Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Pszesz to norma jest
"A druga sprawa, super pomysł zapraszać Bognę na ślub Michała. Kobieta w depresji z problemem alkoholowym na ślubie byłego, którego dziecko straciła i który ją puścił kantem w Ameryce . Kto te wątki wymyśla???" samo życie sunieczko, samo życie!!! Przecież w rzeczywistości często tak bywa, że ludzie muszą pracować ze swoimi byłymi i co mają się pochlastać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra komedia z jacusiem
no akurat to z ta Bogna i jej pójscioe na wesele kest przegięcie w tym że 3 dni...a cała reszta? to już dawno wątek zapomniany, z tego co widać ostatnio bylo to są raczej w dobrych kontaktach.....ja też np z niektórymi byłymi mam dobry kontakt, zcase sie przy piwie spotkamu i jest luz. wszystko zależy od człowieka i jego chęci dogadania się. Fakt - trochę bez sensu na wesele skoro zauważyli problem z alkoholem ale samo to że się widuje czy coś to akurat nie jest niczym nienormalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___rodzice__
Wiek przedszkolny to szczególny okres w rozwoju dziecka. Do 6 roku życia następuje rzeczywisty rozwój mózgu. Im młodsze jest dziecko, tym szybciej przyswaja nowe informacje. Im później je przyswoi tym dłużej będzie trwał ten proces i będzie coraz trudniejszy. Niestety często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dlatego chcemy Państwu pomóc i zaproponować zestawy, pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Zestaw nr 3 to pond 150 literek i znaków o wysokości 5 cm do samodzielnego przyklejenia na blok techniczny, ( blok nie wchodzi w skład zestawu). Idealna pomoc do nauki alfabetu, pierwszych wyrazów, prostych zdań. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1313276713.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1313720175.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1313720239.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tej przeróbki, to ja akurat bluzgów nie lubię.:P Jedno co mnie w tym filmiku zainteresowało, to to, że nasza Krysia bardzo młodo wyglądała. Na jej kolanach chyba maleńki Pawełek, więc to jakieś 6 lat temu było. Oj, postarzała się nam pani Dziekan, ale my z pewnością też.:D Zobaczcie co znalazłam. Do dzieła kto na Śródmieściu Warszawy mieszka! http://aleseriale.pl/gid,7544,img,252876,fototemat.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila i34
A nie wkurza was,ze matka Zytki ze swieta Elzbieta naskoczyly na ta biedna Zyte jak harpie,ze przygotowania do wesela zlecila firmie?I ze one same najlepiej to urzadza.Tak na tip-top.No i urzadzily:PWeselisko w domu na Sadybie...boszszsz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Przeróbka z bluzgami beznadziejna, ale malutki Pawełek slodki i Krysia bardzo ładna. Szkoda, że włosy obcięła! Czy coś ciekawego w klanie mnie dzisiaj ominęło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Niny całowa
ła Ryśka, dziękowała za uratowanie córki, śmieszny ma głos ta kobieta, wygląda na babcię:) Zyta pogodziła się z Michałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
malina tu sa chyba jakies blokady bo linki kopiowane sie nie otwieraja albo bardzo rzadko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy link skopiowac
usunac spacje i voila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
O rany, co za wątek zrobili z tego wyjścia Michała na piwo :D. A jak Beata z Jackiem biadoliła, jakby zdradził Zytę tuż przed ślubem, no masakra...raz wyszedł na piwo :D. A już teksty, że nieodpowiedzialny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idioci noooo
ale lipaaa - no dokładnie Jacunio, który nie raz zdradził bawi się w świętego, że to niby michał ma ciągle impr. w głowie, to dopiero śmiesznie wyglądało w jego ustach. i pomyśleć że o piwo he he....śmiech po prostu śmiech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
to było wręcz idiotyczne, żeby on chociaż ze 3 razy w krótkim czasie tak zrobił, tzn. poszedł na piwo bez uprzedzenia...jeszcze to z Zytą, to było nic, mogła się wkurzyć, że tuż przed ślubem, no ale te gadki Beaty i Jacka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni to tam wszyscy tacy "świetojebliwi "są to prawda , aja i tak rwierdze że Michal to taki dupek . Nie wiem co ta Zyta w nim wiszi bo to zadna partia ani fajny ,ani mądry odpowiedzialny tez nie za bardzo ............ Przeróbki klanu nie w moim guście za wulgarne, ajuż wplątywanie i ośmiieszanie kalectwa Maćka to już poniżej pasa . Alez oni sie wszyscy pozmieniali najbardziej ghyba Grarzyna i Krysia ( ze nie wspomne o dzieciach bo to oczywiste)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Lubię postać Zyty, Michała w sumie też...tylko oni mi do siebie nie pasują...za to Jacuś z Beatką bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOO Jacus z Becią bardzo ... są siebie warci , a Michal to by z Czesią pasował on chłopek roztropek a ona dziewczynka z prowincji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Wg mnie, najmniej zmienili się Jerzy i Paweł. I jak z reguły nie zwracam uwagi na facetów po 50tce, tak na Stockingera zwróciłabym na pewno, bardzo mi się podoba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Cześka się uczepiła ostatni Agi, teraz jeszcze chce żeby jej Aga pedagoga skombinowała :D, no masakra, jeszcze jak zrobi ten wytrzeszcz...no jakby była upośledzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Maćka....
Elżunia śmieje się jak indyk-tak jej szyja śmiechowo chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japąneczka
Elżbieta jest ładna jak na swój wiek, ale fakt szyje to ma strasznie pomarszczoną. Zastanawia mnie ta Ania, ciekawe po kim taka czarnulka o śniadej cerze. z tego co pamietam ta Wiesia była taką nijaką lebiodą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Sztuczność Trojanowskiej dała dzisiaj o sobie znać! Ona nawet dzień dobry nie potrafi powiedzieć naturalnie! Zyta trochę upierdliwa jest... A Kamila chyba włosy ufarbowała?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ania stała jak słup, jak ją Cześka ubierała...chyba 5 letnie dziecko, to już powinno umieć założyć kurtkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japąneczka
tak Ania jest strasznie sztywna, skąd oni ją wytrzasneli :o Trojanowska wygląda na wredną babke, ale fajnie się ścieła, pasuje jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ja lubię serialową Monikę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japąneczka
ja przeciwnie. Ale Jacucha się zmienił, facet nie do poznania. ciekawe na jak długo :P ale fajna z nich para, Beata jest ładną kobitką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem iel lat ma dziewczynk
a co gra Anie ale wydaje mi sie ze ma wiecej lat niz 5.a czemu?bo 5,5 roku ma coreczka kuzyna...a ta mala juz byla dawno na swiecie jak urodzila sie corka mego kuzyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×