Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

A mi się w ucho rzucił nudny jak flaki z olejem dialog u Lubiczów podczas odwiedzin Grażynki... :P Natomiast sytuacja z Paulą i Miłoszem bardzo życiowa. Ileż to razy koleżanka koleżance chłopaka odbijała, albo próbowała odbić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie dziwi podejście
do tego dziwnego znikniecia Beaty. sama spierdzieliła bez słowa, zostawiła najblizszych a oni bronią jej jak tylko sie da. że to dom Beaty, malgośka początkowo jak podchodziła do nowej baby jacka, bo przeciez mamusia żyje, elżunia tak sie martwi złego slowa nie powie. ja rozumiem na początku, szok, tęsknota, ale z czasem? ja bym była wściekła, że ktoś w taki sposób mnie i moich bliskich zostawił bez słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie dziwi podejście
i do tego pretensje, co jacek zrobił z firmą beaty :o pffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jak grazynka wygrała kasę wszyscy ją zapraszają na obiadki i takie tam wcześniej tak jej nie zapraszali tylko czekałam na to aż dr.lubicz po wejściu grazi do nich powie przy grazynce -kurde tak patrzę i widzę maciek ty żadnego downa nie masz przecież siądźmy porozmawiajmy o przelewie tego miliona na moje konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z moimi
przedmówcami,Elka i Knorr zachowali się jak buraki,którym tylko zależy,aby oskubać Grażę bo wygrala milion:oWg nich Graża nie ma prawa być bogata,bo nigyd nie była i powinna całą kase oddać Jackuuu aby te ratował sój zjebnay domek i firmę😡 Jedynie Jackuuu dzisiaj mnie pozytywnie zaskoczył jak zjebał Elką i Knorra:DDobrze im tak!!:P Co do Graży z wizytą u Lubiczów to zenada.Oni NIGDY jej nie zapraszali,ani Ryśka do siebie,a teraz proszę,kolacje,kawki,herbatki:oTylko dlatego,ze Graż ma teraz kasę,pewnie wg Pawła i Kryśka "dojrzała" do ich poziomu,aby się z nimi kumplować bo juz nie jest biedna:o Jesli chodzi o bataę i jej znikniecie to ja byłabym wkuriona,że bliska oosba spierdolila na drugi koniec świata,nie wiadomo co się z nią dzieje:oZostaiwla dzieci,męża,rodzicó,firmę i gdzie Bóg wie gdzie poleciała😡Glupia,samolubna cipa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z moimi
A ta aktorka co gra Paulę to grała kiedys koleżankę........Oli Lubicz:oCzyli,że co ?tyle lat kiblowała,ze przyjaznila sie w szkole w Rudą,a teraz chodzi do klasy z Bozenka.W dodatku z Ruda chodzila na studia,a teraz cofnela sie do liceum?? Czy naprawde w Polsce brak mlodych aktorek???????????!!Ze JEDNA osoba gra kilka postaci w JEDNYM serialu:o to ta aktorka:http://www.filmweb.pl/person/Joanna+Majstrak-1602159 Ta aktorka gra tez Elkę w Mjm,tę prostytutkę sąsiadkę Kingi i Piotrka:) W sumie dosc ladna dziewczyny, tylko niech do cholery zdejmie te paskudne czarne okulary i dobierze sobie jakies ladne,bardziej subtelne oprawki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A to,że chce poderwac Milosza to bylo dzisiaj widac jak na dloni.Tylko czekałam,az pocałuje Kurzego dziedzica w aucie:PNo ale do tgeo nie doszlo,przynajmniej dzis:P No to juz wszystko napisalam co chcialam powiedziec,jak cos sobie przypomne to dopiszę;) Pozdrawiam wszystkich bywalców tego topiku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, no faktycznie podczas zagłębiania się w tajemniczy składnik ciasta siedziałam z rozdziawionymi ustami, a na mojej twarzy rysował się syndrom debila. Scena w teatrze sprawiła, że kropla w morzu odmóżdżenia mojego została przelana. Zatem nic dziwnego, że wątek z knorrem przyłapującym Renatę i Gienia In flagranti nawet mnie nie zdziwił. Oczywiście, że to jedyna kawiarnia w Warszawie :D A swoją drogą Knorrka i Elkę wypadałoby zdzielić w pysk za próbę oskubania Graży. Z kolei szczęka mi opadła, gdy dowiedziałam się, że nie wiadomo czy zarząd wyrazi zgodę na inwestycję Graży i trzeba myśleć pozytywnie :classic_cool: Brawo dla Jackuu - pokazał dzisiaj, że ma jaja :) A Michaś nieźle dał się wziąć pod włos ;) Feli jednak mu sprzedał bajeczkę o tym jaki to będzie ważny poza wizją. No, ale Michaś IQ nie grzeszył nigdy zbytnio, więc nic dziwnego. Hmmm... Teraz w formie zemsty scenarzyści pewnie uknują romans krasnalicy i koparkowego, żeby się odegrać na Zycie i oblechu Rutce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ciekawa sprawa, lata temu grała koleżankę Olki na wyższej uczelni, teraz jest kumpelą Bożeny w liceum - oni naprawdę myślą, że taki widz jest tępy, niczego nie pamięta, nie kojarzy i można bezkarnie robić sobie z niego durnia. Jest to rzecz, która szczególnie ostatnio najlepiej wychodzi twórcom Klanu. Mają za nic widzów :( Bardzo lubiłam kiedyś Klan i dlatego jest mi trochę przykro, że właściwie nie ma nic pozytywnego do dodania. Same głupoty, no może poza dzisiejszą reakcją Jacku - fajnie opier....ł swoich bezczelnych teściów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mi się podobała reakcja
Jackuuu ,jak ochrzanił debilną Elę i równie debilnego Knorra:P Zasłyżyli na to,zachowali się jak para jakiś naciągaczy,którzy tylko patrzą kogu tu oskupac,nawet wdowy z 3 dzieci,której się poszczęśiło na loterii nie przepuszczą:oPoza tym Elka ma włąsną aptekę,więc dobrze zarabia,Knorr tez biedny nie jest to niech się ogarną i nie skupią Graży z kasy:o A to,ze Knorr spotkła Renatę z jakimś fagasem w knajpie,to można było się spodziewać,wszak w Wawie jest tylko 1 knajpa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mi się podobała reakcja
no wracając jeszcze do Beaty to lepiej by zrobili gdyby ją uśmiercili lub zmienili aktorkę,niż wymyślając jakiś kompletnie bezsensowny wątek z jej zniknięciem,że niby uciekła od najblizszych,ktorych niby tak kochała:oBZDURA DEAKADY z tym zniknięciem Beaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mi się podobała reakcja
BZDURA DEKADY tam mialo byc,sorry za literówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, z tym składem ciasta to już pojechali po całości! Ja się dziwię, że Kotulanka w ogóle zgodziła się na wypowiedzenie tej kwestii! To było żenujące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponoć od nowego sezonu
scenariusz będzie pisany przez jakichś nowych i MŁODYCH ludzi, co ponoć ma wyjść na dobre i ma być "ciekawiej"...no się okaże:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhghf
dlatego mnie to wkurza, że nigdy nie pojadą po beacie za to co zrobiła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka żenaaa
Nie rozumiem dlaczego chcą usunąć "Galerię", w której dialogi są bardziej naturalne i mniej grafomańskie, a przede wszystkim odnoszą się bezpośrednio do wydarzeń i napędzają akcję. W zasadzie nie ma takiego serialu prócz "Klanu" gdzie bohaterowie poruszaliby tak drugorzędne kwestie dyskutując o tym z czego składa się ciasto albo w jakiej bluzeczce ubrany jest ten czy tamten. Poza tym jak wczoraj porównałam te dwa seriale to "Klan" wygląda tak jakby był kręcony dobre 10 lat wstecz. Sposób kamerowania jest tak statyczny, że ma się wrażenie, że jest to jakiś program. Do tego te studia nieudolnie udające pomieszczenia, wszędzie wyglądają tak samo, jak szkolny sklepik. Przez takiego gniota usuwają serial, który ma interesującą fabułę. Może "Galeria" nie reprezentuje żadnych wartości jak wielu temu serialowi zarzuca ale "Klan" również nie promuje zachowań godnych naśladowania ale w "Galerii" przynajmniej COŚ się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie,,
Galeria jest nudna jak flaki z olejem, główna aktorka gra jak drewno, wiecznie ta sama mina zbitego psa, to samo jej szefowa poza urodą i wydymanymi ustami zero mimiki, jedyny porządny aktor to Tomasz Dedek, ale sam serialu nie pociągnie. Poza tym w tym serialu niedługo będzie grała połowa Pierwszej Miłości. Czyli aktorzy jak z koziej d.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój))))))
W "Galerii" cały czas coś się dzieje. Serial jest dynamiczny i nowoczesny, nie ma czasu na niepotrzebne sceny i zbędnych bohaterów. Nie pojawiają się żadne karykaturalne postaci czy wątki typu teściowa z dowcipów. Nie traci się czasu antentowego na to by w poniedziałek omawiać to co wydarzyło się w piątek jakby w międzyczasie zassało weekend. Może to nie jest serial najwyższych lotów ale zasługuje na kolejną szansę bardziej niż "Klan", w którym codziennie można zobaczyć jakąś dziwną gonitwę scen bez żadnego wspólnego mianownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co oni z Kasią zrobili ? Odkąd podpowiedziała Maćkowi pomysł z odstępnym, to jej nie pokazują :D A drugie, to że u dziewczyn w pokoju zdaje się był nowy komputer, bo Maciek im przecież odkupił. Co się z nim stało :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghygh
Kaśka była pokazana wczoraj u Krysi i Pawła, a komputer został skradziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co chodzi z tym składem
ciasta??? :o nie oglądałam :P knorr wypomina romanse Renacie, a sam co??? :o Elżunia mu SUBTELNIE, z uśmiechem przypomniała jego wyskoki... :o ja bym za grubej rury powiedziała - a Ty Knorze nie pamietasz jak za babami latałeś??? :o :O :P ale elżunia nie uniesie głosu, przecież tak nie wypada! co za shit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak - zapomniałam o tej kradzieży. Dzięki za przypomnienie :) Za duże zamieszanie wczoraj było u Lubiczów i mi Kasia umknęła najwyraźniej w tłumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tez zdziwilo mnie ze kupila stacjonarny komputer..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy trojce dzieci to moze i
lepiej mieć stacjonarny, jeszcze Maciek by laptopa wyniósł. A stacjonarne są tańsze, więc może też dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy trojce dzieci to moze i
a akurat mariuszowi najszybciej bym pożyczyła, to on jest Przy Grażynce każdego dnia, jakoś Jerzy, czy inni Lubicze nie wieźli jej komputera. On jest prawdziwym przyjaciele, który jest akurat wpotrzebie, a kasę szybicej odda niż Jacku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Mackowi i Kasi stacjonarny a Bozence chociaz laptopa. Ona niedlugo idzie na studia i ma dzielic kompa z dwojka rodzenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj dajcie spokój, komputerem
będziecie się przejmować:) Sama mam i stacjonarny i laptopa i równie często korzystam ze stacjonarnego (mam zainstalowanych dużo bajerów i wieeeeeeeelki monitor), jak i z laptopa:) A co do Mariusza...Mogłaby mu Grażka "rzucić" na tego adwokata, nie pożyczać, co to dla niej? W końcu to jej największy przyjaciel, tak jak ktoś napisał- zawsze jest kiedy trzeba, nigdy nie odmawia pomocy. A to po Maciusia podjedzie do szkoły, a to wodę przywiezie, kiedy w kranie braknie, a to po komputer itd. itp. Grażka wie, że mu ciężko teraz, więc tutaj powinna mieć gest, a nie lecieć jak durna do Jackuu i mu opowiadać jak to nie jest w stanie pomóc:o...I mogłaby choć temu małemu Mariusza coś kupić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maćkowi stacjonary
bożence laptopa, kaśce netbooka, a sobie tableta...spodoba się wam? :o wrzućcie na luzzz! to tylko głupi Klanik :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komp stacjonarny jest wydajniejszy wiadomo ze kazdy ma laptopa teraz to norma ale jak macie biurko i miejsce na kompa to polecam stacjonarke mogła Grazka taką maszyne kupic ze przewyższa wszystkie laptopy na rynku ;p wiec nie dziwcie sie ze kupila stacjonarke bo ma miejsce na biurku a laptop jest zbyt mobilny wiec wiecie lepiej stacjonarke w biurach nadal one sa uzywane tylko na filmach na biurku lezy laptop ale to dekoracyjnie niz fukncjonalnie :d ale nie posądzam grazki ze kupila mocną stacjonarke pewnie zwykla wiec doyeeebala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhddnnmds
Dlaczego przez połowę trwania serialu bohaterowie gadają o jedzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×