Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość co tam dla eli choroba..
szybko zadzwonila do swietnego lekarza-swojego braciszka i bedzie git Najwazniejsze to fachowa i szybka porada i leczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien kobiety...
Nie oglądałam początku, ale co Ela miala taką dziwną mine jak Jurek komentował jej nowe perfumy? Tak dziwnie ten golf odwijała jakby ją coś swedziało. Chyba, że coś mi się wydawało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swędzi ją ten zapach
bo te same perfumy Jurek kilka lat temu rozdawał swoim kochankom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ma jakieś krosty na szyi i jutro wybiera się do Pawła, który ma ją zbadać i postawić diagnozę! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się dzis podobało,jak to Jacus popił winka,tak się przyczajony usmiechnał,jakby''mocy''nabierał i tak fajnie rzekł:''biore wszystkich na swiadków...itd''z wyznaniem miłosnym dla Beaty.No moze to i kicz,ale,kurde,wzruszyłam sie.....Miłe to było... Alez Bozenka ma denerwujacy głosik....:( Antek widze powoli przegląda na oczy....chwała bogu(i Jurkowi):)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie szkoda trochę tej Nowej Antka. Zawrócił biednej w głowie, a teraz ma wątpliwości. Czemu oni tak brzydko ubierają tą Agnieszkę? To żółte coś co miała dzis na sobie..........blleee........ To już wolę czasami Olkę w tym bobrze. No, Bożenka mnie wnerwia strasznie. Sztuczne to dziewcze, chodziaż ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Maciek był super, jak burknął do Bożenki oj, tzn. żeby nie przesadzała z tym dniem kobiet ;). Beatka ledwo upchnęła te kilka osób w swoim mieszkanku, no ale nawet nie pomyślą o większym ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek wyznał miłość
Beatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga dzis klan wyjątkowo
o 15:35 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Było dzisiaj coś godnego uwagi? Bo nie oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he he
Zajebiaszcze prezenty dostała wczoraj ciocia Stasia na dzień kobiet: fartuszek i parowar buhahahaha też bym takie chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
O tak! :D, masakra z tym prezentami. Kasia trochę sztucznie zagrała we wczorajszym odcinku, nie podobało mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia to się gruba strasznie
robi, taki pulpet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i brzydal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanowe zycie:)
Wkurza mnie ostatnio Beata.Wiecznie zrzędzi, niezadowlona, jak ciotka klotka.Ok moze nie ma wielkcih powodow do radosci ale chyba przesadza.Jacek co by nie zrobil to ona go odrazu atakuje, jasne z eon ma swoje za uszami i mu sie nalezy ale aktualnie nie daje jej powodw do tego by go tak traktowala.Zreszta albo sie schodza albo nie a tak to niewiadomo o co im chodzi, glupia sytuacja. Bozenka jest mega nienaturalna. A Olka ostatnio miala takie watpliowci co do Norberta a tylko ja puknal to swiata poza nim nie widzi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia raczej pieknoscia
nie będzie, bo niby po kim ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Nie no Beatka wczoraj całkiem zadowolona była i widać było, że ją to wyznanie Jacusia ucieszyło, znów będą szczęśliwą rodzinką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka wczoraj a dzis
Wczoraj jak to mowil to byla ok a dzis juz go zaatakowala.Mogliby troche radosna ja pokazywac bo teraz to druga cierpietnica Ela z niej. A Kasia moze piekna nie jest ale kto wie, moze sie wyrobi za pare lat.Ale za to gra fajnie, nie to co jej siostra Bozena czy rodzinka typu Malgosia czy dzieciaki Michala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaaaa
No i co z tą Elą - była u lekarza -Pawła- przegapiłam dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Ela to tak
Pawel powiedzial jej ze to nic groznego, wirusowe jakies i ze mozna to wyleczyc farmakologicznie ale to trudne i dlugo sie tak leczy wiec lepiej zrobic to raz , dwa laserem i po sprawie, Ela sie zgodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloara
a tak w ogóle Jacuś zdradził Beatkę z trzema laskami, jeżeli dobrze liczę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ale i tak jego teść jest w tym lepszy, bo on co najmniej z 5 razy zdradził Elę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora na...angine
Oglądam właśnie wczorajszą powtórkę Klanu i jedno mnie zastanawia, dlaczego partner Bożenki nie tańczy? Już kiedyś zauważyłam, że ona się wygina a on stoi w miejscu. Inni normalnie a oni jakoś tak dziwnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy Bożenka nie chodzi c zasem do tego samego klubu na tańce co Krysia z Pawłem? muzyka wczoraj byłą ta sama co na kursie Lubiczów i nie wiem czy trener nie był ten sam....a może mi się zdawało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozenka i Lubiczowia maja tego samego trenera, sale sie chyba troche rożnią, ale trener jest na pewno ten sam. Dobrze, ze Beata ochrzaniła Jacka wypił trochę i odstawia szopki jak nastolatek, zepsuł Beacie imprezę :) Tylko, ze ona jest nie konsekwentna, albo go powinna wywalić albo przyjąć z powrotem, a tak to sama mu daje możliwości do robienia takich numerów. Kaska jest fajna, najfajniejsze dziecko w Klanie ( poza Małgosia) i wcale nie jest taka brzydka, na ulicach widuje się większe paszkwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Mam nadzieję, że wątek z Edytą znowu się rozwinie i coś się zacznie dziać! :P Widać, że Ona nadal podkochuje się w Pawle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi55
fajna scena w szkole z matkami to profesorek narozrabial dziecko zobil uczennicy -tylko co tam tak pusto bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zrobią nagonkę na nauczyciela, a potem okaże się ze to nie on, tylko jakiś kolega tej dziewczyny. Może faktycznie watek Edyty się rozwinie, bo to trochę dziwnie było, ze się tak urwał, i ona grzecznie dała za wygrana. sunia__agunia masz racje, absolutnie :) Odkąd wynikła ta nieprzyjemna sytuacja z napominaniem, o czym wolno lub nie wolno tu pisać, zaczęło się tu pojawiać czasami bardzo niewybredne słownictwo. Szkoda, ale może to właśnie o to chodzi? Bo chyba to nikomu nie przeszkadza. Oczywiście wiadomo, ze najlepszą metodą na takie wpisy jest zignorowanie ich, ale mimo wszystko nie przyjemnie sie to czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jureczek z cebulowej
A czy Jerzy ma w tej swojej firmie własne biuro? Bo Antek i Renata mają swoje biura, a Jurek to w zasadzie cały czas stoi przy drzwiach i albo już wychodzi albo przychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×