Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość dyrektor banku
a gdzie jacek i donata pracuja, ze dyrektor z sekretarka "organizuja " biuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa pianka
czyżby szymon się kochal w krystynie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie juz wczesniej
wydawalo ze szymon leci na kryske.. ciagle do niej przychodzil kwiaty jej kupil.. i taki mily byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
po dłuższej przerwie zaczęlam wciągać się znowu w srial dzięki Wam łatwiej mi się połapać - super sąstreszczenia odcinków przyznam że czekam na rozwój wątku pomiedzy Cześką, a Mariuszem, co prawda scenarzyści połozyli sprawę z tym pocałunkiem, było drętwo i nienaturalnie, a płacząca Powierza to po prostu porażka, ale mam nadzieję, że mają dlanich jeszcze wiele fajnych romantyczno - podchodowych scen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja czekam na rozwój
wydarzeń z Edytą - mam nadzieję, że ją zwolnią z Elmedu; i najlepsze na koniec - niedługo ma być sprawa rozwodowa Beaty i Jacusia palanta, ciekawam jak on się zachowa, ten dupek jest bardziej zazdrosny o Rafalskiego, a Donatka wtedy schodzi na dalszy plan. Ach i fajnie by byłó, jakby ta sekretarka Jacusia namieszała trochę tej wywłoce Donatce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim ,dawno nie zagladalam. Mam pytanie do tych ,ktorzy mieszkaja w Polsce - otoz powiedzcie mi jakie sklepy sprzedaja te naklejane na sciane kwiaty ? U Agnieszki w mieszkaniu byly maki a u Donaty sa jakies inne. Widzialam tutaj (USA) w Ikea ale nie sa takiej jakosci i w ogole sa troche inne. Moze to ktos wie i podpowie ? A jesli chodzi o Klan to Monika jest paskudna - jak kazda pijaca kobieta :( Wszystkiego dobrego w nowym roku zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość css
Ależ się dzisiaj Rysiek zbulwersował wielce! Stwierdziłam, że najmądrzejsza z tej rodziny to jest jednak Bożenka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brumTarara
te naklejane kwiaty to w Ikei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koziełło tez mnie wkurza
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palazji
coraliku, widziałam takie kwiaty w ikei, kolor złoty i czarny. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
Bożenka i Kamilka to tak mało spokrewnione więc chyba dlatego normal nie się zachowują Sekretarka powinna Donatkę zrobić na szaro, najlepiej jakby na jakimś wyjeździe integracyjnym wylądowali w łóżku i Donatka ich nakryła ;-) Elżbietka powinna zając się sobą i wykręcić jakiś piękny romans z poetą Mimi wszystko czekam na rozwój wypadków między Czesią i Mariuszem - jak na razie widać ,że facet się w niej podkochuje pozdrawiam wszystkich wielbicieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
przepraszam za literówki w poprzednim wpisie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naklejane kwiaty
w wiekszych marketach typu Obi, Leroy, Castorama, Praktiker, w sklepach z tapetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita2
A mnie Darek irytuje. kłamie Czesi w żywe oczy. Może i jest naiwna, ale niech w końcu gnojek dostanie za swoje. I niech poczuje brak tych domowych obiadków. O Kozielle szkoda gadać. Nie ufać tak staremu przyjacielowi tylko jakies pop... babie. Kryśka też pierwsza naiwna,że nie miała nic przeciwko przyjaźni męża z młodszą od siebie i atrakcyjną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZieki za info o kwiatach :::::) Tez widzialam w tutejszej Ikea ale jakosc hmmm paskudna . Za to wypatrzylam wczoraj na necie ale za dwa maki chca $50 . Jak nie urok to s**ka . Jak sobie walne kielicha to sobie sama takie na scianie wymaluje hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddajcie do Klanu
Wieczorkowskiego blagam.. nie moge juz patrzec na tego drugiego Michala.. kto go wybral no blagam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak, popieram. ten drugi Michał nie ma nic z tamtego buntownika, zadziora, no i .. przystojniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddajcie do Klanu
blagam to jak gra to jak mowi.. no nie dobrze sie czlowieki robi... zero w nim aktora gra niczym dzieci Beaty;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oddajcie do Klanu" a pomyśl sobie, że Michał był kiedyś lansowany na super przystojniaka, piłkarza, podrywacza... wyobrażasz sobie, że aktualny Michał mógłby stworzyć tamtą rolę?? niby aktualny Michal to też podrywacz, ale taki... no.. badziewny, nieporadny, same takie potłuczone laski podrywa, co nie mają roboty, trzeba im pomóc... blleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
Mnie tez Michał irytuje, ustawia wszystkich po katach, jest arogancki i bezczelny, zwłaszcza wobec matki, nikt nie potrafi mu odpowiednio przygadać, poza jedną Kamilą :-) Jedyne co działa na jego korzyść to to, że jest równie pyskaty do ciotki Moniki, której się akurat należy, bo sama nie jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość css
Zgadzam się, Michał jest postacią beznadziejną (zresztą, jaki serial, takie postaci ;)). I w dodatku kreowany jest na takiego nieudacznika, rodziny stworzyć nie potrafi, wynajduje sobie same felerne panienki, pracuje jako zwykły robotnik - a tak mu się świetnie kariera w radio czy jako trenera zapowiadała. Teraz ojciec mu mieszkanie chce kupić, wcześniej do samochodu dołożył. A siostra kompletne przeciwieństwo, wielka biznesłumen ;), ledwo interes otworzyła, a już taaakie biuro szpanerskie w firmie ma, rzeczywiście bardzo to realistyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonoraaaa
css- a wlasnie ,ze tak ;] to jest bardzo realistyczne...w klanie pokazane jest prawdziwe zycie.wiesz ,nie kazdy tak jak Ty moze szczycic sie szczesciem i praca za biurkiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dziś wkurzyła Stasieńka - otwiera drzwi obcemu facetowi, ten pyta się o Polę nawet nie przedstawiwszy się, a ta mu wszystko wyśpiewuje, że Pola wynajmuje od niej, ale aktualnie wyjechała na święta. Potem sie dziwić, że staruszki są napadane, skoro takie naiwne. Ale Jeremiaszek się zapienił na te zdjęcia Poluszki hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
jeremiaszek jak zobaczył zdjęcia to aż usiadl. Podobał sie mi zwiastun nastepnego odcinka, Lubiczowa u Edyty. Dr Edyta to skończona wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddajcie do Klanu
po prostu taki nie udacznik z tego nowego Michala ze az sie niedobrze czlowiekowi robi;/ dokladnie rozstawia wszystkich po kontach jak by byl wielkim Panem i Wladca a dla mnie jest zenujaaco irystuacjym pacanem. Jak by moj syn mi tak pysknal to na pewno bym nie popuscila tego plazem.. dobrze ze chociaz ta Kamila nie daje sobie w kasze dmuchac... niech wyjedzie na studia do innego kraju zebysmy go wiecej nie ogladaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
też uważam , że Jacuś to palancik jeszcze pożaluje, bo Denatka już pokazuje szpony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
Jacuś powinien dostać w d... ioczami zbitego baseta patrzeć zazdrośnie na piękną i szczęśliwą Beatkę, niestety dla Rafalskiego Beata traktuje go przedmiotowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeremiaszek powiedział
że grzech patrzeć na fotki Poli,a nie omieszkał wszytskich obejrzeć :P Ja też nienawidzę tego Michała,jest totalnym nieudacznikiem,zachowuje sie jak rozpieszczony bachor,ciągle sie miota i wiecznie ma do kogos o coś pretensje.A ten "aktor"jest beznadziejny.Donatki też nie znoszę,wredna suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×