Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Beata wracala z Jackiem z wakacji i po drodze sie Jasiek urodzil...nie w Wawce ale w Toruniu czy Bydgoszczu:p...chyba jakis tak sie drugi sezon zaczynal No bo trzeba pamietac ze Rafalski to Jaska tak za bardzo w swoim zyciu nie widzial...w ogole nie widzial..nawet skrobanke Beacie zalatwil;-) x Ze sie takie asystentki-sekretaki jak ma Jacek jedzcze zdarzaja w powaznych instytucjach...ona taka jak sie pokazala w zeszlym tygodniu to w ogole by zadnej rekrutacji nie przeszla:D x A Ramona to niestety przyklad niereformowalnej dziewoi co to dla niej zawsze cel uswieca srodki...kasa..kasa..kasa . x Olce tez na mozg padlo...ale slowo dane najwazniejsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna ogórek
Zauważyliście ze Olce ostatnio znacznie urosły piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z sekretarką... Już by się Jacuś nie kompromitował jaki to wymagający, a sam zarośnięty jak dzika świnia. Wielki szefunio. Wymaga, to niech najpierw zacznie od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie dzialo w Topolinie-czy doszlo do zblizenia Barbary z Pawlem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo pojawi się nowy Daniel:), Feliks będzie bał się chorego na hiw, nie chce z nim mieszkac', wyobrażam jak Feli często myje ręce w łazience i unika kontaktu z synem Moniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feliks jest podobno impotentem, nie staje mu na widok ponętnej Moni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, przecież Jaś urodził się w 1998r, więc dlaczego miał 18 urodziny niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Barbara dobierała się do Pawła w Topolinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to KLAN, to prawo do przynależności powinni mieć tylko ci, co noszą nazwisko Lubicz, a tymczasem: Rafalski, Kwapisz, Kazuń, Chojnicki, Borecki, Kurzawski, że wymienię pierwsze z brzegu. A że brakuje postaci? to po czorta było wprowadzać adoptowane, i promować bezdzietne związki na kocią łapę? Nie ma zmiłuj. P.s. Ślub Agaty i Jacka to wiocha i obciach, a jego nieogolona gęba jest szczytem menelstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata wredna,wciąż obraża Ramonę, szkoda ,że dziewczyna nie wyskoczyła z ukrycia i nie wygarnęła co o niej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to sorry, byłam pewna, że Małgosia mówiła przy śniadaniu, że Jaś ma jutro osiemnastkę. Widocznie mi się przesłyszało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że mówiła i wcześniej było że Jaś idzie do klasy maturalnej już a przecież niedawno gimnazjum skończył, scenarzystom coś się pokićkało z jego wiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał będzie miał dwie córki:), kiedy Zyta wróci? Czy jest na wakacjach ciągle? Wybuchnie bomba, gdy dowie się o wszystkim Co powiedzą synowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że Ramona poszła po rozum do głowy i wreszcie kopnęła Jaśka w dupę i całą tę jebniętą rodzinkę. Może będzie jakiś romansik z Kobim. Całkiem pasują do siebie. Denerwuje mnie nabzdyczona Zośka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synowie podobno znajdą wynik usg ciąży Sandry, ale co tacy gówniarze mogą z tego zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda,że się im nie trafią dwie podwójne dziewcznki...Tak na bogato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wreszcie Barbara posiądzie Pawła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co te Michałowe bliźniaki takie pomarańczowe na gębach? Ramona w końcu rozbiera się w tej robocie czy nie bo w zapowiedzi było czy ma być w stringach czy topless

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce wyrównac' porachunki:), żona klienta dowie się co robił mężulek, pewnie chodzi o ten film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Zosia jest denerwujaca , zero wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a blizniacy jak zwykle, w takich samych bluzach :D i ta rozmowa o usg, litosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są przystojni :), niedługo będą chodzic' z dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Barbara-bardzo dobry krok, podstepem usunie z zycia Pawla Wige i polaczy sie z Pawlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Paweł da się usidlić Barbarze, to będzie znaczyło, że jest 100% d..ą wołową. Nic mi go nie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy to dobry krok. Moim zdaniem raczej żałosny. Uciekać się do takich wybiegów to dziecinada. Albo mnie facet chce albo nie. Po takich podchodach raczej nic dobrego związkowi bym nie wróżyła. Ja tam słyszałam, że o siedemnastych urodzinach rozmawiali. I osiemnastkę to by chyba raczej jakąś większą imprezę robili niż plastikowe talerzyki w ogródku na Sadybie z dziadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech spróbują Barbara z Pawłem być razem, prędko pewnie się okaże, że są zupełnie inni niż jej się wydaje, że niby tak się rozumieją bla bla. Niech zamieszka z nim to zobaczy a i okaże się pewnie, że jemu nie staje, takie to życie. Ja już wolę Barbarę, sieje ferment, ale wiga to taka matrona już nie chodzi o wygląd, ale ta aktorka jakoś mi nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinny to być siedemnaste bo z Ramoną Jasiek związał się mając 16 lat ale była scena chyba 2 września że Beatka coś wspominała o klasie maturalnej ale może się przesłyszałam. A Paweł nie będzie z ta Baśką bo faceci się brzydzą takimi babami które tak intrygują i próbują zniechęcić do dotychczasowego partnera. Apropo Jaska oglądacie może Jaka to melodia, bo śpiewa tam taki młody facet baaaaardzo podobny do Jaśka właśnie jak dwie krople wody tylko starszy i się zastanawiam czy to tylko sobowtóry czy może jakaś rodzina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslicie ze Pawel bedzie jeszcze walczyl o zwiazek z Wiga. Bo przeczytalam w streszczeniach i w 2796 odc. Wiga bedzie przystawala przy swoim i nie bedzie chciala byc w bliskich kontaktach z Pawlem . Czy powoli zakanczaja ich watek . ?? A moze jednak sie pogodza jakos .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×