Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Jakie wierszyki facet jest nieziemski,jeszcze nigdy nie widziałam aby facet miał tak świetne ciało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
snila mi sie Barbara i jak sie obudzilem to mialem mokre majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy naprawią kafeterię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy Sandra jest w ciąży , może to tylko gra, jaki ma w tym cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Kotulanka jest tą 60-letnią aktorką w ciąży? Wpadła na bani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie !!! Na jednym z forum artykułu piszą ze to Magdalena Wołłejko , ale nie wszystkie fakty sie zgadzają , gdyż w artykule jest napisane ze ta kobieta opiekuje sie chorą matką , a matka Wołłejko nie żyje wiec na pewno to nie ona. Jeszcze inni piszą ze to rzekomo Dorota Kamińska. Piszą ludzie ze te dzieci sa podobni do niej , dzieci wczesniej nie miała , z bratem załozyła teatr ... matka blizniaków tez jest podobno załozycielka jakiegos teatru w Warszawie. To prędzej by pasowało. Ale z drugiej strony by taka biede klepała?Nie wyglada na biedna, praca w Klanie , teatrze. No i by jednak ta ciaze było widac. Wiec jak dla mnie to jedna wielka nie wiadoma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miejmy nadzieję że
nowa władza przyniesie nowe porządki na Woronicza i staruszek "Klan" odzyska pradawną świetnośc :D Moje oczekiwania względem "Klanu" po wakacjach to: Feli do celi, młodzian dla Graży, rozwód Czesi i Dareczka, bezrobocie albo praca w Biedrze dla Agi i Oleczki, Beata i córeczka powinny jednocześnie zajśc w ciąże z tym samym facetem, a w ramach wątków jajcarskich jakieś UFO na Sadybie. a względem władzy to: PAKIET ANTYBIUROKRATYCZNY: Przywrócenie ustawy Wilczka. Likwidacja połowy ministerstw, większości urzędów centralnych i wojewódzkich. Urzędnikom dać wybór: bezrobocie, służba w armii niezależnie od płci albo emigracja. Referendum ws. dalszego członkostwa w UE na wzór brytyjski. BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE: Przywrócenie poboru dla młodzieży + obowiązkowe, półroczne szkolenia rezerwistów między 21 a 67 rokiem życia. Wprowadzenie poboru kobiet - równość to równość :) Utworzenie Legii Cudzoziemskiej i wcielenie do niej wszystkich emigrantów z Afryki w wieku poborowym przydzielonych nam w Brukseli. BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE: Budowa sieci wiezień wojewódzkich i obozów pracy przymusowej dla minimum 2 milionów aferzystów, pedofili i handlarzy dopalaczami. Koniec wyroków w zawieszeniu. Więźniowie mają budować autostrady, szpitale, żlobki... Eutanazja dla Trynkiewiczów tego świata. EDUKACJA: Odbudowa szkolnictwa zawodowego. Zamiana obowiązku nauki do 18-tego roku życia na obowiązek pracy lub służby w wojsku. Przywrócenie "wilczego biletu" - nie podoba się w Szkole - poprawczak, a potem kompania karna WP twoim nowym domem... Przywrócenie autonomii uczelni wyższych - o przyjęciu na studia decyduje wynik egzaminów wstępnych/iloraz inteligencji, a nie hajs rodziców. Do tego zwolnienia dyscyplinarne wszystkich profesorów, którzy nie mają impaktowych publikacji. BUDOWNICTWO: zniesienie vat na usługi i materiału budowlane. Zniesienie opłat adiacenckich przy odrolnieniu ziemi, przekazanie nieużytków państwowych pod budownictwo jednorodzinne, uwłaszczenie działkowców. Umorzenie kredytów frankowiczom. Budowa tanich mieszkań dla potrzebujących za zyski ze sprzedaży gazu łupkowego i miedzi. DEMOGRAFIA: Becikowe dla wszystkich 3 tys. miesięcznie. Jałowicowe dla zakonnic i bezdzietnych celebrytek, bykowe dla singli. Zniesienie vat na ubranka i inne artykuły dla dzieci. Zniesienie opodatkowania CIT żłobków i przedszkoli. Płatny, trzyletni urlop macierzyński dla obojga rodziców + dodatki dla babć i dziadków za opiekę nad wnukami. Podwyżki i 13tki dla przedszkolanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że spać nie możesz skoro o 4 rano takie głupoty wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D upał rzuca na mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tej 60-letniej matki bliźniaków, to jest nią niejaka pani Barbara Sienkiewicz, która kiedyś grała małe rólki w Klanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge zapomniec o Barbarze-mam nocne spazmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaś dowie się o pracy Ramony, zabrania jej tam chodzic'! Wybuchnie awantura, dziewczyna powie,że nie jest jego własnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze moze wreszcie zostawi Ramone I zwiaze sie z Jadwiga, a Pawel zakocha sie w Ramonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 7.04. Dobre ha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle podziwiam, że ktoś oglada w dalszym ciągu klan, ja chyba stanęłam na odcinkach gdy umierał rysiek i stwierdziłam że dalej się już nie da bo zwyczajnie ten serial przestał być już dla mnie ciekawy. Czekam na coś może podobnego ale nowego i ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo grała ta Sienkiewicz co urodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awdar
Matkę Niny, tej, co ją Ryśku z burdelu ratował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grała też matkę prostytutki, którą znał kochanek Agnieszki Miron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to widzialem Barbre w centrum handlowym-szedlem za nia-i musialem szybko pobiec do toalety, zeby sobie ulzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie sie. Ja bym momentalnie wytrzelil jak szampan w nowy rok gdybym zobaczyl Basie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam walikoniki z gimbazy niedługo szkółka ? Mam nadzieję, że będą was jaja bolały, ale od nadmiaru nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synowie Michała zainteresują się jeździectwem, bo zakochają się w tej samej dziewczynie:) Sandra oczernia Michała w rozmowie z Oscarem, jakim jest ojcem, Chojnicki jest wściekły ! Paweł jest w sądzie, zostanie uniewinniony, matka nieżyjącej kobiety i mąż są oburzeni, doktor pod swoim domem spotyka pełnego złości mężczyznę, który wymierza cios w szczękę Jadwiga prosi Pawła, żeby wniósł skargę na policję, on nie zgadza, tłumaczy ,że mąż był zrozpaczony i nie panował nad sobą z wielkiego bólu, Tadeusz uważa ,że nie powinien tak zostawiac' sprawy Ania Surmacz zostanie oskarżona o plagiat projektu sukni Sylwii, ona uważa,że to jej skradziono pomysł i udowodni winę tamtej! Agata i Jacek spacerują po Łazienkach długo, gdy podchodzą do bramy zauważają ,że jest zamknięta, tam spędzą noc, na drugi dzień płacą mandat za pobyt:) Po tej przygodzie wezmą tam ślub w stylu weneckim Kobi komentuje Jasiowi wysokie zarobki Ramony i powie co o tym myśli, dziewczyna dowie się ,że jest filmik w internecie z nią, przyzna się do swojej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 sierpnia będzie już serial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienią Kamilę i Daniela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila skonczyla przygode z klanem zaczela z na wspolnej. Klasyczny przypadek "z deszczu pod rynne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmarł Jerzy Kamas wuj Stefan Od lat go nie było w serialu, ciekawe czy coś wspomną o tym fakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy odcinek już dostępny za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×