Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość css
Ja to sie zastanawiam, czemu Jerzy, Antek i ta kobita siedzibe firmy w takiej kanciapie maja, a Beatka ledwo otworzyła firmę, to biuro takie ekskluzywne ma ;) Gdzie takie kredyty dają :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bionda
Klan - odc. 1613 Leszek przynosi naładowany akumulator Bogny na parking przed jej domem. Bogna dziękuje mu za pomoc i zaprasza w rewanżu na obiad. Podczas posiłku Leszek po raz kolejny deklaruje swoje wielkie uczucie. Zdenerwowana Beata zjawia się w sądzie. Na korytarzu podbiega adwokat z informacją, że z powodu nagłej choroby sędziego sprawa rozwodowa dzisiaj się nie odbędzie. Jacek wraca wcześniej z sądu do banku. Ola postanawia dać pani Steni pierwszą lekcję obsługi komputera. Przekonuje ją, że Internet może się przydać ludziom w każdym wieku. Donata jest obrażona na Jacka. Ma pretensje, że sekretarka pierwsza wiedziała o jego dzisiejszych ważnych sprawach. Darek puka do drzwi Ławeckich - opiekunów Anulki. Kobieta nie chce go wpuścić do dziewczynki, twierdząc, że nie będzie narażać dziecka na kolejne stresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak to w końcu było
Leszek zabił męża Bogny czy nie?On mi sie jakiś taki lewy wydaje cały czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
Leszek go nie zabił, ale jakoś tak mu na rękę było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie przeczytałam na
pudlu,że Kotulanka ma wystąpić w Jak oni śpewają :O A zawsze miałam ją za rozsądna kobietą z klasą,niezabiegającą o sławę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
No właśnie z tym Leszkiem to coś jest nie tak, choć przyznaje, ze nawet sympatyczny, jaką on ma tajemnice, dla czego Paweł Lubicz go nie lubi, i wogołe cała rodzinka raczej za nim nie przepada, a raczej nie przepadała. Co on takiego zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedział kiedys w więzieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palazji
Leszek po wyjściu z więzienia domagał się od Krystyny i Pawła, spłaty za część rodzinnego domu. W sposób bezczelny ich nachodził i podpowiadał krystynie, aby sprzedała jakies cenne pamiątki z domu, bodajże obraz. Był taką samą czarną owca jak Trojanowska. Mam nadzieję, że pamięć mnie nie myli. A co do Michała, macie racje. Totalne dno. Tworzą idealną parę z brzydulą Kingą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljksfjdgf
w każdym serialu jest dużo z ikei. kiedyś szczególnie dużo widziałam na wspólnej, teraz już nie oglądam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Klanie tez są wszedzie te
same kwiatki,we wszystkich firmach,takie duże,stoją na podłodze,nastroszone,kojarzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe kto
wysylal te sms Krystynie, kogo obstawiacie? ja nie wiem czemu ale wczesniej myslalam o Kaczorkowej, a teraz sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sososososos
Wicie co ? Nie wydaje mi sie,zeby to Edyta wysylala te pogrozki ... To musi byc ktos inny,hmmm ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coralik jak jeszcze tam
jestes, mozesz znalezc kwiaty naklejane jakie chcesz w internecie i ci wysla do domu, wejdz w haslo tapety itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10m89.
A może to ktoś z przeszłości, kogo już od jakiegoś czasu nie pokazują w serialu, i teraz chcą przywrócić jego postać. Czy oni mieli jakichś wrogów w dawnych odcinkach?....nie to chyba kiepski trop:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sososososos
tez sie tak zastanawiam,czy to nie jest ktos z przeszlosci ...ale kto?hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki , juz znalazlam tu u siebie sklep internetowy , dosyc to drogie ale bardzo dobrej jakosi i przepiekne kolory. Ale dziekuje za zainteresowanie :) Tez mnie meczy kto pisal te smsy do Krychy . Ja obstawiam Edyte bo takie slodkie sa najgorsze . Kaczorkowa...... nieeee , za proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia0233
zauwazyliscie ze Grażynka bardzo schudła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem schudła prowadzila jakis program o chudnieciu \"co masz do stracenia\" i chudla w tym programie wyglada duzo lepiej niz kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie że te pogróżki
to za prostackie na Edytę,chyba że pokażą,że ma jakąś chorobę psychiczna np zaburzenia osobowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
a ja tam nadal myślę, że to Edyta, tylko nie chce się przyznać tymbardziej, że dziś czytałam w streszczeniach kolejnych odcinków, że będzie próbowała przejechać Krystynę samochodem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie że te pogróżki
No to pewnie będzie tak jak myślę,będzie chora psychicznie.Tu niby taka milutka,kulturalna i całkiem normalna,a jej druga twarz to psychopatka.Ten serial zaczyna przypominać latynoskie telenowele :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
wiem ze to dziwne ale te smsy wysylala Alicja.. zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to szymon
ten barman co posuwal monike. on jest zakochay w krysce. i napewno to on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×