Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

i chyba nosi ciągle te same czarne spodnie pani Stenia coraz gorzej mówi, zauważyłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAaaaaaaaaaa..Mieszkam za granica:p Tak,synek taki duzy:D Ogladalam go naprawde dawno jak jeszcze gral Jan Wieczorkowski:p I to raz w tygodniu.Jakos ten serial dla mnie zbyt "slodki" byl.. A po za tym ten Michal wcale mi sie nie podoba,wg mnie beztalencie artystyczne,przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno..Ten Rysiu tez chyba zdradzil swoja zone? Ten co ma tego Maciusia,on Rysiu,tak?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też zaskoczyła muzyka na prywatce, a kiełbasa nie zwróciła mojej uwagi, bo nie poszczę. Na miejscu Olki wkurzyłabym sie na Trola za to, ze stale zmienia plany bez wcześniejszego uzgodnienia i robi ją w bambuko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coś swego czasu palił sie na świetliczankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cos mi sie przypomina wlasnie!! No dobra,ale Czesie maz zdradzil:-o Czyli tak: Ela zdradzona,Michal zdradzony,Beata zdradzona..I ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała, a potem zdecydowała się urodzić Pawełka juniora. Nie wiem natomiast nic o przygodach i romansach Agnieszki i Oli, bo też długo nie oglądałam i dopiero niedawno zaczęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie przez to że zaszła w ciąże z synusiem sie uleczyła!!!! poprostu badała się regularnie i szybko znalazła u siebie guza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale chyba miała operację i ta ciąża zdaje się byla ryzykowna, a jednak oczywiście wszystko skończyło się happy endem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie to napiszcie mi
starszej pani, jak wygladaja wspolczesne parapetówy studentów, bo sie wybrzydzacie, a ja wciąż nie wiem, jak jest naprawdę. Kiełabasa mnie nie rusza bo tez nie poszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipoglikemia
Powiedzcie mi czy to normalne ze 17latka sie pyta cioci czy moze ogladac kino nocne, kryminal a ona jej odpowiada "nie bo bedziesz jutro niewyspana" JUTRO JEST SOBOTA! A oni ja traktuja jak dziecko! I nagra sobie na video Kamilka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no akurat rada cioci jest
słuszna, po diabła sie nie wysypiac, takze w sobote, jesli mozna nagrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Jureczek to miał ze trzy romanse, na bank! Ale Elżunia też święta nie była... Z początków klanu pamiętam, że sypiała z Malickim. Tylko doktorostwo Lubiczowie nigdy się nie zdradzili... A trwały związek przypieczętowali Juniorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, Mgiełka, nieco drętwy.. :) Klan albo się lubi albo nie. Mój mąż twierdzi, że to druga Moda na sukces, w końcu Klan leci już chyba 13 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
norbert ma fryzure z lat 60 tych, parapetówa też była prawie w tym stylu i ubiór uczestników. mówicie o kielbasce w poście, ale tańców tez się w tym czasie nie urządza :) powiedzcie mi co jest z panią stenią czy ona gra chorą czy aktorka byla naprawde chora,czytalam z nią niedawno wywiad i ona mowi ze nie chorowala, więc nic z tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez slyszalam ze chorowala
a aktorka gorzej mowi naprawde gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
jak dla mnie to ona jest po udarze lub wylewie, ale ona sie wypiera wszelkich chorob, mowila ze jej dluga nieobecnosc w klanie to wyjazd rekreacyjny nie zadna choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po prostu nie mogę zdzierżyć tej pracy jureczka,renatki i tego rudego[zapomniałam jak on się nazywa] oni wiecznie urywają się wcześniej z pracy co dnia potem dzwonią że już dziś nie przyjdą co to za praca ja rozumiem że to ich firma ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
dla nich to chyba byla" huczna " zabawa bo nawet zrezygnowali z wyjazdu do plocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też juz dawno zwrocilam uwagę na pracę Jurka. Czy akurat zawsze niby przypadkiem pokazują jak ktoś musi gdzieś wyjść, np. do fryzjera lub po buty czy u nich to norma, że praca, to tylko 'dodatek do dnia' i zawsze można się urwać? Moi rodzice wprawdze nie pracują w takiej firmie co Jurek, ale u nich jak ktoś się spóźni, to jest wielkie halo i można mieć nie lada kłopoty. A co dopiero jakby chciał się urwać do fryzjera xD, chyba by go na miejscu wylali. Dobrze, że chociaż nie piją w tej pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
To jest firma Jurka i Antka, więc sami są sobie szefami i niokomu z niczego nie muszą się tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie moj takze
dokladnie tak klanko fanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja czaju naparze...
Swego czasu Jureczek w Klanie prawie nic innego nie robil tylko byl etatowym czarnym charakterem ( zdradzaczem w sensie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to w koncu powiedzcie co
sie konkretnie robi teraz na parapetowach,czy sie tanczy i jak ( o kielbase nbie pytam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Przede wszystkim oblewa się to nowe mieszkanie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×