Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość jest chory
wcięło tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha felix
Feli ma pacha dzisiaj do telefonów. Najpierw "zepsuł" dwie jajecznice :D a potem swoim entuzjazmem zraził klientki. O matko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz będą nas męczyć wątkiem starej malutkiej Julii i cyrkuśnika! :/ Jakby jeszcze było za mało wątków pobocznych. Ten mały, co gra Pawełka ma już chyba całkiem wywalone na to,co robi, bo robi to na maxa na odwal się! Widać, że dziecko się męczy i nie chce tego robić! Jak był mały, fajniej mu to wszystko wychodziło. Zośka gra dużo lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat nie widziałam tej sceny, jak je zraził, a co powiedział? Coś w stylu, ze to będzie pogrzeb marzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klankowa Akurat w trakcie ustalania laudacji do Feliksa zadzwonił Bolek z wiadomością, że mają pogrzeb tego działacza, a ta sierota nie zamknęła drzwi i klientki słyszały jak się jarał tą wiadomością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genowefa smoliwąs
Kryśka wygląda jak pająk krzyżak, cieniutenkie nóżki i wielki tułów, zocha wczoraj miała zrobione sztuczne łzy, popsikali czymś dzieciaka, śmiać mi się chciało jak udwała że płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neeh33i2
a podobno Błażej to biologiczny syn kOZIełły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia jakos z Michalem od razu przeszla do rzeczy, a z Tyncem to powoli, kokieteryjnie, jak prawdziwa dama:D Zal mi Bozeny, bo nie zasluzyla sobie na takie traktowanie przez Milosza, a jego nie podejrzewalabym o to, ze da sie zbalamucic choc na chwile tej suce Marcie. Z drugiej jednak strony Bozena bardziej byla w ich zwiazku kolezanka niz dziewczyna, wiecznie stroila fochy, ciagle cos bylo nie tak, ale to rzecz jasna nie usprawiedliwia Milosza, ktory gdyby nie chcial sie calowc z Marta to by ja odepchnal, a tego nie zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena Lubicz
Pragnęłam umrzeć dziewicą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa... Biedny Miłosz... Herbuśka się na niego rzuciła, a ten się zapierał rękami i nogami, ale go obezwładniła :O Mam nadzieję, że Bożena mu nie wybaczy i kopnie go w dupę :D Właściwie to potwór i cyrkuśnik pasują do siebie moim zdaniem. Obydwoje mają takie szczurze pyszczki plus oczywiście szczękościsk potworzycy, co mnie bawi do łez! Sama nie wiem czy wolałabym, żeby Tropek się znalazł czy nie. Bo nie wiem co będzie gorsze - dalszy jobel Surmaczowej na jego punkcie czy też bezgraniczna rozpacz... Automatycznie wyłączam się na scenach z Grażą i jęczydoopą, bo po prostu nie potrafię tego słuchać. A Monice nie dogodzisz. Truje Feliksowi, że nie ma pracy, a gdy ma to też jej się nie podoba, że się chłopina zapalił do tego fachu. Wnerwia mnie jej "dostojność" i wyniosłość strasznie. A Feli mnie bawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klanowe dramaty buahaha ten wypadek bozki to widac ostre cięcia finansowe nie mowie ze mialyby byc efekty sf jak z ameryki ale jakos inne seriale pokazują wypadki mniej wiecej realistycznie natomiast klan stac tylko na rzucenie torebki na znak potrącenia ale to smieszne istna farsa! Feliks jest durniem co jak co ale zaklad pogrzebowy jest miejscem gdzie nie powinno sie liczyc ani stawiac kasy na pierwszym miejscu bo chodzi o zmarłego wiec kazdy na miejscu klientek by wyszedł słysząc taką radosc bo pogrzeb - kasa. Ja nie wiem moze nie jestem tak zepsuty jak ludzie w klanie (na szczęście) ale ta wlascicielka tez zirytowała mnie tą gadką o zarabianiu - no tak nie mowie ze feliks mial robic te laudacje na kazdym pogrzebie za darmo jednak mowienie ze musi to gdzies zanotowac i ze ma byc zysk - boooze co to za brednie przeciez jesli zrobil to w czasie prywatnym to mogl robic co chcial jesli w trakcie pracy a chyba raczej nie to moglaby wpisac byle co w rozklad grafiku chocby pomoc księgowej i stad ten niby przeplyw kasy w zakladzie. Sukces w biznesie to nie tylko twarda kalkulacja ale i tez czlowieczenstwo i nie wszystko da sie przeliczyc na pieniadze zeby byl od razu zysk i slad w papierach dla mnie to brednie. Wkurzyla mnie tez wielka dama moniczka i jej tekst ze prowadzi restauracje a nie jadłodajnie no tak z tym ze korona by jej nie spada gdyby produktami niespozytkowanymi obdarowalaby banki zywnosci czy chocby na lewo rozdała biednym niestety polskie prawo jest niczym z najbogatszego kraju na swiecie i wymaga niszczenia jedzenia zamiast rozdac potrzebującym wiec w ogole to wstyd mi ze urodzilem sie w Polsce bo za granica jest na porządku dziennym ze sklep czy knajpy jedzenie wystawiają na zaplecze i bezdomni je zabierają. Takze ta misja TVP i mala lekcja ekonomii nie byla do konca wg. mnie trafiona. Czekam tylko az knorasowi firma upadnie i będzie trzeba zakasać rękawy i isc na zmywak do rosso. Natomiast jakies akcje zaginięcia tropka uwazam za nie warte nawet mojego zlosliwego komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście nadrukowali. Dawno nie było tu takiego ruchu. :) Jakie dramatyczne chwile w tym Klanie, zlot rodzinny i innych osób bo Bożenka (dorosła baba) nie wróciła na wieczorynkę. No nie mogę. A teraz na dodatek będą jej wmawiać samobójstwo. Miłosz będzie jednym wielkim wyrzutem sumienia. Tragedia. Pawełek naprawdę megasztuczny żadnych emocji. Pamiętacie żeby on kiedyś płakał albo się tak uśmiał prawdziwie? Bo ja nie. W trakcie Klanu była u mnie sąsiadka i się wypowiedziałam "męczydoopa" i dostałam wykład, że jak tak mogę na takiego zasłużonego, wybitnego i w ogóle och ach aktora mówić. Zaoszczędziłam kobiecie innych forumowych przezwisk :) Starsza pani była oburzona hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, ze Bozena jest dorosla, ale czy was nie zmartwiloby,jak wasze dziecko ( dorosle, ale mieszkajace z wami) nie wracalo by dlugo do domu i nie moglibyscie sie dodzwonic? Mnie z pewnoscia tak, wiec sie Grazynie nie dziwie, choc mogla sobie darowac to zebranie rodzinne i nie robic poplochu. Bozena pewnie zerwie z Miloszem, bo watpie, ze bedzie w stanie mu wybaczyc, tym bardziej, ze nakryla go wlasnie z Marta. Teraz przez X odcinkow bedziemy ogladali Bozene i jej lamenty, jeki, jak zawsze mine srajacego kota, tlumaczenia Milosza itd. Mogli sie scenarzysci zlitowac, bo nie jest to interesujace! Olbrychskiego nigdy nie lubilam, a teraz lubie go jeszcze mniej. Moze i zagral w wielu znanych polskich filmach, ale co z tego? Dla mnie to poprostu Meczydoopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby było mało zbiegów okoliczności, to przecież zaraz Koniak będzie miał stłuczkę z Olbrychskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Zaaal!
Gdybyś prowadził ekskluzywną restaurację to chciałbyś żeby pod twoim lokalem ustawiały się kolejki bezdomnych ze śmierdzącymi reklamówkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te bliźniaki są ułomne na maxa! Tropek poszedł sobie na spacerek z Mokotowa na Sadybę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mi sie zdaje, czy ta sucha Julia wybielila zeby? Gazeta "Brukowa" sklada sie z dwoch kartek grubego papieru, z czego polowa to ogloszenia :D Blizniaki nie mialy jednakowych kurtek, Bozesz Ty! Czy Meczydoopa kombinowal cos z twarza? Dawno go nie widzialam i jakis taki nieswoj mi sie wydaje? Knorr z Michalem pol dnia odsniezaja schodki i nie wiedziec czemu Michal ma porzadnie oproszona sniegiem czapke, Knorr juz nie :) Agnieszka w grubym swetrzysku paraduje po mieszkaniu - czy oni tam oszczedzaja na ogrzewaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalem mniej wiecej miedzy wierszami, ze nie chodzi o bezdomnych przed restauracją tylko na zapleczu powiedzmy tam gdzie podjeżdza dostawca on tez nie podjezdza pod glowne wejscie tylko od zaplecza. Jakos na zachodzie jest to normalne i nie jest podziałka na ekskluzywne czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek twardy zawodnik
Zmienili aktorkę grającą Bożenkę czy taka świnka z niej się zrobiła okragła nie do poznania? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta i tropek
akurat trafił do Krzysztofa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam jednym okiem, taka nuda, że hej. Nawet nie ma o czym pisać. Aa, głupie wg mnie było, ze Grażyna opowiada Olbrychskiemu o "czystości" Bożenki, no sory, obcemu facetowi! i to prykowi staremu :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal nadrabiam zaległości i jestem dopiero na tym odcinku jak Surmaczowa łagodziła sytuację z Koziełłą. Tak sobie myśle, że powinni zmotać znajomość Moniki z szefową Feliksa - nadałyby się do koleżenstwa :D Natomiast bez komentarza pozostawię pierścionek Agaty...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz, zanim zaczal bzykac Marte to byl zainteresowany Olka:D No jakze by inaczej, na jej widok kazdy facet zaczyna sie slinic juz od pierwszego wejrzenia. Potwor mnie bawi, bo przy Tyncu zachowuje sie jak dama, a na Michala rzucila sie jak pierwsza lepsza:D Zreszta Tyniec pasuje do niej, ona ma szczekoscisk, a on nie tak z deklem.Ciagle jednak mam wrazenie, ze Ela jest zazdrosna o ich relacje, bo dziwnie reaguje kiedy nie patrza. Ja sie dziwie, ze Bozena chce wybaczyc Miloszowi, bo on znowu ulegnie Marcie, czuje to. Zreszta on chcial tego pocalunku, bo wcale Martcie uwagi nie zwrocil, nie odepchnal jej. To, ze ma cisnienie i jest facetem nie daje mu automatycznego prawa do zdrady, ale Bozena troszke tez przesadza. Niech juz skoncza ten watek z Tropkiem, bo mnie to juz wkurza. Fakt, piesek fajny, ale trzesa sie nad nim bardziej niz nad niejednym dzieckiem. On ma kwarantanne do czerwca i tak dlugo bedziemy musieli ogladac Surmaczowa jak sie nim zachwyca?! Jeszcze mu pewnie kupi butelke , smoczek i ubierze w spioszki... Durna baba. Ta Brukowa to chyba gazeta z ogloszeniami tylko hehe:D Po co ubieraja chlopcow Michala non stop w identyczne ciuchy? Bez sensu, przeciez to dwoje roznych ludzi, a nie klon drugiego i trzeba to ubraniami podkreslac. JASNE I TROPEK SIE ZNALAZL AKURAT U TYNCA!!! No nie moge, co za bzdury!!!!:D:D Jak zwykle zbieg okolicznosci w Klanie. Mam wrazenie, ze Meczydoopa sledzi Grazyne, bo co ona nie wyjdzie z domu to on ja spotyka.Wkurza mnie tym wiecznym nachodzeniem i pcha sie jej do doopy jak nienormalny.Po jaka cholere Grazyna gadala obcemu facetowi-Meczyddopie, ze Bozena slubowala czystosc?!! Ja pitole, no pojechala tym jak nic...! Ten piesek, ktorego przyniosl ten facet do Koniakow raczej nie jest kundelkiem, to rasowy piesek, jesli sie nie myle to jakas australijska rasa, ktorej nazyw teraz nie pomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas wziąć przykład z Bułgarów
no co z Tą Bożenką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bmxx
Ja bym chciała żeby Feliks poznał jakąś napaloną młódkę a Monika musiała o niego walczyć. Czy mi się wydaje czy to pani Lisek reklamuje Aspirin Complex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika juz miala rywalke kiedy byla z Felim- Leokadie, jego kolezanke z pracy to wtedy o ile dobrze pamietam zabiegala o niego, a Feli jechal na dwa fronty, a potem jak zerwal z Leokadia to ona go wydala prezesowi w tym wydziale zieleni czy gdzie oni tam pracowali i Feli mial isc do zwolnienia, ale szef zwolnil ja za intrygi, a Feliks sie za nia wstawil i wrocila, ale juz ze soba nie byli, a ona miala meza co chyba w wiezieniu byl czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej
Coraz większa żenada. Grażyna na ulicy opowiada Męczydupie o intymnych aspektach życia swojej córki... Rozumiem, że to ma być promowanie właściwych wzorców w tv misyjnej. No to ja bardzo dziękuję za coś takiego. Może niech jeszcze pogrzebie w jej mailach i torebce a potem zrobi naradę rodzinną. Jestem matką dorosłych dzieci i aż mnie zatrzęsło na coś takiego. A swoją drogą co się dzieje z aktorką grającą Bożenę? Z każdym odcinkiem wydaje się coraz bardziej spuchnięta i chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowa czekoldada
Aspirin complex reklamuje koleżanka Agi z redakcji Brukowej. Było tu już wałkowane, że to dwie różne osoby a tylko do siebie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada mleczna-toffi
Kindern coś źle patrzyłeś na czapkę Michała. Ona taka specjalnie biało-granatowa. A nie ośnieżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×