Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego Grażyna była taka wściekła na Arkadiusza? Później i tak mu "wybaczyła" i znów sielanka. Kurcze ona się nieźle trzyma mogłaby mieć niejednego młodszego i wtedy byłoby to ciekawsze a nie patrzenie na dziada, on już naprawdę musi być zdesperowany (albo twórcy serialu), przecież jakby nie było to ceniony aktor i do serialiku poszedł grać, ale nie pasuje tam ani trochę, może pasował do momentu kiedy był zapijaczonym tajemniczym sąsiadem- artystą z wielką skrzynią w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażynka powinna być z jakimś młodszym facetem. Przynajmniej Arkadiusz dziś mało mówił. Ciekawe, czy Michał będzie miał romans z tą Sandrą. Ona jest całkiem całkiem. Kamila też powoli zaczyna wyglądać jak seksbomba, jest na czym zawiesić oko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Sandrą łączy go przeszłość, ale szkoda, że poprzednia aktorka nie gra Stecówny, była i pewnie nadal jest piękna, widziałam ją w jakimś serialu niedawno ale nie pamiętam w którym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego Arkadiusz oświadczył się Graży jak jeszcze niedawno miał być z żoną co Graża tak rozpaczała? Nie oglądałam jakiś czas, wyjaśni ktoś? Mnie to w ogóle wkurza, że jak Rysiek żył, to przez długi czas Mariusz za Grażyną oczy wypatrywał. Oni by do siebie idealnie pasowali, powstałaby fajna rodzina, a teraz jak mógłby z nią być, to wziął naglę tę mimozę Kingę :O Taka miłośc i mu przeszło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grażyna ślicznie dzisiaj wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka Kotulanka w końcu odezwała się, chce wrócić do Klanu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisali o tym w necie, chciałem wkleić link, ale uznało to za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
patrzta sandra w za malej marynarce. podoba mi sie postawa agaty, jest duzo madrzejsza niz jackuu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyta zazdrosna o Sandrę :D Szykuje się ciekawy wątek, ale ta Sandra bardzo fajna, przynajmniej nie marudzi jak Zytka. Tekst Barbary: Ja proponuję romantyczny związek, a Ty mi mówisz o kapciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
od poczatku klanu 100 lat temu i teraz jak patrze na sandre to zawsze widze krolika :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do końca tego sezonu pani Agnieszka raczej nie wróci, ale po wakacjach.... Miejmy nadzieję, że znowu zobaczymy ją na ekranie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kks
chcialbym,zeby mnie Barbara dotykala szplika moa noge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyta dziś wyglądała jakby ją krowa liznęła! A Orman to co znowu zrobiła, chyba podniosła powieki bo znowu jakoś inaczej wygląda, matko bosko, do Wenezueli z nią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elmusko jeszcze cię życie nauczy, że każda, no prawie każda wolna, niezależna, nie obciążona dziećmi młoda kobieta nie marudzi, nie stęka i nie wymaga za dużo tylko żeby ją od czasu do czasu puknąć i taka też wydaje się być nasza Sandra. Zytka zazdrosna a sama z byłym kochankiem biznesy kręci- to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i nauczy, nie przeczę. ;) Zytka jeszcze spotykała się ze swoim prawnikiem, ale jakoś ucichło to. Oni oboje postępują nie fair w stosunku do siebie, jak dla mnie, te małżeństwo jest bez sensu, niech się rozwiodą, bo nie są ze sobą szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a które te małzeństwo jest szczęsliwe? Zyta ma fatalne włosy, niech ją ktoś w końcu uczesze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawła i Krystyny było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niby tak, ale pamiętam jak na początku Kryśka kręciła z takim młodym, Sowińskim bodajże, a Paweł też z jakąś babą, ale tylko tak platonicznie. No i skoro teraz ją tak olał to widocznie nie było to takie "prawdziwe" małzeństwo, do końca życia iwgl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy Paweł nie miał romansu z tą mamą takiego małego chłopca, wątek sprzed stu lat, ale może ktoś pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani Krystyna, ani Paweł od początku emisji Klanu nigdy nie mieli romansów. Sowiński co prawda robił podchody do Krystyny ale z jej strony nie było nawet żadnego flirtu. A co do Joanny, matki tego małego chłopca, który leczył się w el-medzie, to Paweł z nią również nie romansował, nie przejawiał nawet zainteresowania jej osobą w tym kierunku. Przez te wszystkie lata byli sobie wierni, więc tym bardziej, w obecnej sytuacji, wątek ze zdradą Pawła z tym babochłopem jest zupełnie bezsensowny i sztucznie naciągany... Zresztą chyba sam aktor też niezbyt dobrze czuje się w tych scenach, bo gra naprawdę mega sztucznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ten romans jest z kosmosu. Oni chyba nawet większego kryzysu nigdy nie mieli. Zobaczymy, co będzie jak wróci Krystyna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Aldi
Chociaż moje zainteresowania oscylują raczej wokół rzadkich tęgopokrywych Polski niż wokół ostatnich wątków serialu "Klan", pozwolę sobie udzielić odpowiedzi zainteresowanym wątkiem romansu Pawła z Wigą... Romans z babochłopem jest naturalną rzeczą w przypadku mężczyzn, których żony były bardzo kobiece. Mam nadzieję, że wyjaśniłem przedmiotową kwestię i zaspokoiłem ciekawość zainteresowanego Forumowiczek, którym proponuję na przyszłość mniej seriali a więcej bara bara :P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w tym przypadku. Oni raczej nie mieli z tym problemu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teraz wygląda trochę męsko, ale w młodości była całkiem całkiem, jak grała w "Karate po polsku" albo "Och Karol" była ładna. A lata lecą przecież każdemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale co nas obchodzi jak wyglądała kiedyś? :O patrzymy na nią teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Lubicz ma jeszcze w głowie jej obraz z przeszłości, z młodych lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacku, współczucia! Twój post mówi sam za siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co taki stary Lubicz może?Popatrzeć?Trzeba mieć na co....no chyba,że polizać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamiętacie jak taka świetliczanka się kleiła do Rysia, całowali się nawet... Spali ze sobą? To był jakoś kiedy Bożenka i Maciek mieli komunię, bo chomiki tej pani zjadły im stroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×