Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Feliks zrobi getto:), je w rękawiczkach, sprząta codziennie łazienkę, zapuszcza brodę, to ochrona przed wirusem Daniela Ostro było między Bożeną i Miłoszem: nie pchaj się między szczury! Małgosia trafi do sekty, " troskliwe kobiety" wypiorą mózg , dziewczyna robi dla nich wszystko, wyczyści konto Jacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie okaze się, ze to nie jest syn moniki tylko jakos czub wykorzystywujacy okazje. Takie rzeczy tylko w serialach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z Bożenką to bedzie faktycznie jakaś reklama czy handel ludżmi? Poleci Bozenka na koniec swiata i zrobi oszałamiajaca karierę w szołbiznesie czy ją obują na kasę czy też porwą,zamkną w domu publicznym?:p No ja nie wiem czy Chiny to taki normalny europejski kraj:D Już chocby z definicji lezy w Azji:p Bezkrytyczna blond laska z jej Bazienki:p x Biedny ten Jasiek.Ramona nie ma zamiaru rzucac prostytucji,jak sie ucieszyła ze znowu bedzie mogla sie rozebrac,taki typ i juz:p Trzeba nazywac rzeczy po imieniu. x Beata to taka ryczaca 40stka. Z cala premedytaja daje sie 'uwodzic' Adamowi i sama go do tego prowokuje. x Nowy Daniel porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara slicznie wygladala w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata chyba dawno dawno temu byla blisko z Danielem? Para byli chyba czy tylko przyjaciolmi? Moze Daniel to nie Daniel al ktos skradl mu tozsamosc?:D I Agata to odkryje:p A i czy Dniel nie mial jakies panny w UK? dziecka z nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata i Daniel byli parą. Daniel potem ożenił się z Weroniką, zamieszkali w Anglii, ona zaszła w ciążę, ale ją straciła wskutek wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila za stara:), przesadzili ze zmianą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123987
Ale przynajmniej podobna do Kamili nie to co nowy Daniel do Kuby Tolaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest podobna do Kamili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do MICHALINY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę Kamilę pierwszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna sprawa z tym Danielem. Mnie też się wydaje, że to nie jest prawdziwy syn Moniki, tylko koleś się pod niego podszywa. Jakaś afera kryminalna się chyba szykuje. Coś przecież muszą wymyślić żeby ludzie chcieli usiąść przed telewizorem. Nowa Kamila nawet ładna, ale ja się przyzwyczaiłam do tamtej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojawi się córka Leopolda Ula, wraca z Londynu na stałe, gra ją Monika Dryl:), nie lubi Grażyny, nie akceptuje ją jako kobiety swojego ojca, jest zła ,że babcia zamieniła mieszkanie na klitkę,po co przyjechała i w jakim celu? Szykują się kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj Klan osiągnął pełnoletność a na forum ani słowa o tym. Ech co za czasy. Kiedyś jak dzień jeden tu nie zajrzałam to trzeba było kilka stron nadganiać a teraz przez dobę ledwie kilka wpisów. Nawet jubileuszowego koniaczku nie ma z kim wypić. Nikogo ze stałych nicków już nie ma. Chyba, że mi się chowają pod "gościami" :) Klankowa, Fanka klanu, Żonkilka, Pierogi cioci Stasi i kilka innych. Nawet Elmusko nie zagląda w tym sezonie. Dobrze Gabriela powiedziała Monice, że jej współczuje takiego typa. Jakie święto bo syn marnotrawny wrócił. Teraz dopiero będą mu w dupę wchodzić. Ramona chyba nieco za późno porzuciła pracę. Reklama ubezpieczenia strasznie nachalna. I Kobi z tekstem "jestem bogaty" Jak myślicie ile dostał, że taki bogaty? Milion czy z 10 000 a może i 1000. Kamila nowa mi się podoba a rzadko tak mam, że ktoś nowy może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obstawiam ze Kobiemu starczy ledwo na oplaty za pogrzeb i stype...te ubezpieczenia to pic na wode fotomontaz;-) tak naprawde. x Przy 'nowej'Kamili to sie chociaz postarali zeby 'na oko' przypominala 'stara'...ale skoro Beate jakos przetrwilismy to i tym zmianom damy rade:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy bedzie znowu Barbara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty walikoniku co juz sie nie mozesz doczekac silikonowej ? bedzie w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobi dostal 10 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika dryl zawsze gra czarne charaktery taka francowata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o której leci teraz klan, rano wiem, że o 5.30 czy to są powtórki z dnia poprzedniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te powtorki to sa dla Polonusow na zachodnim wybrzezu USA bo tam 19ta lub 20ta albo dla Polonii w Australii bo tam 14ta czy 15ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie wkurza mnie Beata z tą swoją nadopiekuńczością i tysiąc raz wolałam jak była z Jaśkiem w konflikcie, a nie tak jak teraz aż mdło. Daniel to wstrętny typ, przez tyle lat było dobrze, miał w doopie matkę, a teraz jakieś nieuzasadnione pretensje i żale. I doprawdy mogli wziąć do tej roli jakiegoś aktora o normalnym wyglądzie, ale z drugiej strony, to skoro gra takiego psychola to i wygląd musi mieć psychola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norbert schudł:), opalony, Kamila znowu poznała nowego mężczyznę,Geralda, jakiegoś biznesmena, który jest starszy od niej sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaners
A mi nadal sie podoba Agnieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa Kamila fajnie pasuje do roli ,jest bardzo podobna ale nie jest taka irytująca jak poprzednia. Trochę tylko za poważnie wygląda. Wcześniej z Bożeną wyglądały jak rowiesniczki a teraz Kamila wygląda jak jej matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak matka to za dużo powiedziane, ale bynajmniej Kamila na studentkę nie wygląda, a z moich wyliczeń wynika, że jest studentką. Daniel strasznie wygląda i okropnie mówi, ale aktor dobrze gra, tu wyjdzie napewno jakaś tajemnica. "Klan" lubi takie klimaty, w ubiegłym sezonie było morderstwo. Co do Małgosi to albo to Jehowi albo jakaś sekta, ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie ciekawi jak to się stało, że Norbert pracował w jakimś warsztacie samochodowym, czyżby coś mi umknęło ? Przecież był asystentem na uczelni i nawet się dziwiłam, że faceta chorego na schizofrenię zatrudnili na takim odpowiedzialnym stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w rozpaczy po olce szukal jakiegos zajecia co by glowy nie przeciazac i sie przebranzowil na pracownika fizycznego. ot, normalka w klanie, kazdy ma kupe talentow i mozliwosci w rekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasiek i Kobi wyglądają, jak dwa młode oskubane indory, z czego ten pierwszy jest niebywale irytujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×