Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ale lipaaa
Coście się tak ten biednej OIki uczepili ;). Ale zgadzam się strasznie ją ostatnimi czasy zinfantylizowali...już nawet nic się nie mówi o tym schronisku, jakby wróciła do czasów lo, tylko szkółka i szkółka. No jeszcze rozumiem, że może nie pracować, bo skoro dziennie studiuje i rodzice mają kasę, to nie ma takiej potrzeby, no ale chociaż by jakieś praktyki jej wymyślili, czy jakąś robotę konkretną w domu ;). No ale Aga ostatnio nie lepsza, a ma przecież dziecko! Np. dziś siedziała w barze w elmedzie i z prawnikiem szukała lokalu na swój biznes ;), kurna co robił tam ten prawnik, no i już nie wspomnę, że ona tam chyba pracuje, a nie chodzi spotykać się w innych sprawach do kliniki ojca....Jak nie miała dziecka, to miała aspirację, pracowała, zarabiała, a teraz jak ma dziecko, to zdała się na łaskę ojca, jakieś powalone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
czekałam aż ktoś napisze o tym żle zmontowanym fragmencie :D fakrycznie wtopili z tym nieżle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloara
tan od Agi to taka ciamciaramcia mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa kopytko
Śmieszy mnie że co czwartek drętwi Lubiczowie tańczą jeden i ten sam taniec,do tej samej muzyki,już chyba ze dwa miesiące wałkują dwa kroki,nigdy nie zaprezentują więcej kroków tylko dwa i ich poważne miny i trzepanie łepetynami,masakra. Fajny kurs że uczą na nim tylko tanga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to pech, nie widziałam wpadki :( Jak widzę, Olka wciąż na tapecie. Antek naprawdę do seksuologa poszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak i ja
Czy cos przegapilam? Antek spotkal sie wreszcie w sypialni z Hanna i zaniemogl? No, bo chyba z tego powodu Jurek zalatwil mu ta wizyte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepie sie i ja
ja nie wiem czy ten kto ubiera olke to jej osobisty wróg??!!! zakładają jej te derke z futrem z pyty bobra chyba, do tego ten makijaż... Wygląda jak skrzyżowanie cara iwana z burdel mamą z lat 90. Nic normalnie tylko ją postawić na bazar i niech spirytem handluje ruskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano Antoni biedaczek zaniemógł,ale do seksuologa nie pójdzie bo się wstydzi:)No i dobrze,moze wróci do fajnej,ładnej i z ''ikrą''Renatki a nie taka szkapiasta zębata Hania!(o rety,ale pojechałam,z reguły tak o nikim nie mówie):)))) Wtopę dedektywa zauwazyłam. Ale sztuczna ta rozmowa burmistrza z Feli,w tle mieolny z marcheweczką....:) Prawnik Agi drętwy niemożliwie. Tak,tango to jedyny taniec jaki ćwiczą Lubiczowie:)muzyczka też tylko jedna. Zauwazyłyscie jaka Ola była jakby niesmiała przy mamie Norberta?Dziwne,zawsze wydawała się przebojowa a ostatnio juz kilka razy wydała mi sie taka zagubiona i niepewna...hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlaczego Olka w tym futrze usiadła do stołu napić sie kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No przecież Olka pierwszy raz spotkała się z matką Norberta, nic dziwnego że była lekko zdenerwowana ;). Bożenka będzie robić karierę tancerki w Hiszpanii ;), pewnie okaże się w końcu, że to jakaś wtopa i werbują tak panny do najstarszego zawodu świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenka już była raz werbowana
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Coś czuję, że będzie coś podobnego ;), ale trzeba przyznać jest bardzo ładna, tylko niestety im jest starsza tym bardziej widać, że talent aktorki ma średni. Kaśka wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klan Wampirów
Wtedy Bożenkę werbował Pan Familiada, znany również jako Żenujący Żart Prowazącego, który gra(ł) w klanie mecenasa, etatowego przeciwnika z sali sądowej wuja Stefana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqqqsss
dzisiaj bedzie powtorka za chwile ogladajcie zenujaca wpadka masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkhjkhjkhkhj
To cos co Ola miała wczoraj na sobie było ............... Norbert jest żałosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka jak Olka gorzej
wygladala krystyna w tej pasiastej pszczolce mai na tancach, szkoda, bo ladna kobitka, moglaby normalna spodnice z bluzka miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystyna nie będzie chodziła pewnie na kurs tańca jak zobaczyła Edytę. Dla mnie jest dziwne, że jej mąż jest z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maatko i corko
mąz z nia jest BO TO SERIAL i tak chce rezyser:(:(:( cale zycie z debilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu stock mowi
o niej DR Edyta.Akurat DR nie jest w jej wypadku najwazniejsze, jesli w ogole jeszcze cos znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz tam w ogole jakas
typowo warszawska mania tytułowania: - doktor Lubicz - doktor Edyta - pan pułkownik - pani dziekan - "czy mnie pani dziekan wypada zatańczyć w turnieju????" :P - profesor Deptuła aż dziwneże nie mówią, że pani magister farmacji popilnuje dziś wnuki, bo Michaś ma randke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanowe sprawy
... "bo operator koparki Michas" haha , idac tropem tytulowanie to tak powinno byc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
profesorowa Deptułowa doktorowa Koziełłowa pułkownikówna Zyta to brzmi dumnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
dawno siostry Doroty nie pokazywali, i chyba klan lubiczó zapomniał o niej. Oj nie ładnie, nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
byki mi się same piszą, chyba mam chochlika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho z kremikiem
1846 Odcinek serialu tv Rok produkcji: 2010 Matka Zyty prosi Elżbietę o spotkanie. Ławecka podsuwa szefowej dokumenty do podpisania oraz swoje wymówienie z pracy. Zdenerwowana Karolina wzywa na dywanik znajomego detektywa. Paweł próbuje wyciągnąć Koziełłę do barku, ale ten śpieszy się, aby odebrać dzieci ze szkoły. Chwali się, że od kilku dni razem z Anną opiekują się rodzeństwem Błażeja. Agnieszka szykuje się do przejęcia lokalu po pralni Kingi. W piątek dopełnią formalności w urzędzie. Hanna zostaje dłużej w pracy. Antek z daleka obserwuje, jak jego ukochana kokietuje swojego szefa. Obrażony, wykręca sie od randki w swoim mieszkaniu. Twierdzi, że od rana jest awaria wodociągów i nie ma wody... 1847 Odcinek serialu tv Rok produkcji: 2010 Zdenerwowana Hanna czeka przed firmą na Antka. Kiedy się spotykają, zarzuca mu kłamstwo. Świadkiem sceny jest idąca do pracy Renata. Bożenka uprzedza rodziców, że nie wróci do domu na obiad. Grażynka martwi się, że dziewczyna ma za dużo zajęć. Do firmy przychodzi uprzejmy interesant, który próbuje prawić Renacie komplementy, ale popełnia gafę. W przerwie między zajęciami, Norbert i Ola idą na obiad do domu. Wkrótce przychodzi matka Norberta i dyskretnie wypytuje Olę, czy ta zna sytuację jej syna. Na zajęciach w klubie tańca zaczepia Bożenkę chłopak ze starszej grupy. Uważa, że dziewczyna dobrze tańczy i miałaby szansę na występ w młodzieżowej rewii w Hiszpanii. Antek zabiera Hannę do wynajmowanego mieszkania. Bożenka wraca bardzo późno z zajęć. 1848 Odcinek serialu tv Rok produkcji: 2010 Maciek budzi rodziców wcześnie rano. Przypomina o zakupie prezentu dla Martynki. Jacek chwali się Beacie, że dostał zaproszenie z banku na rozmowę kwalifikacyjną. Bożenka opowiada przyjaciółce o propozycji chłopaka z klubu tańca. Waldek wciąż opowiada o swojej nowej sympatii - Mariannie. Nie powiedział jej jeszcze, że jest zakażony wirusem HIV. Elżbieta spotyka się z Wandą. Powiadamia ją, że chcą z Jerzym wyprawić dzieciom wesele w prezencie ślubnym. Paweł dzwoni do męża Edyty z nadzieją, że udało mu się przekonać żonę do zmiany grupy. Niestety, Edyta nie ma zamiaru nigdzie się przenosić. W tej sytuacji Krystyna definitywnie odmawia udziału w zajęciach szkoły tańca. W firmie Jerzego i Antka znowu pojawia się interesant z kwiatami. Po długich poszukiwaniach Maciek wybiera w końcu prezent dla ukochanej Martynki. Ola spotyka przypadkiem w centrum handlowym Wojtka, kuzyna Norberta. 1849 Odcinek serialu tv Rok produkcji: 2010 Ola spotyka rano na uczelni Norberta. Wspomina mu, że wczoraj przypadkiem widziała się z jego kuzynem. Chłopak traci humor i wypytuje, czy kuzyn bardzo go obgadywał. Rysiek właśnie odwiózł dzieci do szkoły i na chwilę wrócił do domu. Korzystając z nieobecności Renaty, Antek wypytuje Jerzego o wczorajszą wizytę interesanta z kwiatami. Renata wraca z komendy policji. Rozpoznała oszusta internetowego. Ola odwiedza Agnieszkę. Znowu ma wątpliwości dotyczące Norberta. Paweł idzie sam do szkoły tańca, żeby powiadomić instruktora o rezygnacji z zajęć. Po chwili wahania decyduje się wyjawić powody. W takiej sytuacji instruktor ma dla Lubiczów inną propozycję. Paweł pyta Krystynę, czy zgodziłaby się na indywidualne lekcje. 1850 Odcinek serialu tv Rok produkcji: 2010 Krystyna zgadza się na prywatne lekcje tańca. Rysiek telefonicznie umawia się z Joanną na zakupy u jubilera. Z jej pomocą udaje mu się wybrać złoty drobiazg dla żony. Wisiorek przymierza Joanna, a Rysiek ocenia efekty. Sytuację przypadkiem widzi Jerzy. Wieczorem na Sadybie zwierza się Elżbiecie, że najpierw Antek zwariował dla innej kobiety, a teraz nawet Rysiek ogląda się za innymi. Agnieszka ma problemy z przejęciem lokalu, w którym mieściła się pralnia Kingi. Bożenka pyta Kamilę, czy nie wie, co się dzieje z koleżanką, o której wspominał wychowawca. Kamila dzwoni do dziewczyny, która od ferii nie pojawiła się w szkole. Norbert proponuje Oli wyjście do teatru. Przed wyjściem matka Norberta pyta syna, czy wziął tabletkę. Rysiek jedzie z Maćkiem na urodziny Martyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosanoga
co za Joanna się pląta przy Ryśku? Może coś wiecie bo ja rzadko oglądam klan za to często was podczytuję;) nie wiecie o co kaman z Norbertem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqop
o jaka tabletke chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna to moze ta panienka
Maiusza i mysle, ze niewinnie bedzie doradzac. Pewnie sie okaze, ze Nornert ma jakies problemy psychiczne, nie moga przeciez wydac za niego Olki, bo co by bylo dalej z serialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×