Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Ok, przeoczyłam podpisy. To jednak nie ona, zguglowałam ich dokładniej i przy bliższym obejrzeniu do mojej znajomej jest podobna jedynie z włosów. Swoją drogą, na tych zdjęciach mnóstwo osób, których w ogóle nie kojarzę, ale oglądam od niedawna i nieregularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czolo rihanny
olka z norbim dostana baty od ryskow :D trzeba ogladac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, to zaraz Klan, przegapiłabym na pewno, jakbym tu nie zajrzała Ola się dziś gęsto będzie tłumaczyć, ale w sumie poza głośna muzyka nic takiego tam się nie działo, nuda jak flaki na oleju. Na koniec pokazali leżącego chłopaka, który sobie świecił z góry lampą na twarz, obok siedziała dziewczyna, ależ rozrywka niesamowita na imprezie studenckiej :D Lubie Zytę, ale dlaczego ona wiecznie taka sfochowana? Nawet jak dla mnie to stanowczo za dużo tych jej humorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleofaska lubicz
Chyba jakaś pomyłka, bo lecę teraz do TV a tam kończy się jaka to melodia. A Klan normalnie o 17:55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ffaktycznie, przed chwilą był urywek, co będzie dzisiaj w klanie i była godz. 15.40, ale coś im się chyba pomyliło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleofaska lubicz
Nie widziałam tej zapowiedzi, więc nie wiem o jaki dzień im chodziło, bo patrze teraz na program i jutro klan jest o 15:40. Przez skoki oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie sunia :D Myślicie, że to przypadek że Małgośki ostatnio prawie nie ma, czy jest szansa, że jej już nie będzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia, ale zobacz jak odzew miałaś. :D Jaką nam mobilizację zrobiłaś. :D No i fajnie. :D Zaraz się weselej zrobiło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co? Na studia zagraniczne ją wyślą? :P To jeszcze niech z nią Zytkę wyekspedjują. :P Ulży nam i Michałowi! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do teresy kopytko
heheheheh:D:Ddobre z tymi dragami u Lubiczów;)Szczególnie to,żeby usypiać Pawełka;)No i pani Steni też niech dadzą amfę lub kokę aby miała więcej siły i energii :D Już też sobie wyobraziłam jak Paweł mówi do Krysi "Może kreseczkę?" zamiast "Może koniaczku?" :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do teresy kopytko
heheheheh:D:Ddobre z tymi dragami u Lubiczów;)Szczególnie to,żeby usypiać Pawełka;)No i pani Steni też niech dadzą amfę lub kokę aby miała więcej siły i energii :D Już też sobie wyobraziłam jak Paweł mówi do Krysi "Może kreseczkę?" zamiast "Może koniaczku?" :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do teresy kopytko
heheheheh:D:Ddobre z tymi dragami u Lubiczów;)Szczególnie to,żeby usypiać Pawełka;)No i pani Steni też niech dadzą amfę lub kokę aby miała więcej siły i energii :D Już też sobie wyobraziłam jak Paweł mówi do Krysi "Może kreseczkę?" zamiast "Może koniaczku?" :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do teresy kopytko
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zostałam powalona dwiema scenami ;). A mianowicie: to coś czym myła podłogę w domu Bogna :D, o matko to chyba do jakiś hal, dużych powierzchni, a nie do nie dużej kuchni :D. No i gabinet Beatki :D, no ok jest Panią Prezes, ale te meble, to wyglądają jak W Zamku Królewskim na Wawelu, te biurko, krzesła itp...no przegięcie :D Ale Beatka pardę atrakcji dzieciakom zafundowała m.in. lody w styczniu, dla już dość wyrośniętych dzieci ;). Ale Jurek znów był the best :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie wspomniałam dziś Małgośkę chyba w złą godzinę, bo dziś się pojawiła i miała chęć na pizze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda Beatka już dość dawno ma te meble, ale jakoś dziś na to szczególnie zwróciłam uwagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×