Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

W takim razie czuje sie w obowiazku zaktualizowac: Aga: 1. jej mąż okularnik - informatyk, któremu Olka coś tam skasowała z kompa 2. jakis co zginal w wypadku samochodowym (?) - Aga chodzila na jego grob go oplakiwac 3. taki stary co grał Bednarskiego (o zgrozo!) 4.Wujkovic senior 5. Wujkowic junior 6. Miron (ojciec Zosi) 7. Mateusz, ktory bijał żonę 8. Francuz Pierre 9. Smosarski 10. Marek I dokładnie - nikt nie moralizuje, tylko czasem dobrze jest sobie powspominać zamierzchłe serialowe czasy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko, 13 lutego. :) Obiło mnie się o uszy, że niedługo okaże się, że matka Norberta też ma schizofrenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko to czekam z utęsknieniem na Twoją recenzję. I uśmiechnij się w moim imieniu do naszych ulubienic. :):) Z matką Norbiego, to całkiem prawdopodobne. Przykra sprawa.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach powracający jak bumerang wątek o facetach Agi i Olki :D No wiadomo to serial, więc musi sie dziać, tzn. nowi faceci ;), ale fakt choć jedną by w miarę na jakieś kilka lat ustatkowali :D. Mi się nie podobał ten cały watek ze Smosarskim, jak to zostało rozegrane...Najpierw niby flirtował z Olką, ale tak niewinnie ;). Później nagły wybuch uczucia do Agi, Aga do Polski dla niego wróciła :D, krotki romans i nagle zginął, a Agę nawet trochę to nie obeszło, Olka też się nagle odkochała, po prostu zniknął i wszystkie perypetie z nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina, jesteś pewna, ze dziś Klan o 15.40? :D bo wczoraj to srodze się zawiodłam :) a jeżeli chodzi o to wyliczanie facetów Olce i Adze, może nie było ich jakoś zatrważająco wielu, ale za to jacy.. narkoman, były matki, profesor siostry, kryminalista.. no same przyznacie, ze taki repertuar nie trafia się każdej dziewczynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idiotyczny wybuch uczucia to przytrafił się Antkowi, pamiętacie? to było beznadziejne i dobrze, że tak szybko skończyli ten okropny wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klankowa, tak to z Antkiem szkoda słów, ta kobitka była śmieszna :D, ale to był przykład stracenia głowy, jako kryzys wieku średniego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony dobrze że tacy faceci Agi i Olki byli, a nie że panienki z dobrego domu, to tylko z paniczami z dobrych domów, złamali stereotyp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są czasem dziwne akcje, ale i tak w 100 procentach wolę Pawła, Kryśkę i ich dzieciarnię ;) niż rodzinkę Beatki :O, to wczoraj na śniegu to "szaleństwo" jakaś drętwota...mimo że miało być takie fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie sama Beata jest drętwa. Nie przepadam za tą ich rodzinką. Koleżanki, dzisiaj nie obejrzę Klanu, więc liczę na Waszą relację! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka, nie ma sprawy, ja będę oglądać, zdam relację :D. Beatka i jej rodzinka jest dobrana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio trochę tak pisać
bo to o dziecku i w dodatku o osobie a nie o postaci ale nie znoszę dziewczynki grającej Małgosie, rzadko dość ten serial oglądam ale czasem mam przez sentyment ochotę i jak ta mała gra to przełączam bo jest straszna! zarówno postać jest koszmarnie pomyślana, niesympatyczna dziewczynka jak sama grająca-sztuczna, wdzięcząca się, obdarzona paskudnym głosem, dla mnie zero aktorstwa, nawet jakby parodia. czy to jakieś aktorskie dziecko zę na siłę wcisnęli i trzymają? a może tylko ja tak negatywnie ja odbieram? chyba nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno nie oglądałam
racja, też nie lubie małgośki, ale jeszcze bardziej drażni mnie bożena! nie cierpie jej wymowy, sztuczna i jakaś taka zgrywająca niewiadomo kogo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka, o to streszczenie dla Ciebie ;) Rychu dostał pocztą akt oskarżenia, grozi mu do 10 lat więzienia... Beatka Adze zaproponowała pracę jako specjalistka PR ;) Okazało się Bożenka nie przeszła dalej w tym całym konkursie, ale była w starym klubie i raczej będzie znów tańczyć, będzie miała nową trenerkę ;). Ela z koleżaneczką od Indii kupowały plecaki na wyjazd...i żeby udobruchać Jurka gotowały hinduskie dania ;). A i Jurek wydarł się na babkę w biurze paszportowym :D I jeszcze jedna przykra wiadomość przez chwilę była Małgośka :D i pseudo bliźniaki Michała :D, z których ten starszy bardziej mógłby robić za bliźniaka Jaśka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam, Bożena jest ok, gorzej z bliźniakami, to dopiero masakra :o nowa bohaterka się pojawiła.. Edyta Herbuś :) jako nowa trenerka Bożenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klankowa, właśnie zawsze zapominam, to nazwisko Herbuś :D. No właśnie Bożenka też dla mnie ok, bliźniaki są za to mniej ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale by sie dzialo jakby ryska do wiezienia wsadzili :D juz go widze w celi z takimi zbirami :D to by bylo cos prawda?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
Edytka zgrabna,to fakt:) Mogliby pkazac,choc wiem,ze to nierealne wyprawe Eli i Jerzego do Indii..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oglądam ale wiem
Wczoraj albo przedwczoraj była niezła akcja heheh. Jak była impreza u Oli i przyszedł Rysiek z bulwersem hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ci kolezanko za streszczenie! :) Widze, ze nic ciekawego mnie nie ominelo... Zgadzam sie z kims, kto pisal o dziwczynce grajacej Malgoske. Zdaje sie, rodzice maja duze plany w stosunku do swoich dzieci, bo wciskaja swoje corki do tv. Jej siostra tez chyba grala w klanie przez chwile, siostre Blazeja. Mala jest tragiczna! Za blizniakami tez nie przepadam, ale nie sa Oni tak tragiczni jak Malgoska! Zosia jest dla mnie nr 1!! :) Zaraz za nia Pawelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio też Jurek z Elą wymiatają :D. Uwielbiam nowe wyluzowane oblicze Eli!!! :D, normalnie to by już siedziała i w każdym odcinku biadoliła, że Michał wyjedzie, że Zyta nie chce jechać...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzała kilka zaległych odcinków, niestety nie mam dostępu do tv. Trafiłam na historię z ciążą Zytki. Ta dziewczyna zachowywała się jak taka pannica, która chce wyrwać faceta na ciążę. Te jej odzywki, kiedy Michał, zresztą zupełnie słusznie, zapytał ile spóźnia jej się okres i czy robiła test. A ta wielka obraza, że jej nie ufa itd. Przecież to normalne pytania w związku. Kolejna rzecz, ze snuła swoje fantazje o trojaczkach, kompletnie pomijając aspekt finansowy. Trójka dzieci, to ogromne obciążenie finansowe, a Michał ma jeszcze dwóch synów. Ciekawe za co utrzymaliby taką dzieciarnię. Ja nie wiem co ona takiego robi, ale raczej wielkiej kariery nie zrobiła dziewczyna, a zachowuje się jak jakaś wielka pani. Teraz ta afera z wyjazdem Michała, przecież to nie musi być na zawsze, ale nawet Jacek kiedyś wyjechał za granicę zdobywać szlify w zagranicznych bankach, to zupełnie normalne obecnie. Ogółem podsumowując mam wrażenie, ze Zyta jest strasznie zazdrosna o chłopaków, zachowuje się jak dziecko, co wynika chyba z tego, że dla rodizców jest taką dziewczynką, ale kiedy chłopcy są w pobliżu jakby o tym zapomina i cieszy się ich obecnością, a przynajmniej dba o wspólny kontakt. Chyba ciągnie ją do dzieci, ale wolałaby mieć takie "swoje" a nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
Klankowa - jesli chodzi o facetow olki i agi i to ze byli oni bardzo dziwni napisałas ze malo ktorej dziewczynie przydarza sie taki repertuar - psia kostkaja wlasnie mam w swoim zyciorysie jeszcze lepszą galerie niz lubiczowny- to dopiero przekleństwo co nie? :) Małgośce zrobił się taki kaczy głos coraz bardziej mnie wkurza, Nie poznalam ze ta trenerka to E. Herbuś. Bozenka jest fajna tylko ten zmanierowany głos moze kazdego dop szalu doprowadzic, za to córka półkownika -masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze pomyślałam, że Michał to taki trochę Rysio w młodszym pokoleniu. Wszyscy po edukowani, jakieś biznesy, pieniądze, a jeden Michał pracownik fizyczny w dodatku bez kasy. Nie ma porównania do Beaty, która nawet nie zadaje się z nim zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×