Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość habset
Mam nadzieję że w końcu scenarzyści pokażą trochę rzeczywistego życia np niespłacanie kredytu przez bohaterów,kłopoty finansowe,strata pracy z zaznaczenienm żę tym razem nie spadnie kolejna po znajomości.Bardzo chciałabym zobaczyć jak sobie poradzą postacie z serialu z tymi problemami!Bliżej realnego życia-to jest przepis na sukces.UWIELBIAM KLAN ale coraz bardziej rozmija się z rzeczywistością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan coraz bardziej przypomina
Pierwszą Miłość. Z tym że cała akcja miała już miejsce w PM wcześniej. Wyjazd do Indii- jak Tersea jakiś czas temu w PM, te udziały- o czym od jakiegoś czasu jest głośno w PM, młody chłopak zakochany w starszej kobiecie- uczeń- Weronika (Klan), Błażej- Grażyna- już jakiś czas temu- PM etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa kopytko
miejmy nadzieję, że marek porządnie wybolcuje wierę w oba otworki :P :D :classic_cool: Ciekawe, czy pokarzą sexik Błażeja z Kamilką. no i co wyniknie z romansa Bożenki i Mareczka? Wkońcu kto się lubi ten się czubi, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepiasz się habset
przecierz pokazujom w Klanie sporo prawdziwego życia np: Graża i Rysio mają dziecko z zespołem Dauna, Norbert jest schizofrenikiem, a papa Lubicz nie potrafi nawet po znajomości załatwić córkom fajnych chłopaków na poziomie np: jakiś młodych lekarzów albo prawników, pozatym masz Daniela z HIVem i jego starom żonom, pijaczkę Bognę, bandziora Leszka, Zytka cierpi na bezpłodność i pewnie bendzie potrzebowała in vitro (a wtedy zjawi się Dorota i będzie kłótnia z Elą za i przeciw in vitro), Michał to już zupełnie przegrał życie miał być królem boisk i polskim Pele, a teraz jest koparkowym z łaski tatusia, własny teść się go wstydzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki temu sporo się dzieje, ale jak coś źle, to na maksa, jak dobrze, to po całości :D czymś musi serial przyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
No i okazało się, że Błażej ma ciągotki fetysza. Damskie rajstopki do plecaka i ziuuuuuuu na wycieczkę. A tak poza tym to witam dziewczyny po długiej przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ja tez mam wrażenie szczególnie z Ryśkami, że na nich, to wszystkie plagi egipskie spadają, Aga też ciągle pod górkę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no tak, u Moniki :) pracoholizm to coś, czego w Klanie jeszcze nie było, więc mile widzialny :) nawet seksoholizm był, choć zaledwie wspomniany :) może Beata uzależni się od tabletek na sen, albo coś w ten deseń :o Beata wydaje mi się osobą mocno stąpającą po ziemi, taką, której pracoholizm nie grozi, bo potrafi wytyczać sensowne granice.. ale widać się mylę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak ma się swoją firmę, do tego jeszcze w Warszawie, gdzie tempo jest podkrecoe, to co 2 szef jest pracoholikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym mieć taką rolę jak
Herbusiowa :D ciekawe ile jej płacą? pokręci troszkę pupą i "raz, dwa, trzy, raz, dwa, trzy....." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale numer- partnera
tanecznego Bożenki gra Czarnecki, czarny charakterek z "Tancerzy". Mam nadzieję, że będzie się działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko Malino, streszczenie wczorajszego odc. Graża przeżywała oskarżenia pod adresem Ryśka, ale Rychu powiedział, że będzie dobrze! :D Zyta marudziła o wyprowadzce, że nie zamierza się nigdzie przenosić. (Swoją drogą, nie wytrzymałabym z tą babą!!!) Paweł proponował Grażynie dobrego adwokata, ale Graża powiedziała, że już mają równie dobrego. Maciek z Rychem uprawiali jakieś ćwiczenia w domu :D Michał żalił się Jurkowi, że Zyta marudzi. Rychu rozmawiał z prawnikiem o procesie. Bożena rozmawiała z Kamilą na temat oskarżenia Ryśka i o powrocie na kurs tańca. Ciocia Stasia opowiadała Eli o urwisach-wnukach Jeremiaszka, którymi się zajmowała. Wsadzili ją na sanki i spuścili z górki! :D Stasia wpadła w zaspę! :D Aga zgodziła się na pracę u Beaty. Beata postanowiła od razu rzucić ją na głęboką wodę i chce wysłać ją do Gdańska. Adze trochę mina zrzedła :D Bożena wróciła do szkoły tańca, Herbuś ostro ją trenuje :) Aga radziła się ojca w sprawie pracy u Beaty. Zyta pity wypełniała i żaliła się matce na Michała. Aga wróciła z Zosią do domu, a pod domem stał Miron. Chciał zobaczyć Zosię, ale Aga mu zabroniła, przyjechał Marek i koooniec! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję że między Beatą, a Agą, będą ostre spięcia, zbyt stanowcze obie są ;). Beatka wymaga dyspozycyjności, przy czym wie, że Aga to samotna matka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo z rodzina
to najlepiej na zdjeciach a nie pracowac. wczesniej czy pozniej beda konflikty a lepiej jest powiedziec cos przykrego obcej osobie, a rodzinie nie wolno bojak to? przeciez to rodzina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał już prawie swoje puchary pakował na wyjazd do Krosna ;), ale tu lipa, a ile się biedna Zyta musiała nafochować na tę okoliczność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala_ma_kotka
Prycza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótkie streszczonko dzisiejszego odc. Nie oglądałam zbyt dokładnie. Aga rozmawiała z Markiem o Mironie i o spotkaniu z nim, ten pytał, czy ma iść z nią, ale nie chciała. Miron tłumaczył Adze, że się zmienił i że zależy mu na Zosi. Chce być jej ojcem, Aga powiedziała, żeby dał jej spokój. W firmie u Beaty rozmawiały o tym,co ma zrobić Aga. Zyta rozmawiała z Elą i chciała, żeby ta przekonała Michała, żeby nigdzie się nie przeprowadzał. Ela mówiła coś,że Michał jest taki sam jak Jerzy i że jak się na coś uprze to tak musi być. Bogna była na pierwszym spotkaniu AA. Spotkanie zakończyli jakąś modlitwą. Bożena trenowała taniec, a później opowiadała Kamili o swoim partnerze tanecznym. Aga rozmawiała z Markiem o Mironie. Marek miał gazetę,w której był wywiad z Mironem. Ania przeżywała, że Błażej z Kamilą siedzą cicho w jego pokoju. Tadeusz chciał odsprzedać monetę, którą kupił od Marczyńskiego, ale Ania powiedziała, że nie musi tego robić! Michał wrócił do domu, Zyta zapowiedziała, że nigdzie się nie wyprowadza, a Michał na to, żeby wszyscy dali mu święty spokój i że ta propozycja to jakiś niewypał! :) Więcej nie pamiętam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa kopytko
Te bzdury powyżej to nie ja,ja nie "walę takich byków" jak ten analfabeta,ferie się rozpoczęły to dzieciory grasują po necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżony siwy wąs
Pani malyno denerwuje się Pani tak jakbym co najmniej panią wysyłał na naukę pierdzenia wie Pani czym a ja tylko o Bożence wspomniałem nieśmiało,niech Pani pamięta że złość piękności szkodzi.Pozdrawiam ciepło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanko, spotkanie AA zakończyli modlitwą do św. Augustyna, bardzo ładną i mądrą :) piszę to, bo zawsze mi się ona podobała. Swoja drogą, nie wiedziałam, że odmawiają ją na takich spotkaniach, bo niekoniecznie chodzą na nie tylko wierzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×