Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ale lipaaa
Nie Olka faktycznie chodziła dziwnie wczoraj też, jest bardzo zgrabna, ale pewnie coś z chodzeniem, to jakieś przejściowe, może jakaś kontuzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriankaaaaa
Jesteście okropni :O Oczywiście Wy chodzicie równo po linii prostej i codziennie ćwiczycie chodzenie z książką na głowie, żeby postawa była nieskazitelna. A przed kamerą to juz w ogóle, luzik na maxa. Chodzi normalnie, moze taką ma 'manierę' swoją, ale myślę, ze nie robi tego swiadomie i zmieni to jeśli zeche. Renatka wyglądal pięknie, a ten facet, szkod słów, a taki niepozorny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloara
tekst Donaty do Jacka: a ty jak mnie znajdujesz? :D :D ktoś naprawdę nieżyciowy pisze dialogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norbert wyglada OK dla mnie, Olka też Renatka wyglądała super, ładna z niej babka Donata jest okropna, szczególnie jej fryzura a najgorszy był ten dziad, który uśpił Renatę, eeee :O te ohydne wąsy i broda, fuj, aż mam dreszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze mi sie cos przypomniało, foszek Zyty, że spędza ostatki z Michałem i trollami w chacie z jednej strony, skoro wiąze się z dzieciatym facetem, to takie zycie - trzeba się poświęcac dla dzieci, ale z drugiej, każdy by miał chyba focha patrząc jak trolle przywdziały pióropusze i wrzeszczą do ojca, choć stoją pół metra od niech, Boże :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasza szalona kasia dowbor
a mnie rozbraja cieniutka niziutka torebeczka olki z ktora biega po uczelni - prymuska a gdzie ma zeszyty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka jest genialna i zeszytów nie potrzebuje ;) wszystko zapamiętuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Zeby nie było, że Olka nic nie robi, dziś prasowała u Agi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ale nuuuuuuudy w klanie!! Znowu same zapchajdziury!!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No i dowiedzieliśmy się, że Ola jeszcze bliżej się nie poznała z Norbertem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj znow w nagrode
blizniaki mialy jesc pizze - jak mozna dawac w nagrode mieciowe jedzenie?- niepedagogicznie. Poza tym oni sie na okragło pizza zywia. Chyba jakas nowa charkteratyzatorka w Klanie - Olka i Monika mialy nieanturalnie uczernione brwi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata wygladała bosko
zwlaszca dekolt z tyłu. A ma 49 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Wreszcie pokazali Olkę i Agę w naturalnej scenerii ;), bo kto z siostrą na codzień spotka się w kawiarniach, restauracjach ;), nawet jak jest z wyższych sfer :D. No czasem też w domu, czy mieszkaniu je pokazują, ale zazwyczaj siedzą, jak mimozy i nic w nim nie robią ;). Nie mówię, że mają ciągle siedzieć w garach, ale czasem to się ma ochotę cos gotowac, posprzątać żeby np. rodzicom zrobić przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No a one też już nie mają 15 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
wlasnie ! nareszcie byla jakas ludzka scena jak kobity cos robia,znaczy sie prasuja itp.i przy tym gadaja podobala mi sie scenka jak Renatka przytulia sie do Antka,no milo na serduchu sie zrobilo :D.on tez wygladal na zadowolonego ..ale telefon od Hanny wszystko popsul :(....:P :P Mariola mnie wnerwia ilez ta baba sie ekscytuje nim wypowie jedno slowo...mam jej dosc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
u Eli dom otwarty nigdy nie wiadomo ile osob zawita na obiad,ciocia Stasia sie uwija gotuje pysznosci tylko ze zawsze na kuchence stoja male garnuszki ,ledwie dla 2 osob wystarczy :P he,he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Bo Ciocia Stasia gotuje mało, ale treściwie ;) A co do bliźniaków Michała, to i tak oni są w miarę normalni, jak na to jak są wychowywani i jak żyją, przecież Michał i Kinga, to patologia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
no wlasnie jakie maja byc te dzieci jak nawet nie wiedza gdzie ich dom :o ,sa wciaz rzucane po chalupach babc ,we wlasnym domu sa goscmi i rodzice malo wydarzeni ludzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Michał to teraz i tak jest super ojcem. Bo Kinga to już szkoda słów, wyjechał studiować marketing do Niemiec, wolne żarty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noeytemat
Mam dla was dobrą wiadomość Jutro ciekawy odcinek klanu sie bedzie działo Ola się poobije z Adamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślałam, że Renatka i Jantoś dojdą dziś z sobą do ładu. Prosiło się o to. Denatka to prawdziwa wariatka co ją obchodzi czemu Beata przyjęła męża do domu, to ich sprawa, a byłe kochanicy nic do tego. No cóż byłe kochanice potrafią być zjadliwe! Zyta te z jaka s nadąsana pamietam jak Denata też miała te same problemy gdy był z nią Jacuś. kaczorkowa na siłę będzie teraz Deptułe pchać na tańce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzałam dziś klan
po dość długiej przerwie i stwierdzam,ze to najmniej realistyczny polski serial :O wszyscy są tam tak sztywni i ugrzecznieni że nie da sie na to patrzeć.Te sztywiackie pozy,zwroty,słownictwo :O Nie wierzę,żeby nawet najwyższe sfery tak się zachowywały na co dzień,w każdej sytuacji.Dlaczego Kaczorkowa do Juliana powiedziała "doktor Lubicz,pani dziekan,doktor Koziełło".. :O Beznadzieja,niby się kumplują,a tu takie tytuły,jakby nie mogła powiedzieć "Lubiczowie i Koziełłowie" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda mi się wczoraj Renaty zrobiło, biedna taka, widać, że go kocha, a ten łachudra ja zostawił i poszedł do jakiejś niepozornej babiny. W ogóle ten jego romans to chyba jeden z bardziej idiotycznych romansów w Klanie.. (no, oczywiście obok romansu Agi z byłym swojej matki, Wujkowicem, jego synem, profesorem siostry…), idiotyczny, bo robiony na siłę i w żadnym momencie nie widać, by był aż tak płomienny, żeby snuć plany o rozwodzie. Finał będzie taki, że Antek wróci do Renatki, a Hanna zniknie z horyzontu, miejmy nadzieję. Piszecie, że bliźniaki Michała są rozdarte, a nie jest tak, że rozdarty jest tylko ten mniejszy, taki czarny? On jak się wydrze, to aż uszy bolą. Detektyw jaką minę zrobił, chyba liczył na coś z Moniką, hehe, a tu Feli wyskoczył. A scena Jacka z Denatką była żenująca.. po co on się z nią umówił w kawiarni? Mógł do niej po prostu zadzwonić i powiedzieć, daj mi spokój, odczep się od mojej rodziny, ale nie…. Denatka psychopatka… Zawsze było widać, że Karolina jest niska, ale gdy stoi koło Donaty, jeszcze bardziej rzuca się to w oczy, wygląda przy niej jak dziecko, jak mała dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatka i Antek napewno będą jeszcze razem :) teraz mają bilans 1:1 wiec moga się spokojnie zejść co do Denatki i tego ,że mówiła, że Beata jest żałosna, bo przyjęła Jacka do domu...no cóż, zazdrość :P gdyby Jacek kiwnął na nią palcem leciałaby w podskokach Feli skontrastowany z Bogdanem wyglądał żałośnie i nieładnie tak kopac dołki pod panem intendentem Kurzawskim kiedy lezy w szpitalu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochod normalny
a kto kopał bo przeoczyłam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochod normalny
a producenci i scenarzyści niech wreszcie wyjmą kaczorkowej wibrator z ci....bo jestem niemal przekonana ze wkłada go do każdej sceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No chyba masz racje,juz sluchac jej nie moge😠 Ja tam tej Beaty nie moge strawic,Donata widac,ze boli ja jak Jacek ja potraktowal,a Beata?Bedzie ciagle fochy strzelac do meza,i niby nadal nie sa razem.Przeciez psycholodzy alarmuja ciagle,ze jak rodzice sie nie kochaja to lepiej sie rozstac.Bo takie dziecko co patrzy na rodzicow,co zyja obok siebie mysli,ze taki jest wzorzec malzenstwa :-0 Uwazam,ze nic na sile...a ten serial pokazuje co innego. A co do bilansu,to chyba u Renaty i Antka jest 2:1,bo Renatka i z Darkiem sie umawiala i z Waldkiem(a moze jeszcze z kims) I ja na miejscu Renaty tak bym sie nie zachowala,jak ona wczoraj.Prawie rzucila sie na niego ;) Ale telefon zadzwonil i facio uciekl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to Hanna chyba nie za bardzo się pali do tego związku z Antkiem, czy może się mylę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×