Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość też uważam że wcześniej
Kamila miała śliczny kolor włosów, a teraz w tym nowym kolorze wygląda niekorzystnie:( A Mariusz nie może po prostu zrobić testów DNA zamiast gdybyc czy te dziecko jest jego????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też uważam że wcześniej
hehehe teraz w Klanie odbywa się poważna rozmowa Jerzego z Błażejem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też uważam że wcześniej
Milosz gapi się na Olę jak sroka w gnat :P:DJuz pewnie sie w niej zabujał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też uważam że wcześniej
Zytka kupuje sexy bieliznę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też uważam że wcześniej
psycho Norbert wyszedl przed blok po Olę i już jest zazdrosny o MIlosza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też uważam że wcześniej
jeszcze w napadzie szalu z zazdrosci zrobi krzywde Olce albo Miloszowi:PTo psycholek w koncu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłądor
ta Zyta jest dzika jakaś :O na wyjazd kupuje sexi ładne majtki,a jak jej michał kupił koszulę nocną z jedwabiu do kolan, to była oburzona i spała w kalesonach w pieski :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ona jest bardzo
dziwna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha jutro lece do sklepu
z bielizna i poprosze o 'zestaw integracyjny' hahaha, no nie, to tylko w klanie mogli wymyslic :P alez ten dzisiejszy odcinek byl przepelniony seksem, az kipial :P chyba pierwszy raz padlo w klanie slowo SEKS, wczoraj jeszcze kamila mowila ze sa z błazejem "na powaznie, wiesz ciociu o co mi chodzi" szkoda ze jeszcze nie powiedziala ze ' my ten tego' :P a propos cenzury pamietam jak bozenka gadala z kamila o trenerce i stwierdzila ze ona jest ' z innej opcji ' ... Boze, czy dzisiejsze nastolatki tak rozmawiaja??? Nowy kuzyn olki niczego sobie, w sumie moglaby zamienic ogra na milosza, cos mi sie zdaje ze z tej zazdrosci ogrowi znowu sie przewroci w glowie , bedzie mial nawrot wariactwa...a co sie stalo z jego matka? miala jechac na wakacje i co, zaginela? powiedzcie mi tez gdzie sa rodzice jerzego, bo jakos nigduy o nich nie slyszalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maskotkaaaaaaaaaaaaa
Sory ja oglądałam Klan i mówie dobry odcinek nie rozumiem jednej rzeczy dlaczego Jerzy się wtrąca w sprawy Kamili przecierz oma ma 18 lat powinna być za siebie odpowiedzialna myśle że jak zamieszka z chłopakiem to nauczy się że nic nie ma za darmo a miłosz to fajny chłopak trzeba to mu przyznać nie wiem ile on ma lat aktor go grajacy ale brzydki nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romania
zdaje sie zresztą ,ze to Kamili bardziej siedo tego dorosłego życia śpieszy niż Błażejowi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbychu Rogacz
>tylko jakaś kamienica którą Jerzy wynajmuje (a może już ją sprzedali?) >nie pamiętam. To ile z tego wynajmu tam jest. KAMIENICA czyli od 2 do 4 pieter czyli od 4 do 8 mieszkań. A może na parterze są banki (to już moja konfabulacja). Ludzie skromnie żyjąc potrafią nie pracować jak wynajmują tylko 2 mieszkania. A co dopiero całą kamienice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega chyba stwierdził, że na tym forum nie ma ludzi z jego "inteligencją" i postanowił rozmawiać sam ze sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barchanowe gacie za 3,5 :D czemu Zyta biega po całym mieście i opowiada obcym ludziom, że jedzie na WYJAZD INTEGRACYJNY??? scena u kosmetyczki okropna, chciałybyście tak leżeć z maseczka na twarzy, kiedy obok się komus robi paznokcie i zero prywatności? :O a tak w ogóle z maseczka na twarzy leżała ta była kochanka Antka, co chciała się zabić, no ale jak widac już jej lepiej ;) skoro Zyta kupiła ta bieliznę "do przebierania w szatni przed koleżankami" to mogła już ja na litośc boską schować do walizki a nie na wierzchu położyć! i jeszcze z tą pracą Zyty - ona tak sobie płynnie przeszła z jednej pracy do drugiej, żadnego okresu wypowiedzenia, nic w sumie użyła słow "nie mam żadnych innych zleceń" jakby prowadziła własną działalność jako księgowa, ale to z kolei nie zgadza się ze sceną, kiedy Michał chciał ją zabrać na lunch, a ona nie chciała i mówią, że "ma odpowiedzialne stanowisko i nie może wyjść z pracy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedź w sprawie Oli. A dziś znów nie zdążyłam na powtórkę :( Czy ja dobrze rozumiem, że Zyta kupuje bieliznę na wyjazd integracyjny??? A z kim ona chce się integrować tam??? W bieliźnie!? Czy bez? O matko i córko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze swoim nowym
szefem zamierza się integrować:D Najpierw w seksownej bieliźnie,potem bez....;) Klan robi się wyuzdany :PBożesz Ty mój!!! Muszę czaju naparzyć, aby się uspokoić😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w klanie coraz odwazniej
rozmawiaja na TE tematy, jacy ci lubiczowie robia sie bezpruderyjni, zeby o SEXIE rozmawiac po 18...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, dlaczego pani Stenia taka dziwna jest teraz? Cos jej sie stało? Przeoczyłam cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktorka grająca postać
pani Steni przeszła w prawdziwym życiu wylew krwi do mózgu. Teraz już lepiej mówi, jakieś pół roku temu w ogóle nie można było jej zrozumieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttaaa w klanie jak zawsze
Zastanówcie się który chłopak w wieku 19 lat (tyle ma student pierwszego roku) zakocha się w dziewczynie w wieku 25 lat. Bywają takie historie, ale bez przesady, w dodatku w dalekiej kuzynce. Zyta kiedys fajna konkrerna dziewczyna, a teraz takie fiubździu w głowie. Z tą bielizną to pokazali, ze dziewczyna szuka szybkiego romansu. Kiedyś Michał w piątek wyjść nie mógł, a ta leci na wyjazd. Jeszcze to biadolenie Michała, ze on na wyjazdy integracyjne nie jeździ - zjazdy operatorów koparek czy na co on by mógł jeździć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Stenia nawet po wylewie
gra lepiej niż niektórzy aktorzy(zwłaszcza ci z mlodego pokolenia) bo aktora grająca panią Stenia to aktorka z prawdziwego zdarzenia,z talentem a nie jakaś miernota pseudoaktorska:oJak np.Ogr czyli Norbert:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klanowe abstrakcje, obserwacje
Miłosz tak szybko zakochał się w Oleńce, ale jeszcze nie widział przecież Agi. A ona jest równie urodziwa i pociągająca - zawsze ma po kilkoro adoratorów naraz. Już wyobrażam sobie te rozterki Miłoszka: "Oleńko czy Agnieszko, którąż z Was miłować mam? Moje strudzone serce nie zapewni miłości, która mogłaby ogrzać was obie! Cóż ja począć mam, cóż począć?" Te rozmyślania oczywiście leżąc na łóżku i patrząc się w sufit. Będzie jeszcze w klanie ciekawie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez myslałam, że po udarze jest.. przykre.. ale widac w niezłej formie, skoro nadal pracuje no ciekawe, co wyniknie z ta Zyta i Rutką.. jakby mieli romans, to byłby skandal na całą Warszawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam wrazenie ze jak
bedzie myslal o swych ukochanych przygrywajac na gitarze...ach, jakie to piekne...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do mieszkania Kamili
z Blazejem to absolutna racja,ze jak ktos demonstruje swoja dosrosłosc, poweinie byc samowystarczalny pod kazdym wzgledem. A przeciez balazej nie ma wlasnego grosza, ma byc utrzymankiem Kamili-? I olac Koziellów? przecez z nimi powinien sie bardzoej liczyc . A Kamila co? nawet ak ma forse z kaienicy, to juz widze, jak gotuje, pierze, sprzata i po jakim czasie jej sie to znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram powyższą wypowiedź
też się wydaje,ze Michał i Kinga się zejdą,znów bedą tworzyć szczęśliwą rodzinkę z bliźniakami a Zyta się puści z Rutka,Kinga zerwie z nałogowym seksoholikiem. MIlosz będzie zarywal do Olki a Norbert dostanie napadu szalu i bedzie odstawial chore sceny zazdrosci.Moze zaatakuje MIlosza czy uderzy Olke czy cos w tym stylu....w koncu to psychol:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bedzie sie dzialo
Klan (odcinek: 2137) Miłosz wypytuje małego Pawełka o Bożenkę. Szczególnie interesuje go stopień pokrewieństwa. Ola i kuratorka Ewa odwiedzają podopieczną - kobietę na zwolnieniu warunkowym. Po tej wizycie Ola ma wątpliwości, czy to praca dla niej. Bożenka zabiera Miłosza na próbę do szkoły tańca. Marta zgadza się, żeby chłopak został na zajęciach jako widz. Marcin jest bardzo niezadowolony jego obecności na sali. Joasia i Mariusz odbierają wyniki testów na ojcostwo. Mimo potwierdzenia rodzicielstwa Mariusza, kobieta przyznaje się mężowi do zdrady. Klan (odcinek: 2138) Miłosz czeka na Bożenkę przed jej szkołą. Wręcza dziewczynie tekst piosenki napisany specjalnie dla niej. Do Ryśka przychodzi Mariusz, który jest pod wpływem alkoholu. Nie może uwierzyć, że jego żona dopuściła się zdrady. Rysiek stara się namówić go do powrotu do domu. Po kolejnym dniu z kurator Ewą Ola nie pozbywa się wątpliwości na temat tego zawodu. Bożenka ją odwiedza i chwali się piosenką od Miłosza. Ola i Norbert rozpoznają lekko zmodyfikowany tekst, który wcześniej powstał dla Oli. Klan (odcinek: 2139) Agnieszka spotyka się z Rafałem. Chłopak zwierza się, że ma problemy z partnerem, który namówił go do wzięcia kredytu studenckiego. Rafał szuka prawnika i myśli o Marku. Aga tłumaczy, że ze względu na Weronikę jest to niemożliwe. Kinga jedzie do szpitala odwiedzić brata, który przedawkował narkotyki. Na zajęciach w szkole tańca Marta ma pretensje do Bożenki. Marcin staje w jej obronie. Po próbie usiłuje zaprosić ją na kawę, ale dziewczyna już się umówiła z kuzynem. Miłosz wpada na pomysł, żeby Bożenka zagrała w jego etiudzie filmowej. Klan (odcinek: 2140) Bożenka skarży się Kamili na Miłosza i jego propozycję, aby zagrała nago w jego etiudzie filmowej. Kinga radzi się Michała w sprawie brata, który sięgnął po narkotyki. Mężczyzna proponuje, by chłopak zaangażował się w sport. Małgosia pyta Jacka, dlaczego Jasiek tak rzadko ich odwiedza. Dziewczynka ma do zrobienia plakat z motylami, a brat się tym kiedyś interesował. Jacek obiecuje, że do niego zadzwoni. Ola i Agnieszka wybierają się na zakupy. Agnieszka żali się na Marka i jego postawę życiową. Rafalski nie może dodzwonić się do Jasia. Klan (odcinek: 2141) Rafalski ma pretensje do Jasia, że wczoraj wrócił późno bez uprzedzenia i nie odbierał telefonu. Marek zgadza się porozmawiać z Rafałem. Zyta uprzedza Michała, że wieczorem pracuje i późno wróci do domu. Razem z szefem na kolacji biznesowej będą prowadzić negocjacje z klientem z Włoch - Cuttinim. Małgorzata ma pomysł na kolejną wyprawę. Tym razem chce pojechać na narty do północnej Skandynawii. Okazuje się, że Cuttini nie przyleciał z Włoch. Rutka mimo wszystko zaprasza Zytę na kolację. Jacek przyjmuje gości - Jasia i Rafalskiego. Klan (odcinek: 2142) Jacek odwiedza Agatę i proponuje jej wspólny weekend. Małgosią zajmą się Rafalski z Jaśkiem, bo wspólnie ustalili, że dzieci powinny spędzać ze sobą więcej czasu. Michał Pyta Zytę o spotkanie z Cuttinim i jego biznesowe efekty. Zyta stara się uniknąć tematu i wychodzi do pracy. Rutka złości się, że Cuttini nie zamierza w najbliższym czasie przylecieć do Polski. Zyta sugeruje, żeby polecieć do Włoch. Marta podpytuje Bożenkę o jej kontakty z Marcinem. Wychowawczyni w szkole Maćka prosi Rysia, żeby skontaktował się z nauczycielką muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
Chodzi mi, że nudne będą kolejne odcinki, sądząc po streszczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×