Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość nie wszyscy rodzice
mają ochcotę akceptować takie ekscesy pod swoim dachem. Jak chcą się zaręczać i mieszkać razem, to powinni się wyprowadzić. Akurat tu rozumiem dra Lubicza, że nie chce się zgodzić. Co to w ogóle za moda na mieszkanie rodzicom na głowie młodych par? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzi już są......
heh a dla mnie śmieszny był ten wątek. Rozmawiali, jakby chodziło o wspólne zamieszkanie u niej w domu albo co najmniej na kilka miesięcy, a nie na jakieś 3 tyg tylko...a 15 lat nie mają , tym bardziej jakimiś wielkimi katolikami też nie są żeby udawać i spać osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Mnie trochę dziwi podejście Lubiczów do tej całej sytuacji... Tym bardziej, że już dwa razy Olka mieszkała ze swoimi facetami (raz z niejakim Markiem, potem z Adamem), a teraz mają jakieś "ale". Dziwię się, że Krysia nie ma swojego zdania w tej sprawie, tylko siedzi cicho i słucha kazań Pawła. Jakby nie miała nic do powiedzenia w tym domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
a jaki zgorszony wzrok miala Krysia jak rozmawiali o tym zeby Norbert byl z Olka w pokoju :P ,chyba im przeszkadza ze to pod ich dachem ma byc bo jak Olka poprzednio mieszkala z chlopakiem to na zasadzie ,czego oczy nie widza..... :D...ale to juz przesada!przeciez chodzi o 2-3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ale nie chodzi o to
kto sie z kim puszcza, po prostu facet corki jest zwyczajnie krepujacy dla rodziny. Lubiczowie tez chca sobie pochodzic w gaciach,a i ew odglosy z pokoju córki tez ich nie musza bawic. OK, mozna sie poswiecic dla ziecia, bo to juz rodzina, ale dla kolejnego ( niekoniecznie ostatniego) faceta? ja ich rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
To jest klan, tam się w gaciach nie chodzi!! :D Dla mnie, Lubicz się po prostu czepia i tyle. Druga sprawa, choroba Norberta i pewnie to jest głównym powodem niechęci Pawła do Norberta. To akurat jestem w stanie zrozumieć, bo sama osobiście nie wyobrażam sobie życia z kimś chorym (może to egoistyczne, ale na chwilę obecną mam takie podejście do tego). Nie zmienia to faktu, że Olka jest dorosła, wie, co robi i myślę, że dla dobra wszystkich, rodzice powinni zaakceptować wybór córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet dwa przedszkola
zalozyla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim zdaniem Lubicz ma sporo racji, Olka wieczna studentka, nigdy nie ma obowiązków, kasę tez chyba od rodziców dostaje, nawet ta jej ostatnia praca- dostaje kasę właściwie za nic, na pocieszenie w związku z trudna sytuacja z Norbertem (bo przecież Aga wcale jej do spółki nie potrzebowała) a tu nagle chce się bawić w dorosłe zycie, wiec powinna się zdecydować albo jest dorosła i postępuje dorośle, albo ciągle udaje dziecko. Co prawda chodzi tylko o kilka tygodni, ale to kilka tygodni pod ich dachem, wdaje mi się ze chodzi tez o to, ze Lubicze nie lubią Norberta, wiec nawet gdyby spal w piwnicy to pewnie by im przeszkadzał. Poza tym co to za dziwna moda, Norbert nie może się dogadać z ojcem i przez to musi się zwalać na głowę innym ludziom? Rozumiem, gdyby ojciec go bił, wyzywał, itp. owszem jest chamem, ale wystarczy zamknąć drzwi od pokoju na klucz, włączy muzykę, i niech stary sobie gada. Norbert i Olka sa jak dzieci, chcą żyć dorośle, ale ciagle potrzebują kogoś żeby ich wybawiał z opresji. Dziwne jest tez to ze do tej pory Norbert miał pasje, i pomimo choroby wydawał się bardzo zaradna osobą, a jak wyszło na jaw ze jest chory, to nagle zrobiła się z niego taka sierotka Marysia A co do mieszkania Boreckiego tez wydaje mi się , ze jest jakies inne, kiedyś drzwi wejściowe znajdowały się z prawej strony kuchni, a teraz jest na odwrót, no i kuchnia była tak mala, ze nie zmieścił by się tam duży stół, a pod szafkami/ barkiem? znajdowała się kanapa. Nie wyglądało to na wielkie mieszkanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
A ja dzisiaj, przed klanem, natrafiłam przypadkiem na polonii, na program "piosenki o warszawie", czy coś takiego. Śpiewali tam m.in. Kotulanka i Stockinger, chyba za czasów, kiedy jeszcze się lubili... Co najmniej 10 lat młodsi, oboje uśmiechnięci i chyba dobrze się bawiący! Aż miło się ich oglądało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze sie nie lubią fajnie ich sie oglądało jak tak sobie siedzieli wieczorkiem, z koniaczkiem i tym swoim specyficznym poczuciem humoru umilali wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Szkoda, szkoda. Nikt mi nie wmówi, że na ekranie nie widać ich niechęci do siebie. Widać, widać i to czasami nawet bardzo. Jak mi się nudzi, oglądam stare odc.klanu i był czas, kiedy między nimi, było wręcz widać chemię! Były sceny, kiedy Krysia siadała Pawłowi na kolana, kiedy się przytulali, kiedy się znienacka pocałowali itp. To naprawdę było naturalne. Z moich obserwacji wynika, że fajnie było do momentu, kiedy Krysia urodziła Pawełka. W dalszych odc.było już widać coraz większą wzajemną niechęć aktorów... Brakuje mi dawnych Lubiczów, ale cóż, nie mamy wpływu na ich relacje! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Dobre!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z resztą i tak tam......
ło matko sen nieziemski, prawie koszmarek:D ja tez Norberta nie lubię wkurza mnie jak nie wiem, ale robią straszną sensację z tych 2-3 tyg. co innego jakby chodziło o zamieszkanie, a nie tylko jakieś głupie 3 tyg. z reszta ktoś dobrze powiedział, tam nikt w gacaich nie chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele Michała i Zyty
to był jeden wielki koszmar. Nie wiem gdzie były te suto zastawione stoły, o których wspominał Jurek :( Ścisnięci jak śledzie. Zyta w tym swoim żołnierskim kubraku całą impreze...ech amatorkę odwalili. Kamila z Bożenką jakieś prasowanki robiły na górze... śmiech :))) Drażni mnie też ten fałszywy uśmiech Zyty. Głupio też, ze postawiła się Michałowi jak chciał się pozegnac z bliźniakami. Nikt po weselu na kacu nie był ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Nie no, nie mogę z tymi ułomnymi bliźniakami!!!!!! Kinga i to jej "słucham" powtarzane 3 razy w jednej scenie, też mnie wkurza!! Paweł znowu z przesympatyczną miną, w każdej scenie. Zawsze podobały mi się relacje Krysi z córkami. Mimo zasad Pawła, Ona zawsze starała się bronić córki i miała z nimi fajne relacje. Za to bardzo ją lubię. Zresztą przypomina mi moją mamę i chyba dlatego tak bardzo ją lubię! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
Ta suknia Zyty to jakaś porażka była a te pagony to już szczyt idiotyzmu. Tylko po to żeby się trepowi przypodobać. Jeszcze ta reklama tuszy do drukarki, żenada. A Rysio mógłby ściąć włosy bo z tymi pejsami wygląda jak główny bohater Czterdziestolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moglybyscie mnie nakierowac
gdzie moge zobaczyc te suknie Zyty?ciekawa jestem jej.znaczy...sukni nie Zyty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobił mnie dziś suchy parasol Kingi i odgłos ulewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się nie uda. Więc w pisz sobie w wyszukiwarkę: świat seriali klan. Gdy Ci się otworzy, popatrz na artykulik: Michał Chojnicki usidlony. Aguniu, Kinga i Oskar zabrali chłopców na wycieczkę do Berlina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sukni Zyty - jak była scena pod kościołem to myślałam, że ona jest w kurtce, a potem miała to na sobie przez całe wesele, więc to faktycznie była góra sukni - niezbyt trafiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabrali ich na wycieczke do Berlina w długi weekend, a we wtorek Kinga wiozła ich do szkoły i nie dojechali, bo na drodze do W-wy był jakiś wypadek i korek, więc zawrócili do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz i tak lepsze niż.....
hm no fakt najładniejsze to bolerko nie jest ale wszystkie bolerka sukni ślubnych sa dla mnie obleśne i okropne(te takie puchate wielgachne, wygląda się w nich jak pączek w tych pelerynach), więc w zasadzie już to co miała Zyta tysiąc razy bardziej mi się podoba:P przynamneij obcisłe i leżało jakoś w miare a nie te okropne peleryny:P bo wiadomo że jak jest chłodniej to coś jednak trzeba mieć na sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się suknia Zyty
podobałą, przynajmniej było to coś innego. Na wszystkich ślubach panny młode wyglądają w ostatnich latach tak samo. Ja akurat lubię takie odejścia od sztampy. Ale wesele masakra. wszyscy ściśnięci w małym pokoiku... A co do Olki i Norberta - zgadzam się z ty co napisała bodajże mako.m - jak chcą dorosłego życia, to niech się sami ogarną, a nie rodzicom wiecznie na głowie będą wisieć i oczekiwać od nich rozwiązania wszystkich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka z pudelka
A ja się Pawłowi nie dziwię. Raz, że za chłopakiem nie przepadają a dwa, że mają go przygarnąc bo Ola ma taki kaprys i chce mu pomóc. No jeszcze by można zrozumieć jakby rzeczywiście nagle znalazł się zupełnie bez dachu nad głową i nie miał gdzie się podziać, wtedy można pomóc i pewnie by pomogli.Ale koleś ma dom, dorosły jest a zachowuje się jak dziecko, bo z ojcem się dogadac nie może. Zresztą mógłby wychodzic rano, i wracac do domu przenocowac i pewnie za wiele styczności by z ojcem nie mial a tu książe musi u Lubiczow zamieszka bo mu tatuś przeszkadza. A Olka to ma w ogole klawe życie. Studiuje wiecznie, juz chyba z rok czy dwa lata temu skonczyc te studia powinna ale ona studiuje dalej, jest najlepsza na roku, kase ciągnie od rodzicow i jest fajnie. A tu jeszcze weszla do spolki z Agą, nic do interesu nie wniosla, w "firmie" sie praktycznie nie pojawia a po kasę łapki wyciąga. No żyć nie umierać. Skoro chce tak mieszkać z ogrem to niech się usamodzielni a nie bez powodu zwala go na głowę rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do;malina_malina
okropna ta suknia.dzieki za linka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna ta suknia
trzeba miec figure i klase zeby dobrze w niej wygladac, ale najlepiej zalozyc festyniarski gorset mimo nadwagi jak wszystkie panny czy grube czy szczuple wszystkie w tych samuch kiecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
Ta suknia była okropna a te pagony to już szczyt wazeliny dla starego trepa. Teraz tylko czekać aż Michał skoczy w bok bo przecież pod takimi rządami żaden facet nie wytrzyma a przecież gra bohatera z silnym charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×