Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość dokladnie.. wszyscy znaja
tego Vujkovica.. normlanie najbardziej znany czlowiek swiata.. kogo by nie zapraszali nie poznali zawsze przyjezdza Vujkovic i jest pretekstem do jkiegos zaproszenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ciekawe jak wyjdzie randka Steni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ononaono....
Kinga jest w ciąży?? Ma taki odstający brzuch i te ich ciągłe pan profesor, pani doktor bleeeeee czekam dalej na DESPERATKĘ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc dla wieloryba
dzis bez denatki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesorowie imion nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość css
Okropnie te panią Stenię ubierają. OKROPNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatywny palazji
Popieram poprzednią odpowiedź. Pani Stenia wygląda jak olbrzymi namiot w maki z okropnym niebieskim makijażem, pasującym jak wół do karety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnbnhjhjkilkilo
Aktorka grajaca Kinge jest faktycznie w ciazy :) Nooo na maxa wkurza mnie sposob,w jaki ta kolezanka Moniki (zapomnialam ,jak ma na imie)wita sie z tym swoim facetem ;/ 3 dretwe buziaczki w polik??Ja tak caluje babcie,gdy skladam zyczenia,a nie swojego faceta ;/ Kto w ogole widzial,zeby para sie tak witala?Przesadzone strasznie. I te dzieci Michala ,eh :( To ich ,,Dzieeeeeeeeen doooooooooooooobry babciu'' jest mega wkurzajace ;/ Aha i zapomnilalabym o Steni.Jak ona dzis mowila do tej kamerki;/ Jakby byla specjalnej troski.Wydzierala sie.To moja prababcia juz jest lepsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
ze Steni to ja myślałam, że się dzisiaj posikam :D a na miejscu tego gacha to bym uciekała z tej randki gdzie pieprz rośnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stenia przecież męża chyba
ma i na randke się wybiera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzis poirytowala Kinga stwierdzeniem, że Micho robi dzieciom zamęt, bo calowal laske, a ona jak sterego gacha sprowadziła im to oki. Smosarki taki rozrywany, bo jak to określiły kiedyś Ola i jej psiapsiółka to ciacho, jakie ciacho chyba piernik. Michał świetna książke dał dziewczynie do poczytania. Sam poszedł w kimono. wkurzająca jest też pracownica od serów zapomnialam imienia a Karolinka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
Zgadzam się z przedmówcą. Nie przepadam za Michalem, ale jak by mial fajna wesola dziewczynę, to moze i on byłby bardziej znośny, wiec ta Kaja mogła by na dłużej zagościć, a Kinga niech sobie znajdzie innego sponsora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bo Kinga to chcechyba do Michała wrócić. Jakos nie moge oprzeć się takiemu wrażeniu. Ich dzieciaki to tak czy tak maja niezły zamęt, więc nie sądzę, żeby obecność dziewczymy Michała jeszcze im popsuła psychę. No, ale Elżbieta... bosz... ta baba to mogłaby sobie dać na wstrzymanie z tym \"Michałku, ale pamiętaj odwieź dzieci do szkoły\"... je-zu-ssssss!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akcja z Kają
i randką w domu rodziców Michała wraz z jego dziećmi każdą normalną i trzezwo myslaca dziewczyne by wystraszyła. Nie mowiac juz o mieszkajacej tam Kindze...Kaja powinna spieprzac w te pedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smosarski i Olka
Mnie rozbrajają spotkania Olki ze Smosarskim! Od kiedy to studentki chodzą na dyskoteki z profesorami, obnosząc się z tym przed koleżankami?! W realu, jeżeli studentka spotyka się z profesorem, to raczej się z tym kryją... Niedługo dojdzie do tego, że Krystyna zacznie chodzić na imprezy z Szymonem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccsqs to ze u ciebie w
domu nikt do siebie nie odzywa sie grzecznie i slodko nie znaczy ze w zadnym domu tak nie jest... a po drugie jakby Mi syn tak odpoiwedzial.. ze nie moge isc do teatru bo on sie umowil i nie ma kto z dziecmi zostac bo bym mu spakowala rzeczy i kazala sie wyprowadzic na "swoje". co to w ogole za zachowanie?? bezczelny cham i prostak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postac Michała
jest po prostu beznadziejna, zaden sensowny młody facet tak się nie zachowuje, tylko chyba ostatni nieudacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wina
to wina Eli, ze traktuje go jakby byl dzieckiem i nie potrafil niczego zrobic, przez takie matki wyrastaja wlasnie takie Michalki i jakas biedna zona /dziewczyna musi sie potem z taka kaleka zyciawa meczyc. Rozwalil mnie tekst Elki \"wolala bym zebys mieszkał z nami\" no po prostu szok! szkoda ze go jeszcze łyzka nie karmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal to ciota:o podobno niezle tam zarabia nib byla mowa nawet o 9tysiakach a siedzi ciagle na sadybie:o a on ma juz 30che albo wiecej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ze NIe bo jak Michala
gral Wieczorkowski to ten Michal i zaradny byl.. zmienili aktora i odrazu Michal stal sie ciota;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wina
No racja. jak gral Wieczorkowski, to bylo innaczej, ale Elka tez nie była taka nadopiekuńcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie i Michal
zachowywal sie normlanie.. gral sobie w klubie... potem troche po tym wypadku sie zrobil inny no ale na pewno nie taki jakim teraz jest.. przeciez odemnie ze takie zachowanie to w jape by dostal.. ja chcac zostawic dzieci z babcia najpierw bym zapytala czy nie ma planow..a nie z gory zakladala ze moge wyjsc bo przeciez matka i tak zawsze z nimi posiedzi.. i dobrze ze nie pozwolili stasce z nimi zostac.. koniec z wyreczaniem we wszystkim maminsynka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarayaya
jej jak ja tego aktora co gra teraz Michala nieznosze!wrrrr!Wieczorkowskiego lubilam bo byl fajny sympatyczny i wesoly a ten to taki odpychajacy jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak Pani Stenia - sluzaca
zarznie sie a przygotuje dla Lubiczow zarcie.. Boze co za idioci;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no..
własnie sie zorientowałam ze przegapilam :( co było ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka-zosieńka
a Stasieńka jaką miała minę jak rozmawiały ze sobą Kinga i Kaja:) jakby miała powiedzieć-bożesz Ty mój, sodoma i gomora, co siem na tem świecie wyprawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W zwiastunie następnego odcinka pokazali Mariolę w czerwonej sukience, Surmacz złośliwie powie do niej z uśmiechem - proszę nie robić sztucznego tłoku. Stasia będzie bała bardzo o Polę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i w sumie ciocia Stasia
ma rację, bo jakby nie patrzeć, to układ jest mocno chory, ex kobieta i matka dzieci mieszka w jednym domu z Michałem, który co chwila ma nowe panienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akikikakaka
a widzieliscie ten buziak ryśka i grażynki ? mhmmhmh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasminkaaa
nie widzialam tego buziaka :( jaki byl :D? wkurzaja mnie ci lubiczowie ;/ krysia wypalila ze pijdzie do fryzjera i kosmetyczki :( o matko boska ! a co ona idzie na sale jakas?spotkanie raptem w starym gronie na 6 osob i ona takie przygotowania robi?? jenyyyy ;/ i biedna pani stenia ... nic tylko im usluguje ;/jakby sami nie mogli nic zrobic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×