Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ale lipaa
:D, dobre to z Ryśkiem i Zusem ;). Oj nie zgodzę się na każdym kierunku studiów, jak się traktuje to bardzo poważnie i np. chce się robić doktorat, to można się ciągle uczyć tzn. bardziej czytać, chodzić na konferencję, na dodatkowe zajęcia, wyklady...Tylko chodzi o to bardziej, jak pokazują Olkę, jak łazi z tymi zeszytami, jak w liceum, na uczelni też łażą po tych korytarzach, jak w szkółce, a nie na uczelni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No i Lubiczówny to chyba są jakieś przeklęte, przyciągają największych popaprańców z całej Warszawy. Ja na miejscu całego klanu Lubiczów już dawno bym się tym faktem załamała, ale doktorostwo to tryska optymizmem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka smazy kielbaske
w piatek w POscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dodatku ten Norbert to straszny sztywniak :o O Oli się nie wypowiadam, ale on to porażka... I obleśny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka smazy kielbaske
Bujaja sie jak na potancowce w podstawowce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No maskar z tą kiełbaską :D. Nie lubię Norberta, ale ten jego kuzyn to się zachowywał, jak jakiś napalony małolat, więc faktycznie można było się wkurzyć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłaby do Eli mówić po imieniu. Scenarzyści jednak kochają słowo ciocia - Czesia go nadużywa, teraz ta siostra Jurka, której imienia nie mogę zapamiętać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Czym się doktorostwo mają przejmować?! :) Chcą więcej wnukow, więc teraz to już każdego faceta swoich córek zaakceptują! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weźcie pod uwagę że
scenarzyści studiowali w czasach, kedy sie na uczelniach trzeba było uczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Między Kamilą, a Elą jest znaczna różnica wieku ;), więc mnie ta ciocia nie dziwi ;), w ogóle lubię Kamilę. Szkoda że scenarzyści nie wyczuli kiedy jest granica tych niepowodzeń sercowych Agi i Olki, bo to już jest nudne, że zawsze coś nie tak, teraz okaże się, że Norbert jest chory psychicznie....chyba zapomnieli, że coś podobnego było z jednym z facetów Agi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Beata jest nad opiekuńcza w stosunku do Małgośki, tak jak Ela do Michała ;). Co niby takiego jej Jacek powiedział, tylko odpowiadał na jej pytania i to bardzo lakonicznie, chyba dobrze że jej odpowiedział, no jakby jej o Donatce zaczął opowiadać, to się nie dziwę, że Beata by mogła być zła ;). Przecież Małgośka nie jest już maleństwem. Myślałam, ze Małgośce chodzi o to żeby nie zmieniał tej pracy, bo tak może poznać jakąś nową Panią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Sunia---> ja jak się jakimś odcinkiem wkurzyłam to 1,5 miesiąca nie oglądałam, a teraz oglądam nieregularnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do kiełbasy nie wszyscy
ludzie sa religijni przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcie mi proszę
bo nie z tego pokolenia jestem, jakie teraz sa ( io ile sa) młodzezowe potancówki w domach, ciekawi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mnie to zastanawia swoja d
roga->fanka topiku I czemu siostra Jureczka do niego mówi braciszku, a do Eli - ciociu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za bzdura ja
Nie wszyscy sa reliogijni, ale akurat WSZYSCY Z KLANU!! Co do potancowki, to byla parapetowka wiec noromalne ze w domu... Ale sam fakt ze niezdazyli wejsc i juz hop siup i ten jej mieszkanko pokazuje... Powiem jak w reklamie play NON SENS ten caly klan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja akurat nie zauwazylam
żeby Jacek albo beata byli religijni, czy np Monika albo oba doktorostwa czy Rysie. Chyba tylko Ciocia Stasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistic
czemu Błażejek do Tadeuszka mówi : tato , a do Ani : ciociu ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czułam w kościach, że ktoś o kiełbasie napisze :D Jacek wreszcie ściągnął garnitur, o wiele lepiej wygląda w zwykłej bluzie, nie tak sztywniacko impreza super.. a muzyka powaliła mnie na kolana, chyba bardziej na stypę by się nadawała, nie na parapetówkę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan o 17 35
Ta impreza była żałosna,muzyka bleee i kiwali się jakoś tak wolno.żenada,z jaką wściekłością Norbert rzucił się na kuzyna, rycerz od 7 boleści.Biała kiełbasa w poście? właściwie o tłustym czwartku też zapomnieli, cos producenci olewają serial , Antek to dupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boki zrywać
Telenowela Klan czyli serial z misją... Po pierwsze żenujace jest tytułowanie , Kaczorkowa do męża " przyjdzie doktor Lubicz, pani dziekan, państwo doktorostwo...o znajomych do męża!!! Przecież to smieszne ( życiu to mówi się przyjdzie Basia z mezem Józia z Franiem itp) Po drugie historia Rudej i jej chłopaka, dorośli ludzie- studenci chodzą za raczkę jak przedszkolaki, zero seksu, popijają soczki, a parapetówka wygląda jak stypa po Zenonie z fortepianem w tle - że niby tak się bawią studenci :) Kosmici chyba pisza scenariusze Po trzecie temat Karoliny ( byłej kochanki Jacka) to hit sezonu mała grubawa karlica o wygladzie 12 latki zachowujaca się jak pięciolatka i samiec Jacek lecący na to coś , może zamysl był dobry ale zastanawiam się czyja córeczka gra te rolę , bo przeciez pasuje tam jak pieśc do nosa, rozumiem że Donata to typ kochanki ale ten koszmarek z krotkimi nóżkami to jakas kpina. Po czwarte kolejny romans Rudego z dewotką Hanną. sztywna, nieprzyjemna, aseksualna stara panna tak rozochociała Rudego aż zostawil Renatkę ( ładną wesoła rozrywkowa babkę ) i uciekł do tego potorocza. Ten serial z misją pozostawia pytanie jaka to niby misja Może zrobienie idiotów z ludzi bo chwilami jest głupszy niż brazyliska telenowela Houk!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz mojaa
mistic: Blazej do Kozielly mowi tato bo jego ojciec nie zyje, czy tez nigdy go nie poznal czy cos innego - nie wiem dokladnie, a do Anny mowi ciociu bo matke ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge o cos zapytac? Dopiero od niedawna zaczelam ogladac ten klan.. Czy ten Jurek zdradzil kiedys te Ele? Bo cos dzis gadal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby raz tylko zdradził... nawet się rozwiedli i pobrali ponownie przez jego wybryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, ze nie na temat..Mgiełko, Twój syn przy urodzeniu ważył 5300? hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...i ja musze o tej smazonej kiełbasce w piątek w wielkim poscie napisać:))) Starsza jestem,to i ciekawa jestem jak takie młodzieżowe parapetówki wyglądają,ale widzi mi się,że chyba jednak inaczej niz u tego Wojtka:)))i muzyka jakaś bardziej normalna.... Pacz pani,ale ja to moze głupia jestem,bo to teraz takie tryndy jest,a ja taka idiotka...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek zdradzal Ele notorycznie, nie pamietam ile tych lasek bylo, to taki nieuleczalny podrywacz, a Ela mu zawsze wybaczała, teraz sie troche uspokoił, ale kto wie na jak długo :) Impreza mnie rozczarowała, myślałam, ze Norbert jakos bardziej sie wkurzy i zobaczymy jego druga twarz, a tu tak słabiutko :( Wkurza mnie sweterek Olki ten fioletowy, lubie fiolet, ale ten jest wyjątkowo rażący jest zwłaszcza w zestawieniu z jej włosami, mogłaby już go przestać nosić. Zresztą w ogóle te jej ubrania sa jakieś dziwne, przymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×