Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość x,db
no z Beata wtedy tragedia, nie wiem jak moze tak byc ze ktos mowi ze zostawia rodzine i jest ok a dzieci ? A maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie się wydawało
że oni szli na rolki. Czytałyście na pudlu,że prawdopodobnie Grażyna będzie chciała popełnić samobójstwo po śmierci Ryśka?W ogóle będzie to beznadziejny motyw,czarna rozpacz wszystkich i na dłuższy czas skończą się problemiki Bożeny i Maćka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sissssi00
Ela wydaje sie bardzo symatyczna babka w zyciu prywatnym takze ;) Zyta to puszczalska.. dobrze jej tak ze kochanek jej teraz nie bedzie chcial heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieślukowa
Dlaczego ona w ogole wyszla za tego michala? przeciez od poczatku jej i jej rodzinie cos w nim nie pasowalo? Skoro go nie kochala to nie dziwne ze sie puscila, nie badzcie tacy surowi dla zyty, fajnie gra taka jedzunie co to owija sobie michalka wokol palca. fajnie jest pokazane jak zawsze jest jego wina, a on pierdola zawsze wczesniej czy pozniej da sie urobic zytce. Wbrew pozorom sa i takie kobiety. Poza tym wczesniej ktos wyliczal ilu juz jest zdradzaczy w klanie facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaZ
Zyta ma kiepskie wymówki. Raz to ona jest chora, innym razem jej matka. Dzisiaj ona się źle poczuła i musiała zostać. Jeszcze sobie takiego ginekologa wybrała, który pyta "Czy mąż już wie". Uważam, że to sprawa pacjentki, nawet jeśli jest dziwką. Dzisiejsze lokowanie produktu rozbrajające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieślukowa
zytka pewnie bedzie kombinowac, jak rutka sie na nia wypnie, wciskac bedzie ze to michala dziecko... Ten plan nawet moglby wypalic, gdyby nie powiedziala rutce ze jest w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Zytka... Jak ona mogła spoliczkować starego oblecha? Świnia z niej normalnie... Czy on jej wybaczy? Idiotka :D Jungowska doprowadza mnie do szału ze swoją miłością, a Knorr powinien powiedzieć naiwnej Eli co jest na rzeczy, ale pewnie gdzieś w głębi duszy liczy na to, że jednak zamoczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że oto zaczyna się era jedynego stomatologa w Klanie :D Pewnie Feli i Moni opowiadając historię ucieczki dowiedzą się niechcący, że zupełnie przypadkowo cały klan Lubiczów, ich przyjaciele i znajomi również chodzą do tej klinki, a moniowy dentysta jest najlepszy :D A guma Orbit okaże się super środkiem zapobiegającym próchnicy tak, że ciocia Stasia będzie ją podawała każdemu obowiązkowo po posiłku, o cieście nie mówiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co rysio umrze
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysio ma umrzec z powodu
pobicia, a a chlopiec , grający Macka w to wierzy i przezywa, jest pod opieka psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja gdzieś czytałam, że Rysiek umrze na serce. Czyżby to pobicie miało coś współnego z sercem, czy jak ? Nie chce mi sie czytac tych streszczeń do przodu i Klan też mi się już średnio chce oglądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czytałam gdzieś, że na serce. A, zresztą - pożyjemy, zobaczymy :) sunia__agunia Cieszę się, że się uśmiałaś :) Moja wizja jedynego dentysty legła w gruzach, gdyż Gabriela chodzi do innego :( :D Lokowanie produktu dzisiaj znowu zabójcze i "dyskretne" jak cholera :D Zrobiłam już zapas gumy Orbit na cały rok 2012 ;) :D Rutka chyba bardziej dosadnie okazałby Zytce to gdzie ją ma, jedynie gdyby na nią nasrał :O A ta pipa go przeprasza i leży u jego stóp. Gdzie godność osobista? Powinna go olać, a gdy się dzieciak urodzi podać do sądu o ustalenie ojcostwa i alimenty. I basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze sie okaże, że to dziecko jest Michała, a nie Rutki i dopiero będzie wesoło :) Zytka będzie wtedy pewnie chciała wrócić do Michała i nagle pokocha go na nowo. Jak obie czytałyśmy, że na serce, to coś w tym musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniaczka ;-***
Dziecko Zyty bedzie Michala :D Michal wtedy wroci do Kingi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie Zytka tak kombinowała, że aż przekombinowała, jeżeli to dziecko faktycznie będzie Michała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mark+Iza
co do Maćka to nie przewidzieli że debilek ma rozumek ptaszka. jeszcze będą musieli płacić mu odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Maćka, to informacja o tym, że przeżywa odejście Cyrwusa z serialu pochodzi z pudelka, czy tam z plotka, a każdy inteligentny człowiek wie, że na portale tego pokoroju trzeba brać poprawkę :) Poza tym aktor grający Maćka, to jednak chłopak z zespołem downa i byłabym raczej daleka od oceniania takimi słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Maćka, to informacja o tym, że przeżywa odejście Cyrwusa z serialu pochodzi z pudelka, czy tam z plotka, a każdy inteligentny człowiek wie, że na portale tego pokoroju trzeba brać poprawkę :) Poza tym aktor grający Maćka, to jednak chłopak z zespołem downa i byłabym raczej daleka od oceniania takimi słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście, że dziecko jest Michała - KLAN jest bardzo przewidujący :) Przy okazji wątku stomatologa mnie rozśmieszyło zupełnie co innego. Najpierw Monia, pani około 60-ątki ma wszystkie zęby zdrowe, że ho ho! Ani śladu ubytków :) Pewnie, że tak, bo o ile się orientuję, sztuczne szczęki bądź implanty się nie psują, ha ha. Potem znowu Feli, który od czasów szkolnych nie był u dentysty - ból rwie mu szczękę przez kilka dni, ale oczywiście okazuje się, że dziurka maleńka i po sprawie, ha ha! W realu czekałby go niechybnie okład z kleszczy i na jednej przyjemnej wizycie nie skończyłoby się. Takie optymistyczne historie i takie zdrowe zęby u 60 latków to tylko w KLANIKU, koń by się uśmiał :) A Błażej też powinien odwiedzić jakiegoś "jedynego" laryngologa, bo ewidentnie ma jakiś problem z przegrodą nosową albo z nieleczoną astmą. Jak już KLAN taki instruktażowy, to powinni zwracać uwagę na wszystkie szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do zębów to przepraszam
ale choc jestem po 60tce mam wszystkie wlasne, moj mąz tez. jemu w dodatku tylko raz wyrwano żab - i to madrosci, bo przeszkadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo druga strona, że zauroczenie ( w tym przypadku przecież nie miłość ) bywa ślepe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również okladki (chyba), sprzedają w jednym rodzaju, bo te z literką B są zarówno na pólce u Bożeny jak i u Kurzanego Dziedzica ---------------------------------------------------------------------- 2208 Norbert myśli o rozstaniu z Olą. Uważa, że nie ma prawa obarczać jej swoją chorobą. Matka Martynki przekonuje Rysiów, iż powinni przygotować syna na to, że ślubu nie będzie, gdyż Martynka nie jest tak zaangażowana emocjonalnie, jak Maciek. Krystyna odprowadza Stiepana na lotnisko. Jasiek z Rafalskim wybierają się na tydzień do Bałtowa. Jednak przed wyjazdem chłopak zaczyna się źle czuć. Danuta odwiedza Krystynę i opowiada jej o rozmowie z Vujkovicem. 2209 Przed wyjazdem Mariusz zostawia syna pod opieką Grażynki. Joanna przyjeżdża do Warszawy, bo chce porozmawiać z mężem o rozwodzie. Ojciec Norberta opowiada Oli o trudach życia ze schizofrenikiem. Mimo to dziewczyna nie wyobraża sobie rozstania z Norbertem. Małgorzata postanawia wrócić do Eugeniusza. Maciek niespodziewanie odwiedza Martynę. Zastaje jej sąsiada - Tomka. 2210 aciek upiera się, że chce jechać do Martyny. Musi sprawdzić, czy chłopak, którego wczoraj spotkał, nadal tam jest. Jerzy wierzy, że Małgorzata zrozumiała, iż jej miejsce jest przy Eugeniuszu. Rutka nie może poradzić sobie w biurze. Zdesperowany dzwoni do Zyty. Kobieta zastanawia się, czy chodzi mu tylko o interesy, czy również o nią i dziecko. By poprawić sobie humor, Ola i Agnieszka otwierają butelkę wina. W tym czasie Zosia spada ze stołka. Ola wzywa pogotowie. Lekarka zauważa, że matka dziewczynki jest pod wpływem alkoholu. 2211 Agnieszka czuwa przy Zosi. Tłumaczy córce, że miała wstrząśnienie mózgu i musi zostać w szpitalu. Ola wypytuje Ewę o konsekwencje, jakie mogą czekać siostrę. Monika jedzie z Feliksem do dentysty. Opowiada lekarzowi o wypadku ukochanego. Po wyjściu z gabinetu zdenerwowany Feliks narzeka na stomatologa i przez nieuwagę przewraca się na ulicy. Mama Martynki wyznaje Lubiczom, że wiąże przyszłość córki z Tomkiem, sąsiadem, którego Maciek widział. Zyta szpera w dokumentach Rutki. Zaintrygowana ich zawartością nie zauważa stojącego w drzwiach szefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek zostanie sam, cha
cha cha, Martyna ma innego chłopca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli idzie o stan uzębienia faktycznie, różnie to bywa, ale jedno jest pewne, że mały ubytek nie boli tak, że człowiek po ścianach chodzi :D W moim życiu raz mnie bolał tak ząb i skończyło się na kanałówce. Małych ubytków nawet nie zauważałam i gdyby nie wizyty kontrolne to pewnie bym długo o nich nie wiedziała :D No, ale w Klaniku dentysta jest takim profesjonalistą, że w 5 minut uratuje najbardziej zepsuty ząb, a co? :P A to Maciuś się załamie, że Martynka mu rogi doprawia... No, no... A chłopczyna suknię chciał jej kupować i mieszkanie. A jej matka też nieźle piźnięta w mózgownicę :O Skoro chce Martynkę związać z innym, bo jak sądzę pewnie bogatszym czy coś w tym stylu to czemu już dawno nie ukróciła jej znajomości z Maćkiem, zwłaszcza, że widziała jak on się w to coraz bardziej angażował. Wiem, że to durny Klanik tylko, bo chyba żaden normalny człowiek nie zachowałby się tak perfidnie wobec osoby chorej :O Uśmieszek obleśnego Rutki widziałam. A to gnojek, noo... Oświeciło mnie kogo on mi przypomina! Wrednego gremlina :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto chciałby downa, Martynk
a będzie miała lepszą partię,matkę obchodzi tylko córka, chce jej dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonałam ze śmiechu, jak Marcin z totalnym luzem oznajmił Marcie, że złamał sobie rękę. Ta się wściekła na maksa, a on z kolei nic z tego sobie nie zrobił :D W następnym odcinku nasza serialowa dama w końcu powie swojemu wspaniałemu szefowi o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to się w Klaniku będzie
działo!:) Aga, jako patologiczna matka, która nie upilnowała dziecka, bo chlała;)...No i zdradzony Maciuś. Biedny chłopaczyna, nie dość, że rogi mu wyrosną, to jeszcze tatę-Rysia straci po nowym roku, ech!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×