Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość napalony22
fajne ma cyce Baśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kks
z******te ma i wogole figurka super-oj tylko pomarzyc co ja wyrabialbym z nia w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seniora Don Wargas (from Mexico)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Olbrychski rzucil sie z pocalunkiem na grazynke lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysztof zdenerwowany dał dużo cukru do kawy:) Ela ma rację, że nie może bac' się Julii, to jest uzależnienie i katorga ten chory związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunin
Alez z tej Hedwigi rympoł jest nieziemski...We wczorajszym odcinku ,kroczyla z ta kawa niczym drwal na wycinke lasu... Moze dr Lubicz jest kryptogejem,ze mu taki babochłop na zmysłach gra? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dr Loob***h jeszcze puka ta Wige, czy to było jednorazowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puka,puka... caly czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zwariował doktorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elmusko krytykuje klan, świat się kończy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjm
Klanu od dawna nie oglądam, wystarczy mi to, co tu czytam - czyli nic nie tracę :P Ale mam pytanie do was: Czy wiedzieliście, że tego Bola gra Paweł z Wojny Domowej? Aktor się nazywa Krzysztof Janczar/ Musiał. To pierwsze nazwisko to jego pseudonim artystyczny, dlatego nazwisko jest mylące. Przeczytałam w Fakcie, a właściwie w komentarzach ;) .fakt.pl/gwiazdy-prl-teraz,galeria,444357,1,4.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
oczywisie ze wiedzielismy. Przynajmniej ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, też wiedziałam. Grał też taka małą rólkę w "Polowaniu na Czerwony Październik"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam, że ja to podła jestem. Wczoraj tak patrzę na tą Wigę i mówię "A co ona tak siedzi jakby jej kto umarł" a ona w tej samej chwili "Moja siostra umarła" Padłam normalnie. Krzysztof naiwny, że szok. A dziś kolejny szok Paweł z Pawełkiem na ferie do mamy poleci. Kiedy w mazowieckim są ferie? Kurs za 15 000? Chyba Feliego poniosło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ferie od soboty 15 lutego....dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym, żeby ktokolwiek przemówił Pawłowi do rozsądku. Może niech się o tym dowie Ela i powinna zlinczować brata. Przecież to karygodne, co on wyprawia, jeszcze okłamuje Pawełka... dobrze, że wspomnieli o Krysi i niech szybciej ona wraca. Nie wiem co gorsze - Paweł i Wiga czy Grażyna i Arkadiusz... tutaj chciałbym, żeby Grażynka była z Mariuszem, oni przynajmniej pasują do siebie, a ten Arkadiusz gadając tym swoim artystycznym językiem wpędzi Grażę w depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba to żart jakiś seriale na f23, świat się kończy co tam u Rysia z klanu? :classic_cool: lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba to żart jakiś seriale na f23, świat się kończy co tam u Rysia z klanu? :classic_cool: lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Ela jest znakomitą osobą do krytykowania za zdradę, przecież sama nie puszczała się z Malickim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to było z ta Ela? Puszczala sie z malickim? Myślałam ze fizycznie nic nie było. Ale ja wtedy nie oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestałam oglądać Klan, bo rzygam już Feliksem, Julią i im podobnymi. Obejrzałam dziś tylko fragmenty, w których był Paweł z Wigą i Pawełkiem. Ciekawa byłam jak scenarzyści poprowadzili dalej ten wątek. Nie bardzo rozumiem jaki jest jego sens? Zrobili z Pawła debila, który zdradził ciężko chorą żonę i do tego oszukuje dziecko, co mu się nigdy wcześniej nie zdarzało, to jeszcze teraz te dziwne skoki. Sypia z Wigą, o Krystynie zapomniał, nawet chyba o niej nie wspominał, a teraz nagle wyskakuje z wyjazdem do USA. Przecież wyjazd do USA to nie jest takie chop siup! A wiza? Bardzo dużo szczegółów w serialu jest pomijanych. No i bardzo jestem ciekawa jego powrotu z tych Stanów. Wróci od żony i znowu wskoczy do łóżka kochance? Na jakie wyżyny tym razem wzbiją się szanowni scenarzyści? Nowy Pawełek bardzo fajnie gra i jest go zdecydowanie za mało. Powinien robić ojcu więcej jazd za ciotkę Wigę i jeszcze sprzedać siostrom, że Senior sypia poza domem! Poza tym trochę za mało jest mowy o Krystynie. Wygląda to tak jakby wszyscy zapomnieli o jej istnieniu. Ania robi śledztwo w sprawie romansu Pawła, ale chyba nawet nie zapytała go o stan zdrowia Krysi. Trochę to wszystko teraz takie mało realne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
no nie wiedza czy Kryska wroci, dlatego ten watek jest "na zapas" gdyby umarla. zreszta pawelek wczoraj pytal czy mama umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście 5 pacjentek więcej w elmedzie nie można było przyjąć, tylko trzeba było lecieć do Wigi bo to teraz oczywiście dyżurny stomatolog wszystkich Lubiczów i znajomych. A Wiga Wielkanoc miała spędzić z siostrą ale oczywiście wcześniej na Wigilię to Pawełka zapraszała, bo nie miała z kim jej spędzić... A stary Lubicz zachowuje się jak niespełna rozumu, noc spędza u kochanki, potem syna bezczelnie okłamuje, że całą noc spędził w trasie, a na sam koniec radośnie oświadcza, że pojadą na ferie do USA. Dziwna też sprawa ze zdrowiem Krystyny, bo jakieś 2 tygodnie temu mówił Widze, że nie ma u niej poprawy a teraz mówi Pawełkowi, że z mamą jest lepiej... Boshee, kto to wymyśla takie dyrdymały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najgorsza w tym wszystkim jest postać Wigi. Ja już we wszystko mogę uwierzyć, na wszystko przymknąć oko, ale nie, że Paweł traci głowę dla takiego babsztyla. Nie chodzi mi nawet o to, że jest nieładna, niekobieca i w ogóle moim zdaniem totalnie nieinteresująca, ale tak bardzo do Pawła nie pasuje, zwłaszcza w porównaniu z Kryśką.. Ja tego wcale nie mogę oglądać, nie przekonuje mnie to i już, każda była lepsza, mógł mieć romans z Herbuś, Alicją, Surmaczową... A nie z tym facetem o ochrypłym głosie, ona jest bardziej męska niż on. Fatalnie dobrali aktorkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt, wyglądają razem jak dwaj faceci. Daleko Widze do filigranowej i delikatnej Krystyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No. Ja po prostu nie wierzę, że ktoś taki jak Paweł mógł zainteresować się taką kobietą i to na tyle, żeby stracić głowę i całą "porządność", to wtedy powinien być ktoś wyjątkowy, a nie taka zwykła baba na schwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" taka zwykła baba",ale coś ma czego nie miała Krystyna...Przecież w życiu też tak bywa,że fajna żona zostaje zdradzona a kochanka okazuje się,że jest nietrakcyjna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Wiga lepsza w łóżku?! :P Tak serio, faceci w typie Pawła, mający takie fajne i ładne żony jak Krystyna i zdradzający je są s**********i do potęgi. Małżeństwo Lubiczów przedstawiano nam jako idealnie dopasowane pod każdym względem. Nie bylo w nim większych kryzysów i kłótni, a relacje między nimi byly na pewno cieplejsze niż między Pawłem a jego kochanką. Dlatego Paweł zdradzający ją teraz, kiedy jest chora jest zwykłym ch**em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już dawno temu Kotulanka przestała byc taka filigranowa:p a stara miłość nie rdzewieje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w życiu nie poszłabym do gina w typie tadeuszka:D stary pokręcony safanduła:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×