------+8------Olusia ---------------Jaworzno Shenen-------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+ 6-----Magdalena----------Che?m Wzetka-------31-------31.01-----07.11---------33-------+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów IVA24--------25--------4.02--------11.11--------32--------?------synek--------------Toruń konkaa-------24-----26.01------15.11----------31-------- +10-------Agatka--------Calw Basik74------32-------21.02-----19.11.---------29------+ 9------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-----21.11----------30-----+1 3------Filipek-------------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02----- 22.11---------30------+10------Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02------24.11----------30-----+ 13----- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02------24.11----------29-----+3- ------niespodzianka------Hamm Mimi1981----26-------20.02------27.11----------30-----+1 0-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12----29-----+1 4----Natka i Alek----------Szczecin Frania23-----23-------23.02------30.11---------30------+ 8 -----synek/Colin---------Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+ 9-------Amelia-------------Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może spróbuję poprawić
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01-----1.11-----------33----- +7------Ola/Olek(Alex)-----Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 ------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+1 8-----synek--------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01-----26.10/3.11----32------+9- -----Dominik-------------Cork Carlaa--------30-------01.02-----04.11\08.11--32-------+ 7,5----synalek------Mülheim\R Malutek------25-------27.01-----03.11----------32-----+1 4-----?/Al eksandra-------Cork Asiorek2 ----26-------28.01-----04.11----------32------+8------Olusia ---------------Jaworzno Shenen-------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+ 6-----Magdalena----------Che?m Wzetka-------31-------31.01-----07.11---------33-------+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów konkaa-------24-----26.01------15.11----------31-------- +10-------Agatka--------Calw Basik74------32-------21.02-----19.11.---------29------+ 9------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-----21.11----------30-----+1 3------Filipek-------------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02----- 22.11---------30------+10------Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02------24.11----------30-----+ 13----- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02------24.11----------29-----+3- ------niespodzianka------Hamm Mimi1981----26-------20.02------27.11----------30-----+1 0-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12----29-----+1 4----Natka i Alek----------Szczecin Frania23-----23-------23.02------30.11---------30------+ 8 -----synek/Colin---------Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+ 9-------Amelia-------------Warszawa Amelka77-----30-------30.01-----22.10/6.11---33------+13------synek-------------Wrocław IVA24---------25-------4.02------11.11-----------32-------?--------synek--------------Toruń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutek, super ze imprezka sie udala!:-D Podziwiam ze bylas w stanie sprzatac do pozna w nocy! Ja o godz. 23.00 zostaje automatycznie wylogowana, po prostu zasypiam i tyle...a tak nie lubie zostawiac naczyn na rano do zmywania;-) Pocieszyals mnie z ta podusia...Melcia mowi o swojej podusi "pusia":-) Boje sie ja prac bo dzieja sie wtedy straszne rzeczy (krzyk, placz, szukanie, itd). Amelci podusia jest biala w czerwone kwiatki, wiec trzeba ja prac dosyc czesto. Czy wybierasz sie moze na zajecia w szkole rodzenia w CUMH? Ja chodzilam na zajecia gdy bylam w ciazy z Amelka do Erinville, teraz (z braku czasu) nie chodze. Troche sie zmartwilam bo duzo slyszalam o tym ze maja super wanne do porodow w wodzie, wszystko ladnie i pieknie, tylko ze nikt tego nie uzywa bo nie ma przeszkolonych poloznych do wodnych porodow! Zgroza. Powiedziala mi to dzis znajoma Irlandka ktora miala termin na 24.10 ale urodzila chlopczyka 6 tygodni wczesniej, w ubiegly piatek. Mam zamiar zapytac lekarza o porod w wodzie za tydzien, zmobilizowalam tez kolezanke z pracy, bedzie o nie pytac w przyszlym tygodniu na zaleciach w szkole rodzenia...moze uda sie cos zrobic...szkoda by bylo... Buziaczki dla Ciebie, Dzidziusia i Dawidka😘 Mimi, wspolczuje po wizycie u dentysty. Dzielna z Ciebie kobieta! Amelko, obraczka po zlutowaniu na pewno bedzie jak nowa...ale mialas przygode! Super ze macie juz wszystko przygotowane...ja ciagle roztrzepana biegam. Snow w tej ciazy nie mam...przy Amelci mialam koszmarne sny, brrrr! Co druga noc snilo mi sie ze mnie maz zostawia no i oczywiscie byly sny makrabyczne rowniez, koszmar! Dzidzius strasznie "boksuje", az boli. Brzuch mi "tanczy" na wszystkie strony. Nie wiem co moj Skarb tam wyprawia? Pozdrowionka i buziaki dla Was🌻🖐️ I jeszcze tabelka: NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01-----1.11-----------33----- +7------Ola/Olek(Alex)-----Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 ------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+1 8-----synek--------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01-----26.10/3.11----33------+9- -----Dominik-------------Cork Carlaa--------30-------01.02-----04.11\\08.11--32-------+ 7,5----synalek------Mülheim\\R Malutek------25-------27.01-----03.11----------32-----+1 4-----?/Al eksandra-------Cork Asiorek2 ----26-------28.01-----04.11----------32------+8------Olusia ---------------Jaworzno Shenen-------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+ 6-----Magdalena----------Che?m Wzetka-------31-------31.01-----07.11---------33-------+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów konkaa-------24-----26.01------15.11----------31-------- +10-------Agatka--------Calw Basik74------32-------21.02-----19.11.---------29------+ 9------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-----21.11----------30-----+1 3------Filipek-------------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02----- 22.11---------30------+10------Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02------24.11----------30-----+ 13----- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02------24.11----------29-----+3- ------niespodzianka------Hamm Mimi1981----26-------20.02------27.11----------30-----+1 0-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12----29-----+1 4----Natka i Alek----------Szczecin Frania23-----23-------23.02------30.11---------30------+ 8 -----synek/Colin---------Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+ 9-------Amelia-------------Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ale sie rozpisalyscie, a nie bylo mnie zaledwie dobe, ale to bardzo dobrze, ze topik kwitnie. No i taka wiadomosc. Agnieszki 19866 serdeczne gratulacje🌻. Wspaniala wiadomosc. Wypoczywaj teraz duzo i dbaj o siebie. A jak w ogle sie czujesz? Kamila81 to przykre co musialas przejsc, pewnie sie biedna strachu najadlas. Oby teraz juz wszystko bylo dobrze i niech dzidzia na swiat sie nie spieszy. Wypoczywaj duzo, bo teraz ty i dzidzia najwazniejsi jestescie. Trzymam kciuki i pozdrawiam. Kamilok26 fajnie, ze sie z dzidzia dobrze czujecie, nie ma nic wspanialszego jak kopniaczki dzidziusia od razu humorek sie poprawia. Co do kregoslupa to ja tez mam takie dolegliwosci, naszczescie maz masuje ;) Fufcia, wczesniej nikt mi nie mowil, ze ma zrobic glukoze. Dopeiero w zeszly tygodniu w poniedzialek dostalam skierowanie od poloznej i jeszcze powiedziala, ze nie mam sie z tym spieszyc. A co najdziwiniejsze dzis bylam na tej gulkozie i zelazie, poszlam dla pewnosci na czczo i pobrali mi dwie prubowki krwi i to wszystko. Nie musialam jakis dziwnych slodkich plynow pic. Tez sie bardzo zdziwilam. Bunia_77 bylismy na Bourne Ultimatum i byl nawet nawet jesli ktos lubi akcje, chociaz pierwsze dwie czesci bardziej mi sie podobaly. Malutkiemu chyba sie nie podobalo, bo kopal mamusie, pewnie sie troszke bal tego halasu, wiec go musialam glaskac ;) Pozdrowienia dla wszystkich 🌻 milego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelko, przepraszam, pominelam Cie w tablece, juz dopisalam:-) NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01-----1.11-----------33----- +7------Ola/Olek(Alex)-----Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 ------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+1 8-----synek--------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01-----26.10/3.11----33------+9- -----Dominik-------------Cork Amelka77---30--------30.01----22.10/6.11----32-------+13 -----synek---------Wrocław Carlaa--------30-------01.02-----04.11\\08.11--32-------+ 7,5----synalek------Mülheim\\R Malutek------25-------27.01-----03.11----------32-----+1 4-----?/Al eksandra-------Cork Asiorek2 ----26-------28.01-----04.11----------32------+8------Olusia ---------------Jaworzno Shenen-------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+ 6-----Magdalena----------Che?m Wzetka-------31-------31.01-----07.11---------33-------+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów konkaa-------24-----26.01------15.11----------31-------- +10-------Agatka--------Calw Basik74------32-------21.02-----19.11.---------29------+ 9------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-----21.11----------30-----+1 3------Filipek-------------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02----- 22.11---------30------+10------Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02------24.11----------30-----+ 13----- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02------24.11----------29-----+3- ------niespodzianka------Hamm Mimi1981----26-------20.02------27.11----------30-----+1 0-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12----29-----+1 4----Natka i Alek----------Szczecin Frania23-----23-------23.02------30.11---------30------+ 8 -----synek/Colin---------Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+ 9-------Amelia-------------Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a kto pominal mnie w tabelce ??? :((( NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU---------TC-----KG------ PL EC/IM IE---------MIASTO Migotka------21-------25.01-----1.11-----------33----- +7------Ola/Olek(Alex)-----Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 ------niespodzaianka-----Kilcock Fufcia--------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+1 8-----synek--------------Siedlce Bunia_77----30-------27.01-----26.10/3.11----33------+9- -----Dominik-------------Cork Amelka77---30--------30.01----22.10/6.11----32-------+13 -----synek---------Wrocław Carlaa--------30-------01.02-----04.11\\08.11--32-------+ 7,5----synalek------Mülheim\\R Malutek------25-------27.01-----03.11----------32-----+1 4-----?/Al eksandra-------Cork Asiorek2 ----26-------28.01-----04.11----------32------+8------Olusia ---------------Jaworzno Shenen-------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+ 6-----Magdalena----------Che?m Wzetka-------31-------31.01-----07.11---------33-------+ 9-----Wiktoria-------------Rzeszów konkaa-------24-----26.01------15.11----------31-------- +10-------Agatka--------Calw Basik74------32-------21.02-----19.11.---------29------+ 9------Karolinka-----------Katowice Ilonka32-----32-------15.02-----21.11----------30-----+1 3------Filipek-------------Bielsko-Biala Elizka77-----30-------15.02----- 22.11---------30------+10------Natalka-------------Szczecin Beti26--------26------17.02------24.11----------30-----+ 13----- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Kamilok26---26------11.02------24.11----------29-----+3- ------niespodzianka------Hamm Mimi1981----26-------20.02------27.11----------30-----+1 0-----Natalia--------------Warszawa Misiaki-------32------27.02------30.11/5.12----29-----+1 4----Natka i Alek----------Szczecin Frania23-----23-------23.02------30.11---------30------+ 8 -----synek/Colin---------Oosterhout Aneta_71-----36-------23.02------30.11---------29------+ 9-------Amelia-------------Warszawa martulka82 D------25-----31.01------7.11-----32------+11------Elias--------Essen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Koncem listopada planujemy slub i wesele :) Jestem taka szczesliwa :D Pozdrawiam wszystkie kochane dziewczyny. Czuje sie znakomicie :D chociaz moje humory sa rozne dzis juz nakrzyczalam na Marcina swojego chlopaka wkrotce przyszlego meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY! Na poczatek wielkie dzieki za zyczenia z okazji moich wczorajszych urodzin.Przede wszystkim dla: Carlaa, asiorek2, IVA24, Bunia77, fufcia, Malutek i Mimi1981 :) No i reszty, jesli kogos pominelam-przepraszam:) Kamilok26- nie jestes sama. My tez nie znamy jeszcze plci naszego dziecka. Jutro mam USG, mam nadzieje, ze uda sie cos podejrzec :) A ubranka kupilam w uniwersalnych kolorach: biale, bezowe i fioletowe. No i niewiele na poczatek, bo doswiadczone mamuski mowia ze dzieci tak szybko wyrastaja :) Agnieszka1986-wielgasne gratulacje ode mnie. Trzymam kciuki za Twoja ciaze.Oby ominely Cie wszystkie albo chociaz wiekszosc dolegliwosci z nia zwiazanych. Zobaczysz, szybko minie te 9 miesiecy (mi przelecialo jak z bicza strzelil, ale moze dlatego, ze pewna bylam dopiero pod koniec kwietnia, do lipca siedzialam w Polsce, a dopiero od 2 miesiecy jestem \"u siebie\", takze caly czas w biegu ). A co do wczorajszych urodzin, powialo romantyzmem ze strony mojego meza :) zachcialo mi sie czegos spontanicznego, wiec wzial mnie po poludniu w samochod i pojechalismy \"w gory\", a dokladnie nad taki wodospad, gdzie bylismy ponad 3 lata temu na naszej pierwszej randce. Potem zajechalismy nad Zatoke Botnicka na lody (choc byla niedziela, koniec sezonu i godzina 18) no i na 20 bylismy spowrotem w domku. Obiecal mi ze za kolejne 3 lata wezmiemy ze soba naszego Juniora, zeby zobaczyl, gdzie jego rodzice sie w sobie zakochali :) Ciekawe kiedy Misiek wezmie mnie do Sztokholmu do tego hotelu, gdzie w lutym \"splodzilismy\" Malego? W koncu to tez romantyczne i jakze znaczace miejsce :) Ale sie rozpisalam :) Do wieczora Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Migotko wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloo Mamulki 😘 Asiorek... ja w pierwszej ciąży miałam podobne sny ...bardzo bardzo realistyczne...moze to teraz strasznie zabrzmi ale ...jeśli tak sie przejmujemy to znaczy jak bardzo kochamy to maleństwo...ja nie bałam sie porodu...bałam sie pobytu w szpitalu...na szczęście było milo nawet bardzo.. ;) bole pleców ...hmmm ...okropne ... niestety wpisane ...w ten okres ciążowy ....:( Kamilka ... trzymaj sie kochana... fakt nie można zlekceważyć tych boli..odpoczywaj jak możesz ...moc pozytywnej energii płynie do Ciebie ❤️ Iva... ja mam podobne bole przy pępku hehe dzidzia ma tam pupkę...heheh...nic Ci sie nie odkleja !!!! ja go tam głaszczę i wtedy mi mija ;) teraz kiedy maleństwa nabierają masy to jest nam ciężej... i oddech inny ..po prostu trzeba zacząć robić wszystko wolniej ...ale ja wiem ze sie nie da ..to nie takie proste hehe..ja jestem taka Zosia Samosia ...chciałam wszytko sama ale buty tez mi mąż zaklada ;) Wzetka...wieczorne brykanie u nas trwa podobnie..taniec brzucha ... ;) Basik oby tak dalej trzymaj sie ;) zmykam .... mam nadzieje ze nadrobię resztę później .... i napisze co tam u nas ...ściskam Was mocno do później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu, mamy plan wybrac sie do kina przed narodzinami Dzidziusia jeszcze (mam nadzieje), ale najpierw moj maz musi noge wygoic. I wlasnie myslalam o III czesci Bourne, czesc I i II mi sie podobala. Zobaczymy jak to bedzie z naszym wyjsciem... Martulko, wybacz, az mi wstyd!:-o naprawde nie mialam zamiaru nikogo pominac w tabelce, przepraszam🌻 Dobrze ze sie juz dopisalas. Oj, sierota ze mnie i tyle. Agnieszka19866, na ciazowe humorki nic nie poradzimy;-) To teraz czekaja Cie przygotowania do slubu, fajnie! Uwazaj na siebie i na Malenstwo🌻 Migotka, u mnie tez kolory ubranek raczej uniwersalne...Nie potrafie mowic do Dzidziusia po imieniu, chociaz podobno ma byc chlopczyk...w pierwszej ciazy do samego konca mowilam do dzidziusia "Michasiu" taka pewna bylam ze to chlopczyk. Ale gdy urodzila sie dziewczynka nie pamietam zebym byla tym zaskoczona, po prostu mocno przytulilam Amelke do siebie:-) Ale mialas romantyczne urodzinki! Do tego romantycznego hotelu gdzie Wasz Skarb zostal poczety tez pewnie jeszcze sie wybierzecie;-) Carlaa, ciesze sie ze u Was wszystko w porzadku. czy teraz bedziesz z nami pisac juz czesciej? Jak Dustin? Butki jeszcze daje rade zakladac sama...ale bluzki ciazowe strasznie mi sie skurczyly:-) i musze ciagnac je w dol bo zaczynaja odslaniac brzuszek. Buziaki dla Ciebie i Rodzinki😘 Co sie dzieje z Wiola??? Do pozniej Mamunie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko przepraszam za takie spoznienie, Wszystkiego naj naj najlepszego z okazji urodzinek. 🌻 🌻 🌻. Zyczenia moze spoznione ale jak najbardziej szczere :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Hej kobietki :) właśnie odebrałam Mateuszka z przedszkola :) i okazało się , że mój krasnoludek jedzie na konkurs recytatorski poza swoje przedszkole bo bardzo wyraźnie mówi , szybko się uczy i ładnie interpretuje tekst tak mi powiedziała jego wychowawczyni :) on jeszcze nie ma 4 lat i jestem z niego baaaaaaaaardzo dumna :) i aż mi się płakac chce z radości :) Kurcze jak Wy robicie te serduszka i kwiatki bo ja nie potrafię :( buziaki dla Was i do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik, no moje GRATULACJE!!! Kochana, to jest powod do dumy! Stos buziakow dla Twojego Synka😘 a dla Ciebie❤️🌻 I tylko spokojnie bo znowu cisnienie pojdzie w gore:-) Usciskaj prosze Mateuszka od nas:-) A te kwiatki i serduszka - wejdz do minek na forum...mozesz zrobic "szukaj", "minki" i na pewno cos wyskoczy. Powodzenia!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×