Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Ludzie studiujący z reguły mają dziewczyny/chłopaków w życiu prywatnym lub nie,ale to nie oznacza,że muszą desperacko szukać wśród studentów z roku.Tak nie było za moich czasów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norbert chce oddać pieniądze Michałowi, które płacił na Marysię, rozżalony Michał wyrzuca go z warsztatu. Norbert oddaje kasę Zycie, która jest bardzo zadowolona, ale materialistka. Matka Martyny leci do Kanady na ślub Maćka i Martyny, ma nadzieję Grażyna do niej dołączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ta aktorka, która gra Patrycję, koleżankę Jaśka ma 33 lata. Czyli jest jeszcze starsza od Ramony i od Dominiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba już było, że się bliźniaki pożarli o jakąś dziewczynę. :-) Mnie śmieszy, jak w Klanie mówią „portal społecznościowy” albo „komunikator”, skoro i tak wszyscy wiedzą, że chodzi o Facebook i Skype'a. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie ta Grażynka wkurza. Rozumiem, że matura jest bardzo ważna i najlepiej zdać ją od razu, nie dowlekać, ale studia to co innego. Jeżeli Kaśka mówi, że nie interesuje ją żaden kierunek studiów, tylko rozkręcanie biznesu, to po co zmusza ją do studiowania? Skoro ma swój(OK, Maćka, ale on prawdopodobnie nie wróci z Kanady) interes, który dobrze jej idzie i lubi tę pracę, to niech pracuje, zarobi sobie pieniądze, weźmie od Grażynki swoją część na wadium i trochę odłoży na wypadek, gdyby interes splajtował, lub gdyby chciała zacząć studiować. Ale jak znam klanowe życie, to pewnie Kasia pójdzie na studia dzienne na kierunku Zarządzania i jednocześnie będzie prowadzić biznes. Dodam jeszcze, że argument Grażynki, że Bożenka dostała swoją część pieniędzy, ukończyła studia i ma dziecko. Aha, czyli już ułożyła Kaśce życie - musi skończyć studia, wyjść za mąż, urodzić dziecko i stać się kurą domową. Ciekawe, czy jeżeli nie pójdzie jej na studiach, to nie dostanie tych pieniędzy, które jej się należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie mogli dobrać innej aktorki do wieku Patrycji? Szkoda, że od razu z Milecką go nie zeswatają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata zamiast zachowac twarz i klase, czyli zamknac sie... i wyjsc. A potem z Jaskiem pogadac, to jak zwykle zrobila z siebie wariatke. A ta gowniara jak ja olewala i jeszcze jakies polslowka, niedomowienia... poszli spac jak skonczyli... glupia te postac wymyslili, potrzebna ta Patrycja jak dziura w moscie... Ja nie wiem jakbym reagowala na miejscu Grazyny ale kiedy ogladam to ze swojego punktu siedzenia, to uwazam ze Kaska ma szanse na realne pieniadze, pracez firme... o kiego grzyba jej studia... Darek teraz robi ;) Mature lepiej zdac od razu... ale jednak wlasna firma w wieku 19 lat, po co komu nauka :D Ale te Lubicze zaradne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 19:36 Wlasnie powinni Jaska zeswatac z Mielcka ;) Rafalski powinien ją Jaskowi naraic, przedstawic zalety i wady... I jak zwykle, wszystko by zostalo w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Beata dopiero by szalała, że synowa jest w jej wieku :D Co do tej Patrycji - ale bezczelna. Zna Jaśka do paru dni, pierwszy raz jest u niego w domu, a zajrzała sobie do lodówki i wyjęła jogurt, jakby była u siebie. Nawet nie zapytała, czy może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To nie mogli dobrać innej aktorki do wieku Patrycji? Szkoda, że od razu z Milecką go nie zeswatają. x Oj nie mów hop :D pamiętaj, że scenarzyści Klanu czytają ten wątek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grazynka jest swietna babka. Bardzo ja lubie. Takiej Mamy zycze kazdemu dziecku. Aha, czyli po 29-letniej Dominice daja 33-latke. Z Pania Stasia go zeswatajcie. Widac trzeba bylo dac odpowiednim aktorkom (czytaj: swoim) etat i nie zwazali, ze bedzie to debilnie wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos wie i moglby napisac, jak sie nazywaja aktorki grajace: biologiczna matke Bozenki, Ilonę od koziellów oraz Patrycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadwiga Rosiak (matka Bozeny) - Agnieszka Piotrowska-Mastalerz Ilona Muszyńska - Karolina Kominek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Patka to niezła chamówa i tupeciara. W obcym domu sama sobie lodówkę otworzyła jak Beata wyszła, bez pytania używała ich rzeczy w łazience. Widać doskonale, ze to taka imprezowa szmata, która w niejednym łóżku leżała. Beata się tak cackała, na jej miejscu bym zapytała wprost co ta dziewucha sobie wyobraża i Jaskowi bym też do słuchu nagadała, żeby mi jakiś szlauf do domu nie przyprowadzał po nocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 9:44 Tylko z Jaśkiem taka gadka, że on by już pewnie za tą Pati w ogień wskoczył i się z domu wyprowadzał. To jest dopiero frajer, dziewczyny robią sobie z nim co chcą... Takie podśmiech-ujki z Beaty wprost do niej, to było straszne... Ale uważam, że g2wna się nie rusza, bo śmierdzi. Matka powinna z synem na spokojnie bez świadków porozmawiać. Inna sprawa, Beata teraz kiedy miałaby rację, to znów wyszłaby na rozhisteryzowaną i nadopiekuńczą. Kiepsko, aktorka chyba pierwszy raz na ekranie, gra taką okropną dziewuchę, że jej aż przez to nie lubię :P Albo z drugiej strony powinna dostać oskara, bo tak dobrze gra taką taką... Nie wiem jak ją nazwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bardzo to chamskie nocować w domu chłopaka, którego tak naprawde się w ogóle nie zna i robić sobie jaja z jego matki, grzebac jej w kuchni. No, a Jasiek pewnie rzeczywiście zaraz by za nią w ogień skoczył, bo on generalnie jest niezbyt odpowiedzialny i rozumny. To, że uprawia seks i studiuje wcale nie robi z niego dorosłego, myśli jak 13latek. Beata fakt też ma cosik z czapą, ale mimo to współczuję jej takiego syna, chociaż sama tak go wychowała, a Rafalski zamiast twardo walnąć pięścią w stół czasem to zachowuyje się jak pipa. Laska co mu rąbneła portfel, a ten nic głupio się uśmiechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafalski, to w sumie infantylny facet. Wielki mi psycholog... Ale moze to jest tak specjalnie pokazane, ze psychologowie sami nie radza sobie ze swoimi dziecmi i problemami, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu skądś się wzięło powiedzenie: „Szewc bez butów chodzi”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata obchodzi się z Jaśkiem, jak z jajkiem, bo jeszcze jak na niego krzyknie, to mu się nerka rozleci. Niedługo Jasiek za przeproszeniem narobi jej na głowę, a ona będzie bronić swojego synusia. Wandeczka - Psycholodzy to sobie z niczym nie radzą, nie tylko ze swoimi dziećmi. Chodziłam kiedyś do psychologa z nerwicą natręctw, to takie porady dostałam, że poprosiłam psychiatrę, by jednak przepisała mi leki, bo taką terapią to ja się nie wyleczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Psychologow", to w ogole jest chyba od groma, jak grzybow po deszczu... Takich sensownych, to pewnie jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest niewielu naprawde dobrych psychologów. Mam w rodzinie psycholog dziecięcą. Kobieta to druga Beata, w wieku 10lat podcierała jeszcze dziecku tyłek, serio! Dzieciak wszystko musiał dostać, nikt nie miał prawa zwrócić mu uwagi np w szkole, bo matka od razu robiła cyrk, nauczyciele mieli jej dość. Mnie np gówniarz raz specjalnie wylał napój na klawiaturę komputera, nie był to żaden wypadek, bo głupkowato się śmiał. Poszłam do jego matki i jej powiedziałam co o tym sądzę. Wyśmiała mnie, że robię problem, a poprostu mogłam się jej synem zająć to by by nie musiał tego robić. Po czym powiedziała do gówniarza, że ma się nie przejmować, zaraz pójdzie do babci to tam może robić co mu się po podoba, bo tu ludzie nie rozumieją, że dziecko potrzebuje przestrzeni i nie należy dawać mu zakazów, bo inaczej się nie rozwija. Skończyło się na tym, że wzieła rozwód z mężem, który chyba sam tego nie umiał wytrzymać. Druga pani psycholog, którą znam miała od zawsze problem z córką. Dziewczyna poprostu łaziła z kim popadnie, była wulgarna, a matka wiecznie ją tłumaczyła. Dziewczyna skończyła w młodym wieku z dzieckiem, ojciec jakś tam kolo z dyski. Także ja mam swoje zdanie na temat psychologów i głownie na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Beata, i Grażyna są nadopiekuńcze. Oj, za dużo tych maDek w jednym serialu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilona jest niefajna, ale aktorka śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gra prostą dziewczynę,więc ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kibli umył Witold?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wy jak uważacie, które babki z Klanu są najładniejsze? Mnie się podobają Ola, Agnieszka, Ramona i Ilona. Beata też jest niezła. Bogna kiedyś była prześliczna i dalej ma pewien urok. I żeby nie było – jestem heteroseksualną kobietą, tylko tak obiektywnie przypatruję się urodzie aktorek. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To ja jestem biseksualna i najbardziej w moim typie jest chyba Ramona i Wiga, reszta to takie przeciętniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, dzięki za odpowiedź. Mnie się Dorota Kamińska podobała taka jak w serialu „07 zgłoś się”, wtedy była superlaską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najbardziej atrakcyjna jest Ramona, wyrazista, seksowna. Elka, to klasyczna uroda, piekna kobieta. Olka jest szczupla, ma ladna figure, ladna twarz. A reszta kobiet jest po prostu ladna, zadbana. Chociaz Agnieszka sie wyrobila, tzn twarz jej jakos wyladniala. Nabrala ciekawych rysow. Do Gosc 17:56 A co Ci sie podiba w Widze? Bo kiedys owszem, ladna twarz, figura. A teraz, wg mnie po prostu zadbana kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może będzie tak, że Kaśka nie zda matury i sprawa studiów rozwiąże się sama. Będzie miała cały rok na podjęcie decyzji, co chce studiować. :-D A potem wróci Maciuś, zacznie się rządzić preclownią i skończy się biznesowanie Kasieńki. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×