Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
" ciekawe czy coś wspomną o tym fakcie." Na pewno - skoro o siostrze Czesi wspomnieli, to czemu nie o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze w nowej serii będzie jak najwięcej Olki bez stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można gdzieś jeszcze oglądać Klan za darmo przed premierą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__agunia
Witam powakacyjnie Jak tam kto się jeszcze przyznaje do oglądania Klanu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Olka z Rafałem nawet kota nie upilnowali :) Oczywiście Paweł niewinny ale w oko oberwał. Zosia jaka wygadana. Kasia dalej rozkoszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandra z brzuchem:), gdzie jest Zyta? Ciekawe czy Paweł straci wzrok po silnym uderzeniu Michał jest megadupkiem:D Anna Surmacz zgrubła i postarzała się, boże za kucyk związany jak słoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik Stefan
A Basia bez majteczek juz sie pojawiła w nowym sezonu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu bieda z fanami :) W tamtym sezonie 100 odcinków nas męczyli drzewami a teraz kot. Jaka obraza wielka. Dlaczego Zosia zaczęła się pieścić? Przecież normalnie mówiła a dziś "dlaciego" i "dlaciego" Zdziwiłam się nieco. Paweł bohater na policje nie pójdzie a potem się okaże w jakimś odwołaniu, że nie zgłosił pobicia bo się czuje winny. Miło, że poruszyli temat oszukańczych biur podróży to teraz plaga jakaś. Jasiek biedny się zdziwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaś jaki ostrzyżony:) wygląda jak Mroczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge sie doczekac Barbary-jajka juz mi puchna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stwierdzam z całym przekonaniem, że to naprawdę głupi i naiwny serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ci jajka puchną to sobie wsadź. do zimnej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta gimbaza tu się wpieprza cały czas. Już interweniowałam u adminów. Czy mi coś umknęło ? Skąd Kobi wie czym zajmuje się Ramona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kombi zobaczył film nagrany w internecie jak Ramona sprząta w stroju, wystają tam majtki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tylko Jasiek widzi problem w tym w jakim charakterze pracuje jego dziewczyna... zdaje sie ze nawet Ela uzna ze to calkiem normalna praca i o co wilekie hallo:D Michas to chyba bedzie musiala 6stke w totka wygrac...synkowie sobie bardzo kosztowne zajecia pozalekcyjne wybrali:p a przeciez trzeba jeszcze utrzymac Stefanka plus dwoje dzieci w drodze:D...dzieciorób:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo synowie tacy będą jak on:), rywalizują o względy dziewczyny, ale urośli i zmężnieli Ramona pieści swój głos, taka święta, jak ktoś ją mógł nagrac', a czego ona spodziewała się, wie ,że klienci są różni, niech rzuci pracę, niech zostanie opiekunką Stefanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio-Pawel pojedzie do Topolina, zeby sie spotkac z Barbara-oj to moze byc okazja, zeby puknal Barbare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urosły te chłopaki Michała,już chyba wyżsi od ojca:D a dziewczynka grająca Zosie to się niedlugo w ekran nie zmiesci:o Surmaczowa jak zwykle egzaltowana,wyjątkowo nie lubie z nią watków-niby to ma być smieszne,taki specyficzny humor a jednak im nie wychodzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachu xxx
Paweł będzie dymał Barbarę aż wióry będą leciały. Barbara to prawdziwa MILFeta i niejednemu młodemu pokazałaby co to znaczy ogień w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszcze Pawlowi, ze bedzie dymal Barbare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj byla Barbara-po skonczonym odcinku bieglem szybko do toalety, zeby sie wytasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o scenie gdy Chwościk śpiewał ? Mnie to przypominało stary program "Od przedszkola do Opola". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata jaka zołza , złapała swoją własną matkę za rękę:) Ela i Jurek po co byli na ślubie Agaty i Jacka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafalski jaki wyrozumiały, Ramona zostawi Jasia, on będzie żałował ,że odeszła, obwini Beatę ,że była dla niej niedobra, że zniszczyła mu życie, Beacie zrobi się przykro Ola będzie pozowała nago:), szkoda,że nie Barbara, już widzę jej sztuczne twory i usta glonojada kapiące seksem, wypiętą pupę w sronę obiektywu Bolek jaki oburzony pracą Miłosza:), babki go kręcą zawsze, wyobrażam, że ślini się na widok Barbary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto i do kogo napisał SMS "jest pani w Warszawie? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczyciel wf Adam wysłał taki sms z d**y do Beaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha To nie szczepionka, można się żenić wiele razy. Rozkoszny ten Pawełek Przeżycie z aktami nieco dziwne. Myślałam, że takie zdjęcia to się robi fotograf - modelka a nie cała delegacja. Czy Jasiek nie urodził się pod koniec września? Tak jakoś mi się kojarzy. A jutro urodziny i naburmuszony jubilat, już cierpnie mi skóra. I biedna rodzinka nie wie co mu kupić. Może trochę kultury i poczucia humoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały jeszcze nie wie, że pewne szczepionki bierze się wielokrotnie, np przeciw wściekliźnie. To dobra analogia do małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasiek się urodził 8 września, była już o tym mowa na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×