Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ale lipaaa
Dajcie spokój, już to widzę jak Stocingera zamkną... Mnie jakoś Monika nie denerwuje już chyba bardziej Cześka i ta jej mina, jak Anulka powiedziała, że chce u nich zostać na noc, jak ją przytuliła i zrobiła taki wytrzeszcz oczu na Darka, jakby ze zdrowiem psychicznym u niej nie było najlepiej... Poluszka już się robi napalona na Roberta, a raczej nie szansę, że on weźmie z nią fikcyjny ślub ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mysle, ze go nie posadzą, ta kobieta nie została ranna (jak sie okazało w szpitalu) moim zdaniem zamiast do wiezienia ( ok. 2000 za utrzymanie więźnia miesięcznie, z podatków) powinien trafić na przymusowe leczenie, oczywiście za własne pieniądze, i może na jakieś prace społeczne, może w jakimś hospicjum? to bylo by chyba bardziej korzystne i dla niego i dla budżetu państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę że doktorek dostanie zawiasy Trojanowska, ktorej nigdy nie lubilam za sztuczną gre aktorska ostatno denerwuje mnie jeszcze bardziej, jakas taka ma spuchnietą twarz i te wieczne fochy Moniki...wiem ze nie powinnam jej utorzsamiac z grana postaca, ale po prostu nie moge! watek Feliego jest zabawny ale tak naprawde to powielanie roli jaka ten aktor mial wiele lat temu w komedii "och Karol" a teraz 🖐️ zmykam na ...."Klan" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Według mnie to Trojanowska po prostu przytyła jakiś czas temu i na twarzy też jest pulchniejsza. A od kiedy to Olka i Smosarski są na ty? Wczoraj u Agi w mieszkaniu gadali na ty. No i czy mi się zdaje, czy Olka też nie jest na tym seminarium u Smosarskiego? Chyba lekka przesada zważywszy na związek Agi i Smosarskiego, powinno iść na inne seminarium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkodaa mii beatyy
Szkoda mi Beaty, w ogole jej rodziny w tym wszystkim.Wiadomo ze Jacek ma to na wlasne zyczenie i nic go nie usprawiedliwa ale ogolnie szkoda mi ich wszystkich bo sa w sytuacji ze co by nie zrobic to zawsze ktos bedzie nieszczesliwy.Poki Beata byla z Jackiem i tworzyli szczesliwa rodzine dla Malgosi i Jasia , ktory dodatkowo mial dobre relacje z biologicznym ojcem to bylo ok.Jak Beata zostala sama to Malgosi zle bez ojca a Jas widzial szanse dla swojego taty, Piotr ja dostal, Jas byl szczesliwy ale Malosia nie, teraz swoja szanse ma Jacek, Malgosi jest super, Jasiowi mniej, chociaz on juz chyba wiele rozumie i byl w takiej sytuacji ze mial tate Jacka w domu a tate Piotra obok, tylko ze wtedy Beata i Jacek byli szczesliwym malzenstwem a Piotr nie miewal odpalow takich jak teraz.No i w tym wszystkim Beata ktorej lekko nie jest.Jackowi i Piotrowi pewnie tez nie.Tu co by nie zrobic to zawsze cos bedzie nie tak, komus bedzie zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinna byla
pozbyc sie ich z domu obydwu, i mieszkac sama z dziecmi, bo po tym calym zamieszaniu żadne z dzieci nie będzie szczesliwe, bo każde poczulo "smak" ojca mieszkajacego z nimi, teraz jest tylko jedno wyjscie, wywalic Jacka, a dzieci po dluzszym czasie przywykna, ....albo zamieszkac z obydwoma tatusiami :) dzieci beda szczesliwe, ojcowie tez, a Beata...coz zawsze jest ktos pokrzywdzony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No smutny był ten obrazek przy tym autobusie, każdy taki biedny się wydawał...Denny był ten tekst Rafalskiego, że Jasiek nie umie manipulować, tak jasne, to nawet kilku latki potrafią, a co dopiero 12 letni chłopak...No pewnie, że nie manipuluje, jak dorosły tylko stosownie do swojego wieku, ale niech nie robi z niego jakiegoś naiwniaka i chodzącą niewinność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowita wpadkę zaliczył wczoraj dr Lubicz! troszkę stracił w moich oczach , taki poważany i szanowany lekarz, a tu jakzda na 2 gazie ( oczywiście to mój czarny humor).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Raczej chodziło o to, że one nie zdradzają swoich partnerów...no tak one nie, ale te ich perypetie miłosne są dalekie od ideału miłości i związku...więc to i tak zabrzmiało groteskowo. Jak zwykle Olka na początku będzie udawać, że ją związek nie interesuje, a za pół roku będą planować slub ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Wkurza mnie ta cała sytuacja z dzieckiem Darka. Nie znam się, może tak bywa, ale jak to możliwe, że on musi chodzić po jakiś sądach żeby mu dziecko oddali. Jest biologicznym ojcem, uznał małą, jak się urodziła, utrzymywał z nią kontakt, nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest dziwne
bylo juz to kiedys poruszane, ten watek dziecka darka i wlasnie wiekszisc sie dziwika, ze dziwne ze dziecko nie jest z ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest dziwne
dziwila*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan-fanka
Stockinger na pewno nie pójdzie siedzieć. Za dużo ma pieniędzy, wybroni się! Poza tym, przecież jest teraz związany z prawniczką... Ale prawko zabiorą mu na pewno! I bardzo dobrze, kare ponieść musi, jak każdy człowiek! Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się po nim czegoś takiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie dzis skonczylo
co dzis bylo z beata i jackiem?, widzialam tylko jak beata miala go pomasowac i musialam wyjsc z domu, jak to sie skonczylo? podejrzewam ze predzej czy pozniej oni i tak beda razem.Tak jak michal z kinga, kiedys sie zejda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susieeeeeeeee
Jacek zlapal Beate za reke i powiedzial,,Dziekuje''i ona przestala Go masowac,spojrzala na Niego i sobie wyszla do innego pokoju ... A w ogole to nie wiem dlaczego ,ale jak dzis pokazali Jacka,to od razu moja uwage przykul krawat...Taki jakis za wielki mi sie wydawal i jeszcze ten kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzydliwa byla ta scena z stekajacym jackiem i masujaca go malogosią :O dobrze ze beata szybko przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po czym go masowala hehe chyb
ba po plecach!=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba Malgosia.ja ogladam odci
nki na tv Polonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw masowala go malgosia
po plecach ale jacek jeczal ze za mocno wiec beata przyszla na ratunek i moze z 5 sekund go masowala po czym zlapal ja za reke i powiiedzial dziekuje. na pewno mu bol plecow po 5 sekundowym masazu przeszedl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzający ten Jacek, Beata powinna go wyrzucić na zbity pysk i znaleźć sobie kogoś normalnego, a nie tego idiotę. to musiał być widok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale młynek fajny
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym wątkiem Anulki
i sporu o nią między Darkiem i jej opiekunami to chyba chodzi o to, że ci jej obecni opiekunowie zarzucaja Darkowi, że chce odzyskać pełna władze rodzicielska, ze względu na majatek jaki mała odziedziczyłam po ojczymie (podobno spory był). Tak sobie tylko dedukuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H JTYUK IIU
Wieczór.Dzwoni telefon u CHojnickich. Ele mówi: "kto to dzwoni o tej porze!". A na szafce stoi budzi który pokazuje albo 18.30 albo 19.30 - rzeczywiście - środek nocy ! O.M.G.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ja nie wiem skąd ten pomysł z pralnią, to jest jakieś mega poroniony pomysł, kto będzie przychodził do tej pralni. No chyba że to ma być chemiczna pralnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle zastanawiam sie, czy Czesia nadaje sie na bycie matka jakiegokolwiek dziecka, ona sama ma rozumek dziecka, to chyba jedna aktorka która wraz z czasem upływającym w Klanie nie dorasta, to nawet dzieciaki w tym serialu dorośleją, a ona nie, ani z wyglądu, ani z zachowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×