Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość nie przesadzajmy
tam sie Jantoś zapalił i tego zapału ma wystarczyć na ich dwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan jest cool
Mi tez sie wydaje ze Hanna raczej niezbyt pali się do związku z Antkiem. Juz dawno jej w klanie nie widziałam. Ale to dobrze, Antek ma byc z Renatką i basta!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurza mnie czeska
z tym swoim ciocia, ciocia, nie da sie tego sluchac. juz dawno moglyby sobie mowic po imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek zaczyna się wahać. Mocno go Jurek magluje w tej sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze Hanna odpusci
Antka, zdaje sie,ze nie wiedziala najpierw,ze ma zonę. A Klan lubie dlatego, ludzie sa dla siebie grzeczni, w rodzinach rozmawiaja, radzą, są zyczliwi ,tolerancyjnie, nie klną - jak w mojej rodzinie, a juz czasem mysle, ze jestesmy wyjatkami, wiec miło zobaczyc, ze nie. Ogólnie u nas w domu jest bardzo podobnie, tyle,ze nie uzywamy wazy na zupę na 2 osoby i nie przelewamy na sniadanie soku z kartona do dzbanka ( bo chocby nieekologicznie -traci sie wode na mycie) i nie jemy wciąz pizzy bo niezdrowo, no i z dziecmi sie rozmawia jak z ludzmi ,a nie tylko: "slicznie narysowałęs").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Muszę Wam się przyznać,że jestem własnie na etapie oglądania fragmentów klanu od początku jego istnienia i powiem Wam, że jest duuuuża różnica między tym, co było kiedyś, a tym, co jest teraz! Kiedyś dialogi były naprawdę dobrze pisane, czasem śmieszne, miło się to oglądało! Po aktorach też było widac, że chce im się grać, mam tu na myśli zwłaszcza T. Stockingera i A.Kotulankę. Mimo całego mojego uwielbienia do tego serialu, uważam, że powinien się skończyć jakieś 5 lat temu, kiedy jeszcze był ciekawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie można
obejrzeć te pierwsze odcinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za nowa dziwna moda
narysowałęs jakos dziwnie sie takie slowo czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna chyba je zobaczyc na
youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ja dostałam je od osoby, która długi czas nagrywała klan. W internecie chyba nigdzie nie można obejrzeć starych odc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaln o 17.60
Jacek jest strasznie brzydki ,Antek też i ta szminka na ustach Moniki bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos juz pisał
ktoś słusznie zauważył, że zmieniła się makijażystka, bo monika i Olka wyglądają jak potomkinie Breżniewa. Szczególnie Olce to nie służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nom racja
olka paskuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to JA słusznie zauważyłam
:) :) chwalę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...bo monika i Olka wyglądają jak potomkinie Breżniewa..." NO NIE MOGĘ Z NIEKTÓRYCH TEKSTÓW. BUAHHAHHAHAH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zawsze myślałam że
córka Rafalskiego jest ładna,a ostatnio wyglądała paskudnie.Twarz jak dziecko,malutka i długa,niedopasowana marynara jak męska :O Jurek fajnie tłumaczył jak pozbyć sie kochanki :P W końcu serial z misją :P Bardzo trafna uwaga na temat Kaczorkowej z tym wibratorem.Tego babska nie da sie słuchać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfgdfgfdg
Z Olą to już żenada,w ostatnich 3 odcinkach to spotyka się tylko na korytarzu z Norbertem , mogliby gdzie ingdziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosząca o kliczek
mnie sie klanowi mężczyźni niespecjalnie podobaja, a Bednarek ma w sobie coś co mnie odpycha nieśmiało prosze o klikniecie http://wizaz.pl/akcje/vichy/glosowanie.php?i d=591331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafetriankaaaa
Nie oglądalam calego odcinka, jak Jurek radzil pozbyc się kochanki ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafetriankaaaa
proszaca o kliczek, kliknęlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosząca o kliczek
pięknie dziekuje :) ale ten nasz Jureczek to musze przyznać całkiem do rzeczy był..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosząca o kliczek
nie ogladałam dzisiaj klanu, ale Jurek musiał wiedziec co mówi, jakby nie było doświadczenie w tej materii ma spore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej osoby co pytała o "kopanie dołków" - chodziło mi o to, że Darek lezy w szpitalu i jest na zwolnieniu, baby w Rosso przyjęły kogoś innego na zastępstwo i marudzą, że szkoda, ze Darek musi wrócic bo ten drugi lepszy i choruj tu czlowieku spokojnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_____porucznikowa
Wiem,że to było milion razy,ale nie wytrzymam! Te tytuły! Konkretnie chodzi mi o ojca Zyty.Tak się składa,że mój mąż jest emerytowanym wojskowym.Kuźwa,nie ma czegoś takiego jak tytuły od stopni w życiu prywatnym! Owszem,na jednostce w pracy tak. Byliśmy razem na imprezie,poznałam jego dowódcę,do którego wszyscy mówili panie Jerzy a nie panie pułkowniku. Masakra! Ech,dużo by pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łopserdok kumcwot86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łopserdok kumcwot86
Szlag mnie trafia jak widzę tą kujonicę olkę i te jej super-mega-ciężkie studia - resocjalizację na uczelni prywatnej :-o Mam znajomych studiujących ten kierunek na naprawdę dobrych uczelniach państwowych i nauki nie mają dużo. Wiele czasu poświęcaja na tzw życie studenckie, a i tak oceny mają niezłe. A nasza Oleńka w każdym odcinku się kuje, lata z tymi notatkami po domu, jakby jej się do ręki przykleiły. No proszę was...Na imprezy chodzi od wielkiego dzwonu. Sszok, że idzie z Norbercikiem, pewnie tylko na moment, bo przecież nauka czeka. No chyba że weźmie ze sobą notatki do Radości, usiądzie w kąciku i będzie zakuwać. A jak sie spotyka ze znajomymi to oczywiście na kawę albo soczek, bo pewnie po piwku albo dwóch nie byłaby w stanie tak efektywnie przyswajać wiedzy. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
ktory chlopak wolaby isc na prywatke do kuzyna zamiast wyjechac z laska na weekend ..cos on unika tego ich pierwszego razu :P Blazej poszedl w zastepstwie Kozielly na tance z Anna ,hmmm oryginal normalnie! :D Rysiu Mackowi za prace u siebie w ferie przez 2 tygodnie zaplacil..cale 100 zl :D darmowa sila robocza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policjant z majami
Racja, ta Ola uczy się tyle jakby studiowała medycynę i np. architerkturę naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lubię doktorostwa
I w dodatku jeszcze Rysiu nie odprowadził ZUSu :P Ładny przykład dają w tym Klanie :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×