Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość mnfgyuk7t
do nicka - SCENARZYŚCI PO PROSTU! CZLOWIEKU Ciebie wogole nie da sie czytac !!!!!!! te koncowki _ mojom itp , co to jest ????? znam slowo ciąża ale to co ty napisales/as jest okropne,l epiej wogole nie pisz "Swojom drogom" "..czekamy na cionrze Kamilki." co to jest ? zdales/as maturę??? co mialas/es z polskiego ??? "...wkrutce wejdzie w menopałze " ??? błąd za błędem ! masakra "..moglaby sendziować ' "..rozkrenca kolejn.." nie czytalam nawet tego wpisu, ale po oczach rażą takie bledy!!!!!" nie mowie ze ktos przez szybkie pisanie moze sie pomylic np razem napisac nie pisac itp czy pomylic literki, ale takie cos jak mojom to w takim pisaniu pomylic sie nie mozna .... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja patrzec nie moge jak ktos zamiast "moją" pisze " mojom" zamiast ę pisze en... !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnfgyuk7t
do nicka - SCENARZYŚCI PO PROSTU! CZLOWIEKU Ciebie wogole nie da sie czytac !!!!!!! te koncowki _ mojom itp , co to jest ????? znam slowo ciąża ale to co ty napisales/as jest okropne,l epiej wogole nie pisz "Swojom drogom" "..czekamy na cionrze Kamilki." co to jest ? zdales/as maturę??? co mialas/es z polskiego ??? "...wkrutce wejdzie w menopałze " ??? błąd za błędem ! masakra "..moglaby sendziować ' "..rozkrenca kolejn.." nie czytalam nawet tego wpisu, ale po oczach rażą takie bledy!!!!!" nie mowie ze ktos przez szybkie pisanie moze sie pomylic np razem napisac nie pisac itp czy pomylic literki, ale takie cos jak mojom to w takim pisaniu pomylic sie nie mozna .... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja patrzec nie moge jak ktos zamiast "moją" pisze " mojom" zamiast ę pisze en... !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzuj, przeciez czlowiek
jaja sobie robił , chyba widac gołym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
jak mnie irytuja osoby ktore nie rozrozniaja ironi i prowokacji od realnego wpisu.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
ironii - mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mnfgyuk7t
a Ty nie bierz wszystkiego na poważnie! Nie masz za grosz poczucia humoru:o Ktoś sobie jaja robi,specjalnie pisze z błędami,a Ty naiwnie łykasz wszystko jak młody pelikan:D :P W Y L U Z U J!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasia śpiewała
:), Jeremiasz fajny był:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test wczoraj oglądałam, Grażynka miała fajną fryzurę. Bliźniaki chyba nie bardzo znali historię TVP ani razu nie byli nawet na 3 miejscu. Klanu wczoraj nie widziałam ale jak Stasia śpiewała to muszę na Ipli zobaczyć hihih. Żartów w stylu pisania celowo z błędami też nie rozumiem. Po co to? Można pożartować w inny ciekawszy sposób. A takiego czegoś nawet czytać się nie chce a co dopiero zastanawiać się czy to analfabetyzm czy żart. Ja po prosu omijam takie wpisy i tyle. Nie warto się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mi naród wybaczy, ale ja chyba nie dam rady dalej oglądać wątku komedii w Klanie...! O zgrozo, co za idiota wymyślił tam wątek wielbłąda, Pawełka jasnowidza i cyrkowca Tyńca?! Toż to serial normalny na początku był i edukacyjny, a nie komediowy albo jakiś blog reklamowy! Niech że się scenarzyści w końcu ogarnął, a jak nie to niech to zdejmą z ramówki. I to nie, że od następnego sezonu, ale już od nowego roku. Tutaj nawet " Bożesz Ty mój " cioci Stasi im nie pomoże...:P Ja nie wiem jaką to filmówkę trzeba skończyć, żeby mieć takie predyspozycje do ucinania normalnych wątków, a do rozciągania i wydłużania kompletnie nudnych i bezsensownych... Dziękuję za uwagę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełek Lubicz
Żonkilka lepiej zbadaj sobie pęcherz! Sunia Agunia czerwonka rozwinie się u ciebie jeszcze w tym tygodniu. A tak w ogóle to jedna z osób na tym forum nie doczeka nowego roku. Tylko nie chciałem was wcześniej martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już nie tylko chory wątek wielbłąda, cyrkowca Tyńca i jasnowidza Pawełka, ale jeszcze Arkadiusza mającego niebywałą intuicję! Ja błagam scenarzystów - skończcie tą komedię i wstydu oszczędźcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może Arkadiusz wypowie te znamienne słowa "Kończ waść, wstydu oszczędź" hihihih. A kiedy Olka miała jakiś kontakt ze sąsiadami żeby wiedzieć, że Arkadiusz dobrze ich opisał????? Też jestem za tym żeby Klan już się skończył. Lepiej tęsknić za tym co było fajne niż się umartwiać teraźniejszością A trzymiesięczne dziecko powinno być na cycku albo mleku modyfikowanym a nie na słoiczkach i marchewce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia, myślę, że takie słowa wypowiedziane z ust Arkadiusza byłyby godnym zakończeniem Klanu :D Zatem scenarzyści do dzieła! Mnie Klan z odc. na odc. męczy coraz bardziej. Gdyby ta komedia, którą nam serwują byłaby chociaż śmieszna, to może bym to jakoś przełknęła. A tak nie da się tych absurdów oglądać... Ciekawe jak Królikowska się zapatruje na udział Lesienia w Klanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a firma Zyty oczywiscie sie preznie rozwija... nie no, zawsze bronilam Klanu bo mialam do niego jakis tam sentyment ale to co sie ostatnio dzieje... i na litosc boska niech ktos wymieni tego chlopca grajacego pawelka, dzisiejsze sceny to juz byla zenada do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kelle, myśmy również broniły Klanu, ale Klanu jako tego serialu z początku, który miał sens, który się fajnie oglądało, a nie tej komedii, którą teraz nam serwują... Czasami mam wrażenie, że im się 1 kwietnia mocno przedłużył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klan to brak szacunku
dla widza i rzeczywiście pora mu zejść z anteny lub nam zaprzestać to oglądać. Drętwy Pawełek znachor, chora pani Merle na posługach u Lubiczów ( to nie choroba jest zarzutem, tylko służba) , wstawiona Krystyna, tetryk Lubicz, durny scenariusz, piękna Agnieszka, wielbłąd ...... :) :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga jest tragiczna
Tzw. gęba robochłopa, brak kobiecych rys twarzy i jeszcze ta fryzura na podgrzybka. To tego jest arogancką, małostkową megalomanką. Egoistką, która pozbawiła dziecko szans rozwoju u boku ojca. A przynajmniej robiła wszystko aby ich kontakt był znikomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co? teraz popieracie zeby skonczyc klan? :) Wiecie co? szczerze wam powiem ze nie chcialo mi sie wczoraj nic pisac a dzis tez antyfani moi powiedza ze swietnie ale mi sie nie chcialo juz z glupoty klanu nawet komentowac... Wierzcie czy nie ale az mi przykro bylo ogladac szkoda nawet prądu na te 20 min no po prostu szkoda... Pawełek - żaaaaaal dykcja siada kompletnie nie ma w polsce jakiegos rezolutnego dzieciaka do tej roli? zaraz zaraz to pewnie syn kogos z produkcji albo rodzina aktora dalsza... Ten caly arkadiusz matko boska ;/ juz nie chce pojezdzac olbrychskiemu bo to dobry aktor ale ta rola... meczy mnie sadze ze nie tylko mnie ta jego nostalgia i mowienie jednego zdania dluzej niz macius jest irytujące chociaz to za malo powiedziane by to wyrazic... nie wiem co wam jeszcze napisac mam mętlik w glowie z klanem bo juz nawet nie chce mi sie z niego smiac, szydzic bo klan robi to sam z siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olbrychski jako aktor pewnie tani nie jest. Za to szybko odnajdzie kontakt z Maćkiem. Syn Olbrycha też ma fizjonomię downa i na takiego wygląda. Kolejne środki z opłat popłyną w stronę Barbary, zombie odkopanego po 10 latach i na jej wymyślne kreacje. Z resztą TVP to jedno wielkie zombie, które pożera nasze dochody a w zamian daje odchody takie jak "Klan". To pewne, że ten gówniarz dostał rolę przez jakieś klanowe pociotki. Inaczej już dawno by go zmienili bo wygląda i gra jak human robot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
co mnie wkurza w klanie? pawelek - najsztuczniej grajace dziecko w historii telewizji mamuskowanie grazynki - zawsze i wszedzie buziaczki, obiadki, po prostu matka dzieciom. ja w wieku kasi obiady robilam, sprzatalam i dzieki temu gdy zamieszkalam sama potrafilam sobie poradzic koniaczki - gdyby to bylo piwo lub wodka to byloby halo i alkoholizm, ale koniaczek jak najbardziej ok absurdalne pomysly - wielblad, wielka kariera zytki, aga jako miss warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj macie wy racje macje... podpisuje sie obiema rekami zgadzam sie z kazda kwestia chociaz powiedza pewnie ze to ja pisalem ale mnie cieszy ze sa inni zdegustowani tym klanem a idz pan w cholere z tą chałą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ogłaszam strajk generalny! Dopóki jakość scenariusza Klanu się nie poprawi zawieszam jego oglądanie :P W ramach postulatu proponuję scenarzystom obejrzenie kilku odc. sprzed p15stu lat i kilku najnowszysch odcinków z teraz. Niech zobaczą do czego doprowadzili i niech pomyślą jak czuje się widz oglądający najpierw normalny serial edukacyjny oparty w miarę możliwości na życiu, który potem nie wiedzieć dlaczego zbacza na tory komedii, z której się nawet śmiać nie da... Myślę, że swoim komediowym zacięciem Klan może spokojnie aspirować o telekamerę i raczej " Bulionerzy " , czy " Świat wg Kiepskich " nie powinien mu być straszny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolSeriale.pl
Wbijajcie na http://polseriale.pl Najnowsze streszczenia, odcinki i newsy. TYLKO POLSKIE SERIALE! ZA DARMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmhmmm
Ciekawe jak zareagowaliby zmarli aktorzy grający najstarsze pokolenie Lubiczów gdyby wtedy wiedzieli co stanie się z serialem za 15 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umarliby ze wstydu
:D Staśka piszcząca piosenkę przedwojenną Jeremiasz serce zabrałaś mi, ona zachwycona jak nastolatka ze szczęścia cwierkała w domu Pawełek wkurza bełkotem jakby ktoś go dusił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannna Zytaa
Jakbyście grali z pijakami to tez by wam cięzko było! :D Widać,ze dzieciak zestresowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×