Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość chyba wdową ale pewna nie
Edyciak,już wszytsko wiadomo co do Moniki;) http://pl.wikipedia.org/wiki/Klan_(serial_telewizyjny) "Monika Ross matka Daniela. Jako piętnastolatka została zgwałcona. Jej drugi mąż, Wojciech Nawrot (Marcin Sosnowski), wspólnik Pawła, zginął we własnym mieszkaniu kilka dni po ślubie, zostawiając jej 80% udziałów w "El-Medzie". Dwukrotnie rozpadał się jej związek z detektywem Bogdanem Sawickim (Marcin Troński). Była właścicielka butiku "Ramona", restauratorka do spółki ze swoją przyjaciółką Gabrielą Wilczyńską (Laura Łącz). Miała problemy z chorobą alkoholową oraz uzależniła się od hazardu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też
Podczytuję Was od dawna i płaczę ze śmiechu z Waszych komentarzy :D Dziś nie było mi dane obejrzeć wielkiej kolacji dla Miłoszka nad czym ubolewam ogromnie... ;) Działo się coś godnego uwagi? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
A co do naszego burdeliku to jeszcze jest detektyw Bogdan o którym zapomnieliśmy. Nie bardzo wiem w jakiej roli go obsadzić ale jego profesja z pewnością przyda się w takim przybytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbawił mnie czyjś tekst powy
żej- "Maciuś- pijak i furiat". Jesteście bezbłędni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdam moglby scigac klientow
którzy nie zapłacili lub byli niemili dla dziewcząt w burdeliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klan (odcinek: 2148) Agnieszka odbiera oświadczyny Marka jako szantaż emocjonalny. Wyznaje Krystynie, że nie nadaje się do życia we dwoje. Bożenka zastanawia się, dlaczego Miłosz odwołał sesję, a teraz chce się umówić na zdjęcia następnego dnia. Jacek ma kłopoty z linią produkcyjną w firmie. Musi znaleźć kogoś na miejsce Leszka. Jerzy spotyka się z bratem. Oskar chce wynająć dom na przedmieściach Warszawy i prosi Jerzego o pomoc. Małgosia namawia ojca, żeby umówił się z Agatą. W końcu sama do niej dzwoni. Wkrótce potem Agata zjawia się w domu Boreckich. Klan (odcinek: 2149) Jacek cieszy się, że Małgosia zaakceptowała jego ukochaną. Agata uważa, iż dziewczynka chciała tylko poprawić ojcu humor. Kamila wypytuje Kingę o wynajem domu. Namawia Błażeja, aby zaopiekowali się posiadłością. Chłopak stara się wytłumaczyć, że nie jest to dobry pomysł. Jacek i Agnieszka przekonują Leszka, by nie odchodził z firmy. Małgorzata wyznaje Krystynie, że pokłóciła się z Eugeniuszem o dom Kingi, w którym chciałaby zamieszkać. Miłosz przygotowuje sprzęt do sesji zdjęciowej Bożenki. Wykorzystując okazję, dziewczyna ucieka. Klan (odcinek: 2150) Bożenka tłumaczy Kamili, dlaczego stchórzyła. Chojnicka nie rozumie zachowania przyjaciółki. Marek prosi Weronikę, aby spróbowała wpłynąć na decyzję Agnieszki. Siostra niechętnie się zgadza. Elżbieta pyta Jerzego, czy sama mogłaby zająć się domem Kingi i Oskara. Bożenka rozmawia z Norbertem na temat Miłosza. Chłopak nieprzychylnie wyraża się o kuzynie Oli. Wyjawia Bożence, iż rzekomo napisany dla niej tekst piosenki, powstał dla Oli. Grażynka odbiera telefon w sprawie reportażu. Ekipa przyjeżdża następnego dnia. Marek chce się wyprowadzić. Klan (odcinek: 2151) Marek pakuje swoje rzeczy. Nie wyobraża sobie życia bez małżeństwa, dlatego musi się wyprowadzić. Paweł zauważa kiepski nastrój Agnieszki. Córka wyznaje, że rozstała się z Markiem. Miłosz szuka Bożenki. Kamila informuje go, że przyjaciółka nie chce pozować nago, ale ona byłaby chętna. Ekipa telewizyjna przyjeżdża wcześniej i zastaje samego Ryśka. Mężczyzna cierpliwie odpowiada na pytania reżysera. Marta chwali Bożenkę i Marcina za dobry występ. Chłopak wykorzystuje dobry humor partnerki i zaprasza ją na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za streszczenia
a ta Aga ma jakiś skrzywiony chrakter i patologiczne podejście do związków.NIGDY nie znajdzie sobie faceta,koro każdgeo odrzuca!!Temu Markowi nic nie brakowało no ale harbina Lubiczówna jak zwykle musial wybrzydzać i zjebać swój kolejny związek z facetm!!!!!Niedlugo skończy 40-tke i żdne juz nie będize jej chcial!!Starej baby z dzieckiem!!No chyba,że Aga czeka az Miron wyjdzie z pierdla i z nim chce się zwiazać:PWtedy Ola Lubicz jako wybitna absolwentka resocjalizacji będzie mogla resocjalizowac szwagra;)I oczywiscie Miron po jej terapii bedzie juz dobrym czlowiekim:)A Olka zdobędzie doktorat :P I znow będzie sielnaka w Klanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Moniki... jej drugi mąż zginął, a co z pierwszym?? Bo chyba jego nazwisko nosi.. a Daniel powstał z tego gwałtu czy to syn jej pierwszego męża? JUz nie pamiętam tych pierwszych odcinków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasna sprawa, dokładnie tak
będzie: Aga musi wrócić do Mironka-ancymonka, a Olusia musi zresocjalizować szwagra :P Kamilka rozprawiczy Miłosza, ale sama popadnie w uzależnienie od dragów (w końcu w Hiszpanii już próbowała dopalaczów!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh dobre to o Kamili i
dragach:P A co do 1 męża Mom=nik nie pokazywali go w Klanie,chyba on zmarł,to on byl ojcem Dabniela(ktry też nosi nazwisko Ross)Ten 1 mąż zmarl chyba w Stanach.Monika wtedy drugi raz wyszla za maz,za tego wspolnika Pawla Lubicza.Potem ten 2 mąż tez zmarl. Wiem,ze cos tam wspominale,ze 1 maz Moniki i Daniel byli w USA,nagle Daniel cos zachorowal(chyba cos skorpion go ciachnal wiec musial miec zatsrzyk antyuczuleniowy),maz Moniki,jego ojciec zrobil mu zastrzyk z zarazonej hivem igly i w ten spoosb sie zarazil.Potem ojciec Daniela zmarl(nie wiem na co,moze tez przez hiv)A Daniel wrocil do Polski do Moniki. Tyle pamietam i to jedynie z opowiesci Moniki z poczatkow serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy jesteście :D. Albo krytykujecie, że Bożenka gra zbyt grzeczne dziewczę, albo jedziecie teraz że za wyzywająca sukienka, więc że nie skromna panna :D. I tak ze wszystkim, jak po "bożemu", to że nie realnie, jak Kamila pokazuje rogi i te miłoszowe hece, to że przesadzają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile dzieci jest
1 Małgosia 2 Jaś 3 Antek i Władek 4 Kasia 5 Zuzia 6 Ania 7 Paweł 8 Jurek 9 córka druga byłej żony Rafalskiego 10 syn Mariusza 11 syn Marioli 12 Zosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowa Miłoszka:
"Bożenka jest taka głęboka", buahahahahahaha, ciekawe skąd to wie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głęboki dekolt miała
:), stracił głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądząc po dziesiejszej zapowiedzi kolejnego odcina, to Mariusz nieźle się wstawił :D aż się nie mogę doczekać poniedziałku - nie sądziłam, że mnie losy Mariusz kiedykolwiek zainteresują :P Pomysł ślubu Marka i Agi jak najbardziej popieram:)! W ogóle to rzadko ich pokazują ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem na co Aga czeka
niech wyjdzie za tego Marka,porządny facet z niego,kocha ją.A ona pewnie czeka na tego pojebanego Mironka😡Głupia cipa z niej!! No, albo się okaże za 2875 ocinków,że Aga woli panie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Klanie nie ma żadnego
geja ani lesbijki więc mogliby jakoś ubarwić scenariusz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało uważnie oglądasz Klan, bo był w nim ostatnio homoseksualista... :P okazał się nim chłopak, z którym spotykała się siostra Marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądałam dziś Klanu.. Powiedzcie co z Mariuszem? jak wyniki testu? Co się w ogóle działo w dzisiejszym odcinku? Nie będę miała możliwości obejrzenia powtórki. Co do kazirodztwa wśród Lubiczów... Owszem Miłosz z Olka to jakaś tam piąta woda po kisielu, ale Miłosz z Bożenką już nie- toć ona adoptowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okazalo sie ze mariusz
jest ojcem dziecka, jego zona w koncu sie przyznala ze go zdradzila i nie byla pewna wyniku testu, dziwne ze zrobila to bedac na kawie u ryskow, postawila ich w idiotycznej sytuacji, no ale...a tak poza tym to olka byla z ta patronka :D u jakiejs podopiecznej na warunkowym, scenarzysci pokazali jak wyglada dno spoleczne, papierosy, alkohol i te sprawy :D olka byla zszokowana ze tacy ludzie istnieja, myslala ze wszyscy pija tylko koniaczek :D i to chyba tyle z ciekaszych rzeczy....cale szczescie ze nie bylo malgoski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :) tak myślałam, ze Mariusz się dowie, ale sie okaże, ze to on jest ojcem. Oczywiście przeżyje to jak mrówka okres, a potem skruszony wróci do Joaśki czy jak jej tam. Małgośki tez nie trawię, nie wiem jak dzieciak może kierować życiem dorosłego...ale to kwestia wychowania, a tu dodatkowo wkurza sama ta aktoreczka...co za okropna dziewczyna. Szkoda mi, ze Aga zostawi Marka, powinna być z Mironem skoro jest taka głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe dobry tekst
"olka byla zszokowana ze tacy ludzie istnieja, myslala ze wszyscy pija tylko koniaczek" :D:D:D:Dheheheh naprawdę genialny tekst:D:D:D Kocham czytać ten topik,od razu poprawiacie mi humor:0 Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tej listy dzieci to nie znam tych z pkt 6 i 11... może mnie ktoś oswiecić?? :) a i dziekuje za rozjasnienie watku Moniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj był odc. 2137
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem fenomenu Niklińskiej... Ta dziewczyna ma w sobie coś tak drażniącego, że raczej nie zniosłabym jej w teatrze! W Klanie tak działa mi na nerwy, że jak tylko ją widzę zmieniam kanał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
No ja też nie i to jej "Jackuu" omg ;/ rzyyyygam! Ale to córeczka tej ex prezenterki TVP Jolki Fiałkowskiej czy jak tam to córcie wkręciła do serialiku, nie? pewnie bylo tak: "za kulisami TVP podsłuchała, że potrzebują młodej aktoreczki tfu tfu amatoreczki do rolki laski Danielka to pomyslala ze a co mi tam córeczke sobie wkręce haha" i tak oto miernoty lądują w Klaniku a pozniej jak sie za dzieciaka gralo w Klanku to potem mozna zdawac do szkołki aktorskiej bo ma sie takie referencje ze szok od samego Pawla Lubicza. Przegapiłem wczorajszy odcinek bo sie relaksowalem i nie w glowie bylo mi Klanki ale jak przeczytalem ze Agniesia Piekniusia zostawi prawnika Marka to sie przerazilem bo przeciez prawnik przydałby się w burdelu Lubiczów do zalatwiania formalnej i papierkowej roboty. Moglby nawet spółę zalozyc z Olcią i zużyte dziwki resocjalizowac na nowo i bylyby idealne do roli sekretarek i księgowych w FEJS KREMIE Rola detektywa dupcyngiela Moniczki wlasnie tez dobrze ze ktos o nim pamieta bo przepadł bez wiesci - ostatnio widziany jako szef Czesławy no ale Czesława juz nie bedzie sekretarką dupcyngiela bo przeciez ma własny byznes hie hie hie :D Tak jak ktos wyzej napisal dziwi mnie ze taki powazny stary Lubicz i jego żonka nie mają nic przeciwko temu ze ten ich wiejski grajek bujnął się w Oli - w tych adoratorkach Oleńki doszukiwałbym się juz jakiegos fetyszu reżysera czy coś bo to nawet niemożliwe zeby każdy sie w niej bujał mysliscie ze reżyser ma fetysz na jej punkcie i ciagle daje jej nowego swiezego kutaska do ruchania? A właśnie po raz kolejny docenic chcialem jeszcze spryt starego Lubicza. Od małego wysyła synalka na sztuki walki aby ten w przyszlosci kiedy to juz odziedziczy legendarny burdel lubiczów w Topolinie mogl prowadzić go "twardą ręką" trzeba przyznac ze sprytne podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahaha
dobre komentarze:D:D:D Szkoda,że Aga odpulała Marka:( teraz wuj Stefan musi sie zajac sprawami prawnymi burdelu a juz jest stary i Marek by sie przydal jako jego pomocnik...a tak now wszystko na glowie wuja Stefana:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×