Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość e2e2e2e2ee2e2e2e
jak to coś można w ogóle oglądać, trzeba mieć chyba zrytą psyche do końca :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikitka
Ojj wydaje mi sie ,ze Jacus cos zaczyna czuc zazdrosc o Beate.Moze wkoncu zrozumie jaki blad zrobil ? Aaaaa i nie moglam dzis z tekstu Macka,,Co sie stalo,co sie stalo?'',haha,mialam wrazenie,ze scenarzysta celowo to zrobil ;p Taka mala powtorka z rozrywki ;] A Darek wkurza mnie niemilosiernie ;/ Jest taki bezczelny,ze szkoda słow.Niezle przyprawia rogi Czesi.A wg mnie ta cala Karolina,to cwana baba,drga Donatka.Chociaz tu wydaje mi sie,ze to taka bardziej materialistka,wredna baba ,co na kase leci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Surmacz rozwaliła mnie tekstem- Tadeusz ma ładne łydki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur
a swoją drogą szkoda że jednak tadeuszek nie założył tego stroju byłby niezły ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krobka
A co myślicie o Czesi i Mariuszu? Myślę, że prędzej lub później będzie jakiś romans. Zresztą nawet byłoby dobrze, po co ma się marnować dziewczyna z tym Darkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę,że Czesia przespi się z Mariuszem, Darek opamięta się i zerwie z Karoliną a Czesia odkryje,ze jest w ciąży i powie Darkowi,że będą mieli dziecko albo drugi scenariusz- Czesia z Darkiem sie pogodzą a Karolina zajdzie w ciążę i Daruś bedzie miał drugie nieślubne dziecko, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tę Donatę
jakbym pier...doln..ęła w gębe to może by się opamiętała głupia sucz. Pieprzy jak potrzaskana i we wszystko się wpier..nicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddd
sama nie wiem dlaczego, ale uwielbiam ten serial. Bardzo mnie odstresowuje:D donata wygladala brzydko, ale to piekna kobieta, chcialabym wygladac tak jak ona - jest zjawiskowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddd
ps. mam nadzieje ze czesia zostawi tego bubka - wiadomo ze mariusz jest dla niej stworzony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bionda
Klan - odc. 1608 Paweł jest pozytywnie nastawiony do pomysłu redaktora. Uważa, że Elżbieta i Krystyna świetnie sobie poradzą z napisaniem trzeciej części "Klanu". Czesia wraca z pracy z nocnej zmiany, ale koniecznie chce pojechać z Darkiem na spotkanie z detektywem. Gabriela przypomina wspólniczce o podejrzanej przeszłości Feliksa. Monika zapewnia ją, że świetnie o tym pamięta, ale woli towarzystwo Feliksa od samotności. Darek spieszy się do detektywa, ale obiecuje odwieźć Karolinę, bo to niedaleko jego biura. Dziewczyna wylewnie dziękuje mu za przysługę. Kiedy odchodzi, Darek zauważa przy zaparkowanym samochodzie zdenerwowaną Czesię. Michał składa Beacie wizytę w jej firmie. Chciałby znaleźć pracę dla swojej nowej znajomej Kai i pomyślał, że może Beata potrzebuje sekretarki. Paweł przywozi Elżbietę na Truskawiecką. Razem z Krystyną zastanawiają się, jak zabrać się za pisanie trzeciej części "Klanu". Skruszony Darek wraca do domu. Czesia nie chce słuchać jego wyjaśnień. Już za długo dawała się oszukiwać. Klan - odc. 1607 Deptuła budzi się w objęciach Marioli, która przekonuje go, że jego Basia na pewno chciałaby dla niego szczęśliwego życia. Michał spotyka się z Kingą i daje jej obiecane pieniądze. Przy okazji opowiada o swoim rozstaniu z Justyną. Feliks zastanawia się, dlaczego wczoraj w kasynie tak źle mu szło przy ruletce. Monika zostawia go w sypialni, a sama jedzie do restauracji. Po powrocie zastaje go w domu w fartuszku przygotowującego kolację. Elżbieta jedzie na ostatnie spotkanie promocyjne "Klanu", Jerzy zostaje w domu i bawi się z wnukami. Michał ma przejąć opiekę nad dziećmi, ale właśnie odbiera telefon od Kai z propozycją randki. Jak na skrzydłach pędzi do kafejki. Rozmowy przy kawie stają się coraz poważniejsze. W Klubie Księgarza Elżbieta przedstawia Konradowi Krystynę Lubicz. Redaktor rozpoznaje w niej świetnego tłumacza powieści Vujkovica. Po spotkaniu prosi obie panie o chwilę rozmowy, ma dla nich propozycję. Klan - odc. 1606 Paweł nadal jest zdecydowany zwolnić Edytę. Nawet jeśli jej wczorajsza skrucha była prawdziwa, nie może zatrudniać w klinice osoby, która zachowuje się tak nieobliczalnie. Krystyna usiłuje zmienić temat i przypomina mężowi o imieninach Agnieszki. Mimo wątpliwości Czesi Darek przekonuje ją, że chce wychowywać Anulkę. Zastanawia się, gdzie znaleźć dobrą agencję detektywistyczną. Czesia przypomina sobie o Bogdanie, znajomym Moniki. Jacek przynosi dobre wiadomości od prezesa. Niedługo będą mogli z powrotem przeprowadzić się do swojego wygodnego biura w Piasecznie. Przeziębiona Ola zostaje w domu i uczy się do sesji. Kinga wyciąga Michała z placu budowy na kawę. Po swoich różnych doświadczeniach zawodowych chciałaby się usamodzielnić i rozpocząć własną działalność, prosi więc Michała o pożyczkę. Monika i Feliks wybierają się wieczorem do kasyna. Deptuła odwiedza Mariolę, aby zreperować jej pralkę. Kiedy urządzenie zostaje uruchomione, Mariola wylewnie mu dziękuje. Profesor zostaje na noc. Klan - odc. 1605 Po wczorajszej rozmowie z Edytą Paweł jest przekonany, że ją zwolni z Elmedu. Koziełło zarzeka się, że chciał z nią wczoraj przyjść do niego, ale lekarka zasłoniła się swoim stanem emocjonalnym. Ku zaskoczeniu Darka Czesia mocno angażuje się w poszukiwanie Anulki. W administracji cmentarza oboje dostają numer telefonu do opiekunki grobu Wiesi i jej męża. Stefan informuje, jaka procedura ich czeka, ale i tak najpierw trzeba znaleźć Anulkę, a w tym może pomóc agencja detektywistyczna. Ola spieszy się na kolokwium. Przed drzwiami sali spotyka Adę, dziewczyna przekazuje jej rewelacje na temat Smosarskiego. Profesor pojechał do swojej żony prosić ją, żeby się z nim nie rozwodziła. Mariola pyta Deptułę, czy mogłaby przeprać kilka swoich rzeczy w jego pralce, bo jej własna odmówiła posłuszeństwa. Deptuła deklaruje się, że może spróbować naprawić urządzenie. Skruszona Edyta odwiedza Pawła w gabinecie. Prosi, żeby dał jej szansę i nie zwalniał jej z pracy. Klan - odc. 1604 Czesia próbuje dość nieporadnie pocieszyć Darka, który bardzo martwi się o córeczkę. Dopiero teraz tak naprawdę poczuł, że to jego dziecko. A nawet nie wie, gdzie jej szukać. Grażynka radzi, aby poradzili się prawnika, np. wuja Stefana. Krystyna spotyka na uniwersytecie Szymona. Chłopak przyznaje się, że myśli o zmianie uczelni. Monika chce wprowadzić do menu potrawy kuchni indyjskiej. Zaprasza Feliksa na kolację do restauracji, gdzie serwują dania z tamtego regionu świata. Kinga wpada na Sadybę w odwiedziny do bliźniaków. Opowiada Elżbiecie o swoich poszukiwaniach pracy w Warszawie. Dopytuje się o Michała. Michał spędza czas na randce z Kają. Przy aromatycznej kawie w przytulnej kawiarni wyznaje dziewczynie, że bardzo dobrze czuje się w jej towarzystwie. Koziełło przyjmuje Edytę na wizycie kontrolnej. Nieśmiało wspomina, że Paweł chciał się koniecznie zobaczyć z obydwojgiem. Klan - odc. 1603 Przy śniadaniu Jerzy z dumą opowiada o swoich wczorajszych oświadczynach podczas wieczoru literackiego. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko zgody Elżbiety na ślub. Mimo nacisków domowników Elżbieta znowu dyplomatycznie ucieka od odpowiedzi. Monika nie może sobie znaleźć miejsca w restauracji. Po przypadkowym spotkaniu z Szymonem znowu myśli tylko o nim. Nie słucha rad Gabrieli i jedzie na uczelnię. Szymon jest mocno skrępowany sytuacją, nie wie, jak reagować na czułe gesty Moniki. Z opresji ratuje go Krystyna. Zabiera Monikę na kawę i łagodnie przekonuje, że nie powinna tu przychodzić, bo rani i siebie, i Szymona. Beata zdaje Rafalskiemu relacje z hucznych oświadczyn ojca. Rafalski żartując, podpytuje, jak ona by zareagowała, gdyby poprosił ją o rękę. Pola próbuje się uczyć w nowym lokum szefa. Jednak szef chce zupełnie inaczej spędzić dzisiejszy wieczór. Paweł przedstawia Kozielle swój pomysł na uzdrowienie sytuacji. Chce porozmawiać z Edytą, ale koniecznie w jego obecności. Ponaglany przez Czesię Darek jedzie w odwiedziny do swojej córeczki Anulki. W domu nikogo nie zastaje, a na furtce zauważa przyczepiony nekrolog Wiesi i jej męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześka w domu bedzie miała
zajęcie opiekując sie dzieckiem Darka, a ten bedzie latał za dupami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość css
Dzisiaj mnie rozwaliła porada Jacka, który doradzał sekretarce, co ma kupić siostrzeńcowi czy coś w tym stylu. A mianowicie, wg Jacka, najlepszym prezentem byłaby...hulajnoga. Jasne,prezent w sam raz na mroźny styczeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
Czy ja dobrze pamiętam, że Jacek miał romans z córką Rafalskiego, ona zaszła z nim w ciążę, a potem gdzieś wyjechała. czy coś mi się pomyliło? Ciekawe czy ten wątek jeszcze powróci, bo zdaje się, że nikt ( Rafalski, Beata,..)o tym nie wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
A tak poza tym to trochę dużo tych zdrad, doktorek t podejrzewany o ojcostwo, następny będzie Ryszard. Jakaś pechowa ta rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka klanuuuuu21
Czy wy rowniez odebraliscie dzisiaj takie wrazenie,jakoby ze Jurek zainteresowal sie Pola ;>?? Hmm,mialam takie wrazenie,zreszta moja mama rowniez. Co?O co bedzie posadzony Ryszard?O ojcostwo??Niby kogo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafalski wiedzial o tym
romansie jacka z jego corka (grozil jackowi ze jesli nie skonczy tego to powie wszytsko beacie) tylko beata nic nie wiedziala.. i pewnie jak sie teraz dowie to sie wscieknie na rafalskiego ze jej nie powiedzial i bedzie koniec zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btyjuyjkuk
zobaczcie, jak fajnie wyglada teraz Beata, przy niej Donata to jakś wywłoka, teraz bę∂zie gaciami trzęsła, żęby Jacuś się nie przykleił do sekretarki :P Ten typ tak ma i ona ona tym wie - najpierw była jego zdobyczą, teraz może pójść w odstawkę , i dobrze :P Jak do cholery ma na imię Deptuła??? :D A Jerzy jakos tak dizwnie zainteresował sie Polą tzn. jak wyszła to tak sie dopytywał, też stary podrywacz , echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
Nie nie Ryszard, a doktorek, mąż Krystyny Lubicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btyjuyjkuk
acha, a Elżbieta nie powinna go wpuszczać do domu na stałe, bo znowu się rozbucha samiec jeden! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka klanuuuuu21
No mnie to sie wydaje,ze Jerzy chyba latanie za kobitkami ma we krwi ;/ Szkoda mi Eli,ehh ... Donaa to wywloka!Beatka rozkwita i Jacek powinien zalowac ! Taka piekna zone stracil,ehh ... Smieszne jest to,ze wszyscy do tego Deptuly mowia,,Panie Profesorze''a,a on jak juz to zwraca sie do Krysi i Kaczorkowej per Pani Krystyno/Mariolo.A one tak do niego sie zwracaja,jakby to byl rzeczywiscie ich jakis profesor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
Mi tez sie wydaje, że Jerzy to już tak ma, on ją wiecznie będzie zdradzał, a ona ciągle będzie się dawała przepraszać, i wiecznie będzie z jego powodu cierpieć. Scenarzyści to chyba czerpią jakaś dziwną satysfakcję z tego, że nie pozwolą się Eli zakochać w kimś innym, i ułożyć sobie życia z normalnym facetem. Ale z mojego/widza punktu widzenia to już jest nudne, niech ona się wreszcie usmiechnie i zacznie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jo joj
Beata to chyba po Eli też jest wiecznie krzywa i nieszczęśliwa. Ja bym chciała żeby Jacek był szczęśliwy z Donatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej przegapiła
co dzis bylo w klanie bo bylam na zakupach i nie obejrzalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka klanuuuuu21
Z Ela mogliby cos zrobic,bo rzczywiscie az przykro na nia patrzec.Mloda jeszcze kobitka a robi z siebie meczennice Narodu :( A ogolnie to cala rodzina Chojnickich ma jakiegos pecha-Ela,Beatka,Michal. Mi tez sie wydaje,ze Kaczorkowa wcale nie ma zadnej anginy.Moze zalapala dola,bo sie biedna zakochala w profesorku :P.W ogole wydaje mi sie,ze ona cos ukrywa,hmmm,jakas dziwna dzis byla... Koziello mnie juz denerwuje;/Pawel nawet nie wie o co chodzi,a Tadeusz go tak odpycha ;/Dorosly facet,a nie umie nawet porozmawiac jak dorosly,co z tego ,ze tajemnica lekarska,ale to rowniez tyczy sie jego przyjaciela,rowniez lekarza!Poza tym on chyba powinien uwierzyc Pawlowi,a nie obcej babie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej przegapiła
a mogłabys napisac co dzis bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka klanuuuuu21
Wybacz,ze dopiero odpisuje,ale nie bylo mnie ;)Wiec-Jureczek byl dzisiaj u cioci Stasi zawiesc jej lekarstwa i nagle wpadla Pola,ktora oczywiscie widac bylo,ze zaimponowala Jurkowi,wpadla w oko ;]Co slusznie zauwazyla rowniez ciocia Stasia.Koziello zdradzil dzis Pawlowi,ze Edytka poronila i jakby najechal na niego,powiedzial mu ,ze pomimo wszystko powinien isc odwiedzic Edyte.Pawel nie rozumie dlaczego Tadeusz go unika i tak dziwnie odnosi sie do niego.Darek byl dzis u Ryska i rozmawiali sobie i Rysiek zauwazyl,ze zle sie dzieje w malzenstwie Czesi i Darka,o czym poinformowal Grazynke.Ta mu powiedziala,ze Czesia podejrzewa Darka o romans,on natomiast podejrzewa ja o to samo i to na dodatek z Mariuszem.Obuzony Ryszard postanowil ,ze porozmawia z Mariuszem,jednak Grazynka prosi go ,aby tego nie robil. Cudowny kolega Michala,pan Waldek,namawia Justyne,aby ta byla niedostepna dla Michala,tajemnicza i nie miala dla niego czasu,aby tez byl zazdrosny.Po czym zaprosil ja do teatru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
Mówicie , że Kaczorkowa się zakochała? a mi się wydaje, że ona po prostu szuka jakiegokolwiek chopa z tytułem, żeby podnieś swój status społeczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty kaczorek mbrrrr
Mi tez sie tak wydaje,poza tym ona ogolnie szuka faceta na sile.Nie wiem,chyba ma jakies parcie macicy :( Glupia baba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×