Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość takie tammm
Ostatnio miałam okazję przebywać na jednym spotkaniu z aktorką, która grała Matyldę w Klanie, na pewno pamiętacie, tę koleżankę Eli. Powiem Wam, że nie rzuca się w oczy specjalnie, wydaje się dość skromna, natomiast trochę coś wyniosłego w niej jest. Po spotkaniu słyszałam jej rozmowy poza salą i powiem Wam, że mówiła identycznym głosem, słownictwem, jak pamiętam ją z serialu, co dla mnie dobrze nie świadczy...bo w filimie, serialu to aktor gra i nie powinien być sobą, chyba że tez grała, jak to mówiła, ale ona rozmawiała ze znajomymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Już to widzę, jak tacy prosi ludzie jak Michał i Waldek ;) idą rano na kawę porozmawiać, masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Czy mi się wydaje, czy teściowa Beaty była w jej mieszkaniu, jak nikogo nie było, tylko po cholerę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba to byylo tak
jacek dal jej klucze a ona pewnie wpadla na chwile przed ich przyjazdem by obiad czy tam kolacje zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśmiałam się na dzisiejszym Klanie w dwóch momentach: kiedy przyjechał Rysio taxi driver na Sadybę a Ela powiedziała do niego słodko-pierdzacym głosikiem: Rysienieczku tudzież Rysieniaczku :) I kiedy Jurek Knorr przedrzeźniał paniostanisławowe "Bożesz Ty mój! Apokalipsa!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Jurkowe "Bożesz ty mój " było dobre :), a zauważyłyście, ze chłopaki Michała zaczęli grac jakby naturalniej, te ich uwagi o czytaniu książki, czy kawiarni tylko dla dorosłych, chyba sie bardziej wyluzowali, albo reżyser dal im więcej luzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No tak zrobiła im jakąś kolację ta matka Jacka, ale chyba to mogła zrobić w swoim mieszkaniu, a nie pchać sie do mieszkanie Beaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srają się z tymi imionami jak nie wiem co jak ktoś wspomniał , Elżunia do Jerzego "ooooo Rysio przyjechał" jak do dziecka 3letniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mogla zrobic
w swoim mieszkaniu, ale ja dzieciakow po podrozy nie wlekla bym jeszcze pol miasta do matki zeby cos zjadly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tymi zdrobnieniami to racja
Jasio, Michałek, Grażynka,Beatka, Rysio itp sretete ... u mnie w dumu powiedzieli by "oooo Rychu przyjechał " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w Klanie będzie miesiąc remontów :) oj przydałoby sie u Grażynki, bo oni zatrzymali sie chyba na bardzo wczesnych latach 90, a pamiętacie jak nie tak dawno temu pisałyśmy tu o podzieleniu pokoju dzieciaków? :D ale jestem bardziej ciekawa remontu na Sadybie, mi osobiscie podoba sie obecna kuchnia, ma swoj klimat starego domostwa ;) mam nadzieje, ze nie zawalą jej Ikeą, bo szkoda by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, mogliby podzielić jakoś te biedne dzieciaki, zero prywatności mają, ani się przebrać, nawet spanie jest krepujące w obecności dorosłego chłopaka (dla dziewczynki w wieku Bożenki na pewno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusirenda
a wie ktoś może ile ten Jasiek i Malgośka mają lat? Gosia mi "wyglada" na 8, albo cos mi sie przypomniało.skojarzyło, a Jasiek 12? hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaruś smosarskiii
Jeszcze przed wakacjami mówili że Jasiek ma 11 lat, a Małgośka, to nie wiem, jakoś nigdy nie słyszałam żeby mówili ile ma, ale pewnie te 8, 9 lat. Ano pamiętam, jak pisaliśmy o remoncie u rysków, 3 dzieci w jednym pokoju...masakra, tylko Maćka to dalej uznają za dzieciaka, no i nim mentalnie jest, więc to trochę inna sytuacja. Bardziej mnie zszokowało, że dzieciaki Beaty mają jeden pokój i to malutki, że prawie łóżko przy łóżku...a przecież mają kasę...ale pewnie to tylko kwestia czasu i Beatka strzeli se apartament ;). A i zauważyłam, że od dawna nie pokazują Eli w aptece, a to fajne było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzanna von Nathusius
Suzanna von Nathusius (Malgosia) -2000. 04. 12 - Data urodzenia (Warszawa) Jasia wieku nie znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaruś smosarskiii
ale pytanie raczej dotyczyło ile w serialu mają lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach w serialu
to sie nie zrozumielismy ;) no ale nie wiele sie pomylilam, 8-9lat czyli tyle ile ma w rzeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaruś smosarskiii
co do dzieci, to za bardzo ich rzeczywistego wieku nie ukryją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wreszcie Ryśki poszły po rozum do głowy i wykombinują pokój dla Maćka, najwyższą pora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w koncu cos robia
Juz najwyzszy czas byl by u Ryskow jakos rozwiazac problem tego wspolnego pokoju, najlepszy rozwiazanie bylaby zamiana mieszkania bo Maciek pojdzie do osobnego a Bozenka jako dorastajca panna tez by pewnie chciaal miec swoj kącik, bez Kasi.No ale pewnie poki co to u siebie zrobia osobny pokoj dla Macika.U Beaty tez dzieciaki w tej klitce i pomalu bedzie ten sam problem co u Rysia, ale u Beaty to raczej problemu z kasa nie ma wiec pewnie kupi cos wiekszego albo dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech te problemy
mieszkaniowe- samo zycie ;) a Michal trzeba przyznac ladnie sie zachowal, nie chce brac kasy tylko po prostu pomóc, nono..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, że bez sensu Michał wtajemniczyl Elę i Jerzego w niecny plan ożenku z Polą - skoro udają przed Stasią i Jeremiaszem co im szkodzi poudawać przed wszystkimi... Ela miała rację, że dla dzieci to raczej niezdrowa sytuacja ale pewnie skonczy sie tym, że bedzie wielka miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dorosli nie
powiedzą dzieciakom, to same sie nie domyślą, przecież nie maja zamiaru sie obściskiwać, wiec nie zobaczą, a mowic sobie żonko- mężu tez nie zamierzaja. Ciekawe po ilu latach w Polsce musieli by byc w tym "zwiazku malzenskim" ;)żeby ona dostała obywatelstwo, kiedyś to bylo chyba piec lat, a teraz to kto wie, moze sie cos zmienilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotkastanislawa
zapomnieliście o najważniejszym Staśka wczoraj pierożków naliepiła, a w poniedziałek kluseczków ze skwareczkami ciekawe co dzisiaj zaserwuje u państwa Chojnickich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladaczka klanu
To dziwne,ze Ela i dzieci i Michal sa tacy szczupli po tych kluskach i pierogach. Z tym slubem to dziwne...nie znaja sie,a dla papieru wezma slub i w sumie kazdy zaadowolony.Tak jak rozwodza sie,zeby dziecko przyjeli do przedszkola :-0 Maciek juz dorosly...to moze zamiast robic mu osobny pokoj kupic mu wlasne mieszkanie i ozenic z Martynką?? :) Cos cicho o Monice sie zrobilo.Biedaczka nie ma faceta teraz.I znowu wpadnie w alkoholizm. Co do Czarusia.Dopoki go nie ogladalam w Klanie,bylo spoko.Teraz go nie cierpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciocia Stasia bedzie przynoscic obiady jak na Sadybie bedzie remont...wyobrazacie sobie starsza pania jak targa przez miasto garki z obiadem dla kilku osob? pewnie ją Jureczek lub Rysiu beda zawozić, bo tak nikt nigdy nic nie robi i wszyscy sie zawoza i odwozą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co dziwnego w tym slubie
tak niestety robia ci którzy chca sie wyrwac z wlasnego kraju i licza na lepsze życie, czesto trafiajac z deszczu pod rynne. A kluseczki i smukla figura, no wiecie to zalezy od przemiany materii, mam dwie koleżanki ktore jedza ja przysłowiowy chlop, a rozmiar nosza chyba 34 albo i mniej. No ale Jerzy sie ochudza, to moze on tylko dym ze skwareczkow wacha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotkastanislawa
15 minut dzieli nas od poznania kolejnego przepisu Stanisławy oraz losów pozostałych klanowiczów. Jak myślicie, jaki zespół na plakacie miała Bożenka? Ja obstawiam Tokio Hotel :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaruś smosatskiii
a właściwie to o co on się obraził na Age, bo to jakieś dziwne było? powalony ten wątek. ślubu Poli i Michała na pewno nie będzie toż to nie po bożemu ;), no i Betii z Jacusiem się zejdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×