Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Co do pieluszek to ja używam pampersów, dada z biedronki używałam raz i szczerze to są niewiele gorsze od pampersów a jeśli chodzi cene to mi ostatnio udało się kupić taniej pampersy bo przewaznie najtaniej sa w Realu ostatnio za to mega opakowanie zapłaciłam 43 zł + chusteczki gratis :) z tego co przeliczałam to jeśli się kupuje te mniejsze pampersy do 3 to nawet nie wychodzą drogo czasem nawet taniej. A jeśli chodzi o pieluszki z Rosmana to kiedyś kupiłam na próbe jedno opakowanie tylko te New Born i też nie były najgorsze, ale jednak najbardziej podchodzą mi pampersy. Z kolei chusteczki z Rossmana dla mnie były fatalne praktycznie całe suche. Beti nie mów że się nie nadajesz na prawko ja tez tak myślałam, zawsze bałam się a tu jednak zrobiłam :) za pierwszym razem oblałam a za drugim miałam egzamin dzień przed własnym weselem i udało się :D prawko to duże udogodnienie dlatego czym prędzej na kurs :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ktora mi powie, czy pieluchy Libero to w Polsce sa? :) Bo wysylam mame do sklepow, zeby porownac ceny a ona tylko Pampersy i Huggies widzi (z tych markowych) A na prawko to i ja sie musze wybrac :) Kolo kwietnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Z pieluszek to polecam jeszcze Bella Happy. Są chłonne i nie powodują odparzeń. Jednostkowo wychodzą taniej niż Pampersy. Poniżej podaję link do stronki na której jest test pieluszek. http://www.edziecko.pl/zakupy/1,79393,4558760.html Wczoraj byłyśmy z Wiktorią na spacerze pierwszy raz po chorobie. Dobrze że było cieplutko i nie wiało. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas robi przerwę. Skopiujcie sobie całośc i usuńcie przerwę po 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kurcze troche mnie nie było i takie zaległości w czytaniu mam ;) My w czwartek byliśmy na drugim szczepieniu. Szymuś płakał ale mniej niż za pierwszym razem. No i zważyliśmy sie dokładnie w końcu-7600 :) Normalnie jakiś kulturysta mi rośnie. I to na samej piersi ;) Pampersy też już od jakiegoś czasu używamy 4 :) Faktycznie maja lepsze gumki :) Asiorku co do włosów- można podciąć końcówki i nakładać taką papkę z siemia lnianego. Trzeba te ziarenka zalać ciepłą wodą i jak zrobi sie taka galaretka odcedzić. Ta galaretkę na głowe i zawinąć rećznikiem albo folią. A i inne maseczki jak sie nakłada to też niby lepiej działaja jak po kąpieli sie nałoży i owinie folią. Beti raz dwa na prawko> Na pewno dasz rade ;) I już uciekam bo idziemy na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc chyba 62 albo 64 jest w paczce pieluszek dada 3 (7-18 kg.) cena w zaokrągleniu 30 złoty w mojej biedronce. W mojej biedronce tak one idą, że już w poniedziałek po dostawie swieżej towaru wieczorem ich już nie ma tak są wymiecione. Musiałam kupić inne i kupiłam Fitti i te wam odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i chciałam dodać, że ja między pampersami a dada nie widzę znaczącej różnicy, a takie Fitti już gorzej chłonne i rzep jak raz przykleisz i byś odkleił to drugi raz nie trzyma już:-(. A jakie wy polecacie jeszcze pieluchy z tych tanich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej\'! Wlasnie wrocilismy z pierwszej szczepionki. Olek dostal 6 w 1 bo chcielismy jeszcze na WZW typu B. Z pneumokokami na razie sie wstrzymalismy. Z tym mozna poczekac nawet jeszcze z rok. Dzielny byl. Nie krzyczal wcale wiecej niz na co dzien w domu jak ma mokro albo jest glodny. Na razie spi po karmieniu. Zobaczymy jak bedzie wieczorem. W razie goraczki, pomoc mamy :) Poza tym dzis jest dzien 666 :) Junior wazy 6 kg (podobno troche za malo, ja sie nie znam) i ma 66 cm (tu podobno za duzo, bo przy tej wadze powinno byc ze 2 cm mniej). Wazne ze je i nie wyglada na glodzonego :) A za jakies 3 tyg. zaczynamy sloiczki :) Tylko co najlepiej kupic na poczatek i z czym dawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pieluszki Dada już przetestowane:) moim zdaniem nie różnią się niczym od pampersów. Są za to tańsze za 64 sztuki zapłaciłam 29,99zł. Kupiłam też chusteczki nawilżane dada 74 sztuki za 4,95 jeszcze nie używałam (dla porównania chusteczki pampers 68 sztuk 8 zł) U nas wszystko dobrze Natalka jest greczna, marudzi tylko przed spaniem. Bardzo lubi jak się ją nosi na rękach, chodzi i mówi do niej. Mogłaby tak godzinami. zamierzam jej kupić nową huśtawkę, wklejam link:http://allegro.pl/item307737840_fisher_price_hustawka_slodkie_sny_od_urodzenia.html Ma któraś z was taką? Zastanawiam się nad nią bo ma karuzelę na górze, a z racji tego że Natalka w swoim łóżeczku od urodzenia spędziła może godzinę, to karuzela znad łóżeczka do niczego nam się nie przydała. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też dzisiaj po szczepieniu, ale już kolejnym, nastęne po świętach wielkanocnych. Kacperek waży 6400, Natalcia 5800. Wiecie co - mam do siebie pretensje, bo dzisiaj pediatra zauważyła że Kacperek ma z jednej strony z tyłu troszkę spłaszczoną główkę, od tego że przeważnie śpi na jednej stronie. A ja matka tego nie dostrzegłam, aż wstyd mi. Od dziś kłądę go z drugiej strony łózeczka, może trochę pomoże. Przyjrzyjcie się dziewczyny dokładnie główkom waszych maleństw. Dostaliśmy skierowanie do poradni rehabilitacyjnej z tego powodu, jutro zadzwonie się zarejestrować. I jeszcze znowu do kardiologa z Natalką. Sylka - dziś zrobiłam na obiad te pałki i skrzydełka z ryżem w zalewie. Pyszniutkie, tanie, wydajne i nie wymaga długiego przygotowywania. Dzięki za przepis. Naprawdę, smakuśne, mężuś też zachwycony. Mimi - co do tego bujaczka z Fischer Price, to fajniutki, ale ja bym go nie kupowała, dlatego że na moje to nosiadełko - siedzisko jest bardzo malutkie i długo w niej nie pobujasz małej, tam oni niby piszą że do 9 kg. Widziałam podobne w sklepie i naprawdę to siedzisko na moje nadaje się do dziecka od 0 do 4 miesięcy. Ale to jest oczywiście moje zdanie, zrobisz jak zechcesz. Może któraś z mamuś ma coś podobnego to niech się wypowie. A teraz małe pytanie, tylko mnie nie wyklnijcie - czy jako mamusie karmiące możemy sobie pozwolić na lampkę winka do kolacji walentynkowej? Jak narazie to jeszcze nie wiem co ugotuję, jutro jeszcze poszperam w necie. Ale winka to bym się napiła. U mnie o odciągnięciu mleczka na zapas nie ma mowy, bo dla dwójki to nie sposób wygospodarować większą ilośc. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Tak, ja już po disco i było superowo. Wybawiłam się za wszystkie czasy naprawdę! Dzidziuś był grzeczny, spał tak jak zawsze, akurat jak my przyszliśmy to jadł (ok 5:20) :P joy76 witaj! pisz do nas i opowiadaj jak Twoje maleństwo! Napewno będzie ci się u nas podobało :) Beti superowe zdjęcia dzieciaczków, dziękuję.buziaki dla nich Brzuchacz! To ja myślałam że mój Kevinek to kolos 7kg ale twój Szymuś to naprawdę wielkolud ;) Jak ty to zrobiłaś? I ja też używam pampersy 4. Są najlepsze! od 7kg do 18kg Migotko jest dużo stronek o podawaniu pierwszych pokarmów w słoiczkach. Nie popełnij tego błędu co ja. Otóż podawaj w jednym tygodniu jedną rzecz np. marchewkę bo wtedy łatwiej zauważysz czy nie występuje alergia. W drugim już jabuszko itd... A wszystko z pierwszych słoiczków tych \"po 4 miesiącu\" jest bezopieczne i rzadko uczula. Polecam słiczki z HIPPA. Ponoć też lepiej zacząć od soczków BOBO FRUT. Acha! i pisało żeby nie podawać słoiczków przez butelkę i nie mieszać z wodą bo dziecko ma poznać nowy sposób jedzenia czyli łyżeczką i nową gęstość pokarmu. Wszystko to robi się stopniowo, w małej ilości i dlatego ja zaczęłam wcześniej. Ok tyle mojej wypowiedzi ;) Beti ponoć lampka wina nie szkodzi maleństwu... Zmykam robić kaszke. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie :) My tez po szczepieniu, ktore wczoraj bylo. Malutki chociaz staral sie byc dzielny to niestety wyl, jeszcze nawet pani doktor sie do niego nie zblizyla. Po szczepionce tak 3 h po, dalam mu czopka, bo strasznie plakal, a w nocy spal juz dobrze. No i moj 11 tyg synus wazy 5760 g i mierzy 62cm. Co do wagi musze przyznac, ze spodziewalam sie wiecej, bo on co 2 h je. Jednak pani doktor powiedziala, ze rosnie razem z linia norm ;) No i potwierdzila, ze cos duzo placze i zaproponowala mi cos z tym zroic, ja jednak nie wiem czy sie zdecyduje. Wymaga to wytrwalosci i konsekwncji :( Dobra zmykam :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio miałam trochę nerwy niespokojne bo jak wam wcześniej pisałam złożyłam wniosek o urlop wychowawczy, a od koleżanki z pracy dowiedziałam się że szef zle na niego zareagował i spisał sobie wszystkie dane o mnie i był z nimi u radcy prawnego poradzić się czy może legalnie rozwiazać ze mną umowę o pracę, bo nie chce się zgadzać na ten urop i nie chce abym wracała do niego do pracy:-(. Mężuś mój ma znajomą księgową i był w tej sprawie u niej. Tak więc pocieszył mnie, że szef powinien wyrazić zgodę i nie omawiać mi tego przywileju bycia mamą 24h przez kolejne miesiące. Czy, któreś z was znają się na tych nowych przepisach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia: dziekuje za porady :) Ja tez sie czaje na Hippa. Ostatecznie na Nestle, ale w Szw.i tak to dwie jedyne \"markowe\" firmy. Kurcze, czy oni tu dla dzieci gotuja czy w ogole nie karmia, ze taki maly wybor :) Beti: jak Ciebie nie wyklna to i mnie nie :) Ja na imprezie w sobote wypilam cala puszke piwska malinowego i potem doprawilam winem do niedzielnego obiadu...Hmm... A Olek? Nawet jakos nie szlal po zakrapianym mleku :) PS: Bidula zrzedzil nam teraz pod wieczor. Pewnie po tej szczepionce. Zwykle o tej porze je. Teraz krecil nosem nawet na butelke i maz go w koncu polozyl spac...na wszelki wypadek dalismy \"usmierzacz\" jakby cos go bolalo, czy mial temperature...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) wybaczcie że tak mało sie udzielam ale poprostu niemam na nic czasu.. u nas świtna pogoda wiec dużo spaceruje z małym. my od jutra wprowadzamy jabuszko:) zobaczymy:) iiii tu podam super wiadomośc.. mój syncio zaczyna miec początki ząbków... od dni straszniemarudzi.. czasmi podnisi sie mu temperaturka , slini sie strasznie i ciągle musi cos ssać inaczej płacz i histeria...:( u mnie w rodzinie dzieci szybko miały ząbki.. ale niezawsze.. mój kuzyn miał 3,5 miesiaca jak wyżynał sie mu ząbek.. moja siostra i ja miałąyśmy po 4 miesiące.. jakmiałąm pół roku to miałam już 4 zabki i kolejne 2 wychodziły.. smaruję mu CALGEL-em i troszke pomaga.. ale na godzinke 2 i puzniej znowu to samo.. coś zuje że bedzie cieżko:( muszę sie pochwaliś że mały strasznie chce siadac:) z pozycji pół leżącej 2 razy udało m sie siąść!!!!! i wszytko sam nawet go za rączki nietrzymam:) szok!!!!! Prawdopodobnie 9 marca bedziemy chrzcić Fabianka:) edziemy balować:) co do wink ato ja już nieraz sie skusiałm na kieliszezek czerwonego półsłodkiego i małemu nic a nic niebyłao... może tylko lepiej mu sie spało:P pozwolam też sobie co niedziele po oiadku do kieliszeczka ajerkoniaku...takie moje małe przyzwyczajenie:) kochane dziekuje za zdjeca.. beti :) Brzuchacz:) aaa mam jeszce pytanko jak ubieracie dzieci do chrztu lub w co były ubrane???? Kupowałyście nowe czy używanie??? dajcie znać prosze jak u was to było bo mam mało czasu ... a niewiem jakie kupic:) może któraś chce odsprzedać strój po synku na 62-68:) czekam na propozycje i odpowedzi:) pozdrawiam ... (ps. jak macie zdjęcia ubranek to mile widziane na meila ) tu w irlandi takie rzeczy są koszmarnie drogie... (np sukienka do komuni przeciętna 500 euro) pozdrawiam papa i całuski dla ciotek od Fabiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusie Wczoraj miałam jakiegoś dola. Przeraża mnie to że kończy mi się macierzyński a nie mamy co zrobić z Olą. Dałam ogłoszenie, że szukam opiekunki a tu nie spodziewałam się ze takie kwoty sobie licza :( a w ogóle to Ola to jest straszny mami cycek nie wiem jak będzie jak mnie nie będzie. To straszne, po nocach już nie mogę spac bo martwie się potwornie :( cały czas mam nadzieje, że kogos znajdziemy ale jakoś się nie udaje a czas leci. Brzuchacz mały kulturysta z twojego Szymusia :D 🌼 co do maseczek na włosy to robie ich mnóstwo jak na razie bez efektu ale spróbuje tą z siemienia dziekuje 🌼 🌼 Mimi huśtawka super :D bardzo mi się podoba ale troszkę droga :( a co do karuzeli to moja Ole teraz zaczyna się nia interesować co prawda tylko na chwilke może z 5 minut ale zawsze coś :D Beti przykro mi z powodu główki Kacperka ale wyrówna się na pewno znajoma miała ten sam problem i już nic nie widać. Dziewczyny a jak śpia wasze maleństwa bo moja Ola tylko na plecach nawet jak ja położę na boku i tak zaraz się obróci a jak jej podłoże kocyk aby podtrzymać boczek to płacze. Beti a co do winka to jasne że tak:D mała lampka nie zaszkodzi. Ja karmie piersią i czasem sobie piwko z mężusiem wypije:) Franiu co zaproponowała ci lekarka na płacz, moja Ole tez niestety duzo płacze. No i jest towarzyska nie mogę jej samej zostawić bo się nie zabawi, w dzien w łóżeczku w ogóle nie uleży cały czas muszę ją zabawiac. Sylka z tego co mi wiadomo to szef nie ma prawa odmówić Ci wychowawczego także się nie martw. Bebolek super ale twój mały się rozwija :D 🌼 🌼 co do ubranek to ja chciałam Oli kupić jakąś sukieneczke na chrzest. Ale ceny potwornie duże :( my chrzcimy w święta. Zmykam na spacerek bo coś zaczyna się chmurzyc pewnie będzie padac to choc na chwilke idziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mialysmy miec wczoraj szczepionke ale nie poszlysmy bo mala miala jakis katarek i troszeczke sie obawialam jestesmy umowione w przyszly wtorek...dzisiaj idziemy sie zwazyc i zmierzyc:) co do winka czytalam (opinia lekarza) ze lampka napewo niezaszkodzi wiec tez sobie czasami pozwalam:) tez zastanawiam sie w co ubrac malutka do chrztu (choc prawdopodobnie jeszcze troszke bedziemy musieli poczekac :( ) widzialam ze sa na internecie do kupienia czasami fajne stroje i tansze czasami raz uzyte lub wcale...a moze poprostu zamiast kupywac taki stroj \"specjalny\" na chrzciny poszukac cos w sklepach dla dzieci, ostatnio widzialam w H&M sliczne sukieneczki dla dziewczynek ktore mysle moglyby byc uzyte na taka okolicznosc...na dzial dla chlopcow nie wchodzilam wiec niewiem:)..hmm sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też się chmurzy, oglądałam prognozy i pogoda troszkę się psuję, szkoda bo nie mogę doczekać się prawdziwego słoneczka, jestem ciepłolubna:-D. Moja mała mnie zszokowała bo po 3 goodzinach uszykowałam butlę i nie chciała pić, a zawsze po 2,5 się domagała. Dopiero po 4 zrobiła się głodna. Wasze malce też tak robią? Stwiedziliśmy z mężem, że nasza jest niejadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka30
no szlag mnie trafi!!! już 3 raz pisze i nic się nie pokazuje!!! teraz więc okrojona wersja: Asiorku- bardzo mi przykro z powodu kończącego się macierzyńskiego.. nie mogę sobie tego wyobrazić..... Beti- ja piję do obiadku mały kieliszek wytrawnego chianti;-) Bebolku- już siada? szok!!!! Ja się martwię o mojego Fila- on ma 10 tyg a z tą główką to mi się nie podoba! Ciągle chwiejny ... byłam u neurologa- kazała mi go ćwiczyć i przyjsc za 2 miesiące....ostatnio zauważył mąż, zadrżały mu rączki.... To chyba przez ten ciężki porod, utknął mi tóż przy wyjsciu... pozdrawiam IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
czesć dziewczyny pamietacie mnie jeszcze?? mało pisze, ale czytam was prawei codziennie mój synek ma już 3 i pół miesiaca i wcina jabłuszko ze słoiczka i nic mu nie jest, je cyca:) myśle zeby jak skonczy 4 miesiace zeby mu kupić kaszke taką na noc widziałąm ze się pojawiły w sklepach po 4 miesiacu, mysle zeby mu troszke jej dac na noc a potem cyc, żeby się bardzije najadł co myślicie?? no i zaczne zupki ale to po wizycie u lekarza na ropiejace oczko mi sprawdziło sie krpelki ze świetlika. Zadne antybiotyki nie poradziły sobie z ropiejacym oczkiem. ja mam leżaczke fischer taki do 18 kg i polecam bo posłuży na dłuzej a mały lubi tam siedzieć. co do chrztu to ja kupiłam garniturek z koszulą musznikiem i kamizelką , będę chrzciła na świta. pa lece bo mały się budzi papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka81
Asiorku ja wracam do praco dopiero w lipcu ale już sie zamartwiam i po nocach nie śpie. Szukam tez opiekunki, wyliczyłam sobie ze moge jej dać 8zł za godz. ale tylko dlatego ze bede pracowac 6,5godz i cztery dni w tyg, wiec wyjdzie ok. 1000zł/mieś, A ile u ciebie sobie liczą? Zgłaszają się same młode dziewczyny, studentki zaoczne, strasznie się będe bała z obcą osobą zostawić moją kruszynkę... Co do karmienia to wtedy będzie już jadła jakieś słoiczki i te dwa karmienia z piersi jakoś uda się chyba zastąpić, gorzej będzie z zabawianiem małej, moja tak jak twoja cały czas musi mieć towarzystwo, boje się że opiekunka nie będzie miała cierpliwości i po prostu pozwoli jej płakać.. Edziu87: moja też 7kg:) Sylka: Szef musi ci udzielić wychowawczego jeśli złożyłaś podanie przed końcem macierzyńskiego. Chyba 2tyg przed trzeba złożyć ale nie jestem pewna. Bebolku twój synek to szybki jest, ząbki i siadanie, wow! Wyślę ci zaraz zdjęcie mojej córy z chrztu, w kościele strasznie zimno było więc musiała być ciepło ubrana, ale pod spodem normalne ubranko. Aha, jescze o huśtawkach: Dziś w programie "mamo to ja" na TVN Style pan dr. Zawistowski (fizjoterapeuta dziecięcy) zakrzyknął: precz z huśtawkami, spalić huśtawki! Mówił ze obciążają zmysł równowagi dziecka, i jesli bujać to tylko na rękach mamy i delikatnie. Przestraszyłam się. Mamy huśtawke ale ona bardziej służy jako przenośne siedzonko dla małej. Od czasu do czasu ją uruchamiam ale na krótko. oto ona, polecam http://www.urwis.pl/sklep/z4850-fisher-price-aquarium-ocean-wonders-take-along-swing-hustawka-wzor2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka81
tylko na tej stronie jest jakaś cena z kosmosu myśmy kupili w normalnym sklepie za 199zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, powie mi któraś jak mam wysłać do was zdjęcia Kevinka bo ja nie wiem jak to zrobić żeby wszystkim na raz wysłać i skąd mam wziąść wasze maile??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski!!!!! Witam Was WALENTYNKOWO!!!! Czytam was i widzę,że waszym dzieciaczkom też ząbkowanie się zaczyna.Mój jest nie możliwy - tylko rączki w buziaku i wrzeszczy.Już nie wiem jak mam mu pomóc - posmaruję maścią to na troszkę pomoże.Potrafi tak cały dzień przeryczeć- uspokaja go tylko noszenie na rękach.Ja już nie daję rady.Piszę do was w nocy,bo usnął - więc mam troszkę czasu.W dzień nie bardzo moge sobie pozwolić na siedzenie przy kompie zresztą Maciek by mi na to nie pozwolił. Dałam mu posmakować kaszki.Jak posmakował to nie bardzo same mleko chce.Daję mu więc kaszkę rano i wieczorem - to taki kleik ryżowy - bezsmakowy - nic mu sie nie dzieje po tym jedzonku, ale moja mama zauwazyła,bo tydzień go nie widziała,że zaczął po tej kaszce na buzi pulchniejszy się robic -więc mu chyba słuzy ta kaszka.Zresztą apetyt to on ma po tatusiu.Już jakies dwa miesiące je 180 ml mleka. kamilka81 ja też bym się bała z obcą osobą zostawić dziecko - tyle się teraz słyszy o złym traktowaniu dzieci przez niańki.Może masz w rodzinie osobe,która chciałaby sobie dorobić np. do emerytury.U nas stawka średnio 5/6 złotych za godzinę.Ja sama chcę wrócić do pracy,ale jeszcze nie wiem jak to będzie.Na babcie niestety nie mogę liczyć.XXI wiek - babcie nowoczesne z wnukami siedzieć nie chcą niestety:-( Kamilka ja non stop mojego w takim leżaczku bujaczku trzymam,bo on mi w wózku nie uleży na płasko - chce wszystko widzieć.Co do bujania- to nie powinno się bujać maleńkich dzieci.Tylko to nie jest łatwe- nie znam rodzica co by nie bujał wlasnego dziecka.Ja mam bujaczko - lezaczek z firmy Delti.Fajna sprawa.Na chrzciny mały dostał krzeselko do karmienia BABY ONO.Najśmieszniejsze jest to,że moja 3 letnia córka chce tam siedzieć i jeść obiad.Nie rozkładałam tego krzesła- zrobię to dopiero jak mały bedzie siedział.Jakbym rozłozyła teraz przypuszczam,że krzeslo nie doczekało by wiosny.Karolka by się juz o to postarała. Dobra uciekam,bo późno.Życze dobrej nocki i niezapomnianych WALENTYNEK.Odezwę się wieczorem.buziole;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Ja również witam Was walentynkowo. Gorące serduszko odemnie dla Was wszystkich i Waszych maleństw. ❤️ Dziękuję za to że jesteście. Cieszę się, że Was mam. ps. dzisiaj pierwsza rocznica naszego ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Beti wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu. 🌻 🌻 🌻 Dziewczyny dostalyscie ode mnie fotki Collinka? Ktora nie dostala, a chetnie by chciala to meldowac prosze :) Asiorku ta metoda jest przeznaczona dla takich dzieci jak moj Collin, ktore nie umieja spac, albo spia jak zajac.Lekarka powiedziala, ze on taki marudny, bo ma za malo snu i ciagle by przy cycku byl, co oczywiscie jest meczace nie tylko dla niego. Przede wszystkim potrzebny jest spokuj i regularnosc, czyli kazdego dnia czynnosci wykonujemy w tej samej kolejnosci, np pobudka, jedzonko, zabawa, sen itd Zmeczone dziecko kladziesz do lozeczka i samo musi usnac, oczywiscie pierwsze tygodnie slyszysz tylko placz, ale potem podobno jest duzo lepiej. Przede wszystkim konsekwencja i wytrwalosc sie liczy. Ta pani doktor mowila jeszcze, ze moge skorzystac z pomocy pielegniarki, ktora przychodzi do domu i obwija dziecko w odpowiedni sposob w chuste tak aby nie moglo poruszac raczkami, na poczatku dziecko placze wiecej, ale po kilku dniach wytrwalosci widac juz efekty pozytywne. Ja jednak zdecydowalam sie na regularnosc i spokuj. Tej chusty to sobie nie wyobrazam, pozatym nigdy o tym nie slyszalam. Widze, ze juz coraz wiecej mamus dokarmia swoje pociechy :) Ja jeszcze poczekam troszeczke, ale interesuje mnie czy te wszystkie sloiczki to daje sie dodatkowo, czy moze zastepuja one jeden posilek mleczny? Pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczyny przygotowania do tego wielkiego dnia, ja w końcu postanowiłam zrobić dewolaje, ulubiony przysmak męża. Nie najłatwiejsze zadanie przede mną bo jest to czasochłonny posiłek, ale dam rady, mam nadzieję, że mąż doceni mój wysiłek. Popołudniu mam zamiar jeszcze upiec ciasteczka, ale takie gotowe z paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, zznaczasz zdjecia, które chcesz wysłać i klikasz prawy przycisk myszy, wybierasz wyslij/adresat poczty, wtedy program musi zmniejszyć ich wielkość i pyta Cię o zgodę ( tak jest w przypadku Qutlook Expres) zgadzasz się i wystarczy podać temat i adres e-mailowy i wysyłasz. A nasze adresy były w tabelce na jakiejś stronie. Mój masz w nagłowku, w razie problemów napisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×