Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Karolek Wojtyła
Śmiać mi się chciało ze sceny jak Jurek był na komisariacie i na ścianie wisiały zdjęcia osób poszukiwanych, Z ZAKRYTYMI OCZAMI. No komedia, to jak policja ma ich znaleźć skoro mają zakryte oczy? A poza tym to te powakacyjne odcinki są tak nudne, że chyba będę oglądał tylko jeden tygodniowo i niewiele stracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa kopytko
Blizniaki sa u Kingi w Niemczech dlatego ich nie pokazują i Bogu dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, dlaczego w Klanie nikt, ale to nikt nie ma psa, kota lub chociaż kanarka? mogliby to zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie wczoraj
a mnie wczoraj rozwaliła Krysia, która lamentowała, że koniecznie musi mieć panią do pomocy, bo jak ona sobie da radę - ona (Krysia) na uczelnię, Olka zaczyna zajęcia... No tragedia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
klanowa słuszna uwaga :) no Krysia niezła była, troje dorosłych ludzi plus już nie takie małe dziecko i panika choćby z umyciem podłogi :D. akurat na uczelni, to się nie siedzi po 12 h ;), Olka tak samo jest już na 4 roku, a robią problem z włączeniem pralki, jeszcze rozumiem że z obiadem, może być problem, bo to się w 10 min nie robi, no ale sprzątanie, to już przesadzaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
poza tym że im nie przeszkadza, że cały dzień obca osoba im się pałęta po domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, te lamenty Krysi, hehe, sama męża spytałam, dlaczego mi gosposi nie zafunduje i muszę zasuwać przy garach :) troje dorosłych ludzi :D no, ale jak kogoś stać, to dlaczego nie :) widziałyście, jaką pokaźną ilość sałatki nałożył Monice Feliks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel.
widzialam wlasnie jaki "kopiec" jej usypal, nie ma co ;) a moni wziela oliwke i mowi "pyszna ta salatka" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrażenie, że Feli wrobi Moni w niezłe tarapaty na tym interesie ze swoimi ,,przyjaciółmi,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola na 4 roku?
Ja policzyłabym jej z siódmy... chyba, że zaczęła 2 studia? czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć, dlaczego jeden bliźniak Michała jest pół metra wyższy od drugiego? leję z tego :D jakby nie mogli wziąć chłopców równego wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ja pamiętam czasy, kiedy nie było jeszcze pani Steni. Wtedy Kryśka radziła sobie nieźle, nawet czasem Paweł pomagał jej w kuchni. Mieli chyba jakąś panią, która przychodziła czasami i pomagała Kryśce w kuchni. No ale teraz, pani dziekan nie daje już rady... Stara nudziara! Nie wiem jak ten Paweł z nią wytrzymuje, zrobiła się taka nudna, chłodna itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Dla mnie Kryśka nie jest jakaś dużo inna niż wcześniej, po prostu jest starsza, może dlatego...No faktycznie jakoś tyle wychodzi, że Olka już 7 rok studiuje, no ale w serialu tak nie jest, bo przecież nie ma 3 lat do tyłu, tylko jeden raczej...no wiem jakoś tak chyba stwierdzili scenarzyści, że bardziej im pasuje jak ją odmłodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
A co do bliźniaków Michała, to w realu to są bracia, ale chyba nie bliźniaki ;). No tu już wiele razy pisaliśmy, że widać różnicę w rozwoju u chłopców, tak jakby ten większy był ze 2 lata co najmniej starszy od drugiego ;). Bo co do wzrostu to niektórzy twierdzą, że czasem u bliźniaków zdarzają się takie różnice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel.
niesamowite lubiczowie wiedza do czego sluzy odkurzacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No, wreszcie syn Lubiczów ma swój pokój! :)) Co do Kryśki, jak oglądam odc.sprzed lat, to widzę różnicę. Ja rozumiem, że ludzie się starzeją itd.ale tak kochające się małżeństwa jak Lubiczów, są zwykle takie do końca. A Oni się zmienili, zwłaszcza Krystyna. Jest dla Pawla oschła, od święta otrze się o jego polik, ma w nosie, że tańczy z jakąś obcą kobietą, ani trochę nie jest zazdrosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Pawełek dziś wymiatał! A ta przesadna chece Eli z bieganiem ;), związana jest z tym chyba, że sponsorem serialu jest teraz bank WBK chyba i konto aktywni 50 + ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Wkurza mnie od jakiegoś czasu, od epizodu z profesorstwem Grażyna...jakoś tak ironicznie patrzy na Ryśka z takim debilnym uśmiechem jakby chciała powiedzieć, co Ty głupiutki Ryśku się rzucasz, ignoruje go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska.s
co do wzrostu bliżniaków sama znałam takich gdzie jeden mial ok 190cm drugi 160-170.. ale potem dogonił swojego wyzszego brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
To z tą miarą, to na pewno, żeby głupio nie gadali i jest specjalnie dla niej szorstki, choć na nia leci ;). A mi się gdzieś rzuciło w oczy, że mają bliźniaki w realu takie samo nazwisko...ale pewna nie jestem, zresztą są dość mocno podobni od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Też przeżyłam konsternację, ze Pawełek tak sam w pokoju przy kompie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
I dalej nie rozumiem jednego, wygląda na to, że o tym wyjedzie Bożeny nikt nic nie wiedział, chodzi mi o ten jej wyjazd w wakacje do Hiszpanii, który nie doszedł do skutku...wątek urwany bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Pawełek mógłby zacząć rozrabiać, bić się z kolegami itp! :D I jeszcze jedna uwaga do Kryśki, matka zwykle bardziej czule wita się z dziećmi, zwłaszcza takimi małymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby rysiek byl moim
mężem to bym go już dawno z domu wygoniła :P wkurzający jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam klan od poczatku
ale musze przyznac ze ten sezon przynajmnej poki co jest nudny jak flaki z olejem, w jednym odcinku 2,3 watki...kiedys tak nie bylo, klan zszedl na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygibas
Ładny chlewik mieli w tym odkurzaczu. Powinni jeszcze napić się tej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzydula
vesteros buahahahahaha dobre, ale zem się usmiała :D :D :D :D mistrz Pieczarka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te fryzuuuury
hehe no zgadzam sie z wami:D Donata taka ładna kobieta a w tym serialu teraz wygląda okropnie:/ Agnieszka z resztą to samo.....plus jeszce Monika z Na wspólnej....normalnie ładna dziewczyna, a teraz ten fryz jej zrobili taki okropny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam ze Agnieszka
nawet ladnie wygladala w wczorajszym odcinku - miala ladna buzke ( pasowal jej ten kolor buzki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odludkowa
sunia__agunia bliźniaki po innych ojcach -dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×